2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Metontour
    #1638
    Végül is az AC2 sztorija sem volt túlbonyolítva de jól működött az egész. Bár lehet a nagy pozitív változás miatt nagy élmény mindenkinek és szép emlék amiatt amit az egy után hozott. Évente én is egyszer előveszem. Nekem az ACU-n az is nagyot dobott hogy végre megint város és van egy nosztalgia hangulata. A sztori tényleg a 2-t másolja sőt még Arno kezdő szetje is amiben Versaillesben járunk a játék elején kicsit nagyon Ezioéra hajaz a 2 elejéről(Szerintem). Véleményem szerint is ráférne egy hosszabb alkotói pihi a sorozatra. Amúgy meg a játék készítői közül valaki eléggé vörös csaj fixált lehet mert ugye Ezio felesége is vörös volt meg itt a csaj is.
  • MerlinW
    #1637
    Pedig tele van a terület velük, a térkép is mutatja őket.
  • Shep
    #1636
    Hol a búbánatban vannak a levágott fejek amiket meg kell Tüszőnek keresni? Ott rohangálok körbe-körbe de rohadtul nem találom egyiket sem.
  • MerlinW
    #1635
    Ezen a héten lesz az osztás. Az info folyamatos, csak követni kell:)
  • HeadHunter86
    #1634
    Ingyenjáték osztáson nagyon ülnek...
    Gondolom még várják had vegyék meg páran.
    Pedig azt is mikor ígérték már. Azt sehol semmi, kíváncsi vagyok lesz e ebből nekem ingyen Crew.
  • MerlinW
    #1633
    Ezt fogja elvileg orvosolni az 1.04.
  • JaSoN HuNTeR #1632
    Azt tapasztaltam hogy mind1 hogy Highra vagy lowra rakom ugyan olyan furcsán megy. Tele van microlaggal!

    Játszhatatlan!
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2014.12.16. 17:53:23
  • ggbuffon
    #1631
    töri szakosként végeztem anno gimiben vagy 10éve, szval ismerem az adott részek szereplőit, bár azt hozzátenném, h egy átlaguser, aligha hiszem h tanult részletesebben a középkori Itáliáról (még én se), így aligha hiszem h ezen múlt a sikerük. Ennyi erővel Párizs most húsosfazék kellene legyen, mégis üres az egész..

    nyílván ez az egész azért van mert évről-évre nehéz újat kitalálni, ráadásul a kerettörténetet gyakorlatilag lezárták a 3-al..

    A Black Flag szerintem konkrétan pl a sorozat megcsúfolása volt, bugyuta sztori, rengeteg hajózás, ami nekem hosszútávon marhaunalmas, jelentéktelen és idióta mellékküldetések orrba-szájba stb..jellegtelen az egész, legalábbis AC címszóval mindenképpen.
  • grebber
    #1630
    Ha nekem írtad, akkor nem a game grafikát butítják ,hanem az ő gépén a grafikai beállításokat kell buktatni hogy élvezhető sebességgel fusson.
  • MerlinW
    #1629
    A devblog alapján nem lesz semmilyen butítás, csak optimalizálás. Tahát ugyanúgy fog kinézni minden beállításon mint eddig, csak valamivel jobb teljesítmény mellett.
  • grebber
    #1628
    Az új drivererknek meg patcheknek köszönhetően már tűrhető szintre lehet majd butítni azon a gépen ,hogy tudjál vele játszani (elvileg)
  • JaSoN HuNTeR #1627
    Az én gépemen hogyan futna? Megéri megvenni?
  • rcsaby
    #1626
    Nekem olyan problémám van hogy 19% tartok.Először elkezdett exe hibákat irni,most megbármit csinálok két percen bellüll megáll a kép.A kamerát tudom forgatni de a figura megáll,akár a levegőben akár a földön.1.3 javitás van fent,olvastam valahol hogy matrix probléma.Gondolom ez lehet az,de megoldást senki nem irt.Előre is Kösz.
  • lwb
    #1625
    A 2 története egy klasszikus bosszú története volt. A Unity ezt próbálja lemásolni, de amíg a kettőben ez elő volt jól-jobban készítve, addig itt nincs, ráadásul kavarják ezzel a béna szerelmi szállal. Nem akarok spoilerkedni. A 4 története nem volt nagy szám, a 3-é okés volt. Nyilván egyik sem last of us vagy the walking dead, de ezt nem is vártuk tőle.

