2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Krisztiam #1398
    brutális ez a grafika..
  • AnuluWork #1397
  • AnuluWork #1396
  • AnuluWork #1395
  • AnuluWork #1394
  • DantesHUN
    #1393
    Lehet, csak nekem érdekesek ezek , mert szeretem a francia forradalom történetét, de a mellék küldetések a városban, némelyik nagy poén. No nem maga amit csinálni kell, úgy is csak ölni kell, de amikor találkoztunk Éón herceggel, hát az nagy poén. Meg még akadt pár ilyen.
  • DantesHUN
    #1392
    Tegnap a híd korlátján álldogáltak. De lehet nem is bug...lehet csak nézelődtek. (azért persze inkább bug) nagyin vicces volt.
  • Myselor
    #1391
    én csak pc-n találkoztam ilyennel szerencsére csak 1-2 játékban szerintem ne izgulj nem oylan gyakori hiba,és elhiszem hogy nagy az öröm:)
  • 4kerkeen
    #1390
    Én nagyon sokat játszom konzolon (PS4/PS3) és még soha nem futottam bele ilyen drasztikus hibákba.
    Na mindegy. Most azért nagy az öröm, hogy tudok tovább játszani - de már előre félek, hogy lesznek még ilyen "fennakadások"...
  • Myselor
    #1389
    nekem egy másik játékban volt ilyen gondom dead space 3ban nem is sikerült túl jutnom többeknek volt ilyen gondja ,úgy sikerült hogy valaki tovább vitte a mentésemben majd viszsaküldte,bosszantó tudom :)
  • 4kerkeen
    #1388
    Szinte hihetetlen módon sikerült túljutni az előbb említett részen. Három napja (!) küzdöttem vele, számtalan fórumot, youtube-os videót megnéztem - rengetegen panaszkodtak a szinte lehetetlen túljutásra. Már azon a ponton voltam, hogy kettétöröm a lemezt. Az elöző komment beírása után még egyszer odaültem elé és vhogy sikerült és reagált a gombnyomásra... Elképesztő, hogy ilyen anomáliákat képesek voltak bent hagyni a játékban. Az egy dolog, hogy van egy két bug, de ami már a főszálon a továbbjutást is akadályozza. Képtelen vagyok elhinni, h ezt nem vették észre... (Egyébként gyönyörű a játék, de eddig ez a legérdektelenebb, leglaposabb, legunalmasabb AC amivel találkoztam, a város is nagyon egyhangú hiába hatalmas....) Kár érte.

    Jó tanácsok: próbáljátok lassabban nyomni a gombot, nekem valami olyasmi tűnt fel, mintha a megfelelő ütemre reagálna csak... Elképesztő.
  • 4kerkeen
    #1387
    Szóval akkor még egyszer.

    Hetedik szekvencia harmadik emlék.
    Amikor Bellec-el kell küzeni. Ps4.
    Valaki túljutott ezen a részen?

    Nálam egy olyan bug van, hogy hiába nyomom a megfelelő billentyűt (o) egyszerűen nem reagál semmit és NEM tudom tovább játszani a játékot...
  • Gary
    #1386
    Gratulálok! :)

    Nekem a tárgyakra "fölugráló" emberek tetszenek. Pláne, mikor egy lámpaoszlopot másznak meg :Đ
    Ultrán tolom, AA és Vsync nélkül, de csak egyszer szorultam be maradandóan, egy kerti pavilonba, miután lerántottam a tetejéről az őrt.
    A többi inkább vicces volt, de nem kellett újratölteni, hogy megszabaduljak az épület fogságából. De, csak ez az egy lelkesített benne! :Đ

    Co-opban vannak mókás helyzetek, mikor állok a küldetés-tárgy előtt és hiába nyomom a gombot, nem csinál semmit. Az is előfordult, hogy én voltam a láthatatlan ember. Az őrök elszaladtak mellettem és amíg nem voltak megriasztva, addig tudtam pihentetni őket, ha a fegyverük - így az enyém is - előkerült, azt már nem tudtam használni, csak kerülgettük egymást, de az őr sem támadott.
    Valamint, néha csak úgy deszinkronizál a küldetés az elején, majd újraindulás után üres pályán vagyok.
    Ekkor szokott "időeltolódás" lenni, ezért nem vesznek észre az őrök. Viszont, ha egy mesterlövész leszed, az azonnali és tartós halál. Hiába jönnek élesztgetni, föláll a karakter, majd rögtön vissza is fekszik agonizálni.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2014.11.22. 11:24:20
  • Zegi Norbi HUN
    #1385
    Brutálisan néz ki :O Még hogy vannak ennél ezerszer különbül kinéző játékok...
  • MerlinW
    #1384
    Végére értem :(

    40 óra, 57%. Finom volt, bár sztori szinten volt hiányérzetem rendesen. Amiatt meg őrjöngök, hogy egyáltalán nem volt Abstergo szál a rift-es marhaságot leszámítva. Mindent összevetve azért jó kis játék lett. Hálisten 4-5 játékmechanikai bugnál többel nem találkoztam.
  • MerlinW
    #1383
    Jaja, tudom. Mondjuk akárhogy számolom ez nem jó adat.

    Francs earned:
    MERLINW_HUN 1.710.409F
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.22. 03:36:33
  • MerlinW
    #1382
    A két 5-ös szintű Heist coop quest 70k-t ad körönként. Szólóban és kis szerencsével 5 perces művelet, 25k-ért 2 perc futás. Emellett 43k jön óránként a kávézóból.

