2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • DantesHUN
    #1358
    Ezt megértem, és elven egyet is értek vele, csak hát nálam gyakorlatilag maxon fut. Stabilan. Nem mondom ,hogy nem bug-os, pont ma egy Co-Op misszió beakadt, és nem lehetett befejezni. Nem mondhatom ,hogy márpedig szarul fut, ha nálam jól fut.
    És csak egy hajszállal van jobb gépem.
  • ggbuffon
    #1357
    mondjuk az amit idén a Jubisoft csinált a Unity piacra dobásával, az azért kimeríti a pofátlanság határát.. amikor 200-300k-s gépeken azért kell imádkozni, h ugyan legyen már egyáltalán stabil az fps, reagáljon vmit a grafikai finomhangolásokra, az már gyakorlatilag megér egy tarkólövést..

    A Bostoni dolognál még tényleg le lehetett rendezni, illetve le is rendezték annyival, h kell a komolyabb vas alá, ergo jó középkategóriás pc kell a normális futáshoz ( mondjuk az se volt épp fair, főleg h grafikailag semmiféle hatalmas és egetverő változás nem jött a korábbiakhoz képest, legalábbis ami indokolta vna), na de itt már i7ekről meg 100k-s vga-k-ról beszélünk, ahol gyakorlatilag élvezhető lenne a dolog (de ott sem maga a tökély, konzolokról meg ne is beszéljünk)

    Ez lesz az első AC, amit már csak azért se veszek meg, de még warezolva se vagyok hajlandó ennél a 2óránál amit toltam több időt feccölni bele. Pedig maga a koncepció tetszett, h újra vissza a jól megszokott mederbe, na de a kivitelezéstől az ember elhányja magát..

    Mindez annak a tükrében vicces, h ezerszer különbül kinéző játékok ma ott tartanak, h elkezdték nyaldosni az i5-ök képességeinek az alját..
    Utoljára szerkesztette: ggbuffon, 2014.11.20. 21:13:26
  • DantesHUN
    #1356
    Jó, hát én feladom. Menthetetlenek.
  • tommygear
    #1355
    el, mehetsz aludni, holnap iskola
  • kishubi
    #1354
    Annyit pontosítanék, hogy ha játék közben állítom a grafikát, és egy pont után elkezd akadni, akkor hiába veszem vissza, ugyanúgy akad, azonban ha a visszavétel után újraindítom a játékot, akkor viszont már nem akad, olyan mintha a program "összezavarodna", egyébként a hbao és az élsimításon kívül minden maxon van......
  • kishubi
    #1353
    üdvözlet, kicsit kísérletezgettem a játékkal, mert nálam olyan szinten akadt vagy laggolt (attól függ ki hogy hívja) hogy az eszméletlen. Azonban most hibátlan lett, és annyit csináltam hogy a netet kikapcsoltam, és elsimítás nélkül állítgattam..... ha esetleg be van kapcsolva akkor ki kell kapcsolni az élsimítást, meg kell várni míg a játék automatikusan ment és kilépni, majd újra elindítani. Nekem minden maxon van, kivéve az élsimítást, és tökéletesen megy.
  • DantesHUN
    #1352
    ,,UBISOFT DOES NOT WARRANT THAT THE PRODUCT WILL BE UNINTERRUPTED OR ERROR-FREE, THAT DEFECTS WILL BE CORRECTED, OR THAT THE PRODUCT IS FREE OF VIRUSES OR OTHER HARMFUL COMPONENTS"

    Na. Erről annyit, hogy átvertek meg hazudtak, ez benne van a licensz szerződésben. Elfogadtátok? Akkor ennyi.
  • tommygear
    #1351
    kb tökmindegy mit állítasz, low-on ugyan annyi az fps mint ultrán, max 2-3 fps eltérés
  • tommygear
    #1350
    hány éves vagy?
  • tobias88
    #1349
    Valaki próbálgatta már állítani a grafikát, hogy melyik beállítás mit használ inkább? A videokártyámat elvileg jóval erősebb cpu-hoz ajánlják, de míg 100%ig használja a játék, a cpu-t 50 alatt
  • DantesHUN
    #1348
    Szerintem hagyjuk. Átvertek meg hazudtak...áh, reménytelen.

