165
wos

Szia Gergely Bencze! :D
  • Szabi #81
    éééérdekes kéz :DD

    remélem a mérföldkijelző működik is, nem csak textúra.. :)
  • Szabi #80
    pfú de ronda ez a porsche tuning :DD
  • Screenracer #79
    A helyükben én iz ezt csinálnám.
  • Alexease
    #78
    A Codies egyertelmuen ahhoz igazitja a programjait, ami a legnagyobb bevetelt hozza. Ezzel nincs semmi gond;) Legalabbis az o reszukrol;P
  • Screenracer #77
    Szerintem a CM már csak a tizenkét éves korosztálynak tud játékot csinálni és ebben nincs is versenytársa. :))
  • lac coo
    #76
    En bizom benne, higy abba bele fog szolni a Codemasters is ! :)
    Egyszeruen ma mar nem hagyhatjak ki eht a fajta felig szim felig laza autos kategoriat.Ma mar az arkad senkinek nem kell, meg az NFS sem.......Marpedig CM nel van azert szaktudas.......Jo lenne.
  • Alexease
    #75
    Az SMS nem hulye. A vegcel vaszleg a konzol-szintu autolista, de ezt a CARS-ban nem lohettek el, mert koveteloznenek az emberek, nem eri meg. Lergalabb ketszer el kell adni az egeszet (engine+tartalom), es utana elo lehet rukkoni valami nagyobb dobassal (CARS2 vagy egy teljesen uj mega project).

    Ha ket even belul kesz lesz es kiforrott az engine, utana mar "csak" kattingatois-menukbol ossze lehet rakni vele barmilyen jatekot;P
  • Szabi #74
    tehát akkor csak érdekesek a képek az autólista miatt;)

    Fiat és Renault pl. nincs még a CARS-ben ha jól tudom:)

    sőt.. :D
  • Alexease
    #73
    Igen, abban van valami:)
    De lenyegeben max a kezdeti, WoS base autolista ami erdekes, mert eleve az a cel, hogy ne legyen teljes atfedes a ket program kozott. A WoS autokat majd a CARS-hoz aruljak DLC-nek, a CARS cuccokat pedig itt lehet majd darabonkent megvenni;)

    Mostanaban az autokbol nincs hiany, meg az "egyszeru" Kunos cegen is latszik, van beololuk millio, csak penz, ido es kapacitas kerdese az egesz.

    Az elozoetesek alapjan, ez a program valszeg teljesen erdektelen szamomra, igy max annyi az erdekes, hogy milyen kesobbi DLC autok lesznek a CARS-hoz;)
  • Szabi #72
    dehogy nincs, kiderül belőle az autólista :D
  • Alexease
    #71
    A kepeknek nem sok ertelme van, ennyi erovel betehetnek a CARS Community Gallery sorozat 1-78 reszet (CM#78) :)
  • Szabi #70
  • Szabi #69
  • tutuhawer #68
    ennyi pénzért egy próbát megér. Még akár tetszhet is egy-egy dolog a játékban
  • samsung123
    #67
    Csak azt nem értem miért nem lehet ezt normálisabb fizikával kiadni, Legalább CARS-hoz közelit, vagy egy GRID szintűt, mert a videók alapján márió kart szintű :(
  • Misuka963
    #66
  • Szabi #65
  • Szabi #64

    tuningolt Lancer Evolution X FQ400
  • Szabi #63

    az első kép amin autótuning van... de ez kifejezetten ronda és gagyi lett :D
  • pszichocsiga
    #62
    Sziasztok!

    Bocsánat az offtopicért, de sajnos új témát nem tudtam nyitni. A segítségeteket szeretném kérni. Szakdolgozatomban a számítógépes játékokkal játszó személyek viselkedését tanulmányozom. Kérlek benneteket, töltsétek ki az alábbi kérdőívet és cserébe három szerencsés kitöltő egy általa választott számítógépes játékot kap az alábbi listából: http://goo.gl/HneIhk .

    A kérdőívhez kattints ide: http://pszichologia-kutatas.pte.hu/

    A kérdőív kitöltése 15-20 percet vesz igénybe, 5 oldalból áll. A kitöltés teljesen anonim, az adatokat statisztikai elemzés után tudományos dolgozat megírásához használom. A kapott adatokat harmadik személynek nem adom ki.

