1356
Batman: Arkham Knight
  • TBTPumpa
    #1036
    Asszondják csak másfél órányi kaland a Batgirl DLC.
    Mondjuk a 15 perces Harley Quinn DLC-hez képest princeless, de na!
  • Hoz_Hun
    #1035
    Melyiket láttad a teljest vagy a kurtítottat?
  • Hoz_Hun
    #1034
    Na, Batgirl DLC 3.4GB... (az update után még annyi).
  • TBTPumpa
    #1033
    Többnyelvű a játék és sok az átvezető videó a DLC-ben.
    PC-re lehet hogy kisebb lesz, ha valaha megérkezik - lehet, hogy a konzolos verziók nem telepítik alapból a DLC-t, de a PC-s verziónál jelen van.

    Eközben a Rocksteady keményen dolgozik a PC-s verzión:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.14. 09:59:22
  • MerlinW
    #1032
    A Knightfall protokol videója kemény lett:)
  • Hoz_Hun
    #1031
    Ah, értem. Akkor ez biztos valami hekkelt módból van, mert Catwoman-nel nem lehet kimenni az épületből bombával a nyakán (csim-bum lenne). Amikor meg lekerül róla már nem lehet irányítani és az épület előtt el is köszön hősünktől.
  • TBTPumpa
    #1030
    Ezek nem az én képeim. Steam-ről vannak. Örülnék, ha az enyéim lennének, de én hulladék peasant AMD kártyával küzdök. Azon meg ez a gány nem hajlandó futni, hála a jó portnak.
  • Hoz_Hun
    #1029
    3-ik kép. Hogy mentél ki Catwoman-nel az épületből bombával a nyakán???
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.11. 22:09:21
  • CalebJoe
    #1028
    Ezt mondom én is hogy ezek a fanok sokkal jobban beöltöznek smink stb. mint a sok millióba kerülő filmben látott designerek munkája, a mostani comicon-on is már voltak nagyon jó cosplayesek.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.07.11. 20:44:31
  • TBTPumpa
    #1027
    Cutewoman:
  • TBTPumpa
    #1026
    Dat Cosplay:


    Bezzeg a Suicide Squad filmbe meg ilyen amatőröket tesznek.
  • Although
    #1025
  • Although
    #1024
    Jó kis csapat ez de elszaladt velük egy kicsit a ló. Bár lehet a WBnek is van szerepe ebbe.
    Beth is nagy cég és mégis korrektebb árképzése van, mondjuk meglátjuk a Fallout 4n-él.
    A CD Projekt meg így amatőr szinten alakítja az árait, mert nem ilyen lehúzós filozófiája van?
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.07.11. 15:41:03
  • TBTPumpa
    #1023
    Szuper ez a Catwoman ruci (de tényleg, nagyon bejön):


    Dat Ass:


    Dat Kiss:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.10. 22:32:01
  • lwb
    #1022
    Az üzlet és a lehúzás között van különbség. Az emberek egy pont után rájönnek, hogy át vannak b.szva és annak nem örülnek. Jó ellenpélda is van: a Witcher lényegében bármelyik része. 1-3. Mindegyik nagyon korrekt volt a dlc-kkel, ingyenes enhanced editionnel.
  • Zegi Norbi HUN
    #1021
    Szóval a DLC-k nélkül nem lenne tetemes haszna a kiadónak? Hát én ezt nem akarom elhinni. Emlékszem régen a CoD:WaW-hoz ingyen jöttek az új tartalmak, meg akkoriban nem volt ez még képben. Csak valaki **** rájött, hogy így még több pénzt tudnak lefejni az emberről(pont mint az életben máshol is), s a többiek láták, hogy ez jó és követék a példát. Még több és több pénz kell, mert sohasem lehet elég = kapzsiság.
  • TBTPumpa
    #1020
    Kis pajkos ez a Catwoman:


    Napi Harley:


    Szépen csillog Catwoman bőrrucija az esőben:
  • MerlinW
    #1019
    Nem mindenben értünk egyet, mondjuk én mindig üzleti oldalról közelítem meg a helyzetet:) Mármint ha te lennél a kiadó/fejlesztő, pontosan ugyanígy csinálnád te is. Ha mégsem, akkor jó fej vagy, de az meg általában nem juttatja előre a céget, vagy még rosszabb:) Ilyen a modern gazdaság, sok mindent nem tudunk tenni ellene.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.10. 21:46:33
  • lwb
    #1018
    Szerintem akkor van ezekkel a tartalmakkal baj, ha nem utólagos munka eredményei, hanem már az alapjátékban benne vannak, de fizetned kell az unlockolásért. A missing link a DE HR-hez nem ilyen volt, azt tényleg utólag csinálták meg, elég nagy file-t kellett hozzá letölteni. A ME3 egyes dlc-i viszont ilyenek volt: eleve rajta volt a lemezen csak az alapáron túl még kértek tőled pénzt, hogy azt is elérhesd. Ez így igazából nem is DLC mert nem töltesz le semmit, max egy aktiváló kis progit, de maga a tartalom, a content már nálad van korábbról.