    Amúgy meg: olvassátok el a felhasználói szerződést.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2014.11.20. 20:51:40
  • DarkSector
    #1347
    Sajnos nem csak az Ubisoft.....

    Értem Dantes-t jó azért a játék, ha szemethunysz a hibák felett, de én ismerve az összes ac-t akaratlanul is összehasonlítom.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.20. 20:35:49
  • Myselor
    #1346
    ha már ezzel a példával jössz a moziba se tetszene hogyha megakad a film újra kezdik 3x elmegy a hang stb ilyen bugok lennének :D csak mondtam példákat de ez ilyen
  • Kandurex
    #1345
    úristen...
  • DantesHUN
    #1344
    Édesjóistenem...
  • tommygear
    #1343
    pedig de, az ubisoft folyamatosan megtéveszti a vásárlókat, ne hajtogasd a hülyeséged...
  • DantesHUN
    #1342
    Tényleg nehéz felfogni amit mondtam? Utoljára: Nem a játékot védem, nem állítom hogy nincsenek benne hibák.
    Ezt fogd már fel: Ne mondjuk már ilyen baromságot, hogy átvertek meg hazudtak. Ha el mész egy moziba, és nem tetszik film, elkezdesz a mozi előtt hisztizni, hogy átvertek, mert azt ígérték tetszeni fog?!

    Ennél egyszerűbben nem lehet elmagyarázni. Ha nem sikerül felfogni...menthetetlenek vagytok.
  • DarkSector
    #1341
    "Komolyan fogjatok kezet, és menjetek el a fogyasztóvédelemhez feljelentést tenni...had röhögjenek egy jó nagyot."

    Ez elég gyerekes mondat, bocs, köze nincs a fogyasztóvédelemhez.
    Ráadásul egyértelmű hibák vannak a játékban, ezt maga az ubisoft is tudja, te meg kitalációnak állítod be.
    Ők adnak ki peccseket, nem véletlen.

    Kiadtam érte pénzt, van jogom véleményt mondani, ráadásul semmi szubjektívet nem mondtam, meg ami nem szemmel látható.
    Lerágott csont, még akkor is ha te 20x-ra is elvagy vele, én is elvagyok, de látom mi a gyengéje.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.20. 20:19:04
  • DantesHUN
    #1340
    Nem erről van szó, de mindegy. Hanem arról, hogy az egy bődületes baromság, hogy hazudtak, meg átvertek. Világos? Rohadtul nem a játékról van szó, hanem hogy ekkora hülyeséget nem kéne mondani.
  • Myselor
    #1339
    amúgy te ovodába jársz még ugye?hogyha leszolják amit szeretsz elkezdesz hisztizni meg sírni?:D korhatáros a játék nem?
  • DantesHUN
    #1338
    Komolyan fogjatok kezet, és menjetek el a fogyasztóvédelemhez feljelentést tenni...had röhögjenek egy jó nagyot. Pár boldog percet ők is megérdemelnek.

