9874
A biztonság és védelempolitika aktuális kérdései
  • zserni
    #9768
    Visszatérve a kérdésedre találtam egy magyar blogon ugyan azt, amit én 15 éve írogattam Stewart Swerdlow ról a másik topikon.
    Itt van egykis izelitö belöle.
  • zserni
    #9767
    Elsősorban onnan, hogy a miénket szívják el... de ez már nem ennek a topiknak a témája.
  • hiper fizikus
    #9766
    Én csak azt nem értem, hogy honan van nekik a rengeteg energiájuk ?
  • zserni
    #9765
    A hír az 1776 Május 1. én volt új, amikor is nyilvánosságra hozták Adam Weisshaupt NWO tervét. Azóta minden folyik a maga medrében, a nyugati világ már (szinte) teljesen a megbízói kottája szerint dalol, de még nem az egész világ. A nemzetállamok és a nemzeti öntudat leépítése, és a népesség összekeverése mellett ez a klíma változás is egy jó alkalom, a világállam megteremtéséhez.
    Gyurka és Gréta között talán csak annyi a különbség, hogy Gréta családja (egyenlőre) még csak 1 milliót keresett ebben a nagy játékban, de átlátásuk a dolgok felett nagyon is hasonlóak.
    Hogy Gréta elárulta magát, az valóban nem a legjobb szó, mivel csak akkor árulta volna el, ha ismerné a tervet. De mivel nem ismeri inkább csak elszólta magát. Leleplezni valamit meg csak azoknak lehet, akiknek nincs fogalmuk arról, hogy mi is történt itt az elmúlt 250 évben. Lehet, hogy az újságírónk ebben saccolta el magát.
  • BladeW
    #9764
    Greta Thunberg elárulta magát
    Ebből gondoltam, hogy nagy leleplezés van. De akkor lehet mégsem, és Gyuri bá' megint átvert minket. Trükkös egy fickó ez.

    (Szerintem meg ha valaki újságírónak hívja magát az a minimum, hogy ellátja hivatkozásokkal a cikkét. Pont, hogy vélemény cikknél lenne ildomos ez, hiszen ha új hírt hozol le, akkor nincs mire hivatkozni.)
  • zserni
    #9763
    Milyen leleplezés ? Egyenlőre még csak néphülyítés van, leleplezés nincs. Te is elhiszed, hogy majd egy ilyen kis nyuzga fecske csinál nyarat ?
    Igen, ha nem is direkt Soros, de azok, akiknek Soros is az embere.

    A linkben az illető a saját véleményét írta le, nem kell, hogy hivatkozzon senkire. (szerintem)
  • ReszegKoldus
    #9762
    Sztálint kétszer is annak választották, jövőre akár be is érheti.

    https://www.project-syndicate.org/commentary/climate-strikes-un-conference-madrid-by-greta-thunberg-et-al-2019-11
  • BladeW
    #9761
    A Time magazint bezzeg senki nem értesítette a nagy leleplezésről, mert az év emberének választották.
    https://www.theguardian.com/media/2019/dec/11/greta-thunberg-time-magazine-person-of-the-year-2019 Vajon Soros irányítja a Time magazint is?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként zseniális, hogy az oldaladon egy nyomorult link sincs a cikkre amire hivatkozik.

    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2019.12.11. 18:29:50
  • hiper fizikus
    #9760
    A másik fele hogy van ?
  • zserni
    #9759
    Kezdettől fogva nyilvánvaló volt az egész "klímakatasztrófa" hoax. A Cabal most is a rég bejáratott módszerét, a "Probléma-Reakció-Megoldás" módszerét vetette be, és most is mint mindig a történelemben a sok birka megette a maszlagot, azt, amit az orkesztrátorok megoldásként kínáltak nekik. (igaz Pares ?)

    "A módszer tehát, amit Sorosék és a globális elit követ, a következő: először elhitetik velünk, hogy a világ leghumánusabb célját, a globális felmelegedés megállítását tűzik ki célul, ennek érdekében mozgalmat indítanak, aminek élére állítanak egy dacos-harcias kislányt, aki megalakítja a Fridays for Future világmozgalmat. Ez mindenkinek tetszik, szépek és nemesek a célok, mindenki boldog, mindenki sír és mindenki lelkesedik."

    https://magyarnemzet.hu/kulfold/greta-thunberg-elarulta-magat-a-klimavedelem-humbug-7572155/
  • ximix #9758
    Chile egy kicsit átment MadMax-be
    link
  • zserni
    #9757
    A frankfurti iskola a Richard Day által előadott kotta szerint játszott, ez a dallam kekem nem ismerhető fel a zorbán csomagolásban. Hogy ha azt mondanád, hogy az összes kottát az árkonok írják, az már más, de te ebben nem hiszel.
  • Tetsuo
    #9756
    A videó sok igazságot kimond, de az a nagyon erős gyanúm, a (jelenlegi magyarországi) kormány simán a frankfurti iskola kottája szerint játszik, csak más a csomagolás.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2019.11.15. 22:53:31
  • zserni
    #9755
    Remek videó ! Nekem az a gyanúm, hogy azért tette a kormány lapátra a Ceut, mert felismerte benne a Frankfurti iskolát.
  • Tetsuo
    #9754
  • hiper fizikus
    #9753
    panelban lakok, itt csak a frizurámat gerebjézhetem
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.11.14. 18:02:28
  • maki85
    #9752
    Lehet, hogy mellément a dolog, de ha láttad, hogy mekkora kráter maradt a helyén, akkor szerinted mit mutathattak volna meg neked, amiből biztos lehetnél, hogy ő az??
    Viszont a húscafatokból tudtak DNS mintát venni.
    Amúgy pedig az egésznek semmi értelme, mert sorban állnak, álltak a következő önjelöltek.
  • zserni
    #9751
    ..ott hagyod a gépedet, és elmész kapálni.
  • zserni
    #9750
    Úgy tűnik, hogy nem vagyok egyedül, aki kételkedik Bagdadi likvidálásában. Aszad is ezen a véleményen van.

