155
1469935_630639843644693_2142974856_n.jpg
  • Janika114
    #75
    V. V is lehet meg akarja mutatni, hogy tud ő más karaktert is játszani nem csak a hülyülni, akár még jól is elsülhet.
  • Kongy
    #74
    Csak remélem, hogy nem fog poénkodni próbálni....
    Ki jön még? Adam Sandler? Jonah Hill?
  • ForzaInter
    #73
    Coling Farrel jó hír, hát Vince Vaugh-nak én se örülök annyira, de hátha jó lesz..:D
  • zzeN
    #72
    Na Colin Farrel és Vince Vaughn megerősítve... Jobbat nem találtak a V.V.-nél... rosszul leszek attól az embertől, ilyen sorozatba betenni...
  • ForzaInter
    #71
    Mondjuk ez nem egy szokványos nyomozós sorozat. Szóval ha még szereti a műfajt se biztos, hogy tetszeni fog neki, de ja ha nem szereti akkor tényleg ne folytassa.
  • Inquisitor
    #70
    Átfogalmazom, aki nem szereti a nyomozós krimiket, az eleve el se kezdje első részt, nyilván olyanoknak nem fog tetszeni. Viszont aki szereti, az meg ne az első rész lassú kezdéséből akarja kitalálni milyen a többi rész.
  • Kongy
    #69
    Nekem nem volt szerelem első látásra, első rész annyira nem tetszett, de mégis érdekelt a folytatás. 4. rész felé meg már egymás után néztem a részeket, annyira rákattantam. :)
  • Rockynhooo
    #68
    Ja, de ha nem tetszett neki a hangulat,felesleges tovább nézni. Mert szinte végig ilyen, még ha lesznek izgalmasabb részek is. Amúgy ha megnézi a 3. részig, akkor már illik befejezni és megtudni mi lesz a vége, mivel csak 8 részes :D
  • ForzaInter
    #67
    Sztem ha valakinek az 1 rész se tetszik annak a többi se fog. Oké, hogy a későbbi részek erősebbek, de már az első is az volt. Stílusban meg ez pont az a sorozat aminél már a pilot alapján ellehet dönteni, hogy ez tetszik e vagy nem.
  • Inquisitor
    #66
    Nem értek egyet, a film a harmadik rész végén indul be, a negyedik résztől érdekesebb ... szerintem. Szóval ha a harmadik rész végén nem érez késztetést tovább nézni, akkor tényleg felejtős ...
  • ForzaInter
    #65
    Hát a sok agyatlan semmitmondó akcio/horror/vígjáték filmeket/sorozatokat kedvelőknek az ilyen biztos nem jön be.
  • Rockynhooo
    #64
    Unokatesómnak se jött be. Hiába nézettem vele tovább. Ő inkább az ilyen kaszabolós meg gépfegyverrel szétlőnek mindent témákat éli.
    Ezzel nincs is baj, kinek mi jön be. Én speciel nagyon szeretem, a lassabban feltáró, bonyolult bűntényekkel foglalkozó filmeket / sorozatokat. Illetve MMC a kedvenc színészem + imádom az angolt és az ő akcentusa és hangja annyira király, hogy éveken át tudnám hallgatni. Mivel itt színészileg meg történetileg is teli találtak nálam, minden percét élveztem!
  • ForzaInter
    #63
    Ha az 1 rész nem tetszett, akkor nem.
  • szucsy89
    #62
    Megnéztem az első részt, nem volt valami nagy szám, ezért ajnározzák ezt ennyire? Megéri tovább nézni?
  • Panzermeyer
    #61
    Mivel mondták, hogy lassú a sorozat, én megvártam, hogy kijöjjön 3 rész, és csak aztán kezdtem bele. Addigra pont rá is lehetett kattanni. Nagyon jó sztori, egyedi hangulattal, remek operatőri munkával, és odaillő zenével. A főcímzenéről még annyit, hogy amikor először meghallottam, azt gondoltam, hogy igazán találhattak volna valami jobbat is. Aztán ahogy jöttek a további részek, épp az ellenkezőjét!
  • Tababo
    #60
    most végeztem a sorozattal. imádtam. első helyen van:)
    brutális alakítások, gyönyörű operatőri munka.