    Na ez a disznóság.
  • MerlinW
    #1017
    Nem kivágott, hanem előre gondolkodás Komolyra fordítva, "kivágott" az ami a alapvetően egy játék főtörténetének szerves részét képezi, pl. Deus Ex HR: Missing Link vagy a hírhedt Mass Effect DLC-k. Batgirl-nek meg Harlequinnek semmi köze az Arkham Knight vonalhoz, így én nem nevezném kivágottnak. Az meg hogy a DLC-ket a főjáték fejlesztése közben, vagy utána készítik el, szerintem teljesen irreleváns számunkra, hiszen nem a játék részeként készült, hanem mint plusz tartalom (aka. additional content). Mint a Assassin's Creed, vagy Watch Dogs, stb. DLC-k.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.10. 11:15:22
  • TBTPumpa
    #1016
    AngryJoe véleménye a játékról
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.09. 21:51:21
  • TBTPumpa
    #1015
    Season Pass - 13,99 euró

    Premium Edition - 24,45 euró

    Ha a Season Pass-t megveszem, azonnal elérhető lesz a Harley Quinn-es DLC vagy majd csak idővel (ha bekerül a Season Pass-ba)?
  • HeadHunter86
    #1014
    Ebből is látszik, hogy kivágott tartalom. Nyilván már mindenki így csinál játékot. Még mindig undorodom tőle, pedig tudjuk, hogy már nagyon régóta ez megy az iparban.
  • TBTPumpa
    #1013
    A DLC szerves részét az alapjáték már tartalmazza, szóval nem hinném hogy gigabájtokat kell majd letölteni hozzá. :)
  • Hoz_Hun
    #1012
    Jó kis kép. :)
    Kiváncsi leszek, hány gigát kell letölteni hozzá...
  • TBTPumpa
    #1011
    PS4 + X1: Július 14. (Season Pass) / Július 21. (Season Pass-től függetlenül)
    PC: talán augusztusban

    Nagy összecsapás lesz itt:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.09. 08:59:08
  • grebber
    #1010
    A világon sokmillió b*zi van én mégse vagyok az ez hogy lehet?

    Batman AK = Randomfos!

    Örülj neki! (Gondolom örülsz is)
  • MerlinW
    #1009
    Személy szerint 35 órás végigjátszásom alatt egyetlen hibával sem találkoztam.
  • ratgab
    #1008
    Ugyan várd már meg míg újra kiadják (állítólag pár hét), hátha addigra játszható formába tudják hozni. Addig meg tedd félre a további idegeskedés elkerülése végett.
  • ChipHazard
    #1007
    Nem vesztünk sokat, a köpenye takarja a picsáját, de azért jó bőr
  • DantesHUN
    #1006
    Valahogy én ezen kurvára nem tudok szórakozni.
  • grebber
    #1005
    "Hogy lehetek ennyire rohadtul szerencsétlen?! "

    Aki holmi félkész béta szarokkal görcsöl ne várjon csodákat!
  • DantesHUN
    #1004
    Nem hiszitek el, de tökéletesen sikerült elbaszni az egész játékot. Most már tényleg vége. Ennyi.

    Mivel bénáztam az ugratásnál-az én hibám volt- újra indítottam a küldetést.


    Erről van szó, nagyszerű. Rájöttem, átugrattam...szétlőttem amit kell...és. Semmi. Nem halad tovább a küldetés. Nem írja hogy megcsináltam.
    Ugyanis: normál esetben, ahogy a videóban is, Batman abban a szobában van, és a kocsit távirányítással irányítja. Mivel újra indítottam a küldetést: nálam Batman a kocsiban van. És mivel ott van, nem abban a tetves szobában, nem lehet a küldetést befejezni. A szobába vissza menni nem lehet.
    Újra indíottam, semmi. Nem lehet mellék küldetésre se menni. Se más feladatot csinálni. Semmit. Ennek annyi. Ezen a ponton megálltunk. Hogy lehetek ennyire rohadtul szerencsétlen?!

  • DantesHUN
    #1003
    Oké hülye vagyok rájöttem, másik gomb. Ez most az én hülyeségem, csak átraktam a gombokat, oké. rájöttem, nem is az ugrató gomb.
  • DantesHUN
    #1002
    Oké. Na megint elakadtam. Most ez biztos az én hülyeségem, és nem a játéké. Lehet, ez nagyon hülye kérdés, de hogy kell átugratni a kocsival?
    Korábban már többször sikerült. Odáig rendben powerslide, de? Hosszan, röviden kell nyomi? Vagy hogy?
  • TBTPumpa
    #1001
    Egyelőre csak konzolokra!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.08. 18:07:07
  • Myselor
    #1000
    ez tetszik :)
  • zzeN
    #999
  • DantesHUN
    #998
    Azért eléggé szomorú ez. Nagyon sok a hiba nálam, és időnként akad is. Ami szintén érdekes. Van hogy autóval akad. Van hogy gyalogosan. Vagy mindig jól fut. Volt hogy megállt fél percekre. Mondják az AC Unity volt hibás, nekem abba tizedennyi hiba se volt.
  • Hoz_Hun
    #997

    Grat. Akkor nem is volt olyan hülye ötlet, hogy csinálj meg egy melléküldit. :)