    A láda a kávézóban a földszinten van. Zöld ládaikonja van a térképen, mikor van benne pénz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.22. 03:33:26
  • Fantasy18
    #1381
    3:45 től jó kis BUG jaim :D


    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2014.11.21. 22:30:53
  • AnuluWork #1380
  • AnuluWork #1379
  • Skyvolker10
    #1378
    Megkérdezhetem, hogy honnan van ennyi pénzed? Én felújítottam már 3 Café-t és meg is csináltam a küldiejit is de nem kapom a pénzt és ládát se találtam amiből ki lehetne venni.
  • Gary
    #1377
    Az uplay.ubi.com-on van statisztika! :Đ
  • MerlinW
    #1376
    900.000+ livre-m van és nem tudom mire költeni:)
  • MerlinW
    #1375
    Egész nap azt szerelték, nekem is lenullázta. Majd újraszinkronizál az UPlay-el, ha elkészül.
  • Gary
    #1374
    Hmm... akkor passz! Lehet, csak idő kérdése. Nekem ahhoz az Uplay fiókhoz vannak regisztrálva a játékok, amivel az Initiates-be belépek.
    Már a Tréningek is elérhetők az oldalon. :)

    Community Event van a hétvégén! A Nostredamus Enigmák megoldása most 50%-kal több livre-t ad!
  • CroftManor
    #1373
    Most beléptem gépen az Initaties profilomba, szinkronizálni akartam volna az Unityt vele, erre ez fogad: Kép
    Pedig az Uplay-en már rewardokat is szereztem a játékhoz.
    Utoljára szerkesztette: CroftManor, 2014.11.21. 18:25:06
  • Gary
    #1372
    Nomád küldetéseket Androidon és iOS-en lehet nyomni. Olyan, mint a korábbi részekben a toborzott és kiképzett társak elküldése különböző bevetésekre, csak most sikeresebb, mint a BF-nél volt a flottázás, ami nekem soha nem akart az Uplay-hez csatlakozni. Ez csatlakozik, a géphez is csak néha nem akarja leszinkronizálni a ládákat, küldetéseket, amit én a telefonomon nyitok meg és a játékban kellene elérni. Így lehet kinyitni a ládákat is.

    Az Initiates most csak a korábbi játékokban elért eredményeket használta föl, a webes kérdésekből és a webes küldetésekből, amiket a játékban kellett letudni, az azokból képzett XP-t nem.

    Ja, én tudtam használni a régi profilomat, de dettó lenullázott az elején.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2014.11.21. 18:08:07
  • Myselor
    #1371
    nem azt mondom hogy nagy az igényed,de a 60fps tényleg mostanában luxus,az a max.már 30is folyamatos ha fix nem hogy fentebb.be kell érned vele nemtudom mi lehet a szemeddel de valami nem oké vagy a monitoroddal tényleg xd
  • Madi92
    #1370
    Hát nálam a 30 fps a nem jól fut kategória. Tudom tudom, már le lettem itt hisztis picsázva egyszer, mert nekem 60 fps alatt, nem jól fut kategória. Lehet a szemem vagy monitor miatt, de nekem a 20-59 fps ugyan olyan lassú, nincs különbség.
    Azt is tudom, hogy nem egy bika a gépem, de hogy lowon nincs meg a 60, azért az fáj.
    Ezért csodálkozom, mikor valaki hasonló géppel, tökéletesen meg van elégedve a játékkal. De lassan megszokom, hogy rajtam kívül, a 30fps az már mindenkinek tökéletes.
  • CroftManor
    #1369
    A Nomád küldetéseket hol találom? Van ez a kék színű láda, és azt írja, hogy hogy a Nomad missziókat kell hozzá teljesíteni (?)
    Illetve a sárga ládákra meg az Initaties profilomat kéri, a Black Flag "idején" játszottam AC Initatiest, most meg azt írja, ehhez a uPlay profilhoz nincs hozzárendelve Initaties profil, hozzak létre egyet. :/ Pedig volt egy csomó pontom.
  • Skyvolker10
    #1368
    Egyik haveromnak teljesen ugyan ez a proci, vga párosa van csak neki win 8.1 High beállítások, élsimítás nélkül stabil 30-35 fps-sel fut a játék.
  • DantesHUN
    #1367
    Mondjuk egy DLC, vagy ilyen játék a játékban formában-mint a Unity-ben is átkerülünk kicsit a II. világháborúba, úgy tényleg jópofa lenne.
  • Meridius
    #1366
    Önálló játékként komolytalan, de egy küldetéssorozatként szívesen látnám. :D
  • DantesHUN
    #1365
    Most néztem, ez egy komoly dolog, hogy petíció hogy 1956-os AC legyen? Azt hittem ez csak vicc. Ezt komolyan gondolják ezt a marhaságot? Döbbenet
  • Madi92
    #1364
    Hát az kemény. Nálam lowon is játszhatatlan, pedig kottára ugyan az a gépünk.
  • DantesHUN
    #1363
    i5 4670, Radeon 7950 3GB, 8 Gb Ram. Ezen stabil, majdnem maxon, csak Co-Op-ban láttam némi fps ingadozást.
  • AnuluWork #1362
  • AnuluWork #1361
    A bálról pár kép:

  • ggbuffon
    #1360
    cpu, vga?
  • ReszegKoldus
    #1359
    ugyanezt nyomta fél éve a Watch Dogs topikban, nincs min meglepődni :D