2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • DantesHUN
    #1278
    Ja és:
    -Igenis vannak újítások a játékban. Igaz nem sok, és nem olyan jelentős de van. Még küldetésekben is! Csak ehhez bele kellene merülni.
    -Nálam nincs futtatási probléma
    -Se egetverő bug-ok, csak apróságok.
  • Kandurex
    #1277
    50 az tényleg kevés, meg van ez 60 is....
  • JaSoN HuNTeR #1276
    A játék nagyon gyengén sikerült én még 50% se adnék rá. :( Alja, bugos x*r.
  • DarkSector
    #1275
    Ne idegesíts fel.
    nem érted a tesztben miről van szó, neked az irányítás annyit jelent, hogy mely gombokkal kell mozogni, a tezst nem erről beszél.
    Írtam példdákat, az irányitás nem a gombkiosztásra vonatkozik ba+.

    Másról van szó, vagy érted vagy nem.

    Ez olyan mint a csoki, finom kurvára, sde ha minden nap csokit eszel megutálod a picsába, hiába finom, és imádkozol hogy legyen már benne egy kis mogyoró vagy valami.
  • Rony94
    #1274
    Amiket itt, a topikban olvastam, nekem az jött le hogy a Unity egy erős 70%. Ezek meg 50%-ot adtak rá. De nem kell meglepődni, a legtöbb kritika ilyen.
  • DantesHUN
    #1273
    Azért elavult, mert az AC1-ben is ilyen volt az irányítás? Kicsit gondold már végig, hogy mekkora buatásgot beszélsz. Attól nem elavult, hogy az AC1-ben is ilyen volt. Komolyan, gondolkodj már egy kicsit. Minden FPS-t ugyan úgy kell irányítani. WASD egérrel meg lősz, ez így megy vagy 20 éve. Akkor az FPS elavult?
    És igen, az autós játékokat is alapból igen ugyanúgy kell irányítani. WASD/iránygombok, esetleg kormány. Hát hány éve vannak már kormánnyal irányítható autós játékok? Akkor ezek elavultak?

    Ekkora baromságot már halottam.
  • DarkSector
    #1272
    "Ez olyan, mint egy autós játékot lehúzni azért, mert autózni kell benne."

    Te meg véded ok nélkül.
    Szerinted ezekszerint minden autós játék ugyanolyan? Nem mindegy hogy Need For Speed Rivals, vagy Dirt 3, vagy Project Cars?

    Minden, amit itt irányításnak hívunk, igen elavult, félautomata a mászás, felfutás a falon, amit Assassin Creed 1-nél kitaláltak, megcsináltak, a kuldetések, minden, egyszerűen semmi nem változott, a grafikát kivéve, ez elsőre elég, másodszorra elviselhető, 3x-ra nem elég, de 27x-re már.....KEVÉS....ebben igazat adok a kritikusoknak, de ettől még hozza a sima AC minőséget, akinek ez elég annak nem kell törödnie a cikkekkel.

    És ehhez ugye a sok futtatási probléma, bug meg miegymás.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.18. 20:49:55
  • DantesHUN
    #1271
    Hát elég hülyék. Látom, divat lehúzni a Unity-t.

    Elavult játékmenet, és irányítás? Mi a szar? Mi ez a ökörség? Mi az elavult benne? Nem tudom értelmezni se. Mert ugyanolyan a játékmenet? Hát milyen legyen? Nem értem. Ez olyan, mint egy autós játékot lehúzni azért, mert autózni kell benne.

    Azt se, hogy azt mondják átvertek a grafikával, majd pár mondattal később ez a legszebb játék, blablabla. Akkor most átvertek, vagy legszebb?

    De mondom: a tesztelő seghülye. Szar a játék, mert a kard 150. ezerbe kerül, és neki 10 ezre volt a kampány végére. Öööö...Most van pont 90.ezrem, és megvettem a legdrágább páncélt, pisztolyt, kardot. Aha. Mi lenne ha használta volna az Open World adta lehetőségeket, hogy pénzt gyűjtsön? Amihez minimális gondolkodás kell.

    És ilyenek tesztet írnak...basszus. Persze, van benne igazság is , de ez a hozzáértés teljes hiánya, felületes, összecsapott, elfogult, direkt lehúzó baromság, nem pedig teszt.
  • DarkSector
    #1270
    Nem.
    Nem húzták le.
    Grafikát kivéve egy romhalmaz.
  • TBTPumpa
    #1269
    iPon teszt

    Azért nem kicsit lehúzták a játékot:
  • MerlinW
    #1268
    c:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\<generált sorozat>\720\
  • DantesHUN
    #1267
    És hova ment a Unity? Gondolom ahová a többi Uplay-es játék, és meg is találtam régebben, de most nem jövök rá.

