2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • HeadHunter86
    #1558
    Hol lehet begyűjteni a mérgező bombát. Mert egy bombám még hiányzik, pedig már a játék végén vagyok? Hogy hagyhattam ki?
  • MerlinW
    #1557
    A HBAO+ az mondjuk pont nem vakítás.

    A VGA flame-t viszont kéretik befejezni.
  • Krisztiam #1556
    én is most váltottam amd-ről nvidiára..
  • HeadHunter86
    #1555
    Azért a Physix elég faszán tud kinézni. Nézzük csak a Batman játékokat. Csomót szórakoztam azzal, hogy hogy lengedezik a függöny, vagy belefutok a füstbe és szétoszlik. Vagy szétdobálni a csempét.
    Igaz játékmenetre nincs hatással, de elég faszán néz ki.
  • Savaran
    #1554
    Physix, Shadowplay, G-Sync, DSR, HBAO+, HairWorks, MFAA ezek mind parasztvakítások ám :)
  • Rony94
    #1553
    A Shadowplay-t lehetett volna szürkén is írni. Az csak azoknak nagyon hasznos akik nagyban videóznak.
  • HeadHunter86
    #1552
    Ha Nvidiád van minden olyan játék is faszán fut amiben az AMD "segített". Ha Nvidia "segített" akkor megint. Ez AMD-re nem mindig mondható el. BF3, BF4 nekem tökéletesen futott, mind GTX 660-on mind GTX 970-en. Én még nem találkoztam olyannal hogy driver miatt gáz lenne valami. Vagy úgy egyáltalán lett volna grafikai hibám.
    Volt anno AMD-m is, sőt volt olyan korszak mikor AMD jobb volt, de szerintem most Nvidia lepipálja, főleg hogy nagyon sok játék Nvidiás. A GTX 900-as széria pedig über jó lett.
    AMD-sektől meg mást se hallani, csak hogy szétesik a textúra, fekete a textúra, stb, stb.
    Általában a driverek a ludasok.
    Nvidia mit mutatott fel? Physix, Shadowplay, G-Sync, DSR, HBAO+, HairWorks, MFAA, stb.
  • Gary
    #1551
    "A Ubisoft most egy blogbejegyzésben tudatta a nagyközönséggel, hogy készül már az 1.04-es patch, amely a tervek szerint már minden hibát kijavít."
    Nagyon előrelátó! S, mi van azokkal a hibákkal, amit majd ez az 1.04 (vagy 1.4 ???) rak bele a játékba?! :Đ
    Nekem az 1.3-as patch-ig nem voltak akadások, a menü is teljesen jó volt, de utána, valami katasztrófa!

    Vajh, a Klub menüt is sikerül rendbe hozniuk?
  • Rony94
    #1550
    Ajjajj, fanboy szagot érzek.

    Egyébként csak elmondanám hogy a mantle annyit ér mintha nem is lenne. Sajnos nagyobb volt a füstje. Előre leszögezem, nem vagyok AMD ellenes.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2014.12.10. 16:10:14
  • Savaran
    #1549
    asszem az amd csinált legelőször dx11-es vidikarit :) nvidia elméletben a nagyobb név, de nem minden esetben a jobb
  • grebber
    #1548
    Assassin's Creed: Unity javítás közeledik

