1356
Batman: Arkham Knight
  • DantesHUN
    #996
    Sikerült. Hurrá Hurrá. A következő képpen.
    Újraindítottam a küldetést.
    A közelben volt egy akna, vagy mi a bánat, amihez ha oda megyünk, jönnek tankok. -mellék küldetés- Jöttek a tankok, lelövöldöztem őket , töltött meg mentett a játék. Ismét a virághoz, első döngetésre előjött. Pedig, ugyanúgy csináltam a szonárral mint korábban. Még ugyanoda is álltam.
    Annak örülök hogy csak tovább ment, de ez már a negyedik vagy ötödik küldetés, ami beragadt, és újra kellet kezdeni. Azért nagyon nem kóser .
  • Hoz_Hun
    #995
    Esetleg azt még megpróbálhatod, hogy hagyod a küldetéset, csinálsz egy melléküldetést, meg bemész a GCPD-be, vagy bárhova máshova, hogy újratöltse a terepet. Ha minden kötél szakad egy próbát megér. Esetleg egy Rébusz-Macskanős mellékszálból megcsinálsz egyet. Ott általában szokott új mappot betölteni.
  • DantesHUN
    #994
    Próbáltam úgyis.
  • hawkie22
    #993
    Ha ez a fagyökeres küldi (melóban le van tiltva a Youtube), akkor addig tartsd nyomva az F gombot, vagy ami neked be van állítva, amíg magától ki nem old a szonár. Legalábbis nekem elsöre meglett. Mondjuk az egész 40 óra alatt találkoztam össz-vissz egy beragadt muksóval az erkélyen, de azt is le tudtam csapni, szóval nem volt nagy gond. :)
  • DantesHUN
    #992
    Majd azzal próbálkozok, hát más nem is lehet, hogy újra indítom a küldetést. Igaz próbáltam már, de hátha. Végülis azt hiszem mintha a bankrablásoknál is kellet volna többször újraindítani.
  • DantesHUN
    #991
    Naná. Nyomva is tartottam. Csináltam lassan. Csináltam gyorsan. Tartottam hosszan nyomva. Tartottam sokáig, és nem sokáig. Röviden, gyorsan, hosszan, lassan, sokáig, ritmusra, nyomva tartva minden volt. Ezeket ötvöztem is. Minden hová odaálltam, körbe mentem, vissza mentem. Arébb álltam pár centivel. Ott is minden elölről. Tényleg minden létező variáció volt már, de semmi. Minden variációt ötvöztem mindennel.

    Volt restart mission is, de az se segít. Azért ma megpróbálom megint, hátha ma valami csoda folytán működik, de a küldetés beragadt.
    Eddig is volt már ilyen:

    Mind a két bankrablás Kétarccal: beragadt. Ott a emberek nem jöttek tovább, mert kint ragadtak a falun kívül. Az egyikük fel is lebegett jó magasra. Meg egy főküldetés szintén hasonló volt. De azokat újra tudtam indítani, és utána nem ragadtak be.
  • Hoz_Hun
    #990
    Most olvasom a Batgirl DLC-ben:
    "Also reported is the fact that Ms Quinn will have a costume change and be donning her Batman Animated Series outfit of red and black for the first time in the Arkham series."

    VÉGRE!!!
  • Hoz_Hun
    #989
    Van asszem valami olyan, hogy restart mission, vagy valami ilyen. Azt próbáld meg. Na meg amit Merlin mondott.
  • MerlinW
    #988
    Nem nyomogatni kell, hanem nyomva tartani - ahogy írja is -. Úgy sem megy?
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.07. 22:56:17
  • DantesHUN
    #987
    De most mi francot csináljak? Törődjek bele, na 10 ezer forint kuka? Nem hiszem el. Legalább a faszom, a pénzem vissza adnák.

