656
DayZ Standalone
  • darki81
    #256
    akkor elmondom te faszfej, hogy 1-et öltem összesen a játékba mert én mindég barátságosan léptem fel, engem meg 9-szer öltek meg...
    de sebaj, ez benne van a játékban, és legközelebb az anyukádat faszozd ha már nem tudott megtanítani kulturáltan beszélni.
  • Bexter
    #255
    Egy kurva sms-t se tudok megírni mert jön egy ilyen fasz mint te és szó nélkül megöl! Bő nyállal kapd be!
  • darki81
    #254
    Na elkészült az első videóm, amiben meglátogatom a repteret, és még le is lövök valakit, igaz nem volt nehéz dolgom, mert kb csak feküdt egy helyben :D

    Kicsit sajnáltam a gyereket, de akivel eddig találkoztam mind ellenséges volt, hát nem kockáztattam, főleg így egyedül!

    Nem egy Mr.Moon és nem egy DayZ Napló videó, csak gondoltam legyen nekem is egy feltöltve! :D

  • darki81
    #253
    remélem hamar kijavítják, mert nem szeretnék összefutni ilyen faággal szurkáló retardáltakkal..


    Soló és Since kösz hogy felvettetek, délután 16h körül itt találkozunk!

    Aki még gondolja csatlakozhat az expedícíóhoz :D
  • Camouflage
    #252
    De igazabol ezen tul, ha ashwood sticket talaltok, siman lecserelem ra a tuzolto baltamat :)
  • Camouflage
    #251
    Szerintem minden fegyverrel ennyire konnyu kiutni valakit, ha sikerul fejbe verni, de a bottal ugy tunik joval konyebb celozni, mint barmi masssal.
  • sirpalee
    #250
    :D
  • Zenszkij
    #249
    hogy ez egy mekkora rakás xar
  • tonek
    #248
    Sziasztok.
    Elkészült a dayzsa.hu ts3 szervere.
    Ha beregisztráltok a weboldalra akkor a megfelelő topikban megtaláljátok a szükséges adatokat.
    Jó játékot.
  • SolóGTV
    #247
    Szeva. Felvettelek steam-en. Soló. Zúzhatunk 1gyütt.
  • Camouflage
    #246
    Uber-IMBA Ashwood Stick:

  • darki81
    #245
    hát, haverral szoktam játszani csak mostanában még vizsgázik :)

    szívesen csatlakozok a falkához :)
    alkossunk csapatot :)

    steamen felvehet aki szeretne játszani!
  • Since
    #244
    Ha csapatban játszol sokkal nagyobb az esély a túlélésre (legalábbis szerintem), bár sajnos még nem volt lehetőségem csapatban játszani, még cask ismerkedek a játékkal...
  • darki81
    #243
    Na! A nem gyengén fullos karakterem meghalt a reptéren, de nem öltek meg .... xD
    A történet a következő: Felmentem az emeletre és hú de jó, pakolnék de nincs hely.. Na gondoltam azt a kólát inkább megiszom, és bementem a 2 emeletes ágy közé, kinyitom a kólát és ahogy a számhoz emeltem kitolt a kóla az ágyon és a falon keresztül az utcára, onnan megy természetesen a gravitáció már tette is a dolgát ahogyan azt kell! XD
    Kiírta hogy dead, én meg csak döbbentem néztem mi van :D

    Utána 5x vagy 6x haltam meg egymás után, és mindegy volt hogy kezdő vagy full karakter, van hogy megkérdezték hogy honnan vagyok, válaszoltam, ez után ők is hogy italy és lelőttek, ez után kiröhögtek :D

    Volt hogy egy daruról lő engem valaki, és engemn már annyra nem érdekelt hogy alatta rohangáltam körbe körbe hogy nehezebben találjon el, és mondogattam neki hogy Ní nó Ní nó... XDXD

    Ezt a játékot csak úgy lehet játszani, hogy olyan szerveren kell gyűjtögetni ahol alig vannak, vagy ha már van egy fegyó akkor fel lehet menni a nagyra és óvatosan bűnözni :D



    Estére felmegy a videóm (azzal a karakteremmel vagyok aki a bug miatt meghalt), és arról szól hogy bemegyek a reptérre és kinyírok egy valószínűleg AFK gyereket, hát kicsit sajnáltam is de ezek is egyfolytában meggyilkolnak ha kell ha nem.

    Semmi extra nem lesz benne, nem egy mr.moon video, csak gondoltam legyen :)
  • komorszabi
    #242
    Értem, köszi. Hát valószínű, hogy igazad van, bár szerintem akkor is kinyírnak, ha látják hogy szinte kezdő karakterrel vagy.
  • Camouflage
    #241
    Az igazat megvallva nekem nincs tul sok indittatasom jatszani. A satrakat es jarmuveket varom. A taborozas-nak (satrak, tabortuz, vadaszat) elvileg aprilis vegen be kellett volna kerulnie, de a fejlesztok lapitanak, mint szar a fuben, es egy szo sincs az egeszrol. Szoval, amig legalabb ezek nem kerulnek be a jatekba, semmi kedvem jatszani.

