656
DayZ Standalone
  • JSbyMSI8800
    #216
    Tárgytalan, megtaláltam! :)
  • JSbyMSI8800
    #215
    Én nem látom ezt a Magyar szervert. Segítsetek!
  • toocha
    #214
    Okés megvan. Köszi.
  • SolóGTV
    #213
    Megnéztem és pontosítok:
    DayZ [HU] 1 hour restart ...
    Most 15 vannak.
  • SolóGTV
    #212
    DayZ [hun] (oblivion).....
    Valami ilyesmi fejből nem tudom pontosan.
  • toocha
    #211
    Mi a címe a magyar szervernek?
  • SolóGTV
    #210
    Van magyar szeró.Azon tolom mindig. Többnyire 5-6 an vagyunk fent, persze külön, de van amikor fullon van. Találkoztam magyarokkal, tök jó volt beszélni velük. Adtak kaját, mert akkor indultam, azt elváltunk.Sajnos egyedül nyomom. Az északi katonai repteret lootolom. Volt már hogy lőttek rám kérdés nélkül, de sikerült elmenekülnöm.
  • darki81
    #209
    végre eljött az idő...
    települ a game :P
  • JSbyMSI8800
    #208
    Mi jó is volna, ha európai szervereken is lenne ennyi őrült ember :D ehelyett amint meglát lő... semmi kommunikálás.
  • toocha
    #207
    Nagyon beteg emberek! :)
  • darki81
    #206
    ez nagyon jó :D
  • sirpalee
    #205
    Ez is jópofa a sráctól. :)

  • sirpalee
    #204
  • darki81
    #203
    azért éjszakai pályákon valamivel több az őrült nem? :D


  • Bexter
    #202
    Ejj bazz, amikor játszanék állnak le a szerverek mind :S
  • komorszabi
    #201
    Na, az tök jó ha már ts is lenne. Csak először még legyen meg a játék, aztán rázódjak bele.
  • Camouflage
    #200
  • Mukiska
    #199
    Magyar dayz ts: s1.voicearea.hu:10012 :)
  • Camouflage
    #198
    "Egyébként meg tényleg jó lenne valami magyar közösség, azt ott összejárogatni játszani, az úgy jó lenne :)"

    http://dayzsa.hu/

    Csak kerned kellett. Egy kollega nemreg linkelte be az oldalt az alabbi video ala.



    Innem mar csak egy lepes a TS es a Magyar DayZ kozosseg.



  • Camouflage
    #197
    Egy ideje en is szivesebbn jatszom/jatszanek magyarokkal. A klanom nemzetkozi, es idonkent nehezemre esik veluk kommunikalni. Masfelol ok a DayZ-ben csak es kizarolag campelnek. NEAF-ot. Es lassuk be, ez nehany nap utan k* unalmas.

  • Camouflage
    #196
    A lehetoseg adott. Szukseg eseten van TS, ismerjuk egymas Steam ID-jat es jobbara egy nyelvet beszelunk.

  • Since
    #195
    "Kocsmai" bunyó :)
  • sirpalee
    #194
    Hogy lövöldözés legyen a végére? :)
  • komorszabi
    #193
    Köszi, már én is néztem róla pár videót amiatt is tetszett meg. Egyébként meg tényleg jó lenne valami magyar közösség, azt ott összejárogatni játszani, az úgy jó lenne :)
  • Since
    #192
    Ez így van csak szerintem elég kevesen vagyunk :)
  • darki81
    #191
    erre jó pl ez a fórum is :)
  • Since
    #190
    Érdekes a játék, viszont egy kezdő játékos egyedül szerintem halálra van ítélve. Kár hogy nincsen magyar server vagy community ahol lehetne együtt játszani és tanulni a játékot.
  • darki81
    #189
    Előtte azért érdemes megnézni pár videót, hogy ne úgy indítsunk hogy azt sem tudjuk mi van :)
    Én sokat tanultam pl. a DayZ Naplóból, pont most született meg a [URL=https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xVccRN2w3JQ]DayZ napló #22 - Az első egy óra (videó kezdőknek)[/URL] című rész.

