1356
Batman: Arkham Knight
  • ratgab
    #1156
    15 euróért tudnék venni bugos batmant....lehet rápróbálkozok...VGA most már erőből meg tudja oldani.
  • Shep
    #1155
    Sokaknál javult a dolog, lehet nálad is jó lenne, de elég lutri az egész. Így elszarni egy ilyen címet, borzalom.
  • ratgab
    #1154
    Érdekes. Szerencsére nem volt hozzá gépem így nem vettem meg. Remélhetőleg idővel játszható lesz.
  • Shep
    #1153
    De, de ez a graf ... na ne vicceljünk már! Más sokkal szebb játékok vígan mennek maxon, vagy a közelében egy U3-as mosott textúrás valami meg akadozik. Komolytalan!
    Egyébként leszedtem egy batman tweak cuccot és azzal most talán sikerült jól belőni, de lehet csak az első autós részig lesz jó, nem tudom, majd kiderül. Egyébként ahogy én látom a memória túltöltődős problémát nem sikerült megoldaniuk és emiatt vannak a gondok továbbra is.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.09.04. 16:23:33
  • ratgab
    #1152
    Neked milyen VGA-d van amúgy? Nem csak 2 gb-s?
  • Myselor
    #1151
    nem,ott mindenkinek jó.pc-n is jó 5 embernek kb
  • Shep
    #1150
    Konzolon? :DDDDDDDD
  • Myselor
    #1149
    van akinél teljesen jó a játék, pár ember na
  • Shep
    #1148
    Ja, egy játék ami továbbra is élvezhetetlenül fut, marha jó biznisz volt, csak nem a játékosoknak!
  • Shep
    #1147
    Hát ez a patch egy vicc. Eddig gyalogosan teljesen jó volt a cucc, most az van ,hogy mindenhol ugyanúgy akadozik még ha mindent kikapcsolok akkor is, annyi ,hogy az autós rész most 2-3 kanyarig jó, majd vége, belassul az egész. ráadásul ha kilépek a játékból kell vagy 1 perc mire magához tér a játék. Ja és kékhalált is nyomott csak ,hogy semmi ne maradjon ki. Annyit tudok mondani ,hogy elmehetnek a picsába, soha többet nem veszek semmit ami WB!
  • MerlinW
    #1146
    Már megjelenés előtt/óta 3-4000Ft a játék ára, ahogy a SP-é is. Hibáztak, "csúszott" a kiadás. A játék ettől függetlenül jó és olcsó. Legyünk már kicsit érettebbek:)
  • DantesHUN
    #1145
    Igen, a minimum ez volna. Ez első nap is ezt mondtam. Akár a Unity esetében, valami kompenzáció. De egy frászt, nem adnak ezek semmit. Ebbe is biztos voltam. A kiadó egy kicsit azért pofátlan. Amúgy is, az hogy kis csip-csup DLC-kért és mennyi pénzt elkér, aztán a játék se sikerült hibamentesre, kompenzálás nincs...ezek után nem túl valószínű hogy befizetnék a DLC csomagjukra.
  • hellboy4591
    #1144
    Most tölt a steam egy 626 megás patch-t.

    Good news - testing for the interim patch has been completed and it is now available for those who already have Batman: Arkham Knight for PC. As a reminder, below are some of the major fixes and improvements that will be addressed with this patch:

    Reduced frame rate hitches
    Optimizations for system memory and VRAM usage
    Improved performance on all GPUs (requires the latest drivers)
    More Comprehensive In-Game Settings
    Fixed low resolution texture bugs
    Fixed hitches when running on mechanical hard drives (HDD)

    In addition to the above, we’re continuing to work on the following for future updates:
    Adding support for SLI and Crossfire
    Adding support for the latest DLC & Season Pass content
    Adding support for additional updates such as Photo Mode
    Continued improvements and bug fixing for a Windows 7 specific memory issue that occurs on configurations with 8GB of system RAM and some NVIDIA GPUs during extended game play
    Continued improvements for Windows 10 specific issues on systems with some AMD GPUs

    As always, we will monitor for any additional issues that come up and will provide further optimizations and bug fixes along the way.

