118
logo.png
  • croatianus
    #78
    Főleg itten kvártélyozik a szittya haderő: sztímcsopi
  • Hogthar
    #77
    Sziasztok

    Pár Játékossal megvettük a Squadot leárazás keretében.
    Olvastam, hogy játszotok páran, szívesen csatlakoznék pár játékra ha lehetséges.
    Megtaláltam a magyar squad facebook oldalt is, de nem láttam ts elérhetőséget, VON-t használtok vagy én vagyok vaksi és rohantam át rajta?
  • Rocco27
    #76
    Frissítés jött ki!

    Link: Alpha 8.9


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.12.17. 00:26:31
  • JimKirk
    #75
    Azt kell, hogy mondjam a Steam Sale nagyon bejött. Velem egyetemben nagyon sok új játékos csatlakozott a közösséghez, minden este van egy teljes squadra való ember, néha még többen is várakoznak ts-en, hogy beférhessenek. A társaság is kiváló, jófejek és jól is játszanak.
  • JimKirk
    #74
    Én megvettem.:)
  • croatianus
    #73
    +1

    Abszolút használható már, pedig még alfa. És várható, hogy még sok éven keresztül csiszolgatják majd. A PR-t még most is fejlesztik, nemrég jött ki egy bild rengeteg plusz tartalommal, pedig az ingyenes.
    De ami a lényeg, hogy úgy tűnik nem lesz híja magyar kontingensnek.
  • Rocco27
    #72
    Igen, bevásároltam én is.

    Amúgy jól látom steamdb-n, hogy kb. 250k-ról 400k-ra nőtt a tulajok száma? Ha igen az nem semmi...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.11.14. 12:25:30
  • T800
    #71
    Szuper jó hétvége volt, ahogyan JimKirk is írta! Több szervezett csapat indult, jó vezetéssel. Ha picit összeszokik a társaság akkor még jobb lesz.

    Volt akinek annyira megtetszett a játék,hogy meg is vásárolta az akció alatt?
  • JimKirk
    #70
    Nekem nagyon bejön a játék, főleg így egy jó társasággal. Csak urak, mindenki figyel, kommunikál, hallgat a másikra, a squad leader szava pedig szent.
    Utoljára szerkesztette: JimKirk, 2016.11.13. 15:55:26
  • alma2
    #69
    Bar en nagyon koca jatekosnak vagyok mondhato, de valami nagyon kiforratlan volt az egesz, es folyamatosan azt ereztem, hogy az operation flashpoint 10x tobbet tudott, nyujtott, mint ez a jelenlegi formajaban, pedig az aztan nem ma volt.
  • Hexex86 #68
    Sajna nekem kimarad ez a Squad. :/ Nem jön be valahogy. De máshol összehozhatunk majd valamit!
  • bazccka
    #67
    rá is fér szegény játékra. borzalmasan néz ki :(
  • alma2
    #66
    steam-en most akcios ket napig, illetve ki is probalhato 2napig, ahogy lent is emlitettek.
    -50%
    36,99€
    18,49€

    Play for free! Ends in 2 days
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.11.11. 13:10:03
  • kingx
    #65
    A steam-es csoport tökéletes! Ott fent van a ts cím is.
  • kingx
    #64
    Leszek de csak este.

    Bf2-PR a legjobb ajánló levél. Mivel ez annak a második része:D! Kíváncsi leszek squad-ról mi lesz a véleményed, mert a grafika miatt ez mégis nagyon más. És nem csak a csillivillire gondolok, hanem az arányokra. Szerintem nagyon kicsik a karakterek.
  • T800
    #63
    Szuper, hogyan érjük el egymást? Mindenki csatlakozik majd a steam-en található magyar squad csoportba? Vagy hogy legyen? Én JimKirk-et felvettem már tegnap steamen.
  • tutituti
    #62
    Ha nem rendelnek be munkába akkor én is szívesen csatlakoznék.
    (pár év Bf2:PR és arma/dayz ami van mögöttem ha ez számít.)
  • T800
    #61
    Ma este is lesztek? 17:00 óra körül már mi is fent leszünk!
  • kingx
    #60
    Ma játszottam Squad Hungary steames csoportból valakikkel. Rex vezetésével, így jobb volt a dolog. Bár még nagyon nem tudom a játék kezelését. 6-8-an lehetünk magyarok.
  • tutituti
    #59
    Tudom hogy kicsit más,de ha már free weekend és tactical shooter akkor ingyenes lesz a Rainbow 6:Siege is.
    Illetve az új Arma 3 alapon fekvő Project Argo is érdekes lehet míg a társaság összeszokik.Ez viszont ténylegesen ingyenes.Még alpha állapotban van.Amolyan Capture the Flag szerű kis, közepes és nagy méretű map ami különbozik.Illetve a nagy mapon lehet választani a nyertes csapat mit akar megtámadni.
  • JimKirk
    #58
    Ahogy látom már fel is vettél.:) Van egy Squad Hungary Offical steames csoport, szerintem ott gyülekezhetnénk, elég aktívak az adminok.
  • T800
    #57
    Szuper! Ma este fel is veszlek, amint hazaértem a munkából! A többiek is, ha leírják a steam nevüket akkor csinálhatnánk valamiféle csoportot is, ha van rá lehetőség, így könnyebben ki tudjuk írni, ha terveznénk valami szervezett játékot. Mit szóltok?
  • JimKirk
    #56
    T800 #51
    Hexex86 #52
    kingx #53

