147
Robocraft
  • Kacyking
    #67
    Helló mindenki!

    Van egy kis bajom a robocraftal. Nem tudok játszani egy csatát sem mert mindig néhány másodperc múlva egyszerűen megáll minden. Tudtok erre valami gyógyírt?
  • RoboKutya78
    #66
    HA igaz még nem volt ilyen csoport Steamen ezért kreáltam egyet aki játszik az csatizzon ide fel is tehetné a fórumtulaj a fióknevet.
    Magyar Robokraftosok csoportja Steamen
  • RoboKutya78
    #65
    24órás promo kód PREMIUM-781123 Ha igaz az egymilliós regisztrációért kaptuk:)
  • Razzer
    #64
    Am jó lenne többen játszani, vegyetek fel steamen ha gondoljátok Razzer942 a nevem
  • RoboKutya78
    #63
    Még kéne rá 4 kerék hogy stabilabb legyen de nincs rá cpu keretem.
  • RoboKutya78
    #62
    Most nincs kedvem frissített képet csinálni de ezt hoztam ki 2 napnyi játék után:)
  • RoboKutya78
    #61
    A sárga csillagban a szám mikor ugrik magasabbra?
  • Razzer
    #60
    Huhh baromi jó ez a játék vagy egy napja nem bírok elszakadni a géptől:D
  • RoboKutya78
    #59
    hm gondoltam de hátha :)
    Am nekem így begyün a dolog de a treefa egy kicsit érdekes:) Igaz csak 2 napja tolom:) Nem tudom melyik fegyver a legdurvább de volt pár érdekes szitu amin kérdőjelbe álltam. Gondolom csíterség az sincs akkor vagy rosszul sejtem? Volt pl egy esete amikor a csóka lézerrel vagy mivel kipécézett rámvilant majd 98% ra lesebzett majd hagyott a fenébe. A másik amikor egy lövést bekapok és a fúl életem sehol. itt az marad életbe a legtovább akinek a legtöbb kockából áll a gyártmánya?
    :)
  • Zero 7th
    #58
    Havonta változik gyökereset a játék, új alkatrészekkel, amik maguk is folyamatosan változnak. Ez egy alfa verzió. Szerinted van?

    Én egyébként agyfaszt kaptam az "új" fejlődési rendszertől, a lehetetlenné változtatott fegyverektől, meg az iszonyat hulladék szárnyfizikától, úgyhogy most erősen hanyagolom. A néhány hónappal ezelőtti változatához képest jelentősen romlott a játék élvezhetősége számomra.
  • RoboKutya78
    #57
    Srácok van ehhez a játékhoz valami építési segédprogram?
  • RoboKutya78
    #56
    Sziasztok
    Juj na végre valami értelmes játék lehet rászokok. Ez remélem jobb lesz mint a W.O.T. :) és hasonlít a space enginerre.
  • Nulla7
    #55
    Tegnap este peccs volt, full teljesen megváltozott az egész.

    A lézer most már ellő a világ végéig, látótávon kívülről lődöznek az égre a földi csúszómászók. Kicsit sűrűvé vált a levegő, nincs már az, hogy centire a lőtávon kívülről lődözök be plazmával.

    A plazma visszarúgása kb tizedére csökkent, ami eddig egy lövéssel kb 270 fokot forgatott a gépen, az most szinte meg sem moccantja, tudok vele sorozatot lőni. Csak minek, eddig az előnye a végtelen lőtáv volt, azt leszámítva elég gyenge. Úgyhogy frankó, hogy kiszenvedtem magamból, kenhetem a hajamra, kuka. Fejlesztem a lézert...

    A railgun már elérhető a prémiumosoknak, de nem egy hétig, csak három napig. Egyébként elég veszélyes dolog, kelleni fog egy railgunos repülő is. Azt nem tudom, hogyan lehet kikapcsolni a ködöt, de nagyon úgy tűnik hogy ki lehet, mert railgunnal is, lézerrel is lőttek már rám a map átellenes sarkából...

    Tierek számolása teljesen máshogyan történik, a T1-es gépem T3-ra ugrott, a T3-as T8-ra. Kellemes volt amikor a mm T10-esekkel rakott össze... Viszont tetszik a magas szint, sokkal nehezebb életben maradni, de amikor jól megy, akkor sokkal jobban megéri. Kaptam egyszer vagy 4000 zöldet meg 50 sárgát egy körért.

    Szóval elég rendesen megváltozott a meccsek menete meg az erőviszonyok, újra kell gondolni a hozzáállást a dolgokhoz.
  • Nulla7
    #54
    Megvan a nagy plazma is, felszereltem... Azt hittem, nehezebb lesz összerakni egy röpképes gépet, de kb fél óra alatt sikerült. Eszméletlen nagyot rúg vissza a nagy plazma, de igazából nem baj az.