    Újat kezdeni semmi kedvem, pláne mi a biztosíték ,hogy nem akadnék el megint? Semmi. Ennyi erővel az árát el is égethettem volna.
  • Myselor
    #986
    sajnálom.én is jártam már így ,azthiszem 2 játékban,teljesen elakadtam bug miatt.mindenki másnál szinte jó volt pár ember szopott vele köztük én is pedig mindent jól csináltam :|
  • DantesHUN
    #985
    De ténylegbüdöskurvaélet már. Egy játéknál se mondtam soha, hogy baj, hogy nem olyan grafika.
    Ennél se, hogy szaggat. De hogy...kész, megakad, nem lehet tovább jutni, olyan hibák vannak benne? Nagyon rég láttam már ennél nagyobb jobban elbaszott dolgot. Ilyen egyszerűen nincs. De rohadt drágán vehetnék még hozzá DLC-t...tuti...óh hogyne...megérdemlik ám hogy fizessek a használhatatlan termékükét.
  • DantesHUN
    #984
    Az nagyon jó hír. Ugyanis nem lehet se tovább menni innen. Se elölről nem tudom kezdeni. Ha ez bug, akkor ez rakás szemét. Ennyi erővel akkor dobhatom ki a kukába, mert játszani nem lehet vele.
    Már eddig is volt több küldetés, ami megakadt bug miatt, de ott újrakezdéssel megtudtam oldani. Például Kétarc bankrablásánál, nem jelent meg, mivel nem vertem le az összes emberét, és azért nem ,mert az egyik embere, odakint lebegett! épületen kívül.
    Vagy egy másik alkalommal, akiket le kéne verni, az utolsó beleragadt a falba, és megint nem mentünk tovább.
    Most reménykedjek benne, hátha javítják? Van egy olyan érzésem ennek annyi. Úgyse javítják ki. Majd a szaggatást, azt lehet, de azzal nem vagyok kisegítve.,
  • Myselor
    #983
    ez biztosan bug lesz neked :|
  • DantesHUN
    #982


    Itt is ...a sokadik videót nézem meg...oda megy, nyomogatja, növény kijön. Nekem semmi.
  • DantesHUN
    #981
    Minden létező dolgot kipróbáltam. Leutánzom a videót. Nem értem. Hogy kell? Mi a trükkje ennek? Körbe megyek, nyomom a szonárt, oda megyek arra a pontra amit jelet, megint nyomom...és? Miért nem jó? Nem igaz hogy ezen akadok meg,
  • DantesHUN
    #980
    Mi a franc van már ezzel a szarral?
    https://www.youtube.com/watch?v=4a473oSqIj8

    Van ez a küldetés, nem tudom megcsinálni. Pont oda állok, arra a redvás helyre, és semmi. Nyomogatom, nyomogatom, fél órán keresztül de semmi. Nem történik semmi. Mi ez valami bug? Újra kezdtem, akkor se jó. Harmadszor is újra kezdtem, úgyse jó. Beállok pont úgy mint a videóban: nem jó.
    Megnéztem egy másik videót is, beállok úgy, úgyse jó. Szinte miliméterenként mozgok arrébb, de nem . Minden ponton hatszor lenyomom, semmi.
    Miért nem lehet tovább haladni?
  • TBTPumpa
    #979
    A DLC szövege szerint (amit az alapjáték már tartalmaz, Batgirl rucijaival együtt, mert több féle lesz neki is), apját Gordont akarja kimenteni Joker + Harley Quinn fogságából. Aztán a végén kap egy lövést Jokertől, amitől lebénul. Ezután lesz belőle Oracle, Batman információs segítője.

    Jók is ezek a kivágott tartalmak!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.07. 17:01:34
  • CalebJoe
    #978
    ja ha jól tudom eléggé analfabéta de ugyebár nem költőnek készült
  • Hoz_Hun
    #977
    Na egy kicsit utána olvasgattam. A "The New 52" sorozatban jön helyre Barbara. Korábban is voltak ilyen próbálkozások csak a kerekes székesek felháborodtak, hogy kiszedték a "hősüket" a székből. Ment a vita meg a csiki-csuki. Végül ebben a "The New 52" sorozatban helyrerakják, de poszttraumás stresszben szenved a lövés miatt, meg van neki túlélők bűntudata (hogy ő kijött a székből más meg nem), meg nem tudom még mi.
    Szóval van ennek a "kikerül a székből-nem kerül ki belőle" ilyen nyomorék közösségi vonzata is, nekik kell egy közülük való hős is (persze ezt is meg lehet érteni).