    "Közölte: nem hiszi el az Abu Bakr al-Bagdadi IÁ-vezér likvidálásáról szóló amerikai narratívát. Aszad azt sugalmazta, hogy az amerikaiak aligha engedték volna szabadon az iraki Abu Graib börtönből a terroristát, aki hamarosan az összes muszlim kalifájává nyilvánította magát, „ha nem szántak volna neki valamilyen szerepet”. A damaszkuszi vezető azt vélelmezte, hogy Bagdadi eltávolításával az amerikaiak megpróbálhatták elterelni a figyelmet a terroristákkal való együttműködésről, egyúttal helyet csinálhattak egy új vezető számára, akinek segítségével mérsékelt szervezetté címkézhetnék át az IÁ-t. Felhívta a figyelmet arra is, hogy miközben Szaddam Huszein iraki elnök és fiai, valamint Moammer Kadhafi holttestét bemutatták a médiában, Oszama bin Laden vagy Bagdadi maradványainak képei sehol sem jelentek meg."
    Forrás: https://kuruc.info/r/4/204830/
  • hiper fizikus
    #9749
    Engem is megfigyelnek, és mit lehet tenni ?
  • Tetsuo
    #9748
    Tíz internetezőből kilencet megfigyelnek a kormányok
  • Tetsuo
    #9747
    Nem ezek a képek számítanak, hanem amit Barbara Lerner Spectre említ a videóban.
  • hiper fizikus
    #9746
    megint tűz van, és nagy tűz van
  • maki85
    #9745
    BASSZUS!!!!!
    Még jó, hogy szólsz, mert, ha jól látom, akkor felém :(((
  • fonak
    #9744
    Elvileg Líbiából Nigériába.
  • zserni
    #9742
    Tippeljetek. Melyik irányba tart a gép ?


  • zserni
    #9741
    Mások meg Cabal-nak hívják. De te is inkább káoszőrségnek hívhatnád, mint rendőrségnek.
  • hiper fizikus
    #9740
    ezt hívom én titkos(ügynök,rendőr)ségnek
  • zserni
    #9739
    Annyira kemények, hogy némelyik csak fiktív. Beteljesítik a mesemondók rájuk ruházott szerepét, aztán végezni kell velük, hogy magukkal vigyék a sírba azt a sok aljasságot, amit a mesemondók maguk követtek el... És a show folytatódik, a mesemondók maradnak és a fiktív figurákból újat varázsolnak... midaddig, amíg erre a közönség befizet....
  • hiper fizikus
    #9738
    a terroristák nagyon kemények

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.10.27. 19:15:59
  • zserni
    #9737
    Mekkora robbanó övet viselhetett ez a nyomorult Bagdádi, ha ekkora krátert ütött ???
    A 9/11 es mezei repülő becsapódási krátere ennek csak töredéke volt ! (csak nem akarják ezt is úgy eltüntetni mint Bin Ladent ?)
    https://kuruc.info/r/4/204241/
  • hiper fizikus
    #9736
    Menden politikai etapnak{kezdetnek} egy véges epohája{lecsngése} van .
  • Tetsuo
    #9735
    Miért néztem volna be? Ha beszélgetnek egy videóban mindenkivel egyet kell értenem?

    A jelenlegi kormány egy követ fúj a bolsevikokkal, hiszen ugyanaz a "főnökük" és munkájuk, csupán a módszer és a retorika más. Nemzeti, keresztény... valójában mindezek ellentéte.
  • zserni
    #9734
    De hát itt (a 28. percnél) a jelemlegi kormányt dicsérik ! Nem nézted te be ezt a videót ?

    Lehet, hogy ez a kormány még is csak külömb, mint a tömegbe lövető bolsevikok ?
    A '80 as években én is megmosolyogtam Pio atya jövendölését, de ha a jelen történéseket nézzük, akkor nagyon is bejön a jövendölés. (hogy félreértén ne essék, "valódi" kereszténység sosem volt)

    “Magyarország egy olyan kalitka, amelyből egyszer még egy gyönyörű madár fog kirepülni. Sok szenve­dés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberi­ségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őr­angyala, mint a magyaroknak, és bizony helyes len­ne erősebben kérniük hathatós oltalmát orszá­gunkra”

    https://pestisracok.hu/pio-atya-alma-a-magyarok-lehetnek-europaban-a-hit-megorzoi-ps-video/
  • Tetsuo
    #9733

    15:17-től érdekesebb, ha valaki nem akarja végignézni.
  • Tetsuo
    #9732
    Persze. Valójában teljesen mást mondott, csak ez hallatszik.
  • zserni
    #9731
    Szerintem ez nagyon félre lett értelmezve
  • Tetsuo
    #9730
  • zserni
    #9729
    Az a szerencsém, hogy nem kell tőled engedélyt kérnem
  • zserni
    #9728
    Ezt már kitárgyaltuk legalább tíz éven át, hogy milyen mélyre nyúlik a nyúl ürege. A lyuk legmélyéről senki sem akart hallani (akkor).
    Felületi külömbség azért csak van, mem mind egy, hogy az emberek milyen mértékű félelemben élnek. (a félelem ugyan is az az alacsony rezgésű frekvencia, ami az árchonok eledele)