    T3 közepe lett a cucc, sokkal magasabbra nem is tudom vinni. De jó ez így, elégedett vagyok vele.
  • Nulla7
    #53
    Lassan megvagyok, L5S motor oké, plazmaágyúból az utolsó kell... Ma szerintem kifarmolódik, és zöldem is lesz rá.

    Amire egyre kevesebb esélyt látok, hogy valaha lesz még egyszer akkora mákom, hogy így kiegyensúlyozzak egy repülőt, mint ezt a mostanit.

    Na meg éjszaka amikor lecseng a noobhullám, akkor sűrűn betesz a kis T1-es szarommal T2-T3-asok közé, ott meg már elég nagy esélye van a lézeres vadászgépeknek, amik borzalmasan veszélyesek rám.
    7-8 körül csinálok akár 7 killt is egy körben, éjfélkor meg akár ugyanennyi kört esek-kelek zsinórban kill nélkül...
  • Nulla7
    #52
    Jó, hát egyrészt te dolgod, másrészt erre azt mondani, hogy pay to win nem teljesen épeszű...
  • AnarchoiD
    #51
    Az en megoldasom : megvarom amig lejar a mostani premiumom, es tobbet nemjatszom ezzel a jatekkal ;)

    StarMade - ezt talaltam, jobbnak tunik mint a robocraft ;)
  • Nulla7
    #50
    Van pár megoldás a problémára:

    1. Leszarod.
    2. Minden peccsnél veszel egy hét prémiumot.
    3. Nem játszol egy hétig.
  • AnarchoiD
    #49
    nemtetszik, az uj tendencia, hogy egy hetig premiumosok hasznalhatjak kizarolagosan az uj cube -kat... ballansz megy a levesbe pay4win tisztara
  • Nulla7
    #48
    Egész fasza kis játék ez.

    Én egy vadászbombázót építettem, L3 motorokkal és egy L2s plazmaágyúval. Iszonyat szopás kibalanszírozni a masinát, de ezzel a felszereléssel most összejött. Ezzel most eléggé alázom T1-et, és farmolok ezerrel. L5s motor már ki van fejlesztve és vettem is egyet, de kéne még egy, plusz az L5s plazma a cél, és azokból egy kisgép.

    Mondjuk T10 ilyen konstrukcióval soha nem leszek, a mostani gépem 17 elemből áll, ha kb ekkorára sikerül összeraknom a fullos tech level gépet is, akkor az kb T5 körüli lesz.
    De addig még sok zöldet kell farmolnom...

    Játékban Zero_hu néven vagyok, ha akartok esetleg csapatban zúzni.
  • AnarchoiD
    #47
    +ugye kell a magasabb szint is mert azis meghatarozza mit es mennyit pakolhatsz fel en osszevissza probalkozok mindennel, jelenleg egy felboritos jargannyal ;) szopo amikor megboritom az ellent ;)

    egy korabbi kiserletezesem :

  • tutyimutyi2
    #46
    nem csak a fegyverektől hanem mindentől amit ráraksz megy feljebb alul az a kis fehér csík
  • Panzeradler #45
    A felszerelt fegyverektől függ, ha jól olvastam.(előtte ki kell unlockolni őket)

    Halálvonatom

  • Eisenberg
    #44
    F*sza de, hogy lépek tiert?
  • Eisenberg
    #43
    NA ezt kipróbálom :)
  • Master91
    #42
    Fraps-al csináltam anno screenshottokat
  • sulouos
    #41
    Ha próbálok screenshotot csinálni a játékról, mindig a játék mögötti dolgokat veszi fel, tehát az asztalt, a böngészőt, stb. Nem tudom miért.
  • AnarchoiD
    #40
    tolhatnatok kepeket gepeitekrol

    en most borg kocka lazban egek ;)



  • MuldR
    #39
    3 nap premium kod...ma ejfelig mukodik.
    http://www.indiedb.com/games/robocraft/news/3-days-free-premium-membership-in-robocraft

    FREEJAM-362711
    You must enter the code before midnight on Sunday 6th April to get the 3 days
  • sulouos
    #38
    Nem enged rá két pilótaülést tenni.

