656
DayZ Standalone
  • Camouflage
    #376
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/28nmg7/camping_tent_flare_gun_3d_models_data_files/

    A satrak, "Grenades, Flashbangs, Smoke grenades, Configs for the MP5, PM-63" benne lesznek a kovetrkezo exp buildben.
  • Camouflage
    #375
    15% off DayZ, Steamen
  • darki81
    #374
    ha lefestjük az ak dobtárat, átváltozik harmincas görbe tárrá :D
  • Laza
    #373
    Ahhoz képet, hogy azon szarakodtak a fejlesztés elején, hogy majd az új szerver kliens kommunikációval ez nem lesz lehetséges, ugyanúgy átbasszák az egészet ... sosem lesz ebből játék.
  • hungary27
    #372
    7000Ft-ért?
  • Mukiska
    #371
    Hol találtátok az akmt?
  • darki81
    #370
    ahha :)
    ty.
  • Camouflage
    #369
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/28gnyu/if_you_update_to_45_and_have_60_round_stacks_556/

    - "i have three 300 round boxes full of 60stacks ... FUCK. is there anyway i could start up the game and split them into 30 stacks before the disappear?"

    -- "they dont just disappear, they are still there, but when you try to load mags with em or try to split em THEN they will simply disappear"
  • Lokker
    #368
    Valaki tud steam tradert akinél olcsóbban beszerezhető a játék?
  • Camouflage
    #367
    felreertettem. redditen olvastam, hogy a 60-as m4 tarak eltuntek patch utan, plusz eliminaltak tobb, mint 10k hackelt m4 tarat, talan osszefugg a harom
  • darki81
    #366
    nem találtam akm-et, hanem az m4 tárjába nem tudtam beletenni az ammot mert eltünt a töltés közben! Lehet hogy azért mert 60-as kupac volt és gondolom kijavították :)
  • Camouflage
    #365
    Darki kollega segitsegevel kiprobaltuk az uj update-et.

    - epitettunk tuzhelyet. Igaz, csak hazon belul tudtuk meggyujtani.
    - kraftoltunk horgaszbotot, astunk gilisztakat, igaz halat nem sikerult fognunk
    - fat vagtunk: firewood-ot, es ashwood sticket talaltunk. A firewoodbol baltaval stick-et lehet csinalni (ami jo a torott labra, es hatizsakot lehet beole kesziteni) - a baltam egyebkent pont egy ilyen faba tort bele
    - Darki kollega talalt egy AKM-et, de betarazni nem tudta, mert a toltenyek eltuntek, amint megprobalta - remeljuk ez utobbit azert javitjak
    - es megneztunk az uj varost, Chernaya Polanatol eszakra. hatttalmass

    Hirtelen ennyi.
  • Camouflage
    #364
    nekem ugy tunik feltamadtak a serverek
  • Mukiska
    #363
    Nagyon sok van. Repülnek futnak falon-át lőnek, minden amit el tudsz képzelni:). És egyre több van, a végtelen tárak csak hab a tortán.
  • sirpalee
    #362
    Tényleg ennyire rossz a helyzet? 160 óra dayz alatt nem nagyon futottam még hackerbe. Persze ez nem reprezentatív statisztika, lehet akkor csak mázlim volt. :) Vagy ezek mostanában szaporodtak el?
  • hungary27
    #361
    Értem, köszi!
  • Camouflage
    #360
    *miatt
  • Camouflage
    #359
    "FYI Maintenance today will be a bit extended as we prepare back end changes for the update."

    Az update miatt ma elhuzodik a karbantartas
  • hungary27
    #358
    Miért van az, hogy csak 3-4 szervert találok és azok is más verziószámúak?
  • Camouflage
    #357
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/28dy03/meta_i_think_its_time_to_reevaluate_rule_3/


    "Exactly. I made a post about this but it got taken down. I was in the blue door dorms south of cafe in berezino with about 8 people including myself. I watched a teammate lose his pants, then shirt (he was zoomed on his LRS so he didn't notice it. Someone pointed it out and then it started happening to another person.
    We heard rumors of that new hack so we logged out on the spot because fuck that, man. When we logged into a new server, 2 people lost all their gear and another guy lost all his clothes. As we start regrouping and everything. It Fucking Happens Again! That piece of shit hacker followed us!
    I can handle teleporters, infinite ammo clips, auto headshots and shit but this is such a game breaking hack."
  • Camouflage
    #356
    aaa ahhoz mar tul faradt vagyok, holnap este? :) eddig a warlockomat probaltam felhuzni WoW-ban, de nagyon lassan megy
  • sirpalee
    #355
    Ok, ezt nem tudtam. :)

