2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • BoneDragon
    #1678
    Remek, eddig 29fps volt a minimum, ezek után 26 lett... Tényleg megdobta a teljesítményt.
  • MerlinW
    #1677
    Jah, nagyon hiányzik a modern szál, eddig az szolgáltatta mindig a WTF pillanatokat. Mondjuk Arno történetébe is lehetett volna 20 percnél többet ölni. Pedig a karakter nekem nagyon bejön. Ezt a templar vs assassin kapcsolatot meg lehetett volna kavarni keményen még úgy is, ha csak kliséket használnak. Nem tudom mi lett a korábbi részeg forgatókönyvírójával. Már az AC4 sztorija is semmilyen volt :(
    Viszont állítólag a Rouge sztori jó lett nagyon. Majd meglátjuk.
  • HeadHunter86
    #1676
    Fuhh, basszus ez a vége. No comment. Egy kalap szar misszió volt. Hol marad a régi epic feeling?!
    Ez a vége misszió egy normál misszióként is gáz, nem hogy az utolsónak.
  • Shep
    #1675
    Haladok lassan a játékban és azt kell mondjam ,hogy eddig meglepetés ez a rész a technikai problémákat leszámítva. Egész jók a küldetések, kicsit a Hitman-re emlékeztetnek ami jó, a történet mondjuk eddig elég semmilyen de a küldetések eddig kárpótolnak.
  • NEOreg3
    #1674
    ez nagyon megdobta a teljesítményt nálam, ezzel már merem azt mondani, hogy élvezhetően fut, nvidia kártyásoknak ajánlott kipróbálni
  • ratgab
    #1673
    Nálam sokat segít az 1.4 patch. Így már úgy ahogy játszható a játék.
  • grebber
    #1672
    És már sanszos, hogy nem is fogják.
  • NEOreg3
    #1671
    nálam is előfordul elég gyakran, főként ezért is vártam az 1.4-es patch-et, de nem orvosolták ezt a problémát
  • NonameMan
    #1670
    Nálam a játék többnyire elfogadhatóan fut közepes beállításokkal, de időnként előfordul, hogy több másodpercre kimerevedik a kép, mint mikor lejátszás közben megállítanak egy filmet. Ez másnál is előfordul?
  • Meridius
    #1669
    1.4 egy vicc, ugyanannyi ha nem kevesebb FPS-em van mint korábban. Mindegy, legalább az omega driverrel már végig tudom vinni agyfasz nélkül.
  • HeadHunter86
    #1668
    Én sikeresen aktiváltam a Crew. Első dolog amiatt pozitívan csalódtam az UBI-ban.
    Amúgy az új patch-nél nem nagyon vettem észre semmi változást fél óra játék után. Ugyanúgy 50-60 FPS-em van.
    Billentyű eddig nem akadt be.
  • grebber
    #1667
    Nekem csak a DLC járna de bejelentkezés után ezt dobja:

    Sorry, but based on the information provided you are not eligible for this offer. If you think there’s been a mistake, please either try again or contact Ubisoft’s customer support Make sure you chose the same platform as the one you use to play Assassin’s Creed Unity. Please note that if you activated your season pass after the 25th of November it may take up to 10 days for your ownership to be registered to our systems.
  • Krisztiam #1666
    talán majd az 5-dik patch.. :(
  • NEOreg3
    #1665
    Patch 4:

    Továbbra is borzalmas, ahogyan a játék fut. Mindegy neki hogy high-on, vagy low-on van a grafika, az fps nem változik, a mikroakadások sem szűntek meg.

