14
  • globint
    #14
    Most már teljesen biztos, hogy nem fogok zöldségeket, meg gyümölcsöket enni, csak húst, meg 52fokos gyümölcspárlatot. Nehogy már úgy végezzem mint KingKong!
  • blessyou
    #13



    Dejó, nem tudom, hogy épp pont az én ötletem nyomán történt-e az intézkedés, de épp azt vetettem fel a legutóbbi hasonló cikknél, hogy az evolúcióval (vagyis tagadásával) kapcsolatos trollkodásokat töröljék.
  • god25
    #12
    Sorry, nem végig. Az Ötvös Tibor cikkeket el sem szoktam olvasni, mert nem játszom, de a "tudomány" oldalán van, nem pedig a játékoknál. :S
  • uwu420
    #11
    Végigolvastad?
    Egyébként meg mégis mik az elvárásaid egy játékosok számára fenntartott oldal tudományos részével szemben?
  • god25
    #10
    Tudtam, hogy sz@r a főcím, mikor ráklikkeltem a linkre, mert nem a gyümölcs végzett velük, hanem annak hiánya. De valószínű, hogy így többen klikkelnek rá. Viszont így bulváros lesz a weblap. Azt meg nagyon nem kéne!
  • Yagami
    #9
    Vol Jin: pedig nem olyan nehéz kitalálni :) Még van időd, ne aggódj...
  • Yagami
    #8
    gforce: mármint szerinted, és ez a te nézőpontod. Én csak agyhalottakat látok itt többnyire. Nem tudom mi volt az ominózus komment, de vannak elképzelseim, ha törölve lett.
  • sempronius18
    #7
    Vol Jin hiszen ő ezt már megválaszolta, hogy azok az állatok nem is vótak, csak a gonosz evolúció terjesztő tudósok hamisítványai.

    Sajnos mindig mikor megírja az igazságot elhallgattatják.
    Szerintem kéne neki is egy emléknapot tartani, mert a holokauszt semmi ahhoz a megpróbáltatáshoz képest amit ő elszenved.....:(
  • Vol Jin
    #6
    Ricsike még mindig nem képes arra magyarázatot adni, hogy mi okozta a régi állatok eltűnését, és miért nincsenek a mai állatok többségének leletei. Miért lettek kisebbek az állatok, ha azt nem az evolúció okozta.
  • gforce9
    #5
    Nem. A trollkodásodat törlik teljesen igazságosan, mert veled szemben normális emberek is járnak ide. Nagy különbség. Nagyon helyesen tették.
  • Richard Donkies
    #4
    Az tény, hogy két hozzászólásomat szó nélkül törölték.

    Sempronius hozzászólás a bizonyíték, hogy itt volt az egyik.
  • wraithLord
    #3
    Kezdesz becsvarodni ezzel az evolúcióval. Őszinte részvétem. Mikor csavarod alufóliába a fejed? Fényképet kérünk. :D
  • Richard Donkies
    #2
    "Látom Ricsike a te éberséged sohasem lankad."

    Mire gondolsz?
    Csak nem arra a hozzászólásomra, amit töröltek annak igazságtartalma miatt?

    Itt tartunk a 21. században, hogy aki nem ért egyet az evolúcióval, annak szó nélkül törlik a hozzászólását.
    Egyébként kitöröltek egy másikat is ez alól a cikk alól:
    http://sg.hu/cikkek/102592/a-kvantummechanika-magyarazza-a-fotoszintezis-hatekonysagat
  • sempronius18
    #1
    Látom Ricsike a te éberséged sohasem lankad.