1356
Batman: Arkham Knight
  • TBTPumpa
    #1116


    Valahogy semmi jelét nem mutatják annak, hogy készülne a PC-s verzió.
  • TomStorm
    #1115
    Hát szerintem a mellék küldik nagyon rosszak.Talán 2-3 van ami jó és érdekes.
    Sztori nagyon jó viszont rövid:D

    Befejezem sztorit és ennyi volt.
    Tech-ben nagyot mutatott,hangok-zenék is adják a hangulatot de az open world része teljesen Batmobilra épül.
  • TomStorm
    #1114
    80% a sztori de annyi Side quest gyűlt már össze,hogy muszáj volt belevágnom.
    Kirk Langstrom az Done,hamar megvolt.

    A sorozat gyilkos viszont szivat úgyhogy valaki spoilerezhetné hol találom.
    Alfrédnak meg kb fingja sincs semmiről..
  • MerlinW
    #1113
    Lesznek majd sztori DLC-k.
  • CalebJoe
    #1112
    56 órát toltam a játékba story 100% összegyűjtve minden, már csak a challengekkel tudok szórakozni, ezek után nem nagyon fog érdekelni a patch, főleg azoknak akiknek jó gépünk van és beérték a 30fps-el, én csak 20-25tel toltam mazochista módon mert érdekelt a játék.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.08.03. 19:38:50
  • TBTPumpa
    #1111
    4 GB-os frissítést kapott a játék!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze csak a PS 4-es verzió! Véletlenül sem a PC-s verzió rendbetétele a legfontosabb jelenleg.
  • TomStorm
    #1110
    Ez a Johnny Charisma mikor kódolja az ajtót észreveszi kamerát de mást nem:DD
    Beszarok a röhögéstől lol

    Mekkora jelenet már:))
  • TomStorm
    #1109
    Ja,hogy R3 hosszan kell nyomni.Megvan
  • TomStorm
    #1108
    Hol kell lemenni Ivy-hoz mikor a Sonarral keresem?
  • MerlinW
    #1107
    OFF

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tölthető torrentről:
  • Béluska74
    #1106
    Akkor én eléggé jó "béta teszter" voltam mert már végigjátszottam.
  • grebber
    #1105
    Frankó most már akkor még több béta teszter lesz így szeptemberre valóban ki lesznek javítva a hibák
  • Béluska74
    #1104
    És lehet is indulni érte a virágboltba...
  • grebber
    #1103
    Én nem tudom ,de mintha itt írta volna valaki ,hogy Betszi csak behaluzza Jokert
  • matecsavo
    #1102
    Hogy jön Joker a képbe, ha szabad kérdezni? (Nem játszottam a játékkal, de érdekel a történet)
  • R0GUE
    #1101
    Gondoltam nem spoilerezek egy hatalmasat azoknak akik még nem tolták....
  • Myselor
    #1100
    hát igen,furcsa döntés is volt hogy megölték jokert,de úgylátszik megbánták mert ez a rész is lényegében róla szól.:)
  • MerlinW
    #1099
    Joker emeli ki, konkrétan ő viszi a hátán a játékot.
  • R0GUE
    #1098
    Úgy is feltörik (a denuvo-nak is annyi,immár a Lords of fallen is feltörve hibátlanul) , ha valakinek nem érte meg a 3-4000 forintot amennyiért vesztegették kupon illetve egyéb megoldások formájában az elmúlt 1 hónapban az majd lehúzza virágboltból. 5-10ezret ez a játék még dlc-kkel sem ér ebben a formájában. Amúgy sem kimagasló semmiben,teljesen átlagos akciójáték amit egyedül a batman hangulat emel ki a totális középszerűségből.
  • TBTPumpa
    #1097
    Nálam ugyanezt műveli a játék, csak épp R9 280X kártyával. Pedig nem egy "súlycsoport" a kettő (R9 280X vs GTX 970). Ez a PC-s változat úgy tré, ahogy van. Nem csoda, hogy visszavonták, ezért pénzt kérni valóságos bűncselekmény.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.28. 14:22:18
  • R0GUE
    #1096
    Egy 4.8 ghz-s i5-ön néztem meg egy 970 g1 mellett SSD-n. És igen, leesik bőszen 40 alá az fps full grafon a tankos száguldozások közepette rendszeresen,repkedés közben pedig ritkán. Et leszámítva aláírom hogy megvan az 50-60.....De az említett részeken marhára nincs meg és idegesítő az ingadozás. Nem beszélve arról hogy ennek marhára nem így kéne futni egy ilyen vason.
    Gyakorlatilag inkább stabil 30-ra rakva toltam egy ideig aztán meguntam a játékot.