    Btw, hogy-hogy steamen nem vagy fenn? Egy kis bf3?
  • komorszabi
    #354
    Akkor elvileg ma jön az update?
  • Camouflage
    #353
    Parasztvakitas. Redditen ki lett vesezve. Nem uj az engine, csak mar annyira eltavolodtak az eredeti (RV?) enginetol, hogy uj nevet adtak neki.
  • sirpalee
    #352
    Ezen meglepődtem.

    http://www.pcgamer.com/2014/06/13/dayz-is-moving-to-a-new-engine-says-dean-hall
  • Alien1024
    #351
    https://twitter.com/Hicks_206/status/478918668567732224
  • hungary27
    #350
  • Camouflage
    #349
    Vegre elkezdtek ledaralni a "hacker"-eket:


    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/289p51/hicks_206_additionally_after_careful_analysis/
  • Camouflage
    #348
    A fokepernyon, ahol a karakteredet es a nevedet latod, csak rakattogsz a nevre, es atirod. Tudom, nem valami intuitiv, nekem is eltartott egy ideig, mig megtalaltam.
  • hungary27
    #347
    Nevet lehet változtatni a játékban vagy a steames nevet használja?
  • darki81
    #346
    "kijött a 0.45-ös patch az experimental verzióhoz, benne az egyik legbosszantóbb bug javításával. Ha ezzel minden rendben lesz, akkor szerdán a stable változatba is megérkezik a nagy frissítés, vadászattal, tábortűzzel és még sok más újdonsággal!"
  • komorszabi
    #345
    Nem tudtak kinyírni, mert legutoljára olyan szerón voltam, ahol rajtam kívül 1 ember volt én pedig a Vybor melletti reptéren voltam egy börtönben, nem valószínű hogy ott lett volna az illető.
  • darki81
    #344
    vagy bug vagy kinyírtak.
  • komorszabi
    #343
    Szisztok, Lenne egy elég nagy problémám: Fel voltam szerelve minden jósággal ( M4 kb 250 golyó, kispisztoly 70 golyó, rengeteg kaja, 2 db kulacs tele vízzel, Bino,) és amikor felcsatlakozok egy szerverre nem a régi karaktert adja vissza hanem egy teljesen ujjat a parton Spawnolva, jártam már így, de akkor a 3-4. szerver után vissza tudtam térni a régi karakterbe, de most akárhányszor próbálkozok ez nem sikerül. Szóval elég nagy gáz van, ha valki tud segíteni azt megköszönném. (Vagy ez is valamilyen bug?)
  • darki81
    #342
    akinek kell felszerelés kaja pia m4 az jöjjön berezínó alá :)
    Beindult a piac :D
    kép

    steam


  • painkiller19
    #341
    Sziasztok valaki nem akar Dayz(Standalone) -zoni ? már kezdem unni hogy akárhányszor össze találkozok valakivel meg kell küzdenem vele főleg mivel az emberek nagyrésze 2-3 as csapatokban jár és elég nehéz legyőzni a túlerőt. steam nevem (Szergely Akarov)
  • sirpalee
    #340
    Járművek nem működnek a tört verzióban, trükköztek valamit, hogy csak a hivatalosban menjenek.
  • szabi07
    #339
    Ja az szerver (0.45 ver.) elérhetősége hafclan.homeip.net port 2302
  • szabi07
    #338
    Sziasztok
    Valaki tudna olyanba segíteni, hogy hogyan lehetne beállítani szerver oldalon, hogy több jármű legyen? Illetve egyéb beállításokat.
    Tudom, hogy ez nem tört DAY Z SA fórum de én most egy olyan szervert indítanék, hogy azok is kipróbálhassak akik nem tudják vagy akarják egyenlőre megvenni. Én magam is vettem pár EA-es játékot és eléggé nem vok elégedett a fejlesztés menetével vagy hiányával. Ezért indítotok egy tört szervert. De ha valakinek tetszik a játék kipróbálás után, az vásárolja meg feltétlenül!!!
  • sirpalee
    #337
    Már hónapok óta köztudott tény, hogy év végefelé lelép.