    Én leginkább csak egy megfelelően motiváló történetet és egy kedvelhető főhőst szeretnék. A kettő együtt utoljára Ezionál találkozott.
  • AnuluWork #1624
    A második résznek jó története volt, de nem volt nehéz olyat írni. Fogták a korszak szereplőit, Leonardot, a Borgiakat, pár reneszánsz könyvet elővettek, szelektálták a szereplőket jó és rossz szerint, így választva ki őket egyik vs másik oldalra, majd beleírták az életüket a játékba, ill. Leo találmányaival poénkodtak. Ha végigolvasod a dialógusokat, veszed az egész történetet, rohadt óvodás az egész. Voltak benne csavarnak álcázott dolgok, de mind előre látható volt. Nem úgy mint a Leonardós tv sorozatban. :D A harmadik, a negyedik és az párizsi rész pedig azért tűnik gyengébbnek, mert kevesebb szereplőt ismertek, és mondjuk Lee vagy Adams nem akkora valaki egy európainak, mint mondjuk Leonardo, Machiavelli, a Pazzik vagy a Borgiak. Még egy senki Michelettot is vágtak a népek később, köszönhetően a Borgiak sorozatnak. A IV. rész szereplői meg pláne senkik voltak a II. rész "részeihez" képest, a francia forradalomból pedig kevés átlagemberben maradt meg durván háromnál több név. Róma sem Boston, ahogy Konstantinápoly sem New York. Stb,

    Kellene egy kis szünet a sorozatnak, nem évente újabb részek.
  • lwb
    #1623
    Megválaszoltad a saját kérdésed.
    Én is hiányolom az Animusos történet-szálat. Desmonddal nekem nem volt bajom és érdekes volt nézni, ahogy fejlődik - az első részben ugye csak sétálgatni tudott, a végén volt eagle vision. A kettőben már ugrált, volt parkour és a háromban végre rendes küldetésekre is ment a valós világban. Ez jól kiegészítette a főszálat szerintem. Jó ötlet és sok potenciál van ebben az animus dologban - kár, hogy az Ubi inább a csilivilire fókuszál a jó történet és a játékélmény helyett.
  • Myselor
    #1622
    azért meglehet nézni az FC4-et és az ACU-t is hogyan sikerült kiadniuk optimalizálatlanság és már az 5patchen dolgoznak vagy 4?nem lényeg igen túl reagáljuk persze ezért ismerték el hogy baj van a játékaikkal:) nem lennének bántva,tudjátok nem mindenki csak poénból fikáz csak nem érti hogy a francba tudtak kiadni így játékot,amikor én nekem simán tudnom kellene játszani vele és nemtudok akkor azért ez bosszant:)
  • xido
    #1621
    Történethez csak annyit tennék..Ezioban éreztem azt,amit egy klassz Zorro tipusu filmben is..a karakter sokoldalúságát kellene visszahozniuk..adni neki egy rendesen felépített civil és egy álruhás oldalt,bánomisén,hogy mindig csak a szegényből lesz gazdag és jó és nemes,de annyira mókás,hogy úgy próbál mindig elvegyülni a világban,hogy totál egyedi rucija van kapucnival,direkt az assassin szabóságból :)
    legyenek napi civil küldetései is,dolgozzon a helyi gyárban vagy mittomén :)
  • ggbuffon
    #1620
    szerintem meg elsősorban a sztoriszálra kellene ráfeküdni, aztán magát a játékmenetet finomítgatni..nekem a 2 illetve a BH játékmenete a mai napig megfelelne (néha nekem túl sok ez az open world ami most van, illetve a többtucatnyi céltalan mellékküldetés) , ha lenne vmi értelmes mondanivalója, v történése az egésznek.

    Bár nem nagyon szerettem a Desmondos részeket, de vhogy az adta az egésznek az alapját..itt meg beülsz az Animusba v odase, aztán majd lesz valami.

    Ha rangsort kellene fellállítani, akkor nálam a középkori reneszánsz Itália, illetve Ezio karaktere miatt egyérelműen a 2 és a BH tanyázik az első 2 helyen, a leggyengébb meg talán a Black Flag, karaktereknél meg egyértelműen Connor-t nem tudom hova rakni.

    A Unity-ről egyelőre nem alkotok véleményt, mert még mindig várok vmi normális patchet, igaz az Omega driver sokat dobott a dolgon, de úgy vagyok vele, h ha már Ubiék is "letisztítják" akkor végignyomom.
  • ratgab
    #1619
    Bánja fene, csak tényleg érjen most már valamit.
  • Skyvolker10
    #1618
    Mit lehetne változtatni a játékmeneten? Az Assassin-ok ezt csinálták ezen nem lehet változtatni. Lopakodsz, ölsz ennyi. Tudom, hogy sokaknak kedvence a 4. rész, de nekem például mint Assassin's Creed abszolút nem tetszett. Inkább az kéne, hogy újra olyan történetek legyenek mint a 2. részben aminek minden mozzanatára, szereplőjére emlékszem még mindig. Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy évente egyszer legalább végig játszom, hasonlóan egy jó filmhez, néha megjön a kedvem hozzá.
  • Rony94
    #1617
    Én sem értem miért kell ennyire rászállni a Ubira. Az EA, Activision dettó ugyanez. Csak hát egyszerre mindig egy céget kell fikázni. Anno az EA volt szétszedve, meg ki is kiáltották a legrosszabb játékkiadóvá meg ilyenek. Most a Ubi van terítéken. Nem az a vicc amit jelenleg a Ubisoft művel, hanem a cirkusz az, ami körülötte megy.