    Szerk: áh, mindegy, közbe beugrott, C/Program Files, Ubisoft, stb.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.11.18. 16:27:14
  • Krisztiam #1266
    köszi
  • MerlinW
    #1265
    Írtam nem is egyszer:)

    Egyébként most veszett el 5 órányi játékom. A felhőből üres mentést tölt le a játék... még szerencse, hogy tegnap délelőtt tök véletlenül készítettem mentést az ubisoft mappáról.

    Szóval vagy tegyetek ti is így, vagy kapcsoljátok ki a mentés szinkronizálást uplay-ben.
  • MerlinW
    #1264
    Az a felbontás. 1280x720, 1920x1080 (16:9-es monitor esetén)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.18. 11:41:14
  • HeadHunter86
    #1263
    TAB, majd F és ott vannak a ruhák, fegyók, képességek, stb.
  • Krisztiam #1262
    ruhát hogy lehet szerezni meg kell venni? vagy hogy?
  • Metontour
    #1261
    Ezt hogy 720p meg 1080p hol tudom beállítani?
  • HeadHunter86
    #1260
    Azt hittem ez nyilvánvaló :D
  • CroftManor
    #1259
    Már rájöttem: csak azután válik elérhetővé a coop, hogy assassinok lettünk. Ezt eddig miért nem mondta senki? :D
  • HeadHunter86
    #1258
    Mert a játékban veszed fel egy emberkétől. De külön történetet/történeteket mesél el. Ilyen kis rövid felvezetőben elmondja épp mi is az adott szituáció.
  • CroftManor
    #1257
    De ha a coop külön story, miért nem látom a főmenübe?
  • DarkSector
    #1256
    Te kis szélvész. :)
  • HeadHunter86
    #1255
    Én úgy láttam, hogy a co-op külön sztory.
    Viszont becsatlakoztam egy meccsbe és konkrétan nem volt misszió, vagyis kiírta, hogy kövessem a csajt, de sehol semmi. Mind a 4-en csak szaladgáltunk össze vissza és böködtük az őröket.
    Utána indítottam egy újat ott semmi gáz nem volt a misszióval.
    Amúgy rohadt jó ez a co-op, elég feelinges egymás után rohangálni a háztetőkön, olyan badass érzete van.
    Persze haverokkal jobb lesz, ahol össze lehet dolgozni és szinkronba gyilkolászni.
  • CroftManor
    #1254
    A coop az sztorihoz van kötve? El kell jutni egy szintig, vagy mikortól lehet? Nekem vmiért nincs olyan menüpont, hogy play together vagy coop mode. :/
  • MerlinW
    #1253
    25 órám van a játékban és a seq4 közepén járok:)
  • DarkSector
    #1252
    Ez valami rövidítés? :D
  • tommygear
    #1251
    asd
  • DarkSector
    #1250
  • DarkSector
    #1249
    Hát kb. :)
  • HeadHunter86
    #1248
    Azért annál több. Szerintem inkább másfél - két óra nyersen.
  • DarkSector
    #1247
    Ja hogy elkalandoztál akkor oké, mert a ruhához asszem 2-3 küldetés kell csak. :)
  • HeadHunter86
    #1246
    Hát én abban a kisvárosban összeszedtem az összes ládát is amit tudtam. Annál azért több. De így értem egyesnek miért 7-8 óra egy ilyen játék :D
  • DarkSector
    #1245
    Assassins Ruha? :D tudtommal az max fél-1 óra játék után kapod meg. :D
  • HeadHunter86
    #1244
    Na toltam egyhuzamban 3 órát biztos. Most lett meg az Assassin ruha. Végre valahára :)
    Eddig azt kell mondjam elég fasza. Bugokkal szinte nem is találkoztam. Maximum csak ilyen apróbbal. De semmi egetrengetővel.
    Még kicsit nyomom szerintem. Párizs nagyon szép, pedig még csak 10 percet láttam belőle.
  • MerlinW
    #1243
    Low-medium, 720p-ben talán 20fps-ed lesz.
  • Overburner
    #1242
    Na az gáz viszont. Lehet hogy várok pár hetet hónapot míg jönnek ki javítások mert a hirekből itélve ez kb 3/4 kész állapotban van :D
  • Meridius
    #1241
    270X-em konstans 100%-on fut, pályarésztől függően 22-35 FPS-t tud kiizzadni magából. (i5 4590 mellett - 900p, high, HBAO+, FXAA)
  • tobias88
    #1240
    Akkor talán az 5870-emmel is van esély. Meglepne azért ha nem menne
  • DarkSector
    #1239
    Mobillal felvettem. :)