    Úgy látom itt egy egész jó társaság is összejöhet, DayZ, Arma, Squad zene füleimnek.
    Ha ti is úgy gondoljátok, akkor felvehetnénk egymást steam-en, én JimKirk néven vagyok fent és egy szkafanderes rajzolt Gagarin a képem, vagy ti küldjétek el akár privátban az elérhetőségeitek és én felveszelek titeket.
    Én akár már ma este is szívesen jétszanék.
  • Zeller01
    #55
    Sziasztok,
    erre a "többen is játszunk dologra" én is szeretnék jelentkezni :)
    péntek délutántól vagy este is jó, majd olvasom a fejleményeket.
  • T800
    #54
    Szuper! Akkor pénteken találkozunk a harcmezőn :)
  • kingx
    #53
    Lejjebb írtam van TS szerverünk.
    TS3.VENYCLAN.HU:9989
    Pass: kaposwar
  • Hexex86 #52
    Péntek este melózok. :(
    Dayzből esetleg inkább valami arma 2 origins? Dayz standaloneba kicsit csalódtam csak azért kérdezem.
  • T800
    #51
    Arma3-at,Dayz-t is támogatom! Van valakinek TS lehetőség? A péntek nekem is jó lenne késő délután,kora este.
  • JimKirk
    #50
    Ez csodálatos hír uraim!:) Jó lenne összeröffenteni egy 25-30 feletti társaságot.

    Pénteken akár harcolhatnánk is együtt, nekem is egyszerübb lenne belerázódnom a játékba.

    Arma, DayZ is jöhet.
    Utoljára szerkesztette: JimKirk, 2016.11.09. 08:50:29
  • Hexex86 #49
    Még akkor én is esélyt látok a csatlakozáshoz mert én se mai gyerek vagyok. :)
    Arma 3-ba sem lenne rossz egy jó kis csapat!
  • kingx
    #48
    Én már öreg harcos vagyok, de nem a korosztály számít. Ez nem reflex játék, taktika fontosabb. 2-3 haverom jön. Talán leszünk elegen egy magyar csapathoz.
  • T800
    #47
    Mindenképp össze kéne hozni egy csapatot, nekem is jön jó néhány barátom hétvégén! ;)
  • JimKirk
    #46
    Akkor én is reménykedhetek, hogy elfogadhatóan fog futni.

    Nekem:
    i5 2500K @ 4.3
    R9 290 4gb
    8GB DDR
  • JimKirk
    #45
    Szia!

    Én szívesen csatalkoznék egy jó társasághoz.. Melyik korosztályt képviselitek?
  • kingx
    #44
    Sziasztok!

    Nekem is meg van a játék, de eddig csak kipróbáltam. Egyedül esélytelen. Elég gyenge az angol tudásom. Többen már talán jobb esélyünk lenne. Hétvégén még pár haverom is kipróbálja, ha tetszik nekik ők is megveszik. 5-10fős magyar csapat szuper lenne. Van ts szerverünk ott megbeszélhetjük a részleteket, ha van ráérdeklődés.
  • T800
    #43
    Igen, ARMA3 topikot is bepróbáltam, hátha... :)

    Konfigom:
    HD7950 3 gb
    i5-3570K
    8giga ddr3 ram

    Nem mai konfig már, de elmegy ilyen 45-55 fps-el, jó beállítások mellett.
  • JimKirk
    #42
    Na ez nagyon jó!
  • tutituti
    #41
    ARMA3 topikba linkelték:
    steam free weekend lesz.nov 11-13

    Aki nem próbálta vagy ki akarja próbálni,ne vegye meg,várjon pár napot és tesztelheti
  • JimKirk
    #40
    Ez jól hangzik.:)
    Milyen konfigon és hány fps-sel játszol?
  • T800
    #39
    Hidd el, a legutóbbi patch tényleg csodákat művelt sokaknál (köztük nálam is) ! Egy próbát mindenképp megér.