1356
Batman: Arkham Knight
  • lwb
    #715
    "Az Nvidiának van egy csapat a GameWorks osztályon belül, akik fejlesztik ezt az új technológiát, ami hihetetlen dolgokra képes és az ő kártyájukra van optimalizálva. Aztán odajönnek hozzánk az ajánlataikkal, hogy milyen ötletük van, miket tudnának beépíteni.

    A tartalom egy jó részét ők fejelsztik - mi is együttműködünk néhány dologban - de nagyon sok ebből nagyon technológiai szakirányú dolog. Például kitűnő folyadék szimulációt csinálnak. Eddig ez a fajta szimuláció messze túl volt azon, amit mi tudtunk csinálni valós időben, de nekik van néhány szupernagy videokártyájuk, amin fut minden amit mi csináltunk plusz még képesek egy kis extrára, hogy a saját cuccukat is futtathassák ezen felül. Minden játéknál ugyanez volt az eljárás."

    Nekem úgy tűnik, hogy a gameworksre akarják rátolni, de a játék gameworks offnál is rosszul fut. Lényegében nálam tökmindegy, hogy on v off, a hibák nem ebből vannak.
  • grebber
    #714
    Ha van valaki kedves és jófej ezt lefordithatná magyarra:

    [Nvidia has] a team of people in their GameWorks division that develops this whole new set of technologies that do some really amazing stuff that's optimized to run on their cards. They then come to us with these proposals of some ideas of things that they can integrate in.

    A lot of the content is developed by them—we do collaborate on some things—but a lot of it is super technical. Like, they do a brilliant fluid simulation. Up until now, that kind of simulation has been way beyond the reach of what we can do in real time, but they've got some super big video cards that can run everything we've built, but they can run a little bit extra so they can run their own stuff on top as well. It's been the same process for all the games.
  • IMYke2.0.0.0
    #713
    Csak hogy tiszta legyen:

    "Important message about work on an updated version
    25 JUNE -

    Dear Batman: Arkham Knight PC owners,

    We want to apologize to those of you who are experiencing performance issues with Batman: Arkham Knight on PC. We take these issues very seriously and have therefore decided to suspend future game sales of the PC version while we work to address these issues to satisfy our quality standards. We greatly value our customers and know that while there are a significant amount of players who are enjoying the game on PC, we want to do whatever we can to make the experience better for PC players overall.

    Thank you to those players who have already given valuable feedback. We are continuously monitoring all threads posted in the Official Batman: Arkham Knight Community and Steam forums, as well as any issues logged with our Customer Support (http://support.wbgames.com/). If you purchased your copy of the game and are not satisfied with your experience, then we ask for your patience while these issues are resolved. If desired, you can request a refund at https://help.steampowered.com (Steam refund policies can be found here: http://store.steampowered.com/steam_refunds) or the retail location where you purchased the game.

    The Batman: Arkham fans have continually supported the franchise to its current height of success, and we want to thank you for your patience as we work to deliver an updated version of Batman: Arkham Knight on PC so you can all enjoy the final chapter of the Batman: Arkham series as it was meant to be played. "
  • lwb
    #712
    Néha konzolon is van úgy, hogy egy port szarul sikerül. Pl. a Skyrim vagy egy évig alig volt játszható PS3-on, közben boxon meg hasított. Mondjuk ott nem vették le, pedig kellett volna.

