2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • grebber
    #1999
    El kéne kérni az elérhetőséget a magyarítást intéző emberkéktől és több helyről is írni nekik hátha.
  • Tinman #1998
    Hát kb.

    IT-s vagyok, 1-2 nyelvhez értek, de főleg webszerkesztés és a régi classic nyelvek mennek. Mindenhez én se érthetek, de azt tudom, hogy ilyet ügyeket anyagiakkal k. gyorsan le lehet zárni és nem hosszú hónapokig tenni a nagy büdös semmit!
  • Tinman #1997
    Már csak egy fordítói fórum kéne, mert ez nem az. Jó reggelt.

    Cirka 6-7 hónapja kész a fordítás állítólag, amit állítólag nem lehet visszatenni. Na most aki lefordította évek alatt, azt nem hiszem el, hogy nem b. szét az ideg, hogy totálisan feleslegesen dolgozott. Nem hiszem el, hogy az állítólagos illetékest nem lehet elérni és nem lehet rá hatni, akár egy közös gyűjtéssel! Akinek kell a fordítás dobjon bele 300 Ft-ot... összejön 100 ember, az 30k... na nehogymá' nem teszi vissza bele ennyiért az állítólagos török.

    Kamu ez úgy ahogy van.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.04.18. 21:30:19
  • grebber
    #1996
    Tanulj meg programozni aztán old meg :) szerintem úgy előbb megleszünk vele...
  • Caleb019
    #1995
    Te is ilyen parafenomén vagy nem?
    Hogy mindig van egy ilyen tálentum a fordítói fórumokon...
  • Tinman #1994
    Nekem már az a gyanúm, hogy ez az egész kamu. Valójában nincs kész a honosítás és soha nem is lesz, mert a fordító belefáradt. Én ezt megértem, de akkor mondja azt.

    Ki van zárva ugyanis, hogy a török/oszmán/etióp akármilyen srácot ne lehetne pénzzel/játékokkal meggyőzni arról, hogy csomagolja vissza az állományokat. Pedig felajánlást is tettem az ügyben.

    Most már beleszarok az egészbe. Ha végigtoltam a Nioh DLC-ket is, szépen végigtolom a Unity-t angolul, aztán szépen szolidan bssz meg mindenki -.-
  • PLaci #1993
    In light of the devastating fire at the Notre-Dame de Paris, Ubisoft wants to give all gamers the chance to experience the majesty and beauty of the cathedral through Assassins Creed Unity on PC. From April 17th at 3:00pm to April 25th at 8:00am (your local time), you can download Assassins Creed Unity on PC for free via this giveaway webpage, Uplay PC or the Ubisoft Store. Note that you’ll own it forever in your Uplay games library.


    Azaz a Notre-Dame leégésére való tekintettel április 25. -éig ingyenes a Uplay -en a Assassin's Creed: Unity!

    Ha még nem halottátok volna.
  • grebber
    #1992
    Gondolom az összes létező ingyenélő megszállta szervereket és le van terhelve!
  • JonasSandor
    #1991
    Nem tölti le uplay-ről a játékot nálatok sem?
  • grebber
    #1990
    Török srác kb halott ügy... magyar berkekben egyelőre nem tudják megoldani..
    (Azért az milyen már hogy valamihez készült magyarítás de nem lehet használni...)
  • Domasi
    #1989
    Van valami hír a magyarításról? Novemberi az utolsó hír, hogy a fordított állományok visszacsomagolására vár. Azóta semmi? Szívesen használnám, ha már voltak szívesek dolgozni vele páran :)
  • grebber
    #1988
    Még nem teljes magyarítás azért. Már befejezték de várni kell a visszacsomagolást végző külföldi srácra.
  • npolos
    #1987
    2 napja raktam fel uplay fiókból, a mostani létező fordítást is telepítettem és megy szépen
    pár helyen néha angol szöveg jelenik meg
  • Caleb019
    #1986
    Szuper! Pont most gondoltam, hogy felteszem és utána lesek, hátha folytatták a fordítást.
    Köszi a munkátokat, akkor megvárom még a végét, addig pihen :)
  • grebber
    #1985
    "Helyzetjelentés az AC Unity fordításról:
    Elkészültünk vele (alapjáték + Dead Kings is). A fájlokat elküldtük annak, aki visszatudja csomagolni a játékba. Innentől nem rajtunk múlik mikor lesz játszható a fordítás. Lehet pár hét, vagy akár pár hónap is."
  • xido
    #1984
    szemét kis dolog a felhőbe mentőseknél,hogy nincs alapból az opció
    bárhol van meg a játék,stem vagy uplay..a klienset rakd offline módba,a mentést is töröld a gépről,ha így kezded el,elejétől kezdi..aztán mikor visszaálsz utána online-ba,ezt fogja feltölteni,ha jól emlékszem,mert már én is csináltam ilyet
    Utoljára szerkesztette: xido, 2017.06.19. 20:51:29
  • mate23
    #1983
    udv!
    hogy lehet ujbol kezdeni a jatekot?
    teljesen
  • Attilasok
    #1981
    Köszi a válaszokat, de ott nincs pedig a dead king dlc ott van a telepítettek listáján
  • CroftManor
    #1980
    Külön nem jelzi a térkép, el kell menni a Café Théatre-hoz.Kép

