2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Rony94
    #1518
    http://www.vg247.com/2014/12/02/assassins-creed-2015-is-called-victory-and-set-in-victorian-london-rumour/
  • CroftManor
    #1517
    Teljes cikk
  • Kandurex
    #1516
    Mert ez mi?
  • CroftManor
    #1515
    Hmmmm
    Na ez jobban érdekel, mint az Unity.
  • Gary
    #1514
    Kösz az infót! E kettő között billeg a mérleg nyelve.
    Majd, az adott pillanatbéli hirtelen felindulás dönt! :Đ
  • HeadHunter86
    #1513
    FC4 nálam tökéletesen megy. Minden létező dolog maxon. Talán egyedül FXAA van csak, és stabil 60 FPS.
  • MerlinW
    #1512
    Ott is komoly frame droppok vannak. Viszont, ha szereted az laza autókázós játékokat, a Crew tuti választás. Beautózhatod a komplett államokat, ezerféle tevékenység, perkek, skillek, szintlépések stb. Amolyan autós MMO. Én azt választottam a VGA-mhoz adott kuponnal, az ingyen játékom egyébként az FC4 lesz, mert a többi már megvan, Just Dance meg nem kell:)
  • Gary
    #1511
    Addig meg, megint jól lenullázták az Initates eredményeket! :Đ
    Egyre savanyúbb ez az Uborka! :Đ

    Ja, a Far Cry 4 kevesebb betegséggel küzd, mint ez az AC rész? Gondoltam, azt választom vigaszdíjnak...
  • MerlinW
    #1510
    Ezt az oldalt figyeld. Elvileg kapunk majd e-mail-t is. Most találják ki, hogyan osszák ki a játékokat, állítanak fel valamilyen rendszert.
  • Myselor
    #1509
    sry,ennyi idő alatt gondoltam mindneki letudta már akit érdekelt.ezekszerint nem
  • Rony94
    #1508
    Köszi a spoilert!
  • Myselor
    #1507
    feketeszakáll egy nagy csalódás volt,jó lett volna ha tovább húzza hamar elpatkolt ,nem vittünk véghez nagy dolgokat együtt sajnáltam :|
  • Savaran
    #1506
    Mert mindannyian elfogultak vagyunk valamely irányba, engem nem vonz a párizsi miliő, van aki ez miatt játszik vele, sokan mondták az ac4-re hogy lapos a történet, én meg azt mondom mint kalóz kor kedvelő hogy Feketeszakál !!!
  • mike01010101
    #1505
    Szerintem az első a leggyengébb és a Unity jobb mint a IV. (privát vélemény, ízlések és pofonok...)
  • HeadHunter86
    #1504
    Season Pass-t vásárlók ingyenjátékáról van valami hír? :) Csak azért kérdem mert ma jelenik meg a Crew és már nyomatnám ha lehetne :)
  • 4kerkeen
    #1503
    Én nagyon szerettem a 3. részt is. Jó lett a Rouge na ;)
  • Savaran
    #1502
    A háromnál azért jobb szerintem:) de nálam legalábbis nem jobb a back flagnél max grafika terén de az hidegen hagy :)
  • 4kerkeen
    #1501
    + Az összes Assassin játék közül a Unity lett véleményem szerint a leggyengébb darab. Szerintem ezt még a készítők sem gondoltál, hogy sikerült ezt elérni...
  • 4kerkeen
    #1500
    Én múlt héten befejeztem a Unity-t... nagyon csalódott vagyok a történet és a sok hiányosság miatt...
    Megvettem a Rouge-ot is... Amikor jöttem ki a boltból nem gondoltam, hogy az fog jobban tetszeni, és azt sem, h ennyire.

