656
DayZ Standalone
  • Camouflage
    #336
    most latom "24 February 2014" ... rossz a datum, vagy ez honapok ota koztudott teny?
  • Camouflage
    #335
    http://www.eurogamer.net/articles/2014-02-24-dean-hall-to-leave-bohemia-and-step-down-as-leader-of-dayz

    Es akkor most lehet fogadni mikorra lesz kesz a jatek. Ha egyaltalan.
  • SolóGTV
    #334
    Tegnap találtam egy hullát, fullosan felszerelve.Mivel lőttek rám is, lefeküdtem mellé, elszedtem a cuccait, és kiléptem.300-as ammo box is volt nála, de a 10 helyből csak egyben volt M4 lőszer, 284 bd.
    Hogy lehet ennyit összerakni?
  • mcgyver87
    #333
    én amúgy letöltöttem, csak barátomnak kellett volna és akkor már nem volt ingyenes...
    de köszi, hogy szóltál!
  • Camouflage
    #332
    (Le van ertekelve £4.99-re)
  • Camouflage
    #331
    "EA's "on the house' promotion on its Origin service continues to surprise today, offering up the PC version of Battlefield 3 completely free, until June 4th 2014."

    De ugy tunik, hogy most mar nem. Sorry.
  • mcgyver87
    #330
    Off: még mindig? Nekem csak a plants vs zombies-t írja az origin...
  • Camouflage
    #329
    off: BF3 meg ma ingyenesen letoltheto.
  • darki81
    #328
    új Mr. Moon video
    hullahegyek a reptéren :D
  • mcgyver87
    #327
    Hát ebben tényleg nem sok logikát lehet felfedezni...
  • tutituti
    #326
    ez mekkora ökörség!

    Pont annak volt értelme hogy a tásid vagy a ruhád tele volt cucal akkor csökkentette a benyelt damage-et.
    Ez tűnt "reálisnak" nem pedig az hogy a lőszer átalakul a babtől egy ultimate bulletté..egyre gyérebbek az ötletek szvsz
  • darki81
    #325
    és ez miért fog tetszeni a játékosoknak? :D
  • Gerdzso
    #324
    Lényeg, hogy minél több cucc van nálad annál több sebzést kapsz be, slotonként 0,65%-al többet, ha tele vagy cuccal akkor az már 23% + DMG. Amúgy ez a rendszer jó nagy marhaság. :D
  • darki81
    #323
    a google fordítóból egy szót sem értek XD
  • Camouflage
    #322
    """
    Do NOT carry food! Eat it!

    Maybe you don't watch Agathor's excellent YouTube videos (Channel: Wobo), but if you want to know about the science of DayZ, then you should. Carrying food with you is a poor idea. It does you no good at all, and in fact, in can hurt you greatly.
    You spawn in with 1,800 energy (2,000 is the limit for "I'm hungry") but your maximum is a massive 20,000 - the equivalent of almost 40 cans of Beans! It means your guts and fat are a gigantic built-in, food-carrying gutpack! Once you are hydrated, and fed, you regenerate health rapidly when injured.
    Additionally, every item you carry in a backpack ADDS 0.65% blood and shock damage when you get shot. For a full Emkavec, that's 23% extra damage you take! Having food in your backpack is the equivalent of buying 8GB of new RAM, and then putting it in the top drawer of your PC desk, and then running a CPU benchmark while you play DayZ!
    So, you shouldn't carry food on you unless 1 of the 2 following conditions is true:
    1) You haven't found a safe place to eat, or
    2) You plan on giving the food away.
    """

    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/272d8t/do_not_carry_food_eat_it/
  • darki81
    #321
    értem köszi
  • Camouflage
    #320
    Ezt nem teljesen ertem. Eszmeletlen (unconscious) embereket tudsz felebreszteni mind a kettovel. A halottakat egyik sem hozza vissza.
  • darki81
    #319
    de aki meghal annak jó mind a 2? nem az ájulásra ugye? mert nekem kiírta a deadot :)
  • Camouflage
    #318
    Epi pen szerintem jobb, kevesebb helyet foglal, nem tudod megolni magad vele, es nem kell hozza elem. Igaz, egyszer hasznalatos, de ugysem elsz addig, hogy masodszorra is szukseged lehessen ra :)
  • Camouflage
    #317
    Mert onmagan hasznalta. Csak eszmeletlen jatekoson szabad hasznalni, kulonben belehal a delikvens-nem mindig azonnal, de belehal.