    Én azért nem sírok csak most, mert ingyen kaptam a kódot a kártyához és mondjuk a legutóbbi Daylight vagy mi kódhoz képest ez azért nagy előrelépés. Az egy low budget Outlast klón volt, ezzel legalább el lehet bohóckodni és ha rendbe rakják még értelme is lesz végigvinni.
  • Tatyla
    #711
    De jó hogy tavaly a Codnál végleg lejöttem a PC-ről, fuh ez úgy hangzott mintha a heroinról jöttem volna le...
  • Shep
    #710
    Könnyen lehet.
  • Fpocok
    #709
    Jókor jött a STEAM refund. Valszeg megtette a hátását. Még az is lehet, hogy most nem itt tartanánk, ha nem lehetett volna ilyen egyszerűen refundolni :)
  • Shep
    #708
    Egy a lényeg óriási blama ez és a PC-s tábor képen köpése. Ezek után amúgy nem tudom ,hogy várja el pl. a WB, hogy bárki is pénzt adjon a játékaiért PC-n?
  • Fpocok
    #707
    Úgy értem... hogy nem a STEAM döntött, hogy leveszi, hanem a kiadó, hogy nem árusítja. Igen, igazad van... ha bemész boltba biztos vehetsz... amíg van készleten.
  • Shep
    #706
    Dehogynem, elmegyek a boltba és megveszem, steamről vették csak le :)
  • Fpocok
    #705
    FF14 mmo-t 2010-ben adták ki azt hiszem először. Olyan fos volt, hogy visszavonták, mindenkit kártalanítottak és pár év múlva új játé-kként adták ki. Azóta én sem tudok egy ilyen AAA játékról sem.
  • Shep
    #704
    Frankó, csak ti nem erről beszéltetek :)
  • Shep
    #703
    Pedig ilyen volt már, igaz nem ma de volt, most nem ugrik be melyik játéknál volt.
  • Voltan
    #702
    Igen, tényleg benéztük, az őszi megjelenés a Linux, Mac OS stb verzsönökre vonatkozik.
    De attól még ideiglenesen beszüntették az árúsítást, én mindenesetre ilyenre sem emlékszem, hogy lett volna.
  • Myselor
    #701
    "A panaszáradat láttán a Warner Bros. úgy döntött, felfüggeszti a Batman: Arkham Knight PC-s változatának árusítását, amíg a hibákat egytől egyig ki nem javítják."
  • Fpocok
    #700
    Akkor is levették. Persze biztos már dolgoznak rajta, de most akkor sem tudnád megvenni, ha akarnád.
  • Shep
    #699
    Mert félreolvastátok a dolgokat :) A PC-s verzió megjelent, készülnek a patchek kész, ennyi. Amit ti olvastok ,hogy év vége, az mac, steamos-re vonatkozik.
    Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.25. 11:04:54
  • Myselor
    #698
    mert?:D
  • Shep
    #697
    Most sem történt :)
  • Myselor
    #696
    én se emlékszem ilyenre :D durva nagyon
  • Shep
    #695
    Azért kíváncsi leszek mennyi ideig tart majd kijavítani úgy-ahogy a dolgokat és a végén lesz-e olyan grafban és stabilitásban, mint a ps4-es!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.25. 10:47:54
  • Fpocok
    #694
    Az az egyéb verzió. Nem amit eddig árultak. Ezt én is benéztem először.
  • Shep
    #693
    Steamen nem a Win-es verzióra írják!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.25. 10:42:33
  • Ra1n
    #692
    Steamen rakták ki 2015 fall-ra, nyilván tipp alapján,de ahogy a játék áll nem csodálkoznék.
    Remélhetőleg azzal kezdenek hogy a Denuvo-t kukába vágják.
  • Shep
    #691
    Ezért kérdeztem :)
  • Fpocok
    #690
    Biztos hogy tudták, hogy ilyen... csak nem érdekelte őket. Nem véletlen, hogy effektek hiányoznak meg hogy rádobtak egy capet. TUDTÁK. Gondolták majd ezt is benelyik az emberek.
  • hvitya
    #689
    Én csak tényleg azt nem értem amikor egy ilyen játék megjelenik tényleg nincs aki alávesse egy hét tesztelésnek mielőtt megy a gyártósorokra? Nem hiszem el, hogy ha ilyen rendszerkövetelmények mellett mint ami egyeseknek van akad akkor a fejlesztőknek nem szúrt szemet, hogy itt valami baromira nem ok. Vagy szemet szúrt csak baromira nem érdekelt senkit.
  • Fpocok
    #688
    Ja... az ősz nem is arra vonatkozik lol.

    "Sales of Batman: Arkham Knight have been temporarily suspended while Warner Brothers works to address performance issues."

    Nincs megadva új dátum... soon.
  • Shep
    #687
    Ezt honnan szedted?
  • DantesHUN
    #686
    Na azért, megvenni se lehet? És addig mi tökömet csináljak? Végülis nekem játszható azért, bár akad és nem kéne neki. Most nem fogok szarakodni, hogy CD galaxis vissza veszi-e. Meg minek, ha kijavítják csak kéne. Vagy most hajítsam ki a DVD-t? Szóval nem tudom.
    No de, az lenne a minimum, hogy amint már tegnap mondtam Ubisoft-hoz hasonlóan valami ingyenes kompenzációt ekkora blama után...
  • DantesHUN
    #685
    32 giga ram + egy erős VGA. Példéául 8 giga ram egész egyszerűen nem elég neki.
  • Voltan
    #684
    Phíííííí :O Ez már azért blamázs a javából. Nem rémlik, hogy valaha is történt volna ilyen.
  • lwb
    #683
    Többségében nekem is, de amikor repülök át a városon meg főleg amikor autózok, akkor leesik 40 körülire, illetve ami zavaróbb, hogy autózásnál néha amikor tölti az új területet megakad a játék egy töredékmásodpercre. Ritkán van ilyen és ha SSD-re raktam volna, biztos nem lenne, bár TB-nek a lenti videóban is volt ilyen SSD-n, szóval a fene tudja.
    Ja, minden beállítás maxon, nvidia gameworks on, az AA-t kapcsoltam csak ki, mert tévén tolom és k nem látszott a különbség 3 méterről, viszont frame-et meg ad.

    Konfig: i7-3770, 16GB RAM, GTX980 OC

    Ami zavaróbb, hogy konkrétan PS4-en jobban néz ki a játék. Mármint effektek terén. Ez pedig vicc.
  • Ra1n
    #682
    Inkább mákod,mert teljesen random ment mindenkinél. De a grafika siralmas,egy rakás effekt nem volt, a textúrázás is gyenge.
    És lám levették steamről, és wb befejezte az értékesítést újrakiadásig. Ennyit ér ha kiállnak a játékosok az érdekeikért és nem lenyelik a békát.
  • Fpocok
    #681
    Mondjuk már érdektelen, tekintve hogy levették és kukába dobták a jelenlegi portot, de...

  • grebber
    #680
    PC-s (újra-)megjelenés: 2015 ősz.

  • KiruHoshino
    #679
    Core i5-4690K | 32GB RAM | Gigabyte GTX970 OC ---> Ilyen géppel nem is csoda....

    Egyéb: Felfüggesztették a Batman:AK eladásokat.
  • MerlinW
    #678
    Komolyan, nekem valami csodagépem lehet, mert 50-60fps-el fut maxon a játék és 13 óra alatt egyszer crash-elt, akkor is valszeg a steam overlay miatt.
  • TomStorm
    #677
    K...a eső elállhatna már azért:D
    Jó tudom alapból program hiba de tolhatnának patch-et rá..
  • TomStorm
    #676
    Akkor most egy éjszaka történik minden ezek szerint?Mondta is mondjuk Batman Gordonnak még az elején,hogy hosszú éjszaka következik:(