    We would like to thank everyone for their patience and invaluable feedback. We’ll provide ongoing updates here as they are made available. In the meantime, please enjoy the game with the latest patch.

    - Warner Bros. Interactive Entertainment
    Utoljára szerkesztette: hellboy4591, 2015.09.04. 09:30:50
  • Shep
    #1143
    Azt nem véletlenül vonták vissza!!!!!
  • grebber
    #1142
    Nehogy visszaolvass pár kommentet #1134!

    Mai patchről nem tudok!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.09.04. 09:26:35
  • Shep
    #1141
    Elvileg jött valami patch, ez most már a végleges? Próbálta már valaki javultak a dolgok?
  • kigyi
    #1140
    Azért ebben az esetben ez kicsit más tészta, mert beismerték, hogy elrontották, annyira elrontották, hogy példanélkülit cselekedtek: Levették a "polcról". Leállították a forgalmazását ami azért nem mindennapi dolog. Amúgy nekem sem volt gondom a játékkal gond nélkül megy igaz nem hackeltem bele a 60 fpst.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2015.09.03. 22:57:59
  • MerlinW
    #1139
    És aki megvette az SP-t is, mint én?:) Oké, nekem nem volt gondom a játékkal, de ha lett volna?:) Ez ilyen, "a pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" :)
  • kigyi
    #1138
    Mondjuk azok akik megvették és nem kérték vissza a pénzüket sem azok megérdemelnék az ingyen SP-t.
  • TBTPumpa
    #1137
    Túl nagy elvárásaid vannak így 2015-ben!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.03. 11:22:55
  • Shep
    #1136
    Álmodozzál csak, de egyelőre az sem lenne rossz ha végre játszani is tudnánk vele, ha már megvettük, nem?
  • TBTPumpa
    #1135
    Már vissza is vonták egy súlyos hiba miatt. Ingyen Season Passt és Macskanőt minden PC-s játékosnak!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.03. 11:09:09
  • grebber
    #1134
    Batman: Arkham Knight - kiszivárgott a régóta ígért PC-s patch
  • grebber
    #1133
    Továbbra is:

    Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015.
    Sales of Batman: Arkham Knight have been temporarily suspended while Warner Brothers works to address performance issues.

    Nagyobb jelentőséggel fog bírni a megjelenése mintha ufok szállnának le a fehér ház elé szóval még várakozás van.
  • R0GUE
    #1132
    Nem akarom elkiabálni azoknak akik várják de szerintem szépen kussban megjelent....Legalábbis pár napja még csak "előtöltés" díszelgett a steam-e a játéknál nálam,,most meg "telepítés".
  • Shep
    #1131
    Akkor lassan el lehet kezdeni újra letölteni :)
  • kigyi
    #1130
    A kérdés, hogy ennek most örüljünk, vagy ne :D Ki tudja mit csinálnak valójában, lehet rosszabb lesz mint előtte. Akinek eddig ment majd annak is szaggat a végén :D Én félek ezektől, nem bízok a bandában már.
  • TBTPumpa
    #1129
    Megtörtént!

    Dear Batman: Arkham Knight PC community,

    The teams have been working hard to address the issues with the PC version of the game. We are happy to confirm that we are now putting the first interim patch into testing. If all goes well, we expect to issue the patch in the next few weeks. We’ll be sure to report back in the next two weeks on how the testing is coming along.