    Ugyanugy mint barmi mas: jatekosra fokuszalsz, eger gorgovel kivalasztod az akciok kozul, es hajra. 9V elem kell bele.
  • darki81
    #316
    A defibrillátor az hogy működik? Haver akart éleszteni és megölte magát :D
  • Camouflage
    #315
    A jatek maga ilyen. Mimnden severen. A headshot elvileg egy utessel leteriti oket. Egy jotanacs, hasznalj ashwood sticket balta helyett, konyebb celozni vele, es ugyanolyan Eros, mint egy balta.
  • woy
    #314
    amúgy minden szerver ilyen? vagy maradtak olyanok ahol minden a régi?
  • woy
    #313
    értem, köszi az infót. akkor addig hanyagolom ha most mindenütt ilyen.
  • darki81
    #312
    jövő héten vissza lesz állítva
  • woy
    #311
    sziasztok, egy ideig nem játszottam a dayz-vel. észrevettem, hogy sokkal nehezebb megölni a zombikat, kb. 15x csaptam neki oda a baltával, elég frusztráló amikor körbe körbe szaladgál az ember a zombi után, régen ez jobb volt. vagy ez csak egy hiba nálam ?
  • Camouflage
    #310
    igy egyszerubb lesz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198067138670/

    :D
  • Camouflage
    #309
    felmegyek korulnezni stable-re, akinek van kedve csatlakozhat
    a steam idm: Tipsey (http://i.imgur.com/89d3g3W.jpg)
  • Bexter
    #308
    Igen gyenge lett ez a mai update :D
  • Camouflage
    #307
    Ha senki mas nem tud segiteni, irj ide: http://www.reddit.com/r/RedditRescueForce
  • Gerdzso
    #306
    Experimental Hardcore-t játszik valaki? Bentragadtam az airfield melletti város rendőrségében, segítség kellene hogy kijöhessek :D
  • sirpalee
    #305
    De, az. (én elvileg többet toltam mint camou) Most a vadászat meg minden segíteni fog kicsit, a tábortűz poénos.

    De kellenének még a járművek (most ez a rengeteg gyaloglás gáz - az egyetlen ok, hogy nem unom halálra magam közben, hogy mindig csapatban toltuk, szinte a kezdetekről, és közben dumálunk tsen), építkezés, valami amivel permanensen lehet hatni a világra.
  • darki81
    #304
    oké, majd délután lehet.. :)
  • mcgyver87
    #303
    Szerintem se olyan vészes - még -, bár még sose sikerült fullos szerelést összehoznom. Ez még motivál :) Egyelőre ismerkedem.

    Soló és darki, titeket felvettelek Steamen, mert visszaolvasva láttam, hogy szoktatok csapatostul is mászkálni.
  • toocha
    #302
    Kezdj új karaktert, menj az eddigitől teljesen más irányba... Szerintem nem unalmas, bár én nem olyan régóta játszom mint te.
  • Camouflage
    #301
    Az a baj, hogy a jatek jelen formajaban unalmas. Ha egyszer felgearelted magad nincs mit csinlani - mar azon kivul, hogy mas jatekosokra lovoldozol.
  • mcgyver87
    #300
    Sziasztok!

    Nem rég kerültem bele a DayZ világába, eddig 8-10 órát szaladgáltam, 3 karakter a veszteség :) Ha valakinek lenne kedve, szívesen társulnék, csapatban izgalmasabb lehet!
  • toocha
    #299
    Az experimentalt próbáltam volna, de az összes szerver xxxx800 verziós, nekem meg nem frissít xxxxx299-ről a steam.
  • sirpalee
    #298
    Nálam is volt egyszer kétszer para, de közel sem ekkora. Először én is paráztam miatta, de elfogadható.
  • darki81
    #297
    Jó lesz majd ez a pecázás :D


    Ebben a videóban meg tehenet sütnek, és látható az új taktikai mellény is, továbbá AK tartozékok stb.