    Már csak 6,77 euro hibádzik, és én is elkezdhetem majd túlélni a DayZ világában! :)
  • Camouflage
    #188
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/24sldl/hicks_confirmed_in_the_next_update_sticks_will/


    Jol latjatok. Az a hir, hogy stick-ek ezentul as erdoben is spwnolnak majd. Iiiiigen, ma is volt ertelme felkelni.

    Erdemes atolvasni a kommenteket. A felhasznaloi tabor gyakorlatilag kette szakadt.
  • komorszabi
    #187
    Aha, értem köszönöm szépen, egész jól hangzik.
  • sirpalee
    #186
    Ezen a konfigon mennie kell játszhatóan, csak figyelni kell a beállításokra. Nekem fx9590el voltak bajaim, míg nem szórakoztam a biosszal, játék indításai flagjeivel kb fél napot. (energia management, hpc mód bekapcsolása, ram, thread használat stb)

    Itt van pár részlet a roadmapból. http://www.gameranx.com/updates/id/21097/article/dayz-standalone-future-road-map-revealed/
  • komorszabi
    #185
    Sziasztok, a héten szeretném megvenni a a játékot és lenne néhány kérdésem: A kész játék mennyivel lesz jobb, mi fog még bekerülni, lesznek benne járművek? A másik pedig, hogy hogy menne az alábbi konfigon: CPU: AMD FX 6300 RAM: 4gb Vga: Gtx650TI 1Gb. Köszi szépen.
  • Camouflage
    #184
    Hathta erdekel meg valakit:

  • sirpalee
    #183
    Ahh, be voltam allva, mikor gepeltem. Az egyik szuper erom, hogy talaj reszegen is ertelmesen tudok gepelni.

    Jajó, így már érthetőbb.

    A ráunással én is egyetértek. Mostanában csatlakozott hozzánk egy finn lány, és kóborlunk néha együtt esténként. Az elején nagy bajban voltam, mikor mondtam neki, mit lehet csinálni a játékban... "Futsz, lootolsz, kerülöd a zombikat és lelőnek."

    Szóval így lassan közelítve a 150 játékórát, nehéz néha eldönteni miért is bóklásszak megint. Egy dolog baromi idegesítő, azt az adrenalin löketet amikor meglátok valamit, vagy közelemben eldurran egy puska, nem nagyon adja más játék a dayz-n kívül. Zavaró, hogy ennyire jó az alap koncepció, viszont kínkeserves mellé a fejlesztés sebessége.
  • Camouflage
    #182
    Es akkor ne erezze magat szarul az ember, mikor ilyen videokat lat :)
    Nekunk meg biciklink, vagy satraink sincsenek, az Epoch mod-ban meg kaloz hajot epit maganak az ember.

  • Camouflage
    #181
    Ahh, be voltam allva, mikor gepeltem. Az egyik szuper erom, hogy talaj reszegen is ertelmesen tudok gepelni.

    "Nem megmondtuk? Megmondtuk!" - ide igazabol egy Madagascar (legmokasabb animacios film a vilagon) videot szantam, de nem talaltam meg magyarul.


    Az utobbi idoben picit rauntam a DayZ-re. Megy az igergetes ezerrel, de ha jol tudom a sajat utemtervuket sem tudjak tartani. Rocket nemreg posztolt egy videot, ami szerint ket eves a jatek (de legalabbis a koncepcio) - ennek ellenere meg mindig egbekialto hibak vannak a jatekban. Hogy mast ne emlitsek: a falon/ajton/keritesen atglitchelo zombik. De persze uj katonai egyenruhat kapott a jatek, mert az fontos.

    Reddit-en pont ugyanolyan fanboy-izmus kezd kialakulni a jatek korul, mint a WoW eseteben. Egy rossz vagy rosszul ertelmezheto szot szolsz, es huszan esnek a torkodnak. Az, hogy leszavazzak a hozzaszolasodat mar csak hab a tortan.
  • Gerdzso
    #180
    Én rengetegszer találkoztam, jó arcokkal, volt hogy csapatba vergődtünk stb, persze az is benne van, hogy lelő 5 perc után, de vállalni kell a kockázatot :D
  • sirpalee
    #179
    Kezdesz megkattani. :P
  • toocha
    #178
    Ja a steam ID-m: Kapjadbelécci
  • darki81
    #177