    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.07. 10:15:49
  • Hoz_Hun
    #976
    Azt nem tudom mikor jön rendbe (lehet még fiatalon), csak azt tudom idősen már mászkált. :)
  • Hoz_Hun
    #975
    De ezzel a Cassandra Cain-nel van valami gáz nem? Asszem néma vagy mi, de lehet keverem valakivel.
  • Myselor
    #974
    értelek,hát kicsit későn jön akkor rendbe azthiszem ,.köszi az infókat:)
  • Myselor
    #973
    igen tudom van több meg ugye batwoman is lesz :D köszönöm az infókat ^^
  • CalebJoe
    #972
    Benne is van a játékban az eset, amúgy több Batgirl van Barbara szám szerint a második utána rögtön Cassandra Cain-t kedvelik sokan. ő olyan mint egy ninja, mivel szülei bérgyilkosok voltak volt kitől örökölnie a skill-t na meg hát Batman tanította a Batgirlködésre.


    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.07.07. 00:43:55
  • Hoz_Hun
    #971
    Ha jól tudom aztán nagysokára helyrejön (láttam valamelyik képregényben mikor megy az örömködés, hogy megmozdult egy lábujja). Batman - Return of the Joker, ami a jövőben játszódik és Batman (azaz Bruce Wayne) már öreg, ott pl járkál Barbara. Persze ő is idős már.
  • Myselor
    #970
    köszönöm szépen mindkettőtöknek,hát na van még amit nem tudtam úgynézki :) sajnálom szerencsétlent.akkor batgirlt és az egyik robint is joker vette el batmantől hát nagy ár de végülis megfizetett most mindenért :)
  • Evoluti0N
    #969
    Joker gerincen lőtte.
  • MerlinW
    #968
    Joker gerincen lőtte.

    A sztori
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.07. 00:05:01
  • Myselor
    #967
    ha már itt tartunk batgirl hogy lett tolószékes?
  • zzeN
    #966
  • MerlinW
    #965
    Nem sokat fotóztam, de akkor éppen volt mindig:)
  • HeadHunter86
    #964
    :D

    Nektek is hol van STEAM layout hol nincs? Pont mikor fasza képeket tudnék lőni, akkor nincs. Irgumburgum!
  • MerlinW
    #963
    Ez már lassan nekem kezd kényelmetlen lenni:) Kint az utcán majdhogynem meztelenül járkálnak a bombanők, és ti poligoncsöcsögre csorgatjátok a nyálatokat:D
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.06. 09:17:35
  • hawkie22
    #962
    Nem is tudom, én a földben elrejtett bombás mellékküldikhez meg a Catwoman-es szálhoz használtam az autót. Utána csak a Cobra tankos részhez kellett, egyébként mindenhova repülve mentem. :D Szóval szerintem annyira nem vitték túlzásba. Persze lehet mindenhova autóval is menni, de én inkább repültem, sokkal jobb és gyorsabb.
  • Hoz_Hun
    #961
    Ez IGAZ, sajnos. Kb 5-ből 4 feladathoz elengedhetetlen és van hosszan tartó macska-egér fogócska a Batmobillal meg brutál tankokkal. Elég lehangoló. Ám ha a főszálon túl vagy, akkor a legtöbb melléküldihez nem kell. Szóval én a fősztori után lehiggadtam kicsit és egész Batmanes.
  • Hoz_Hun
    #960
    Harley-nak van egy külön DLC-je. Mondjuk kb úgy 20 perc az egész, de azért jópofa.
    Macskanőre valóban szánhattak volna több időt.
  • Hoz_Hun
    #959
    Mellügyileg itt van két KÖZELI.... szigoruan felnőtkorú nyálcsorgatóknak... na jó annyira nem vészes, burkolva vannak, de nyami...
  • Ra1n
    #958
    Az a baj hogy alig van küldetés ahol nem muszáj.
  • MerlinW
    #957
    Az opcionális. Én csak akkor használtam, ha muszáj volt.