1356
Batman: Arkham Knight
  • TBTPumpa
    #1196
    Catwoman pls:
  • TBTPumpa
    #1195
    Nem rossz ez a latexrucis Catwoman sem:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.22. 19:26:39
  • TBTPumpa
    #1194
    Októberben érkezik egy sztori DLC is, ami nem más, mint a Catwoman's Revenge!


    "Októberben jelenik meg a Batman Classic TV Series Batmobile Pack, elhozva a 60-as években sugárzott tévésorozatban látott autót, amivel két versenypályán bizonyíthatunk, illetve ehhez passzoló rucit kap Macskanő és Robin. Továbbá októberben jelenik meg a Crime Fighter Challenge Pack 2 egy-egy, Batmant, Éjszárnyat, Robint és Azraelt próbára tevő kihívással. Végezetül a következő hónapban kapjuk meg a Catwoman's Revenge című sztori DLC-t is, ami az alapjáték eseményei után Macskanőt állítja a középpontba és Rébusz ellen küldi."

    Imáim meghallgatásra találtak! Már csak a PC-s verziót kell rendbe tenni, illetve elérhetővé tenni a Season Pass-t!

    A videó végén már befigyel Catwoman is!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.22. 17:51:30
  • Shep
    #1193
    Nem értem mindenhol azt írják ,hogy 7 elég a részleges befejezéshez, akkor nekem miért kell 10?
  • Shep
    #1192
    Ez most komoly, hogy 12 béna mellékküldetést meg kell azért csinálni ,hogy a ráadásul nem is teljes befejezést megkapjam? Nem lenne gond ha az utolsó 5 db nem egy kaptafa bénaság lenne.
  • Shep
    #1191
    Hát az a helyzet, hogy nekem kicsit csalódás a játék. A mellék küldetések fárasztóak és ismétlődőek, a fő szál meg olyan semmilyen, hogy nem tudom lehetne -e még ettől is gyengébb. Persze azt nem mondanám ,hogy rossz a játék de korántsem az a megkoronázzuk a Bőregér szériát és ez lesz a méltó befejezése a sorozatnak szint. Csak úgy szimplán tűrhető (persze a végén lehet húznak egy nagyot de szerintem az is kevés lesz már ide)
  • TBTPumpa
    #1190
    Hamarosan új patch érkezik - Steam adatbázis alapján:
    Zep-MS17_0.36-WBQA-PC_Patch2RC3_1104706-09_01_2015_Auto
  • TBTPumpa
    #1189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hallucinációként (Scarecrow mérge) visszatér ebben a részben!
  • grebber
    #1188
    Már többször leírták!
  • Evoluti0N
    #1187
    Joker?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő meghalt az AC-ben. Hogy került most ide?
  • Shep
    #1186
    Amúgy a fene tudja de eddig eléggé semmilyen a történet. Mind AK, mind pedig Madárijesztő olyan semmilyen karakterek egyelőre, Joker meg ugyan ott van és lényegében ő viszi a hátán az egészet de valahogy mégsem olyan, még az Origins is jobb volt, de remélem ez később változni fog!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.09.10. 09:45:15
  • TBTPumpa
    #1185
    Ez a Batman mekkora egy tapló! Nemet mondani Catwoman-nek.
  • Shep
    #1184
    Kösz.
  • MerlinW
    #1183
    Igen.
  • Shep
    #1182
    Az alapítók szigetére (a legnagyobb nyugatra), hogy tudok átmenni kocsival, minden híd le van zárva, később a történetben visz át, ahogy a korábbi szigetnél is?
  • MerlinW
    #1181
    Az is fenéken lesz billentve aki válaszol, így a helyedben nem élném bele magamat. Melegen tudom ajánlani a google-t, az első találat tartalmazza amire vágysz.
  • MerlinW
    #1180
    ha nincs a cím alatt megadva külön warez topic, akkor tudomásom szerint ide is lehet írni az ilyen témájú dolgokat


    Ezt honnan vetted? Szó sincs róla. Minden illegális tevékenység tiltott a fő fórumcsoportban. A saját fórumokban lehet beszélni bármiről. Itt a warez téma tiltott és büntetés/kitiltást vonz maga után.
  • Dzsí Pí
    #1179
    köszönöm a megmondó-kapitányok véleményét, bár az eredeti kérdésemre még mindig nem lett válasz. azért ha valaki hamarabb akadna rá a patch-re, mint én és belinkeli, azt megköszönném.
  • Evoluti0N
    #1178
    Sosem értettem ezt a logikát. Ha egy játékot hajlandó vagy játszani, akkor mégse annyira szar. Azt nem ítélem el, ha valaki lewarezol egy játékot, hogy megnézze, tetszik-e neki, jól fut-e és ha tetszik neki, akkor megveszi és folytatja eredetivel. Esetleg megállapítja, hogy nem tetszik neki vagy szarul fut és nem játszik vele tovább. Azonban ha valaki nekem azzal jön, hogy egy játék szar vagy szarul fut és ezért nem veszi meg, de közben végigviszi a törtet, az nem több számomra önigazolásnál. Plusz az, hogy egy korábbi részt megvettél, még nem jogosít fel arra, hogy ezt lewarezold.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.09. 14:44:31
  • Dzsí Pí
    #1177
    nem villogtam, kérdeztem normálisan(egyébiránt ha nincs a cím alatt megadva külön warez topic, akkor tudomásom szerint ide is lehet írni az ilyen témájú dolgokat). villogj te azzal, h ebben a remek optimalizálatlan formájában pénzt adtál ki ezért a játékért :) még mielőtt lehurrogna bárki is h k*csög warezos vagyok, az eddigi részeket mind eredetibe, goty-ban játszottam/van meg, de ebben a formájában - akármennyire is imádom a franchise-t, meg a wb-t, - ez a rész játszhatatlansága miatt nem ér meg a egy petákot se.
    az eredeti kérdésemre visszatérve: valaki esetleg tud patchet a cpy verzióhoz?
  • kigyi
    #1176
    Nem tudom, talán nem pofátlanság tört verzióval villogni egy játék topicjában ráadásul gondolom a fórumszabályzat is tiltja....
  • Dzsí Pí
    #1175
    nemtudom, esetleg a tört verzióhoz( cpy) már van ebből az új patch-ből?
  • MrAndree
    #1174
    Én kb másfél éve azt teszem... :)