    Két napja játszom vele és NAGYON tetszik, klasszikusokkal jobb és változatsossabb még így is, mint az Unity.
  • CroftManor
    #1499
    Végére értem. Hát nem tudom, nekem csalódás az Unity a történet miatt. Már bánom, hogy nem a Rogue-t vettem.
    Bár nekem nem nagyon voltak bugok, de a játék ideje alatt legalább 4x random megfagyott. Azt nem tudom, hogy ez a box hibája, vagy a játéké, de nagyon idegesítő volt, mikor épp egy küldetést kellett emiatt újból előröl megcsinálnom.
    Utoljára szerkesztette: CroftManor, 2014.11.30. 23:22:24
  • Shep
    #1498
    Hát igen, ha egyszer a patch áradat beindul nincs megállás :DDD
  • Krisztiam #1497
    Nekem is akad a menü.. :(
  • HeadHunter86
    #1496
    Tudod ki válaszolgatna erre a sok hülye kérdésre...
    Le van írva minden a cikkben, ezek meg nyomják a hülyeséget.
  • MerlinW
    #1495
    Vagy robot, vagy a leghidegvérűbb, profibb moderátor ever:D
  • ratgab
    #1494
    VGA egy picivel gyengébb, de akkor se kéne így akadozni. Nem folyamatosan akad, hanem mész előre simán fut, aztán beakad egy kicsit, majd újra....És tök mindegy mit állítasz ugyanez a szitu.

    Tehát nem konstans nem bírja a VGA, hanem valami más gebasz van még mindig itt.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2014.11.27. 23:38:16
  • Gary
    #1493
    Háát, eddig a menü nekem nem akadt, most már az is. A skill pontoknál simán esik 20fps-t (75-ről 55-re) és a bemutató video a kis ablakban is akadozik. Na, Alt+Tab váltás után már egy villanásra láttam 3fps-t is! :Đ

    Ja, meg kiugrottam egy ablakon és 5-10mp-re megfagyott a játék! Ezelőtt soha ilyen nem volt! Ráadásul SSD-ről megy...

    Eddig, azt kell mondjam, jobban elvoltam az 1.3.0 előtt!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2014.11.27. 22:25:48
  • HeadHunter86
    #1492
    Engem egy dolog zavar de az nagyon és az már a kezdetek óta. De mostanában egyre jobban érzem. Futok előre, majd elengedem a gombot és még mindig fut. Mintha nem jutna procihoz a billentyűm. Mellette 50-60 FPS-el fut a játék, egér is jó. De kell neki 5mp mire észhez tér, hogy már rég nem nyomok semmilyen gombot. Agyam eldobom. Nem egyszer ilyen miatt haltam.
  • Kandurex
    #1491
    A min. gépigény meg van?
  • grebber
    #1490
    Az a baj hogy kapkodnak. 1 hét alatt akarják összerakni ami év/évek alatt se sikerült rendesen.
    Engem nem zavar mire odajutok,hogy tudok vele játszani jövő év közepe fele már biztos jó lesz!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.27. 21:24:52
  • ratgab
    #1489
    Nekem egy picit talán jobb, de így se fut simán, pedig már levettem a felbontást is és mindent kikapcsoltam amit lehetett. Semmivel nem fut jobban.
  • Krisztiam #1488
    nekem még mindig bugos a játék, az emberek beleesnek a földbe
  • Krisztiam #1487
    nem érzékelek javulást...
  • Gary
    #1486
    Visszamentem a ládikómhoz és állítgattam az AA-t, hogy ne villogjon a mozaikpadló. Most TXAA-n már nem esett vissza 8fps-re, csak 9-re. :Đ
    Többnyire 20-40fps között van így, de le tud esni 9-15 közé is :(
    Sz'al, nekem teljesen max-on nem lett jobb.

    Ja, megkaptam a Dead Kings DLC infót az udvarban a hintónál...
  • Gary
    #1485
    Azt még nem néztem, erre voltam kíváncsi, de feleslegesen kapkodtam :Đ
  • ratgab
    #1484
    Nálad jobban fut?
  • Gary
    #1483
    "Fixed various issues in the My Club menu"
    Háát, ez most nem sikerült!

    Ez a Contacts, de ugyan ez van a My Club menü alatt is!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2014.11.27. 18:33:01
  • ratgab
    #1482
    Mindjárt leér az új javítás. Kíváncsi vagyok ér-e valamit.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2014.11.27. 18:20:26
  • DarkSector
    #1481
    ps4-re is 2.7gb volt.
  • Gary
    #1480
    Wow! 1808MB patch? Na lássuk! :Đ
  • DarkSector
    #1479
    What?
    Ezért vettél? Honnan gondoltad hogy visszamenőleg érvényes lesz? :DDDDDDDDDDDD