1356
Batman: Arkham Knight
  • TBTPumpa
    #956
    És a Batmobil hol marad?
    Akárhol olvasom a "kritikákat" mindenhol azt említik, hogy a játék java része ótókázás meg pew pew pew. Hadd ne mondjam, hogy ez a kettő aztán szorosan kapcsolódik Batman karakteréhez.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.05. 22:11:52
  • Myselor
    #955
    hát mondjuk arkham knightra és scarecrow-ra volt kiélezve ez a rész de azért túlzás hogy mindenki más ennyire kevés szerepet kapott:)
  • TBTPumpa
    #954
    Igen, számomra is fájdalmas, hogy így háttérbe szorult mindkettő.
  • Myselor
    #953
    én szerintem kevés szerepet kapott harley,örültem volna neki ha több lesz.de macskanőröl ne is beszéljünk vicc.
  • TBTPumpa
    #952
    Mellügyileg is rendben van Harley, kellően kattant is, szóval jöhet!




    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.05. 22:02:33
  • Although
    #951
    Olyan kis malacka feje van.
  • MerlinW
    #950
    A végére értem (~31 óra, 84%), Nagyon jó kis játék volt. Szerencsére nálam probléma nélkül futott.
  • grebber
    #949
    Pl
  • TBTPumpa
    #948
    Ez jól hangzik, de linket vagy nem létezik!

    #946
    Holy moly!
    Dat Catwoman + Harley
  • Zegi Norbi HUN
    #947
  • Hoz_Hun
    #946
    Itt van két közeli a két kedvenc női szereplőmről.
    Catwoman és Harley. :)
    Nagyon állatul kidolgozták őket.
  • Hoz_Hun
    #945
    Na ma meglett 100%.
    Mire mind a 243, vagy mennyi Riddle cucc meglett.... pffff. Úgy hogy a hosszú Ending-et láttam. Utánna visszaenged a játék a terepre szóval királyság. Azért indítottam egy New Game+ -t. Áldom a fejlesztőket, hogy külön opcióra tették a New Game+ -t, így teljesen szeparálva van a főjátéktól. Ha kedvem van a városban kocsikázni csak belépek oda. Ha sztorizni akarok, megyek a New Game+ -ba. Ráadásul megtartja minden fejlesztését és az összes Riddle cuccot is (csak a Macskanős Riddle szálat kell újratolni mint Wanted küldi, de az úgy is elég jó, leszámítva a hülye autóversengést). Meg persze minden leírást, szövegeket, stb.
    Másodjára jobb is így tolni. :)
  • grebber
    #944
    Állítólag 3 hét és megjelenik a játék!
  • Hoz_Hun
    #943
    Nem, azt én raktam oda. :)
  • Evoluti0N
    #942
    Az a "Kapow!" tényleg ott van vagy te raktad oda? Mert nagyon állat volna, ha írná az ilyen ütés hangokat ebben a ruciban.
  • Hoz_Hun
    #941
    Adam West powa!!!!
    Nem áltam meg és ellőtem pár képet a remek Adam West szerelésben domborító Batmanről. Annyira komikus, hogy nem áltam meg röhögés nélkül azt a pár bunyót amit lezavartam vele.
    Csiri-biri, Csiri-biri, Csiri-biri, Csiri-biri, BATMAAAAAAAN....


    A többit spoilerba, na nem azért mert spoileres, csak nem akarom borzolni a kedélyeket. (ez most jövö első kép a kedvencem, ahahahah) :)
    Az a gatya... Istenem.... :)

    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.05. 11:37:56
  • Zegi Norbi HUN
    #940
    Igen ezt olvastam, de a high textúrák meg pár fontos dolog még csak most jön majd. Gondolom optimalizálni is kell, szóval szerintem nem mostanában, sajnos :/

    Az ingyen SP lenne a minimum a sokat látott PC-seknek, de ahogy olvastam, a WB részéről ez csak pletyka. Nem tudom, akkor a konzolvilág honnét szedte.
  • TDC Geronimo
    #939
    Nagyon jó volt főleg az utolsó 10 % a storyban.
  • hawkie22
    #938
    40 óra játékkal állok egyébként 89%-on.
  • hawkie22
    #937
    Én most értem a végére, mit mondjak, nagyon ütött. Nem erre számítottam, így tényleg bitang jó lett a vége. Még van egy-két mellékküldetés, szóval elleszek még a játékkal, megnyílt az új játékmód is, meg a challengek is váratnak még magukra, a cuccaim se maxosak még... :D
    Lehet, hogy újrajátszom az egész sztorit az Asylumtól kezdve. :D Megjött a kedvem, bár lehet, ennek a család nem fog örülni.
  • Shep
    #936
    Ez a játék egy zseniális alkotás. Ennyi mindent elszarni, nem könnyű feladat, de nekik sikerült. MESTERMŰ :D
  • DantesHUN
    #935
    Óh igen, ez rohadt idegesítő. Valahogy ha valamit körbe-körbe kell tekerni az egér, elég érdekesen viselkedik. De van jobb is...egy küldetsénél beragadt a falba egy pasas, akit le kellet volna verni...de mivel beragadt nem lehetett, és küldetés is beragadt. Cukorfalat. Azt hiszem szívesen venném meg az összes DLC-jüket.
  • Evoluti0N
    #934
    Látom, hogy az egér+billentyűzet irányítás is jó lett.
  • TBTPumpa
    #933
    Season Pass - 13,99 euróért!

