9874
A biztonság és védelempolitika aktuális kérdései
  • maki85
    #9727
    Papa, nem kellett volna kimenned, hogy nekünk kikapard a sült gesztenyét, és akkor legalább te egymagad lennél az igaz jelzőfény ebben a kis hazában:))

    Csak mellékesen, miért nem tudod (?!) Merkel anyót elzavarni az új/régi hazádban.???
    Vagyis érthetőbben: először ott akarj rendet tenni, és utána jöhetsz "haza" jópofizni.
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.10.20. 15:22:46
  • Tetsuo
    #9726
    Dehogy. Ez a kormány nem különb, mint a tömegbelövető bolsevikok, hiszen egy tőről fakadnak, egy az istenük (a Sátán), csupán más módszerekkel dolgoznak, céljük ugyanaz: eltörölni a nemzeti identitást és kultúrát, illetve a (valódi) kereszténységet. Ez belpolnak hangzik, viszont az egész világon hasonló érdekek működnek.
  • zserni
    #9725
    Így igaz A 40-60 éves rothadás után hálásnak kellene lenni, hogy még ilyen kormány is van, ami most van.
  • Tetsuo
    #9724
    Legalább 1945 óta nincs magyar kormány. Azon kellene csodálkozni, hogy még létezik a magyar kultúrának néhány darabkája és nem teljesen roppant össze nemzetünk.
  • Caliph
    #9723
    az ország el van veszve,mert függetlenül melyik politikai oldaról van szó,lopnak amit lehet. van aki kevesebbet van aki többet,de ez bizony az nagy közös vonás a világ bármelyik politikusának.
    a gond az hogy nem elszámoltathatóak,mentelmi joguk van,nem visszahívhatóak... nincs felelősségük csak ha nagyot buknak...sőt borkait elnézve még sokszor akkor se
  • hiper fizikus
    #9722
    Dumálhatunk az ellenzékről így is -úgy is, de a levét úgy is mi isszuk meg . Budapest el van cseszve .
  • maki85
    #9721
    Fidesz: az ellenzék aljas módszerekhez folyamodott, amikor a Borkai magánjellegű ügyeit a választáshoz használta fel

    1918 választás, FIDESZ: Vona BUZI, Vona BUZI !!, és ezerszer is buzi !!!, és ezt egy külsös (német-magyar) magyar buzi is bizonyítja.

    Habár Vona pert nyert, ki emlékszik már rá.
    A lényeg az, hogy "feldobódott" a labda.
  • Tetsuo
    #9720
    Ez a káosz Mexikóban és több dél-amerikai országban az Egyesült Államoknak köszönhető. Lesz durvább is.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2019.10.19. 11:39:55
  • BladeW
    #9719
    "Mindig vádold ellenségedet azzal, amit magad követsz el"

    Fiktív szavazók Kelet-Magyarországon
    https://rtl.hu/rtlklub/hazonkivul/van-olyan-haz-ahol-100-nal-is-tobben-laknak-papiron
  • hiper fizikus
    #9718
    Hát ami Mexikóban történik azt minek is nevezzem ?
    A drogkarterek leverik a mexikói rendőröket és katonákat . Nagykaliberű fegyverekkel lőnek .

  • zserni
    #9717
    Na, és mit szólsz a nemzetközi "civil" szervezetek tevékenységéhez ? Az is morális ? Az is törvényes ? Jogilag azok is rendben vannak ?
  • Garga Pitic #9716
    Az a csúnya baloldal! 90000, 100%-ban aktív és 100%-ban balos külföldi szavazó! És a videó készítője ezt nyilván alá is tudja támasztani, ugye?

    Joggal lehet élni, és lehet vele visszaélni.
    Az alaptákolmányba foglalt joga a magyarországi lakhellyel rendelkező EU-s polgároknak, hogy részt vegyenek a helyi önkormányzati választásokon. Ha az illető valóban itt él, viseli a döntésének következményét, nincs etikai visszásság.

    Persze beszélhetünk az alkalomra tömegével bebuszoztatott, tető nélküli fészerekbe százasával bejelentett és magyarul nem tudó új állampolgárokról. Az itt soha nem élő, csak a szavazás miatt bejelentkező valódi magyarokról ne beszéljünk, mert ilyenkor nagyon közel vagyok hozzá, hogy románnak vagy ukránnak nevezzem őket, ami ellen beszélgetésekben mindig kikelek.
    Jogilag persze ezek mind rendben vannak.
  • hiper fizikus
    #9715
    Sajnálod a elszakadt magyaroktól a kettős állampolgárságot ?, miért ?