    Magyarul NAGYON durván túlreagáljátok.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2014.12.15. 21:38:36
  • Austin Bailey
    #1616
    Hát ez elég szomorú. Nekem az AC 2 volt a kevencem, és az egyknek azon kevés játéknak, ami egyszerűen lenyűgözött, és nem akartam a hibáin gondolkozni. Pedig volt potenciál ebben a részben.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.12.15. 21:33:13
  • HeadHunter86
    #1615
    Sajnos elég lapos. Ezio óta egyszerűen nincs motiváció a főszálban. Ebben a részben meg már aztán végkép. Jellegtelen az egész, semmi olyan rész ami megmaradna az emberben, pedig a játék motorja nagyon jó, jók az átvezetők, de olyan üres hogy csak na.
    Maga a játékmenet jó, de a missziókat is ezermilliószor láttuk a legtöbbje meg időhúzás, semmi nagyobb kihívás, vagy élmény. A játék 1/3-ig még tetszett, de egyre csökken az érdeklődésem, sokszor már csak azért játszok vele, hogy a végére érjek. Pedig rohadtul odavagyok az AC szériáért, de itt már én is érzem a gyengeségeit.
    A következő Londonos részhez nagyon össze kell szedniük magukat. Bár szerintem itt már nem lesz javulás. Amíg fogy, addig le se szarják, kb. annyi lesz, hogy mivel ugyanez a motor lesz addigra fejlődnek a hardverek, így nem lesz sírás a gépigény miatt. De a játékmenet tuti nem sokat fog változni.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2014.12.15. 21:25:35
  • HeadHunter86
    #1614
    Jóhogy. Ígérnek fűt, fát, azt lószart se tartanak be belőle. Érdekes más játékoknál nincs ilyen.
    Saját magukból csinálnak viccet.
  • lwb
    #1613
    Közepes. Én azon kevesek közé tartozom, akik nem voltak oda meg vissza a Black Flagtől és a hajókázástól, szóval nekem az AC3 a Haythames részek miatt jobban bejött, mint a 4 (és az AC3 eleje jobb volt, mint az egész rogue - mármint templomosügyileg). Az én személyes AC listám:

    1. AC1
    2. AC2
    3. Revelations
    4. Brotherhood
    5. AC3
    6. AC4
    7. Unity
    8. Rogue
  • grebber
    #1612
    Mert csak a fikaáradat megy orrba szájba már nagyon unalmas.
  • DantesHUN
    #1611
    Agyhalott.
  • Meridius
    #1610
    Jó hír: az Ubisoftnál végre felállítottak egy QA részleget.
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.12.15. 20:01:14
  • Myselor
    #1609
    te tényleg az ubinál dolgozol ez már tuti :| mindenért véded őket.
  • DantesHUN
    #1608
    Igen...direkt hazudnak...rossz indulatból...nem is ám technikai probléma akadt, azért nem adják ki...nem, veled akarnak kibaszni, és ezért hazudtak. Fájdalmas.
  • HeadHunter86
    #1607
    Király. Már a patchek megjelenéséről is hazudnak meg csúsztatják. Ez már nagyon az alja.
    JA és ígérgetnek megint mindent a csúszásban, gondolom mi lesz: +2 FPS.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2014.12.15. 19:45:29
  • MerlinW
    #1606
    Mégsem lesz ma peccs.. :(
  • MerlinW
    #1605
    Ubiéknál még csak dél van:)
  • HeadHunter86
    #1604
    Na hol az a Patch? 15.- e volt nem?
  • MerlinW
    #1603
    Én szeretem. A sztoritól nem kell oscar díjat várni sajnos, de alapvetően szórakoztató. Maga a játék meg piszok hangulatos, szóval ha kijavítják a hibákat, rendben lesz nagyon.
  • Austin Bailey
    #1602
    a bugoktól eltekintve egyébként jónak tartjátok a játékot?
  • MerlinW
    #1601
    Elvileg ma jön a nagy-nagy 1.04 :)
  • HeadHunter86
    #1600
    Engem az őrületbe kerget még mindig az a bug, hogyha 100%-on megy a proci egyszerűen nem érzékeli a billentyűt. Futok, majd elengedem a W-t és még fél percig fut. Tegnap majdnem kettétörtem a billentyűt idegességembe. Régen húzott fel játék így.
  • Shep
    #1599
    Na ez jó tanács, kösz, mert én rendre a ládákon kötöttem ki :)