    i5 4690 + 2 gigás gtx 770-el tesztelve a legújabb beta és WHQL nvidia driverekkel win7 64 biten. Úgy tűnik a valós minimum egy gtx 970, akinek ettől gyengébb a kártyája, azt ne érje meglepetésként a rossz teljesítmény.
  • MerlinW
    #1664
    Lehet begyűjteni az ingyen játékunkat.
  • MerlinW
    #1663
    Jobb lett a mászás, kicsit kevesebb az NPC, a popup kapott animus effektet, nálam 5-10fps-el gyorsabb (60-70), sokkal ritkábbak a frane droppok, kevesebb helyen lehet beakadni, nem kressel a játék, pöccre megy a co-o csatakozás, működik a klub, stb.
  • Shep
    #1662
    Na akkor erre kár volt várni?
  • NEOreg3
    #1661
    steamen kint a 4. patch, a beszámolók alapján vagy nem változik semmi, vagy még jobban elrontja a játékot

    sebaj, majd az 5. patch...!
  • MerlinW
    #1660
    C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\<generált kód>\720\

    Ha nem eredeti példány, akkor próbálkozz az OFF Topikban.
  • erika100
    #1659
    Nem ment a játék nálam.És az elérési útvonalat se találom!
  • cRusa1deR
    #1658
    Dead Kings megjelenése mikorra várható?
  • MerlinW
    #1657
    Nálam is.. majd helyreáll, volt róla szó a fórumon. De én már nem is foglalkozom ezekkel (Initiates, Companion). Kétszer resetelt a Companion, 2x 10 napnyi pöcsölés után. Rohadjon rájuk az Altair ruha én harmadjára el nem kezdem :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.12.18. 02:31:51
  • cRusa1deR
    #1656
    Rendben, nullázta a haladásomat AC Initiates-ben. Nálatok?
  • Shep
    #1655
  • MerlinW
    #1654
    Há' mert éppen oda kattintottam :D
  • Shep
    #1653
    Miért nekem írod? Ezt én is olvastam.
  • MerlinW
    #1652
    Olvassátok a Liveupdate-et.

    Patch 4 release date: December 16th
    Platforms: PS4, Xbox One
    PC coming later this week.
    Size: 6.7 GB

    Stability, Performance and Save Game

    Fixed numerous random crashes both on Campaign and Coop
    Implemented multiple optimizations and fixes to improve overall performance
    Fixed save issue caused by the companion app on the main menu (loss of data)
    Fixed save issue caused by contacts list (crash occurring). Users should now have access to save


    Gameplay (navigation, fight, stealth)

    Fixed various navigation issues
    Fixed issues with lock picking chests
    Fixed additional haystack issues


    Character, AI and Crowd

    Fixed various character, crowd station and NPC issues


    Online, Matchmaking, Connectivity and Replication

    Fixed various matchmaking and connection issues both in matches and when starting a match.
    Fixed various issues with voice chat
    Fixed join-in-progress issues
    Fixed various replication issues between host and clients
    Fixed issues with player rank and COOP/heist rewards
    Fixed issues with Helix credits
    Fixed issues with the My Club feature


    Menus and HUD

    Fixed HUD icon issues and issues with map information
    Fixed various Initiates issues
    Fixed additional issues with notifications


    Mission tweaks (campaign, coop and side content)

    Fixed various low occurrence walkthrough breaks in both Campaign and COOP
    Fixed various NPC issues
    Fixed issue with the quest log disappearing for specific side missions


    World and 3D

    Fixed various collision and mesh issues
    Fixed additional issues where player would fall through the world
    Fixed specific areas where textures were missing