    Utoljára szerkesztette: CroftManor, 2016.08.28. 09:20:50
  • MerlinW
    #1979
    Uplay elvileg a legfrissebbet telepíti. Ha nem eredeti, akkor fejléc OFF Topik.
  • Attilasok
    #1978
    Sziasztok segítséget kérnék. unity dead kinget szeretném telepítnei de nem tudom az 1.3 -1.4 es dlc-t telepiteni. Látszólag megy de a játéban nem látszik s nincs a telepítettek listáján. Előre is köszi
  • MerlinW
    #1977
    Én meg pont fordítva, nagyon kevés multis játék tud lekötni.
  • Panzeradler #1976
    Valahogy nem tudnak lekötni a single player játékok már. Nem is tudom mi volt a legutóbbi amit végig is vittem és élveztem is.

    Nekem a coop/multi már alap egy játékban. Sok "kocka" (közeli és távoli) ismerősöm van akikkel sokkal nagyobb élmény végig tolni egy játékot. És szerintem opcionálisan(!) itt is elférne bőven. Nekem nem kell semmi plusz achi, külön küldi, csak az, hogy betudjon/janak jönni velem. Mint SR3 ott volt eddig a legjobb megoldás erre. (vagy esetleg DS3 de ott volt külön kis sztori coopba)
  • MerlinW
    #1975
    Syndicate is szar az AC2 trilógiához képest, de Unity és Black Flag a két leggyengébb sztori. Syndicate-ben legalább volt valami karakterizáció. Alapvetően meg AC4 óta mind gáz történet szempontjából, nem hiába tették polcra a sorozatot Ubinál.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.08.09. 09:12:41
  • kishubi
    #1974
    Legrosszabb történettel??? Mert a Syndicate-nek, páratlan, és lenyűgöző története van... :) Ez egy mekkora szar kijelentés, ha engem kérdez valaki a Unity bármilyen kategóriában veri a Syindicate-et. Nem véletlenül szüneteltetik most az Ac-t.
  • MerlinW
    #1973
    AC mindig single player játék volt, ez nem változik, szerintem nem is kell. Van sok más coop játék. Unity egyébként a legszebb, legjobb irányítással rendelkező rész, a legrosszabb történettel. Ha új generációs AC érdekel, ajánlom a Syndicate-et.
  • Panzeradler #1972
    Kár érte akkor. Kösz kösz
  • MerlinW
    #1971
    Van pár direkt, a fősztoritól független co-op quest. Maga a játék egyszemélyes. Illetve lehet haverokkal rohangálni a városban semmitcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.08.08. 16:42:12
  • xido
    #1970
    Úgy tudom nem,csak felvehető mellékküldetéseket..
  • Panzeradler #1969
    Hali,

    Mivel már egészen olcsó a játék, és lenne haver akivel tudnék játszani vele, ebbe teljes coop van? Értem ez alatt, hogy az egész story-t végig lehet tolni 2-4en?
  • MerlinW
    #1968
    "...amikor a 4k évek óta elérhető.."

    Attól, hogy 4K-s filmek felvétele nem akadály, a real-time renderelés ezerszer komplikáltabb, erőforrás igényesebb. Egy GPU-s VGA nem is igen létezik, ami egy egyébként sem jól optimalizált AAA játékot stabil frame-el futtasson. SLI, 200-300k-s több magos VGA-kkal már kicsit jobb a helyzet, de a 4K gaming még mindig a jövő.