    Dobjátok a pénzt a monitorhoz, most!
  • grebber
    #932
    Miről beszélsz ? PC-re meg se jelent még a game majd ősszel fog!
  • TBTPumpa
    #931
    Ja, hogy PC-re nem is jön első körben!

    "A forgalmazásból kivont PC-s verzió tulajdonosai számára újabb csapás, hogy a Batgirl: A Matter of Family DLC-t egyelőre csak PS4 és Xbox One konzolokra jelentette be a WB, ugyanis a Rocksteady a kiegészítők érkezése előtt szeretné rendbe tenni a gyalázatosan sikerült számítógépes port hibáit."
  • DantesHUN
    #930
    Nagyon viccesek ám ezek a fiúk.Önmagában is rohadt pofátlan dolog, hogy season pass, meg még DLC meg még fizess, meg még fizess, alig valamit érő tartalomért, és nagyon drágán! és még mellé a PC-s port is nagyon gyatra lett. Hogy képzelik ezt? Nem a minimum lenne, azt mondani, ja bocsesz, elcsesztük, tessék, akkor odaadjuk Batgirl DLC ingyen...nem, fizess, fizess, fizess.
  • Ra1n
    #929
    Aki egy ilyen szarházi bagázst támogat még season passal is meg is érdemli...
    Kivágott tartalmak pénzért...Plusz egy két extra. Mindezt csak 6 hónapik aztán majd jöhet a season pass 2 feltehetőleg. És mindeközben a patch még sehol de a dlc az fontos!.
  • TBTPumpa
    #928
    15 euróért már lehet Season Pass-t kapni, de jelen esetben (játszhatatlan PC-s verzió) még annyit sem ér meg.
  • TBTPumpa
    #927
    Ebben az a durva, hogy a Batgirl DLC-t alapból tartalmazza a játék, csak nem érhető el a menüből. Gondolom pár MB-os fájlt fog majd letölteni a Steam, ami engedélyezi ezt az opciót. Játékból kivágott tartalom lenne? Áh, dehogy! Hisz a PC-s verzió is olyan jól sikerült!
  • TomStorm
    #926
    Hát nekem biztos nem.20e.ft-ot adtam már ki érte és még vegyek batgirlt,ahha meghagyom másnak
  • grebber
    #925
    Konzol powa van nem állhat meg holmi pc platform miatt a dlc ömlengés.
  • Fpocok
    #924
    Örülök, hogy ennek a szarfaszú bandának legalább a prioritása a helyén van
    játszhatatlan PC port < kibaszott DLC
  • grebber
    #923
    Július közepén jön Batgirl
  • DantesHUN
    #922
    Na ez nagyon klassz. Van ez a lángokat csináló repkedő idióta. üldözöm...és nem sikerült utol érni, mert ez a szar játék, akkor szaggat amikor nem kéne. Pont üldözés közben, és mivel akadozott, a kocsit irányítani nem lehetett. Így buktam a küldetést. De ami igazán klassz benne: újra kezdés sincs. Visszamentem oda ahol a tüzet csinálta. de már nincs tűz, nincs ott. Remek .
  • TomStorm
    #921
    Én ki se próbáltam:)
    Még mindig a Justice League szerkó a Best.Mondjuk még van ami nincs feloldva de eddig..
  • Hoz_Hun
    #920
    Van aki használja ezt a cuccot Batman-en? Poén, de én biztos nem játszanék így. :D
  • Hoz_Hun
    #919
    Én is PS4-en toltam végig. Még a melléküldikkel szöszölök (tulajdon képpen már "csak" Riddler kétszáz akárhány cucca van hátra).
    A Batman korábbi részeit is végigtoltam. Szerintem a City a legjobb. Ennek a sztorija nekem nem jött be.

    Ám erre a "a grafika nem sokat változott", én is csak egy giffel tudok legtalálóbban reagálni. Ehhez mást nem lehet hozzáfűzni.
  • TDC Geronimo
    #918
    PS4en toltam
  • grebber
    #917
    A kiadó tudta ,hogy gond van a pc-s verzióval