9869
A biztonság és védelempolitika aktuális kérdései
  • Tetsuo
    Igen, bár a lefoglalt dokumentumok, adathotdozók hemzsegnek a prominens nevektől, gondolom hamar elfelejtődnek a "független" sajtónál.
  • Pares
    Felakasztotta magát... Ki gondolta volna, hogy megöngyilkolják, mielőtt neveket mondott volna...
  • hiper fizikus
    Másképen nem is lehetne . Jó drága lehet .
  • Tetsuo
    Az Egyesült Államok MI-vel értékeli ki a térinformatikai adatok miriádjait.
  • hiper fizikus
    Mindenki beszervezve ...

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.08.06. 16:40:18
  • hiper fizikus
    Én mindig mondtam, hogy a titkosügynökök világa nagyobb mint a civilek világa .
  • Tetsuo
    Izrael állam bűnözőket rejteget.

A ciprusi ügyis ebbe a sorba illik bele.

.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2019.08.06. 13:39:07
  • Tetsuo
    A Jeffrey Epstein-ügy Moszados szálakat is érint, sőt!
  • Tetsuo
    Biztos a rossz helyesírás miatt. :-D
  • hiper fizikus
    Engem kitiltottak a facebookról, mert azt írtam a profilomba, hogy radikális racionalista és radkális empírista vagyok .
  • Tetsuo
  • hiper fizikus
    Ne röhögtessetek, mert éppen fáj a hátam, és a röhögéstől csak rosszabb lesz .
  • Tetsuo
    Roppant egyszerű lenne a vádaskodó félnek bizonyítania igazát: csak be kellene mutatni az esetről készült videófelvételeket.
    Nincsenek videók.
    Amit a perzsák valóban elfogtak, arról maguk a perzsák hoztak nyilvánosságra felvételeket.
  • maki85
    Még pénzt is kalapolhatnánk vele a világban, az látogatók halálra röhögnék magukat.
  • maki85
    Még szerencse, hogy legalább ennyire harcias a magyar külügy.

illetve, izé
  • Caliph
    forrás: index-iráni első próbálkozás
    az irániak cáfolnak

a jó kérdés ismét az,kinek van igaza
    de ezután sikerült nekik elfoglalni egy másik hajót,szóval valószínűleg bepróbálkoztak itt is
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.07.23. 11:49:25
  • hiper fizikus
    A bemondó úgy mondta, hogy a hatóságok "elfelejtették" tájékoztatni a népet a tűz irányáról, nagyságáról, kiterjedéséről; nem teszek hozzá jelzőket, úgy is hiába .
  • Tetsuo
    Gondolom megvárták a sziesztát, csak utána mentettek... Nem kapkodnak el semmit.
  • Tetsuo
    Mint egy grotreszk bádogember.
  • Tetsuo
    Ez nem igaz.
  • hiper fizikus
    M1 TV híradó: mutaták a tavalyi Portugál erdőtűzben bentégett autókat az úton, akik autóval sikertelenül meenekültek a tűz elől . Teljesen mint egy horror filmben, úgy néztek ki .
  • hiper fizikus
    Britek és az Irániak odamondogatnak egymásnak .
  • ximix #9642
    Hunyadi szobor Belgrádban
    link

• Caliph
    korábban is próbálkoztak,de azt épp romboló kísérte és nem jött össze nekik,ezt most épp nem...véletlen...not
  • Tetsuo
    Vajon miért haladt katonai kísérőhajó nélkül a brit kalózkodás után egy héttel? Provokál a Nyugat, mint tette azt számtalanszor...
  • hiper fizikus
    Hogy ebből mi lesz ?
    Én már sok mindent megjósoltam, de ez talány számomra is .
  • Caliph
    irán elfoglalt egy brit tankert a hormuzi szorosban válaszul a girbraltári iráni hajó britek általi elfoglalására
  • maki85
    Te kis nagyon buta, hát nem tudod, hogy nógrádi úr a fidesz szócsöve???
    Ennyire nem hordhatsz mellé
    Talán kevésbé lőné mellé, ha csak a gyikoddal foglalkoznál:)))
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.07.18. 14:01:20
  • hiper fizikus
    külföldről pénzelt politikusok, pártok kavarják a sz*rt

Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.07.16. 22:15:46
  • Pares
    Áh, az a jó öreg narancssárga alternatív valóság...
  • hiper fizikus
    Amit írsz, az a magyar ellenzékre nagyon igaz, de a nyugati balosokra is vonatkozik .
  • Tetsuo
    Rosszul látod. Nem foglalkozik érdemben senki akkor sem az adott problémával, csupán szimpatizánsokat próbálnak gyűjteni - ennyi. Bohóc-show az egész politika, illetve figyelemelterelés, ezenfelül a legtöbb politikus elsődleges feladata a család és a holdudvar kistaffírungozása, a népre és pláne a nemzetre tojnak magasról. Becsületes ember nem is kerülhet komolyabb pozícióba már valószínűleg a föld nagyrészén. (Esetleg Bhután, Irán stb. ilyen, a globalizmustól még többé-kevésbé elzárt helyeken.)
  • hiper fizikus
    Én úgy látom, hogy az a gyakorlat az aktuális plitikában, hogy ha majd előjön, ha már megtörtént a baj majd, akkor foglalkozunk vele, de akkor nagy csin-bummal, felhajtással .
  • Tetsuo
    Ha valaki reálisan gondolkodik, beláthatja: a fennálló problémákat, amelyek a társadalmi, ökológiai, genetikai, kulturális, morális, szellemi stb. összeomlás felé lökik civilizációnkat nem lehet megoldani, mert egyelőre komoly szándék sincs (mondjuk politikai vagy gazdasági szinten), aztán valószínűleg már késő lépni, harmadrészt egy szellemileg felemelkedő globális paradigmaváltásra van szükség - ami jelen korunkban lehetetlen.
  • Caliph
    a hidroponikus technológia létezik már,simán lehet növényeket termeszteni mesterséges körülmények között szinte bárhol,ami kell hozzá az energia és víz. na most ha bolygó borul,a következő háborúk már nem biztos hogy csak az olajért hanem a vízért is simán kitörhetnek.

egy magyar csóka csinált egy saját rendszert,régebben láttam de most nem találom,hidroponikus rendszer,még termőtalaj sem kell hozzá,lazacokkal. a trágya a lazacürülék és simán működött a rendszer,télen is friss zöldségeket adva,na meg persze a lazac szaporulatból húst is....ha megtalálom belinkelem a videót

itt is a videó

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.07.12. 09:34:38
  • hiper fizikus
    A növények kulcsfontosságúak .
    Talán lehetne mesterségesen is valamit kihozni, de biztosan drágább lenne, mint ha csak kiköpködnénk a dinyemagot .
  • Caliph
    1 valszeg valami betegsége van,titkolják ahogy a vezetőknél mindig is. majd kiderül ha lemond
    2 a dán megfigyelőközpont szerint nem mértek emelkedett sugárzást,az oroszok szerint is nem a reaktorban hanem az aksiházban gyulladt ki egy valszeg kísérleti aksi
    3 igen,ez úgy durva ahogy van,és félek hogy visszafordíthatatlan
    most valakik kiszámolták hogy durván erdőtelepítést kell végezni,mert nincs jobb levegő tisztítás,tehát a parlagon lévő területeket full be kellene erdősíteni-és jelenleg ez lenne a legolcsóbb megoldás is. ehelyett pl az amazonasnal erdőírtó munkálatok folynak az új elnök engedélyével
  • hiper fizikus
    pillanatnyi észrevétel:
    1. Engela Merker remeg; ennek valami titkos oka van;
    2. a szovjet atomtengeralatjáró szivárog; a szakértők szerint nincs ok a pánikra
    3. kllímaváltozás: a hőséget mindig durva viharok követik; Olaszban narancs nagyságú jégeső eset
  • Caliph
    elég csak megnézni a fegyvernepper végét: a világ 5 legnagyobb fegyverszállítója(amerika kína ruszkik franciák angolok)egyben az ensz biztonsági tanács 5 állandó tagjai is...kecskére káposztát
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.07.10. 16:02:57
  • Caliph
    pl egy indexes cikk,de minden fontosabb hirportál lehozta az egész világon

index irán tankerhajó