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.10.18. 18:43:56
  • Caliph
    #9714
    vagy az ukránok a keleti határon :D
    azok a külföldiek a fidesz letelepedési kötvényei miatt vannak itt,vagy a kettős állampolgárság miatt amit megadtak az elszakadt magyaroknak.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.10.18. 17:24:24
  • zserni
    #9713
    Bangónénak igaza lett... sok a patkány.. de csak Budapesten (egyenlőre)

    https://unity.testveriseg.com/videos/igy-csalt-a-baloldal-budapesten
  • Caliph
    #9712
    én politikusnak azt se ha kérdez
  • hiper fizikus
    #9711
    30 kilométert igérnek a törökök, ti ezt elhiszitek ?
  • Pares
    #9710
    A zsidesz meg a törökök oldalára állt.
  • hiper fizikus
    #9709
    Török - Kurd háború , USA kiszaladt
  • zserni
    #9708
    Greta Thunberg hoax.
    https://v4na.com/hu/klimael-skod-k-10-millio-koronas-hasznot-hozott-greta-thunberg-sztrajkja
  • hiper fizikus
    #9707
    "ősember" , "kefe"
    Ez az amit még mindig nem úntunk meg, pedig közben ideológiák és birodalmak szűntek meg .
  • maki85
    #9706
    maximálisan igazad van!!!!!!!!
    Már akkor, amikor kettő ősember lett, az egyik manipulálta a másikat.
    De, ha hívő vagy, akkor ne feledd, hogy már Éva is manipulálta Ádámot, és azért esszük mi most 7 milliárdnyian a kefét :))
  • maki85
    #9705
    Rendben,én egy üres boros üveg vagyok, te pedig egy teli köcsög.
    Elhiszem, de ha így van, áruld már el légyszíves, hogy a te életed mennyiben különbözik az enyémtől annak tudatában, hogy tudod, hogy téged kizsálmányolnak??
    Nem vásárolsz, nem utazol, mi több netán nem is internetezel?????
    A többit gondold hozzá:))
    Mert tudod mindezekkel a világ kisebb-nagyobb urait szolgálod ki, mert ez az élet rendje.
    Lehet ellene tenni, de ezidáig ezek a próbálkozások hamuvá lettek.
    Meg az sem lenne utolsó, ha eldöntenéd, hogy miben is hiszel.
    Malacok vagyunk, avagy robotok??????

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.09.17. 22:10:22
  • zserni
    #9704
    De azért makinak is igaza van valamiben. Annyiban, hogy akiknek sikerült teljesen kimosni az agyát, azok már csak zombik, olyanok mit az üres üveg. Nem szabad rájuk haragudni azért, hogy azokat "botor" nak nézik, akik még képesek az önálló gondolkodásra. Ahogyan az üres üveg mit sem ér bor nélkül, ugyan úgy nem ér semmit sem az az ember, akinek a tudata hiányzik.
  • hiper fizikus
    #9703
    zserinek igaza van abban hogy befolyásolni akarnak minket, csak gondoljatok a bevándorlás sulykolására
    maki85-nek : az is manipulálás ha a dilibe zárják azokat akik az útjukban állnak . Ezt a komunisták nagyon csinálták .
  • maki85
    #9702
    HÁÁT van némi igazad papa, mert neked sikerült a védelem.
    Te nem robot vagy, hanem botor :)))
  • zserni
    #9701
    Nem csak Kanada és nem csak katonák a robotok, de az egész emberiség... ha csak közben nem ébredsz fel és nem teszel róla, hogy te is egy ilyen legyél..
    https://www.youtube.com/watch?v=eVovDgodm1c
  • hiper fizikus
    #9700
    "Kanada pedig már robot katonák gyártásával foglalkozik"
    Kérek linkeket róla ?
  • Tetsuo
    #9699
    A Politico bennfentes informátorai, három magasrangú hivatalnok szerint Izrael lehallgatta a Fehér Házat, de a zsidórajongó Trump nyilvánosan még csak felhozni sem merte
  • czihaki
    #9698
    Sajnos igazatok van, ráadásul már az arabok és észak Korea is ezzel foglalkozik rakéta kísérletekkel és atombomba gyártással. Azt már nem is említve hogy hány nagyhatalom tart raktáron atombombát annak ellenére hogy állítólag tiltott lett. Kanada pedig már robot katonák gyártásával foglalkozik.
    Az a szerencse, hogy ez a kormány újra teremti a magyar honvédséget és amerikaiakkal valami fegyvereket és katonai ezt- azt összehoztak. --- Számomra megdöbbentő volt amikor megszűnt a magyar honvédség csak annyi katona volt, akik önként kimentek az arabokhoz-- de annyi nem volt hogy hazánkat védjék-- bár ha a nagyhatalmak megörülnének és kitörne a világháború -- a legpusztítóbb fegyvereket használva, hát nekünk olyasmi aligha van.
    ----Egyszerűen nem értem a világ "felső rétegét" nem hogy annak örülnének hogy milliárdodsokként bőségben élnek, számukra egy másik nemzet és annak "felső-rétege" van útban.-- Azzal bezzeg nem törődnek hogy a világ emberiségének legalább a 70% létminimum alatt él-- S a világ gazdaságát kellene mindenhol felemelni, hogy megszűnjön ez az esztelen népvándorlás.!!
  • hiper fizikus
    #9697
    Egyetértek a cikkeddel . De ezek csak szavak . Azt, hogy mi van a fejekben nem tudni . Ha azok kezébe kerül az atom, akkik az illegális migráció szálait igazgatják, akkor minden lehetséges .