  • tommygear
    #1095
    aha... ez a videó pont arról szól, hogy pár perc játék után hogy fogy el az összes memória, és válik játszhatatlanná a játék :D
    a játékot azt hiszem gtx970-es kártyákhoz adták ajándékba, amiről szintén csak azt olvastam, hogy játszhatatlan vele (ahogy a videón is)
    nem igazán emlékszem ilyenre, hogy egy silány port miatt szüneteltették egy játék forgalmazását... azért ez csak jelent valamit
    lehet a nasa-nal ülsz te és onnan játszol
    Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.07.28. 00:37:25
  • Evoluti0N
    #1094
    Tökéletes videót választottál. Menj a 6. percre. :D
  • MerlinW
    #1093
    Most erre mit mondjak? Mondjam azt, hogy volt bármi gond nálam a játékkal? De ha egyszer nem volt. Nem értem mit vársz tőlem, tényleg...

    Kb ilyen nálam is, az SSD (valszeg) miatt stabilabb framerate-el (van 1080p@60 módja a videónak):


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.27. 23:00:22
  • tommygear
    #1092
    nyilván viccből vonták vissza a forgalmazását is...
  • MerlinW
    #1091
    Most mondanám, hogy csinálok nektek videót, de nem csinálok. Szarul fut a játék mindenen, túltárgyalva.
  • R0GUE
    #1090
    " 970+újabb i5-el meg a 50-60-at ha unlock-olod."

    Csak nem fullon...
    Avagy egészen addig amíg nem tankozol.
    Full grafon 1080p-ben ott úgy esik le 30 körülre ahogy a nagykönyvben meg van írva.
    És néha repkedés közben is benyal 40 alá.
  • tommygear
    #1089

    tudjuk hogy nálad soha nincs semmi probléma, de miez hogy ha amd-d van várj a patchre?? tudomásom szerint mindkét gyártónál ugyan azok a hibák lépnek fel, ergo játszhatatlan a játék, ennyire ne legyél fanboy...
    Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.07.27. 21:32:20
  • MerlinW
    #1088
    Nyugodtan, én is olyan konfiggal játszottam.
  • matecsavo
    #1087
    GTX 970-em van meg egy i5-4690. Akkor szerinted megéri megpróbálni?
  • MerlinW
    #1086
    Mármint a gépedtől függ. Egy GTX960 és egy 5 éves sandy i5-el megkapod a fix 30frame-et. 970+újabb i5-el meg a 50-60-at ha unlock-olod. Én egyébként nem találkoztam egyetlen buggal sem a végigjátszás alatt. Ha AMD-d van, akkor várj a patch-re.
  • matecsavo
    #1085
    Rendben köszönöm a választ. Most vettem gépet és szerettem volna kipróbálni, de akkor hanyagolom.
  • TBTPumpa
    #1084
    NEM!
    A PC-s változat jelenleg játszhatatlan (pocsék PC-s átírat és optimalizálás) és bugos. A Season Pass-ból egyetlen DLC-t sem kapsz meg addig, amíg az új PC-s változat el nem készül (valamikor ősszel).
    Szóval még fölösleges pénzt áldozni rá.
    Persze ha X1 vagy PS4 verziókról van szó, akkor csak bátran!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.27. 14:14:18
  • matecsavo
    #1083
    Sziasztok megéri megvenni Season Pass-t vagy a Premium Edition-t?
  • grebber
    #1082
    Batman: Arkham Knight - így segít az Nvidia kijavítani a hibákat
  • TBTPumpa
    #1081
    Augusztusban egy nagyobb méretű (teljesítményt javító?) patch érkezik:

    "As an update, Warner Bros. Interactive Entertainment, Rocksteady and our partners are targeting an interim patch update for existing players to be released in August. This update will address many of the issues we listed in our June 27 update. We will provide additional details as we finalize that interim patch over the coming weeks.

    We would like to thank you for your continued patience and invaluable feedback. We are continuing to monitor and listen for any additional issues and are driving towards a full update for everyone as quickly as we possibly can.

    Warner Bros. Interactive Entertainment"
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.21. 17:35:31
  • MerlinW
    #1080
    Sok mindent nem lehet írni, tipikus Batman játék. Vannak a rosszfiúk, meg Batman aki elkapja őket:) Kb 5 említésre méltó "csavar/esemény" van a játékban,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Végig meg vagyunk mérgezve és Joker-t hallucináljuk - (hangulatbomba)
    - Kiderül, hogy Jason Todd él
    - Barbara Gordont megölik, majd kiderül, hogy mégsem.
    - Poison Ivy meghal
    - Batman felfedi személyiségét a világ előtt, majd meghal jól (vagy mégsem? hálivúdi nyitott klisé ending).


    Kb ennyi. Játszani vele nagyobb élvezet, mint a sztorit értelmezni.
  • Shep
    #1079
    Augusztusra ígérnek egy ideiglenes patchet ami a komolyabb hibákat elvileg majd javítja, de végleges csak ősszel várható.
  • bcrics
    #1078
    Van egy pár,de olvasni jobban szeretek.
  • tommygear
    #1077
    lel