    @kormoszabi:
    nem erdemes felgearelni. Sokkal valoszinubb celpont vagy full camoban, es katonai fegyverrel. Eleg egy loves, vagy egy baleset, es kezdheted elorol. A festek spray-el a sisakokat, fire axe-eket, mosint, sks-t lehet befesteni.
  • komorszabi
    #240
    Sziasztok, nekem is meglett a game, és nem értem, de van egy csomó festék szóró spray. Ez mire való? ( Ja igen, a reptér egy tényleg veszélyes hely. Felmentem majdnem full gearesen, körülnézek, sehol senki, bemegyek, találok mindenféle jóságot 3 Cola, 2 konzerv nagy táska, XBow Ott örülök magamnak, majd jön egy gyerek, mikor mennék kifelé, meglátom az ablakba, visszább megyek bejön az épületbe majd szét soroz a jó kis M4-el. Nagyon örültem neki mondhatom.)
  • SolóGTV
    #239
    az jó én is ott vagyok, Vibor-ban.Már csak a szerót kellene összehangolni. Bár ma már nem de holnap du. 4-6 között leszek.
  • darki81
    #238
  • Camouflage
    #237


  • toocha
    #236
    Na ezért bírom ezt a játékot. Teli van hülyékkel. Nem kell komolyan venni.
  • Since
    #235
    Nagyon beteg...
  • Camouflage
    #234
    Mr. Moon the shopkeeper

  • rudii
    #233
    Ez a kép elmond mindent. :DD

  • rudii
    #232
    Miert nem lehet a konzerveket kinyitni puszta kezzel? :D :D :DDD
  • SolóGTV
    #231
    A falutól nem messze van 1 db ház a semmibe. Na ott vagyok én, de most alszom.
  • darki81
    #230
    a bal oldali reptértől 8 óra irányában van ez a falu, aki közel van és szeretne csatlakozni :)
  • Camouflage
    #229
    /summon Mukiska!

    "81.19.208.17:2320" <- errol beszelunk :)
  • sirpalee
    #228
    Szűrve vannak a nem magyar IP címek? Camouflage is próbált belépni, de neki sem sikerült. (egyikünk sem MO területéről játszik)
  • darki81
    #227
    télapó a kéményben :D
  • sirpalee
    #226
    Most próbálunk belépni, de nem igazán működik... :/
  • JSbyMSI8800
    #225
    Én elindulok arra, csak most újat kezdtem mert meghaltam :( pedig volt egy pár cuccom, meg jelenleg nem tudom merre vagyok, mert valami erdőbe spawn-olt, sose rakott még ilyen helyre.
  • darki81
    #224
    én a vasút végállomásától indultam a sineken, kb 10 perce. (ahol sok sin van egymás mellett) Szerintem északon vagyok, a bal szélen :)
  • SolóGTV
    #223
    A katonai reptér Vybor környékén , nem jár senki? Én többnyire ott tartózkodom. Ma is találkoztam egy emberrel, aki épp nem akart megölni, adott egy kolát, de nem volt hajlandó beszéli,írni, úgyhogy elváltak útjaink. Jó lenne bandázni valakivel.
  • Camouflage
    #222
    May, 10th Dayz: Development State & Answers
  • Camouflage
    #221
    Hianyzik Balota. Es a loot a satrakbol. De jarmu nelkul nem eri meg utnak indulni. A mostani spawn pointoktol jo egy-masfel ora futas.

    BTW Nem akarunk expediciot inditani Balotara?
  • Camouflage
    #220
    Az "uj" varosrol (Chernaya Polana) nem is beszelve:
    http://dayzdb.com/map/chernarusplus#7.120.016

    Vegyesbolt, harom piano house, voros teglas hazak, boltives teglas hazak (a lepcso tetejen szokott lenni a fegyver), tuzolto allomas, ket sor garazs.

    Es soha senkit nem lattam, mikor arra jartam. Talan mert az emberek tobbsege csak a repterig megy, ott meg vagy megtalalja, amit keresett, vagy agyon lovik es ragequit-el :)

  • Camouflage
    #219
    A teto szelen es letra kozeleben csak lepesben (bal SHIFT) szabad kozlekedni. En meg a jatek elejen zuhantam le egyszer, azota soha.

    Tipp geareleshez:
    nemreg sirpalee kollegaval Svetlotol nyugatra talaltunk egy roncstelepet.
    Szerintem ez lehetett az: http://dayzdb.com/map/chernarusplus#7.125.016

    Iszonyat mennyisegu fegyver, loszer es felszereles volt ott. Szinte minden autoban/auton/felett/alatt volt valami hasznos.

    Talaltunk szamszerijat, sporter22-t, blaze95-ot, hatizsakokat (4-5), baltakat, csomo uditot. Szinte jobban megeri ide elmenni, mint magara a repterre: ott majdnem biztos, hogy agyon lonek az elso kanyarban.
  • darki81
    #218
    na az első karakteremmel lecsúsztam a tető széléről, és eltört a lában :D
    jött egy gyerek, mondtam hogy segítsen morfiummal vagy hogy sinberakjuk,mondta hogy visszajön, visszajött és elkezdett parancsolgatni hogy adjam oda a ruháimat, és ey üres mosint kattintgatott a fejemhez :D
    ..utána leboxolt és ennyi :)

    most sem jobb a helyzet :D eltévedtem kicsit, bolyongok a nagy semmibe :D még jó hogy megtaláltam a síneket, és azt követem, találtam egy állomást is, ami a jobb kezem felől van, vajon ez az út, ez a vasút hova vezet? :P

    Útközben találkoztam valakivel, de sajna nem jött velem :D kép
  • Camouflage
    #217
    "81.19.208.17:2320"

    Mukiska kollega egy picit lejjebb belinkelt egy Magyar szervert. Igazabol nem tudom mennyire Magyar. Szerintem jobbara nemzetkozi, de jobb mint a semmi.