    Köszönöm szépen!
  • Misuka963
    #61
  • Timbu
    #60
    Nyilván nem véletlen az sem, hogy az összes szimulátorban ugyanazok a nevek (BMW, Lotus, McLaren, Pagani) szerepelnek. Szerintem ők elég jutányos áron adhatják a licenszeiket, mert jó reklámként tekintenek rájuk. (Kb. mint a '90-es években az autós poszterekre: ha gyerekkorodban egy Supra volt a faladon, akkor felnőttként nagyobb eséllyel fogsz egy Corolla mellett dönteni.) A Porsche meg nem számol reklámként vele, ezért magasról tesz rá, hogy csak az NFS-ekben szerepel.
  • Screenracer #59
    Nem egészen. A gumi az reklám és a gumigyártó fizet, hogy minél több helyen benne legyen a neve, mert tulajdonképpen csak a logója és a gumi külalakja szokot csak a játákokba kerülni, egyéb összetevők titok tárgyát képezik. Ráírhatták volna most is pl. a Yokohama feliratot, de akkor miért fizetne a Yokohama, ha már ingyen ott a neve. :) Ugyanúgy, mint a pályaszéli reklámok. Szerződést kötnek és fizetnek, de egy új játéknál még nem biztos, hogy megtudnak egyezni, mert nem tudni hány emberhez jut el. Vagyis egy üzleti terv alapján szoktak megegyezni.
    Az autó és a pályalicenszért a játékgyártó fizet, mert az ő érdekük az, hogy minél színesebb és nevesebb nevek legyenek a játékban, de itt is előfordulhat, hogy a jogtulajdonos ingyen és bérmentve engedélyt ad. De mire elkészül a játék és kiadják, addigra kiderül, hogy mit liceszeltek. A CARS-ban már minden autó licenszelt kivéve az SMS logó alattiak egyelőre, mert az az SMS saját munkája. A pályákat is licenszelni fogják, néhány már most is eredeti néven fut, de szerintem még ráérnek vele vagy folyamatban van. Ráadásul az SMS nevére licenszelik így ehhez a játékhoz már nem fog kelleni külön engedély.
  • Misuka963
    #58
    Aha értem :)
    Amúgy a Mercin az a YIRO vagy mi,az Yokohama akar lenni? :D
  • Szabi #57
    de ha találtak volna gumigyártót akit érdekelné hogy a játékban legyen a logójuk, akkor lehetne valódi logó is.. :)

    Shift 1-2be rengeteg gumigyártó van, az autókon is rengeteg féle gumimárka van

    egyébként nem tudom hogy zajlik ez a liszenszelgetés, de ha a gyárból pl. Michelin gumikkal jön ki, és kaptak liszenszet az autóra, akkor nem moddelezhetik le az autó gyári gumijait ? :D

  • MerlinW
    #56
    Azért valljuk be, szimplán pénzkidobás pl. gumimárkákat licenszelni, egyetlen nyomorult felirat miatt.
  • Szabi #55
    az autók azok, de minden más nem :D
  • Misuka963
    #54
    Akkor a modellek semelyike sem lesz licenszelt ? :I
  • Szabi #53
    a kamu gumigyártóval kezd megdőlni a reklámos elképzelésünk :D
  • Misuka963
    #52
    Meglátjuk ;)
  • Timbu
    #51
    Ez a WoS szerintem azért is jó, mert talán elvonja azt a réteget a CARS-tól (és így már nem is veszik figyelembe annyira az igényeiket a fejlesztésnél), amelyik számára a grafika az egyetlen tényező, ami meghatározza egy autós program valósághűségét.
  • Alexease
    #50
    En is az AC-re meg az iR-re folyamatosan, a CARS "csak" azert irtam, mert ugyanaz az engine mint ez a WoS.

    Az AC-t elobb ki kell toljak, nem tudnak annyit eladni belole mint regen az LFS-bol, nekik komoly koltsegk is van a fejlesztessel, raadasul kesobb a DLC-kre alapoznak (folyamatos bevetel), amit egy Beta (Early Acces) programhoz necces kiadni:D
  • MerlinW
    #49
    Én még az Asetto Corsa-ra számítok, de elég LFS szaga van a fejlesztés ütemének:)
  • Alexease
    #48
    Ezt a progit felesleges szidni, biztos hogy szep es modern (lesz, ha kesz lesz:P), mukodesre pedig tuti full arkadra tervezik, amivel semmi sincs gond, ket labon kell allniuk;) Igazi autozos, versenyzos, szimes szempontbol ott lesz a CARS. Aki driving/realistic game-re (aka GT/FM) vagy szimes cuccra vagyik annak azt kell figyelnie.
  • MerlinW
    #47
    Hiába szép, ha belül rohad:)
  • Misuka963
    #46
    Ebből a szögből nem is néz ki rossznak a játék ;D
  • Szabi #45
  • Alexease
    #44
    Ennyi erovel lehetne Life For Speed is:D
  • SimaSuna #43
    tök8 hasonlít a neve :D
  • Szabi #42
    ez nem is NFS :D