    PC-Specific

    Fixed crash on "Quit to Windows" in free roam mode
    Fixed crash on accepting multiple "Join the club" requests
    Fixed issues with TXAA
    Fixed issues with PCSS
    Fixed issues with textures on NPCs
    Fixed black texture issues on MSAA-4x, MSAA-8x and TXAA
    Right Control now can be assigned as a hotkey
    Minor UI fixes
  • Myselor
    #1651
    deee ne szidja az ubit ő az isten,nemsokára megjön az egyik tag tőlük a szokásos és majd megint jól beolt minket :o
  • Newfronter
    #1650
    PS4-en fasza lett a játék optimalizációja, ritkán még előfordul frame-rate csökkenés, de nem olyan súlyoson, mint ahogy eddig. Így már OK a játék. (egy missziót vittem végig)
  • Shep
    #1649
    PC-re még nem jött.
  • grebber
    #1648
    Vajon az uplay mikor akarja letölteni a patchet? Mert nálam sehol semmi. Kíváncsi leszek a 3-6 fps felkuszik-e valami játszhatóbb szintre.
  • Shep
    #1647
    Mások ennyibe egy egész játékot bele tudnak sűríteni :)
  • HeadHunter86
    #1646
    "Megérkezett az Assassin's Creed: Unity negyedik javítása, ami számos hibajavítást eszközöl a játékon. Ironikus módon a patch Xbox One-on egyáltalán nem úgy viselkedik, ahogy kellene.

    Oké, tegyük hozzá gyorsan, lesz, akinek okoz majd meglepetéseket az új patch, ezek pedig azok az Xbox One-játékosok, akiknek le volt töltve a Unity harmadik javítása is. Náluk a rendszer valamiért nem a 6,7 GB-os javítást, hanem a 40 GB-os teljes játékot akarja letölteni. A Ubisoft nem részletezte, hogy ez miért van, de azt rögtön jelezte egy közleményben, hogy ennek alapvetően nem így kellene lennie, és már dolgoznak a Microsofttal a megoldáson... " - Gamekapocs

    Na jó ez már tényleg vicc. Még egy patchet se tudnak kiadni... Ezek után kíváncsi leszek PC-n milyen lesz.
  • grebber
    #1645
    Kint az új patch majdnem 7GB-os!
  • Shep
    #1644
    Persze, de az sem jelzett semmit.
  • Metontour
    #1643
    Aminek örülök hogy visszavettek a 2-ből az pénzszerzés a 3-ban ez a craftoljunk annyira nem jött be. Itt meg csak mész aztán jön a pénz!:) Az sajnos tény hogy a 2 óta ugyanolyan a játék. Kivéve a grafikát meg tudom hajókázás. Olyan markáns különbség mint az 1 és a 2 között nem volt egyik rész között sem. A másik amin változtathatnának az a ruha. Tudom ikonikus assassin de a XVIII. században már kicsit feltűnő, a Victory képeit nézve meg a XIX-ben főleg kilóg a tömegből. A BF-ben jó volt hogy Edward néha levette a csuklyát és csak bizonyos részeknél vette fel. Bár ruha terén nekem a Liberation átöltözős része tetszett nagyon és oda tudtak egy assassinos jellegű kalapot csinálni.
    Amúgy a Unity ruhái közül mi az ultimate badass jól használható mert annyi van hogy lusta vagyok választani meg sok nem is tetszikk.
  • lwb
    #1642
    Nem volt, de ott volt mellette a Desmond szál, ami játékokon keresztül vitt egy kis érdekességet a történelmi sztoriba + karakterfejlődést. És azért az AC2 végén, amikor Minerva beszél, az azért mellbe vágós volt és jót csattant. Ráadásul azért a játékoktól fejlődést várnánk el és nem csak technikai téren. Ami az AC2-ben még jó volt, azt a 8. részben már nem biztos hogy ugyanúgy értékeljük.

    Szerintem nem pihenés kéne, hanem egyszerűen a sok grafikus és animátor helyett vagy mellett felvenni olyat, aki tud jó történetet is írni. Néhány jó kreatív designert, ötletgazdát. Akár híres írót is, mindegy. Valakit, aki a faéknél picit bonyolultabb történetet tud összerakni.

    Meg visszahozni a jelen időbeli animusos szálat. Legyen egy új Desmond.
  • Austin Bailey
    #1641
    nekem az ac2-ben bejöttek a logikai játékok is.
  • Gary
    #1640
    Eagle vision-t próbáltad? :Đ
  • Shep
    #1639
    Dehogy mutatja, nagy zöld kör és annyi. Max dobom a küldetést, úgyis csak mellékes.