    Az új kötényezett sorhajó jól teljesít a plazmákkal szemben, a kötény mögött 2 kocka hely van kihagyva, így az első sorüzet teljesen felfogja, nem éri el a fő páncélt a sebzés.
  • tutyimutyi2
    #37
    ha 2 pilóta székem van és az egyiket kiszedik akkor még megy tovább mert ott a másik?
  • sulouos
    #36
    Plusz legalább ez is valami előnyt jelent a hovereknek, mert rájuk a területi sebzés nem annyira veszélyes.
  • sulouos
    #35
    Pár bugot javítottak, meg a plazma ágyúk hatékonyságát lőtávhoz kötötték. Közvetlen közelről nincs annyira komoly sebzésük, a távolság növekedésével viszont a területi és a rendes sebzésük is nagyon megnőtt. Ez jó dolog, talán most már nem 5m-ről fogják vívni a csatákat (bár én azt se bántam).


    Link
  • sulouos
    #34
    A légi járműre szerelt plazma ágyúval amúgy én is próbálkoztam, de mivel csak páncél fölé lehet helyezni, "lógva" nem, a célzás lefelé iszonyat körülményes, meg kell billenteni az egész gépet a lövéshez, amin még csavar egyet az ágyúk igencsak komoly visszarúgása is. Én konkrétan lőni is alig tudtam vele, nem hogy eltalálni valamit.

    Sajnos az összes ilyen játék fórumán elég általános, hogy valami új dolog miatt siránkozzanak az emberek. Ez van, ha leveszik a tüzérség beesési szögét, mint a WoT-ban, és ez van, ha a repülőgépek irányítása felkeményedik ha túlzottan felgyorsul, és a drága siemka beleáll a földbe, mint a War Thunderben.

    Én azon a véleményen vagyok, hogy tudom, hogy milyen marha nehéz ezekkel a vackokkal célozni, és ha valakinek sikerül, akkor legyen hatása. Én maradok a lézernél amíg a railgunok ki nem jönnek. Akkor meg majd meglátom :D
  • Master91
    #33
    *vagy nerfelik, vagy a lézer ágyút kicsit buffolják ( +~15 % hatótáv szvsz jót tenne neki )
  • Master91
    #32
    Ahogy néztem a fórumon, sokan ki vannak akadva azért a plazma ágyúra, szerintem vagy nerfelik, vagy a lézer ágyút. Hoztam 1-2 képet:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ötletes volt a srác, ha ellőtték a nyakát a gépnek/kerekeit akkor levált, és repült tovább a pilóta :D Nothing to do here! :D Raktam én is a pilóta ülés alá 4-5 kocka héliumot, hogyha lebontják a gépet akkor hátha katapultálhatok ( gyakorlóba ha 2 hélium kockára rakjátok a széket akkor aranyosan felrepül )
    Eddig az a 2-3 alkalom mikor székig lőttek, sajna repült a hélium is, így nem repültem...


    Ez meg egy kibaszott Apache, jól nézett ki, főleg mikor lézerrel osztotta az áldást.



  • sulouos
    #31
    Nem tudom, ellenem valahogy képtelenek bármit is csinálni, csak ha földszinten vannak és elég közel.

    Én vettem két L3-as plazma ágyút, de szerintem csak telitalálatnál van komoly hatása, és még akkor is a fehér kockák kilövéséhez 2 L3 találat kell. Nekem a lézer jobban bejön, pergőtűzzel körültáncolom, aztán vagy elsőre eltalál, vagy eláshatja magát, mert a második sortüzére nem marad lövege :D

    Egyébként páran azzal próbálkoztak, hogy a plazma ágyúkat használják légelhárításra a nagy hatótáv miatt. Elég nehéz lehet vele célozni, de biztos könnyebb, mint fentről a földiekre.
  • Master91
    #30
    Mozgok, és úgy megöl, telibe kap.
    Mozgok, és mellém esik és a fél tanknak annyi. Pedig már több a zöld armor, és 2. es vagyok, 2-esek ellen.

    15x rosszabb mint WoTba az arty...

    nem baj, ki farmolok 2-3k-t és építek én is eggyet
  • sulouos
    #29
    Mozgunk. Mire a plazma lőszere, amivel amúgy is marha nehéz célozni, leér, addigra már nem ott vagyok. Ha lejön célozni, akkor a tied. Ha nem, akkor elmész foglalni, oszt hadd repkedjen :D
  • Master91
    #28
    Nah, sikerült játszani vele.

    Haver feltöltötte tömörítve, és letöltöttem...

    Majdnem 3mas vagyok.

    A repülők, amelyik magasan van (nem hover, ami pár méterrel föld fölött lebeg) OP szar.
    Mikor rád sóz a sztatoszférából 5 golyót a plazma ágyúból és 1 hitel az valami fantasztikus élmény.

    Ja és persze te nem tudod őt lőni ,mert kb 20 méterig tudsz ellőni.

    Ti mit csináltok ezek ellen ?