    Below are some of the major fixes and improvements you can expect in the upcoming patch:

    Reduced frame rate hitches
    Optimized system memory and VRAM usage
    Improved performance on all GPUs (requires the latest drivers)
    o Min Spec AMD GPU is once again the Radeon HD 7870 2GB

    More Robust In-Game Settings, including:
    o Added the ability to change settings for Max FPS to 30/60/90
    o Added toggles for Motion Blur, Chromatic Aberration, and Film Grain
    o Added a “High” Texture Resolution value
    o Added Texture Filtering option
    o Added an Adaptive V-Sync option (NVIDIA only)
    o Added VRAM Usage Meter
    o Added Mouse Sensitivity Slider & Mouse Smoothing Option

    Fixed low resolution texture bugs
    Fixed hitches when running on mechanical hard drives (HDD)

    While our first priority is fixing the issues listed above, the team is continuing to work on the following:

    Skipping the boot up splash screens
    DLC/Season Pass content
    Additional updates such as Photo Mode

    We again thank you for your continued patience as we work on these issues. As always, we are continuing to monitor and listen for any additional issues.

    - Warner Bros. Interactive Entertainment
  • markastor84
    #1128
    Saját accról vásároltam.
  • kigyi
    #1127
    Majd bejelentik, hogy félreértés volt ők 2016 Augusztusra gondoltak :D Rolf
  • Shep
    #1126
    Mondjuk ez is igaz, csak elég nagy a csend.
  • kigyi
    #1125
    Még van idejük :D Messze van augusztus vége :D
  • Shep
    #1124
    Lesz ebből az augusztusi patcből valami?
  • kigyi
    #1123
    Szerencsére nekem működik nagyon tetszik is így nem kell ezzel élnem, de most is tartom, hogy csak saját accodról vásárolt Steam-es visszatérítésre van lehetőséged a többi esetben a kiadónál érdeklődj még akkor is, ha ők nagyon nehéz esetnek számítanak. Kupon esetén meg természetes dolog, hogy esély sincs rá :D Szép lenne, ha visszaadnák a pénzt, mert akkor jól is járhatnánk vele :D
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2015.08.18. 15:54:50
  • markastor84
    #1122
    Elvileg a WB vállalta, csak ők nem nagyon válaszolnak, így maradna a steam. Gondolom ők meg majd szépen elküldenek a kiadóhoz.

    link
    Utoljára szerkesztette: markastor84, 2015.08.18. 15:17:51
  • kigyi
    #1121
    Refundról nem emlékszem, hogy szó lett volna csak az értékesítést szüntették meg. Ha Steam-en vásároltad a saját accodról akkor írj a supportnak azzal max. a türelmed veszíted el. Más esetben nincs értelme, mert neked máshonnan származó verziót nem fog a steam téríteni.
  • markastor84
    #1120
    Sziasztok!

    Valaki tudja, h. ha én már meguntam a várakozást a csodapatch-re, s a megjelenés óta nem tudok rendesen játszani, akkor steam-en tudok-e kérni refundot? Összesen 10 órát játszottam vele min. grafikán (mert úgy nem fagyott szét), viszont már majd 2 hónapja vettem a megjelenéskor.
  • kigyi
    #1119
    Pedig nekem nincs semmi extra a gépemben ami indokolná, hogy ne laggoljon és ne szaggasson be. Az érdekes az, hogy még a Batmobil is szaggatás nélkül vezethető pedig ott szinte mindenkinek rossz a youtube alapján nekem meg semmi szaggatás lol.

    Amit észrevettem: 7+GB memória felhasználás is előfordult ami azért nem kevés. És 2900+MB videomemória használat ami brutálisan soknak tűnik. Tehát ez alapján ajánlott 3GB+ memóriával rendelkező VGA és 8+ azaz inkább 12GB memória, mert ugye 1GB tartalék az ezen a szinten már nem tartalék ott az már kevés.

    Igen ebből az jön le, hogy szar a port, de nem érdekel végigtolom akkor már, ha legalább nekem megy.
  • grebber
    #1118
    Éppen ez a baj vele mocsok random fos.Van aki végigvitte és nem volt gondja, van aki meg nem tud vele játszani annyira szar.
  • kigyi
    #1117
    A 30FPS lock-on kívül van valakinek gondja a játékkal? Csak azért, mert annyira szutykolják az emberek mindenfelé és nem értem mi a baj. Én eddig nem játszottam vele, mert vártam a javítást és azt hittem rossz, de fut simán és a 30FPS sem annyira zavaró az meg van mindig.