656
DayZ Standalone
  • komorszabi
    #536
    Kijött a stable-re is a patch :D Kíváncsian várom :D
  • Camouflage
    #535
  • Camouflage
    #534
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/2c3c9i/hicks_206_zombies_have_never_been_the_real_threat/
  • Fantasy18
    #533
    kész a második rész is! bocsi az előző minősége miatt! és amiatt is hogy sokszor küldte el az üzenetet valami probléma volt szerintem a fórummal :S

  • hungary27
    #532
    Ma két svéd sráccal szolgáltattunk igazságot Svetlojarsk-ban és környékén. :)

  • Madi92
    #531
    Megoldottam közben!
  • Madi92
    #530
    Hey!
    Minap letöltöttem újfent a játékot, hogy megnézzem mi minden változott. Már a beállításoknál elkapott az agyfasz...:D
    Valamiért nem ismeri fel a monitor felbontását ami 1920x1080 lenne, ehelyett valami 1200x600 van, pontosan nem tudom, de nem ez a lényeg. Hiába írtam át config fájlban, semmi hatása nincs. Elég lassú a netem, nem szeretném megint letölteni. Van valakinek ötlete mi lehet ez?
  • Fantasy18
    #529
    3 an összeálltunk és csinálunk dayz sorozatot! videók össze lesznek vágva annak érdekében hogy unalmas részek ne legyenek! itt az első videó amin még csak 2 en vagyunk! Felbontást elcsesztem következő videó már normális FULL HD felbontás lesz! elnézést ezért!! akció 9:40 től indul! amúgy meg csak a lövés hangok forrását keressük az elején izgi az is :)

  • Fantasy18
    #528
    3 an összeálltunk és csinálunk dayz sorozatot! videók össze lesznek vágva annak érdekében hogy unalmas részek ne legyenek! itt az első videó amin még csak 2 en vagyunk! Felbontást elcsesztem következő videó már normális FULL HD felbontás lesz! elnézést ezért!! akció 9:40 től indul! amúgy meg csak a lövés hangok forrását keressük az elején izgi az is :)

  • Fantasy18
    #527
    3 an összeálltunk és csinálunk dayz sorozatot! videók össze lesznek vágva annak érdekében hogy unalmas részek ne legyenek! itt az első videó amin még csak 2 en vagyunk! Felbontást elcsesztem következő videó már normális FULL HD felbontás lesz! elnézést ezért!! akció 9:40 től indul! amúgy meg csak a lövés hangok forrását keressük az elején izgi az is :)

  • Fantasy18
    #526
    3 an összeálltunk és csinálunk dayz sorozatot! videók össze lesznek vágva annak érdekében hogy unalmas részek ne legyenek! itt az első videó amin még csak 2 en vagyunk! Felbontást elcsesztem következő videó már normális FULL HD felbontás lesz! elnézést ezért!! akció 9:40 től indul! amúgy meg csak a lövés hangok forrását keressük az elején izgi az is :)

  • darki81
    #525
  • darki81
    #524
  • darki81
    #523
    fabúk csoportból van, gondolom majd hozza a peccs :)
  • komorszabi
    #522
    Experimental-ban találtad? Vagy benne van a stable verzióban is?
    Egyébként állat.
  • darki81
    #521
  • komorszabi
    #520
    Az de komoly :D
  • hungary27
    #519
  • darki81
    #518
    futásról és öléásről :D
  • Camouflage
    #517
    Ez a video nagy vonalakban summazza, hogy mirol is szol a jatek :)

  • ekenc
    #516
    Sziasztok! Nemrég indult egy magyar szerver a dayz.hu-n, ha esetleg még nem hallottatok volna róla.
  • komorszabi
    #515
    Jaa, tényleg elfelejtettem, hogy szerda van :)
  • sirpalee
    #514
    Mindig ilyenkor szokták updatelni a szervereket.
  • komorszabi
    #513
    Most nektek is csak az Experimental szerverek üzemelnek?
  • darki81
    #512
  • darki81
    #511
    kell az fps :/
  • sirpalee
    #510
    Btw akartam kérdezni, mi a fenét csináltál a konfigoddal? Láttam steamen is a képeket, de az árnyékok / normális fények szinte mindenhonnan hiányoznak.
  • sirpalee
    #509
    Szerinted ha én tudom leadni az első lövést, nem azt szedem le elsőnek, aki veszélyes rám? :)
  • darki81
    #508
    dupla sebességgel üzemel a konyha :P
  • darki81
    #507
    nálam is van mozin, lecsréltem az airsoft m4-et :D
  • sirpalee
    #506
    Pár száz méterről elkezdenék rátok durrogtatni... esélytelen. :)
  • darki81
    #505
    nem, mert mi gyorsabbak vagyunk mint a mosin xD
  • sirpalee
    #504
    Kár, hogy olyan időben játszotok amikor én nem érek rá. Szétcsapnák közöttetek szívesen egy mosinnal és long range scopeval. :) Nem gondoljátok, hogy a folyamatos itteni szervezéseket valaki ki fogja használni, és gonoszkodni fog? ;)
  • komorszabi
    #503
    Na végre találtam egy Mosint :D Van hozzá long range scope-om is de azt írja hogy badly damaged, és közbe teljesen tiszta. Az ilyen bugokat szeretem :D
  • komorszabi
    #502
    Csak az a baj, hogyha fel akarsz mászni egy létrán, akkor ott hagyja a létra alján azt a fegyót,ami a kezében van.
  • komorszabi
    #501
    Úgy értettem, hogy 2 primary weapon, de már megoldottam :D
  • darki81
    #500
    na ez is megvan :)
  • darki81
    #499
    nemá :D
    Az egyik a hátadon van a másik a kezedbe!
    Fegyver felvétele: F vagy tab és jobb egér legfelső.
  • komorszabi
    #498
    Sziasztok, láttam már több playernél, hogy egyszerre két fegyvert visz magával pl.: Egy mosint és egy shotit, ezt hogy lehet kivitelezni? Próbáltam már, de nekem eddig nem jött össze. Ha tudjátok, légyszíves válaszoljatok. Köszi.
  • darki81
    #497
    lol :)
    grat!
    maradj a tó körül, délután ott gyűlünk :)