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.09.13. 16:38:23
  • Tetsuo
    #9696
    Fennáll a veszély, hogy véletlenül kirobban egy nukleáris háború
  • Tetsuo
    #9695
    Ehh... Ez már megint nem biztonságpolitika.
    Vissza kellene kanyarodni Izraelhez, meg a világ különböző parlamentjeiben ülő zsidókhoz.
    A Mosszad-ügynök Epstein, a gazdagok pedofil stricije
  • hiper fizikus
    #9694
    Elég lenne ha igazi filozófiát-bölcseletet tanulna .
  • czihaki
    #9692
    rebekekocsis-- igazad van amint elhagyják az űrhajóval a Földünk energetikai kisugárzását, úgy lassulhat le az idő és elképzelhető hogy megszűnik az IDŐ. Ezt én több éve már megírtam nekik, de szerintem egy szót se hittek el belőle .-- -hiszen azt is megírtam őszintén, hogy én nem vagyok fizikus, csupán megtapasztaltam az időnélküliséget- s azóta tudom mi teremti meg a Földön az IDŐT.-- Nem reagáltak egy írásomra se, mint ahogy a hazánkban a tudóskák"se amikor megírtam Nekik a Földünk belső szerkezetét azért hogy ŐK gondolkodjanak el rajta és ŐK tegyék közzé, mint magyar geológusok.-- Nagy hallgatás volt csak utána! -- Szóval gyanús nekem ez nagyon. Csak ha az űrhajóban valamiképp nem teremtenek térfeszültséget, akkor hiába akar meglógni a világ felső rétege egy pár rabszolgának való emberrel, bizony elpatkolnak épp úgy, mint az itt hagyott néptömegek.
  • czihaki
    #9691
    maki85 mindegy minek nevezzük a lényeg, hogy elhallgatnak sok mindent-- Lehet hogy a Földünkről is de az is lehet hogy még mindig nem tudnak semmit a belső felbomlásának kialakulásáról és a bolygónk sorsáról.
  • maki85
    #9689
    Nem úgy gondolod, hogy számunkra, egyszerű embereknek minden "titkos" amit nem kötnek az orrunkra???
    Mi csak az egyszerűség kedvéért tituláljuk titkosnak.
  • czihaki
    #9688
    A globális klímaváltozás sajnos igaz!! Még akkor is ha egyesek csak eszköznek használják ezt a témát vagy épp nem hisznek benne.-- Az a legnagyobb baj, hogy a világ geofizikusai nem normálisak vagy csak teóriákat gyártottak a földünkkel kapcsolatban, vagy tudják az igazat csak eltusolják az emberiség elől a "felső réteg" utasítására!!!

    A Földünk sajnos belülről kifelé a kéreg felé bomlik fel az IDŐ kezdete óta és már nagyon keskeny a kéreg az óceánok alatt!!! Ezért lesz egyre több földrengés,-- tűzhányók működése.-- az óceán szintje emelkedni fog és sajnos sok vízi élet elpusztulhat, mert a óceán melegedésével csökkenni fog az oxigén tartalma de gázok is törhetnek fel a vízbe kerülve.

    Remélhetőleg, hogy ez a belső felbomlás nem folyamatos és nem lesz erős mindig- csak időszakonként történik-- mert ha ez folytatódik akkor sajnos az emberi faj is búcsút mondhat az életétől az elkövetkező 1000-2000 esztendő múlva.--
    ------!!!!Kivétel a "felső rétegnek" jövőben élő generáció számára, akik addigra elhúznak ha szerencséjük lesz egy másik élhető bolygóra!!! ---

    --Nem szabad mindent elhinni a tudóskáknak-- hiszen milyen tudós az aki fizika elmélettel pofátlanul meghatározta az univerzumot is teremtő Istent --- Akkor az ilyenek mennyi ismerettel rendelkeznek a Földünkkel kapcsolatban?-- mert vagy semmit nem tudnak vagy nem az igazságot mondják!
  • hiper fizikus
    #9687
    gyíkemberek nincsennek, de vannak helyettük titkosügynökségek
  • zserni
    #9686
    Mi sem egyszerűbb.. akkor nem vitázunk