    Milliókat nem kell költeni, de ugye a PC gaming mindig drága hobbi volt. Ma egy átlagos asztali játékos PC monitor nélkül 300k körül van. A felső kategória 500k.
    Ennyi az ára.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.14. 23:10:58
  • grebber
    #1967
    VGA teszt miatt szinte az egész végigjátszás alatt futott a fraps benchmark full hd csutkamox átlag 49 fps volt (a láblécben olvasható géppel) Több mint elég ,hiszen soha nem akad sehol.
    Unity-t is tesztelem majd ,de várok a magyarításra, hogy kész legyen.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.14. 22:50:48
  • Lapajka
    #1966
    Jah most, tolom a Syindicat-et, még rosszabbul fut valamivel mint a Unity... szánalmas nevetséges aljasság, hogy fullhd-re (tehát nem 4k-ról beszélünk!!!), egy félmilliós konfig kevés... amikor a 4k évek óta elérhető, mondjam azt a 4k korában vagyunk (akkor aki 4k-val akar játszani, és igényes, az milliókat kellene költsön) Amúgy az árnyékokat levesszük közép értékre, és akkor mindkettő játszható 40-60 fps-közt lesz, szemmel látható lag nélkül (minden más ultra-n és ugyebár fullhd-ről van szó csak...)
  • Mayorpapa
    #1965
    Van egy kis gondom, ami nem teljesen játékgond, sokkal inkább szoftverprobléma: szóval a játék egy idő után fagyogatni kezdett, találtam rá egy megoldást: két fájlt (x_audio2_7) át kellett nevezni két könyvtárban (system32, sysWOW64), és így jó is volt a játék utána egyszer sem fagyott ki. Igenám, de - mint utólag megtudtam a steam fórumából - ezt játék után egyből vissza kellett volna állítani, mert, és itt a problémám: másik játékban így most nincs egyáltalán hang (SniperElite3, Watch Dogs, GRIDAutosport)! Nem értek hozzá, de gondolom memóriában letárolt valamit, megjegyzett valamit, és hiába állítottam már vissza az említett két fájlt, telepítettem újra a játékot, nincs hangja :( Félek, hogy még új telepítésű játékoknál is ez lesz, kérlek segítsetek, mi tévő legyek?
  • xido
    #1964
    kliensben beállítások..próbáld a letöltési könyvtárban a Unity helyét megadni és akkor talán csak ellenőrizni fogja,meg updatelni..csak akkor lehet a sindycate-et nem fogja találni :)
  • Kanett990
    #1963
    A D: könyvtárba telepítettem a Unity-t viszont a Syndicate a C:-ben van.
    Próbáltam futtatni a Unity-t, de mindig le akarja tölteni az egész játékot az Uplay. Hogyan tudom ezt a helyzetet megoldani, hogy felismerje a D: meghajtón levő Unity-t?
    THX
  • tomika810613
    #1962
    Elakadtam.
    Csak úgy enged tovább a játék ha 3-ból még kettő bandaháborún is túl vagyok. Keresem a G jelzést, de a térképen sehol csak a vonaton, de ott akárhová megyek nem indul el. Mit csináljak???? Kérlek segítsetek, mert AC függő lettem újra!
  • MerlinW
    #1961
    Unity sajnos ilyen lett, volt is belőle balhé (ingyen DLC vigaszdíj, stb), viszont a Syndicate emberi beállítások mellett fix 60fps-t hoz. MSAA felesleges erőforrás pocsékolás. 980-al játssz 2-3k-ban és már nincs is szükség AA-ra, Továbbá a High és Very High textúrabeállítás között sincs semmilyen látványos különbség egyik részben sem. Max állóképen látod.
  • tomika810613
    #1960
    Elakadtam.
    Csak úgy enged tovább a játék ha 3-ból még kettő bandaháborún is túl vagyok. Keresem a G jelzést, de a térképen sehol csak a vonaton, de ott akárhová megyek nem indul el. Mit csináljak???? Kérlek segítsetek, mert AC függő lettem újra!
  • Lapajka
    #1959
    Ó bár... ne lenne ilyen jó játék.. törölném is a sunyiba...8)