    Patchet vártam mert amikor kijött a game akkor vacakul ment de most meg még időm nem volt rá sajnos.
  • allock #1173
    szerintem fasza volt az egész
    reccenés mentesen ment a tört verzió
    várom a supermanes részt :D
  • MerlinW
    #1172
    Úgy látom ma mindenki szuper érzékeny. Inkább visszahúzódom observer módba.
  • Shep
    #1171
    Ki mondta, hogy nem tetszik, senki. Az, hogy leírtam ,hogy túlzásba vitték az autókázást, tény, ettől még tetszhet a játék, nem? Na hát akkor meg?
  • MerlinW
    #1170
    Én nem szóltam be, pusztán érdeklődtem, miért kínzod magad valamivel, ami nem tetszik.
  • Shep
    #1169
    Talán vissza kellene olvasnod! Köszi! Ráadásul amit felróttam hibát a tesztek is egytől egyig megemlítik, de nyilván én vagyok a hülye! Nem értem miért űznek egyesek sportot abból ezen a fórumon, hogy folyamatosan beszólogatnak másoknak.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.09.07. 12:22:55
  • MerlinW
    #1168
    Nem értem, miért kínzod magadat? Rosszul fut, nem tetszik, stb. Annyi más jó játék van:)
  • Shep
    #1167
    Hát egy cseppet túlzásba vitték ezt az autókázást, ráadásul olyan, mintha egy kartondobozt tologatnék. Valamint ez a minden 2. feladathoz kell az autó dolog is eléggé fárasztó egy idő után.
  • Shep
    #1166
    Megszereztem az új denevér ruhát és az eldobós countert kellene alkalmazni de marhára nem akar sikerülni. Mi a titok?
  • ratgab
    #1165
  • Vogon
    #1164
    Az új patchel GTX960-on tökéletesen fut a Geforce Experience által optimalizált beállításokon. Előtte akadt folyamatosan.
  • Shep
    #1163
    Na nem akarom elkiabálni de úgy tűnik sikerült megoldani a dolgot és most már teljesen jól fut. Csináltam a játékon belül egy új profil és előröl kezdtem a játékot, 1x volt akadás még a legelején mikor elkezdtem repülni de a batmobilos rész is teljesen jól ment le is szállítottam Ivy-t. Úgy tűnik a régi mentésben marad valami ami a patchnek bekavar.
  • kigyi
    #1162
    Kipróbáltam én is, kicsit féltem tőle, de mégis rávettem magam. Végül is azon kívül, hogy rinyál a driver miatt ami fent van, hogy túl régi más gondom nem akadt ezt viszont folyamatosan az orrom alá dörgöli... A grafikai beállításokban 90 FPS-t is tudok választani, de igazából annak nálam már nincs értelme, a 3GB VRAM-ból kifutottam (3,4 kellene most neki) Ugyanis a beállításoknál eddig nem engedett részeket is be tudtam kapcsolni azaz High mellett is fut a játék eddig Normal fölé nem engedte rakni. Így 53 átlagot mért a beépített mérő, de 34-re leesett az elején amikor kezdte utána nem volt vele gond. A játékba belépve nem tapasztaltam hibát továbbra sem, batmobil most nem lett tesztelve éppen küldetés közben vagyok amihez pont nem kellett még :D Ma nem fogom tovább tesztelni holnap Hungaroring és sokat kell zötykölődnöm a kocsimban amire odaérek meg onnan majd haza (500+km összesen) így marad a folytatás vasárnapra. Sok sikert azoknak akiknek gondja volt eddig vele.
  • Shep
    #1161
    Jó neked.
  • tommygear
    #1160
    nekem sokat segített 40-50 fps-t simán hozza medium szinten
  • Shep
    #1159
    Ha ezt tudom inkább megvettem volna azért a pénzért a MadMaxet, vagy a Metal Geart, mert lehet, hogy nem tetszett volna egyik sem de azokkal legalább tudnék játszani!
  • Shep
    #1158
    Hát ahogy nézegetem a fórumot steamen, ez a patch több kárt csinált, mint amennyi hibát megoldott. Batmobillal a legtöbb embernek, ahogy nekem is továbbra is akad, mint a fene, van akinek már el sem indul, egyeseknél pár perc után kifagy, stb. stb. Hát én úgy látom ebből a játékból soha nem lesz már játszható valami pc-n. Toldozgattak 2 hónapig az eredmény meg egy nagy büdös semmi. Annyit értek el igazából ,hogy most már nem egyből kezd el szaggatni ha a kocsival vagyok, hanem csak 5-10 mp után. bámulatos produkció. Azért remélem a pénzünkből kellemesen nyaraltak valami Karib szigeten!
  • hellboy4591
    #1157
    Nekem a patch előtt "tökéletes" volt, futott 30 fps-el, egyáltalán nem volt zavaró hogy nem 60-al megy. Most meg a patch után olyan mintha a képregényt lapozgatnám. Elmennek a francba ezek...