    Azt meséltem már, hogy engem meg az sg.hu-n hogy vertek át? Nem mondták, hogy vállalhatatlanul hülyék is írnak ide. És mégis. Hazudtak. Fel is jelentem őket.
  • Myselor
    #1337
    tuti hogy az ubinál dolgozol :"D
  • DarkSector
    #1336
    Igazad van amúgy, és ezt olyan emberként mondom aki szerette régen a sorozatot, szóval kár védeni ezt a részt, nagyon szép játék oszt ennyi.
  • DantesHUN
    #1335
    Sok hülyeséget halottam már, de te díjnyertes vagy.
  • Kandurex
    #1334
    Most arról akarsz meggyőzni, hogy a Unity olyan formába jelent meg ami teljesen vállalható, megszokott? Ez sugalták minden honnan? Vagy, hogy az izgalmas, érdekes játékbemutatók után egy dögvész unalmat toltak elém?
  • DantesHUN
    #1333
    Konkrétan mivel vertek át, mondjuk a Unity esetében. Milyen vásárló megtévesztése volt?
  • Kandurex
    #1332
    Legutóljára amit komolyan zokon vettem? Hát, Dark Souls 2, Killzone,Assassin Creed U., Watch Dogs, mind, mind hazugsággal és vásárlói megtévesztéssel volt reklámozva! Egyéb kérdés?
  • DantesHUN
    #1331
    Téged mivel vertek át?
  • Myselor
    #1330
    akkor jól gondoltam,egyetértek :)
  • Kandurex
    #1329
    Megveszem a játékokat, de elismerem, hogy a wareznak van létjogosultsága egy ilyen piacon, ahol lehazudják, átverik a vásárlókat!
  • Myselor
    #1328
    most nemtudom hogy értelmezzem a hozzászólásod de úgy tudom te nem vagy a "demo"ellen.egyébként ja ezért nincs szükség hivatalos demora nehogy kitudja próbálni az ember de ha letölti mielőtt megvenné hogy ne dobjon ki pénz már egy mocskos kalóz és dögöljön meg.DAI topikban is ment az élvezkedés hogy jaj de jó nem lesz belőle tört hát oké:) kinek mi okoz örömet.én sajnálom akik akkor csalódnak miután már megvették én szerencsére meg "demoztam" kiderült hogy nem kell megvenni xd
  • Kandurex
    #1327
    Na pont ezért vannak ilyen Denuvo fasságok, hogy véletlenül se tud kipróbálni, meg egyébként is mindenki genyó kalóz!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.11.20. 19:15:49
  • Myselor
    #1326
    szomorú sajnos de előtte kipróbálhattad volna a "Demot" máskor tégy így :|
  • ac
    #1325
    Csak az bosszant hogy feleslegesen dobtam ki 10k-t.
  • ac
    #1324
    Hát assassin társaim én úgy látom egy darabig kihagyom mert 10-15 fps-el nem játszom.Majd ha összejön a pénz egy új gépre akkor talán előveszem. Mindenkinek jó játékot kívánok. Üdvözletem küldöm MerlinW mesternek.
  • MerlinW
    #1323
    10k volt a dobozos special edition (doboz, póló, poszter, kártyapakli, 2 dlc) :)
  • mandarinowe
    #1322
    Most szereztem be innen 9k ért és szerintem nagyon megérte
  • Jude666
    #1321
    Hello, nálam az a problem, hogy ha belépek (jól emlékszem) Saint Marcel-be, vagy a másik kerületbe a térkép dél-keleti részén, akkor egyszerűen crashel a játék. Elég zavaró, pont ott van az utolsó 2 enigma, szal addig az armort sem tom unlockolni :(
  • Jani-B
    #1320
    Köszi a felvételt :) (janijsi)
  • Lengyel2
    #1319
    NPC-k. - Tegnap éppen felfedeztem az első lejáratot a csatornarendszerbe a Notre Dame oldalsarkán (még nagyon az elején vagyok a játéknak). Lemegyek, megállok az első olyan rácsos kapunál, aminek csak alul van egy nyílása (becsusszanás). Miközben éppen azt a billentyűkombinációt keresem, amivel át tudok csúszni alatta, lépéseket hallok a lépcső felől és lejön hozzám az utcáról két honpolgár ("zöldek"), üdvözölnek és kérdezik, hogy mi a helyzet, mit csinálok én itt? "Creepy" - gondoltam magamban, és miközben a meglepetéstől csak álltam, megint lépések a lépcső felől, és lejön négy (!) gárdista ("kékek"), azzal, hogy van-e valami probléma itt, polgártársak? És elkezdtek megjegyzéseket tenni rám, hogy milyen jól belesimulok a sötétbe, meg miben settenkedek én itt, jól elszórakoztak ott rajtam hatan. Próbáltam velük kommunikálni, de persze nem lehet. - Átcsúsztam a kapun és otthagytam őket.
    Talán alábecsültem az NPC-k intelligenciáját.