  • pHNxX89
    #1547
    Olvass utánna légyszives a dolgok mögé mielött TE nyalnál a zöldeknek... Nvidia segit az optimizálásnál akkor egy hulladék játékot kapunk, ha az Amd segít akkor az nvidia kártyán is jól mennek a játékok lásd bf4 , alien és még lehetne sorolni plusz még ott a mantle, az nvidia mit tud felmutatni?
  • ojpenge
    #1546
    Sziasztok. Olyan problémám van hogy 25 %-nál járok a játékban és amikor megyek a következő küldetéshez egyszerűen megáll a játék.. A menü az hibátlanü működik csak az összes karakter megáll. Reloaded van fennt. Tudtok segíteni hogy mi lehet a gond?
  • HeadHunter86
    #1545
    Ne viccelj már. Nvidián gond nélkül futott eddig is. Talán AMD elbaszta a drivert...
    Kész csoda, hogy megjelenés után egy hónappal javították a drivert, és te még nyalsz is nekik.
    Nem véletlen, hogy Nvidiának ömlik a pénz, talán mert sokan azt vesznek, mert jó kártya.
  • AnuluWork #1544
    Kénytelen törődni, miután állandóan driver gondjaik vannak. :)
  • grebber
    #1543
    Nvidia a pénzzel törödik az meg ömlik halomba.
    Amd hez is ömlik majd valamikor talán.
  • pHNxX89
    #1542
    Ezért választottam az AMD-t..... Nvidiával ellentétben az AMD tőrődik a játékosokkal, az Nvidia nem! Van is egy cikk erről gamepod.hu n érdemes elolvasni!!
  • Meridius
    #1541
    Visszavonom, csodákat tett. :D
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.12.09. 21:54:31
  • Meridius
    #1540
    Vicces, nekem az R9 270X ugyanannyi fps-t produkál mint korábban.
  • Rony94
    #1539
    Kicsit megkéstek az optimalizálással, de hát jobb mintha soha nem csinálnák meg. :)
  • pHNxX89
    #1538
    AMD kiadta az OMEGA névre keresztelt új driveret, a játék tökéletesen fut 45 fps el (eddig 20fps sem volt meg)
  • MerlinW
    #1537
    Nem. Valamikor idén.
  • kutyakiki81
    #1536
    Lehet tudni mkor juthatunk hozzá ezekhez?
  • Meridius
    #1535
    "Dolgoznak".
  • pHNxX89
    #1534
    Olvastam ,hogy az AMD és az Ubisoft dolgozik a CPU VGA problémán, ezt már "orvosolták" a 3. patch-el vagy még dolgoznak rajta? Az egész játékos társadalomnak szaggat? (kivéve gtx 900 széria és r9 200 széria)
  • MerlinW
    #1533
    Lesz PC-re januárban és nem magyarul.
  • MerlinW
    #1532
    Természetesen benne vagyok a buliban, azért vagyok kicsit inaktív, mert itt van a DA:I és a Crew várok a javításokra, de ha program van, megyek:)
  • Savaran
    #1531
    pc-re is lesz? magyarul?

    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2014.12.04. 15:13:26
  • Gary
    #1530
    Kedves HUTT Klubtársak!

    Közös esti co-op kaszabolásra játékra invitálnálak toboroználak Benneteket!
    Tegnap, orvul meghiúsítottam cRusa1deR sztori küldetését azzal, hogy együttes szaladgálásra invitáltam. Miközben Heist küldetésekben riadóztattuk a teljes őrséget, arra a következtetésre jutottunk, hogy a 4 személyes missziókat is le kellene tudnunk a Klub élet aktivizálása címén! Meg egyébként is, jobban néznek ki a kipipált képek! :Đ
    Sajnos, a játékon belüli klubtag névsor meglehetősen bug-os, így csak hármójukat ismerem: MerlinW_HUN, milcsi1000, cRusa1deR.
    A max. 50 főt még nem értük el, így akinek kedve van a klubfejlesztéshez, Uplay-en nyisson rám egy chat ablakot!

    Köszönettel: dre4mw4r
  • EFRM
    #1529
    ROG
  • MerlinW
    #1528
    "Roug".

    Első 15 mp-et nézd/hallgasd:


    Egyébként google translate-el kimondathatsz bármilyen szót:)
  • Gary
    #1527
    kiejtev = kiejtve :Đ
  • Gary
    #1526
    Más a jelentésük is!
    rogue = kiejtev kb. roög - gazember
    rouge = kiejtve kb. rúzs - amit a neve is rejt, piperecikk :Đ
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2014.12.03. 13:33:08
  • Myselor
    #1525
    te hogy mondanád ki?kötekedés nélkül kérdezem:)
  • Gary
    #1524
    AsszasszinszkrídRÚZS? :Đ
  • Fantasy18
    #1523
    info morzsák magyarul

  • TomStorm
    #1522
    +1 engem is jobban érdekel
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.12.03. 11:06:51
  • Kandurex
    #1521
    Óó!
  • MerlinW
    #1520
    China még messzebb van szerintem, előtte a Dead Kings DLC jön. Freedom Cry kb 2 hónappal jött az alap után. Én China-t valahova január-február környékére tenném.
  • xido
    #1519
    engem még mindig zavar a Chine körüli néma csend..értem..season pass..de az meddig tart?..freedom cry mennyivel később jött ki?