    Matthew M. és Woody H. amit leműveltek az nagyon rendben volt.
  • Inquisitor
    #59
    Rust "igazságaival", a túlzott pesszimizmusát leszámítva lehet egyetérteni szerintem. De Marty azért néha két nagy monológ közben eléggé tökön tudta szúrni azokat a nagy igazságokat a sajátjaival. :)
  • Kongy
    #58
  • Zenszkij
    #57
    Az első évad 10/10-es. A történetvezetés, a karakterek tálalása, a környezet, a képi és zenei világ mind döbbenetesen zseniális. A párbeszédek, Rust életigazságai mind telitalálat. Még több ilyet kérünk! :D Brad Pitt jó lesz-e? Biztos, habár MM-t nehéz lesz felülmúlni.
  • ForzaInter
    #56
    Arra már soha nem kapunk választ.. Az 1 évad elsősorban a karakterekről szólt a nyomozás csak másodlagos volt, a lényegre megadták a választ, a többiről meg lehet találgatni még jó sokáig.:D
  • Kongy
    #55
    De pedig én kiváncsi lennék az első évad sztorijának végére... mármint ott is volt a végén elvarratlan szál..
  • Rockynhooo
    #54
    Köszi. Iszonyat komoly lenne! MM is hatalmas húzás volt, meg eleve ez, hogy nem csak sorozat színészeket keresnek
  • ForzaInter
    #53
    Tessék
  • raymondcurto
    #52
    Így van.
  • Ariakus
    #51
    Egyébként a második évad teljesen független lesz az első évad történetétől csak ugyanaz lesz a sorozat címe?
  • Rockynhooo
    #50
    Linket plz
  • Kongy
    #49
    Jaja :D Tiszta Hetedik feeling lenne :D
    Más:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legjobb jelenet az egész első évadban Cohle meg Maggie szexjelenete... :D Az a seggmarkolás wáááh :D
  • ForzaInter
    #48
    Azt írják lehet Brad Pitt lesz az egyik főszereplő a 2 évadban, akkor már csak Morgan Freeman kéne megszerezni.:D
  • Kongy
    #47
    Hű apám mekkora jó sorozat ez. A történetvezetés, a színészi játék, de még az operatőri munka is kiemelkedően jó.. Rég láttam ilyen jó sorozatot, minden pozitív kritikát és magasztalást megérdemel. Ja, és várom a második évadot.. tűkön ülve :D
  • ForzaInter
    #46
    Nekem ez tetszett még nagyon.
  • Tikal #45
    Ritka jó sorozat volt egyébként... 3 rész vége örökre az agyamba égett :)
  • Tikal #44
    Nekem meg a záró
  • kommersz
    #43
  • zzeN
    #42
    Kövi évadról a rendező:

    "Még meglehetősen korai erről bármit mondani, de azt azért elárulhatom, hogy az új évad erős nőkről, gonosz férfiakról és az amerikai közlekedési hálózat eddig eltitkolt, okkult történetéről fog szólni. Ha valamilyen konzekvenciát levontam az első évad után, az az volt, hogy továbbra is maradnom kell ennél a különleges hangulatnál."
  • ForzaInter
    #41
    Ohh de fog hiányozni ez a 2 karakter és a párbeszédeik.:( Zseniális évad volt és tökéletesen lezárták.
  • dave9004
    #40
    csudajó sorozat lett. elejétől végéig
  • Rockynhooo
    #39
    A filmes világ kis csodája volt ez a 8 rész
  • precision
    #38
    na, vége.
    hibátlan volt...
  • Rockynhooo
    #37
  • Rockynhooo
    #36
    Annyira jó Matthew McConaughey texasi "paraszt" angolját hallgatni :D tudnám én is örökké, azt hiszem meg is nézek minden valamire való filmjét. Ja és isten sorozat ofkorsz.

    #35 Az utolsó teóriját elképzelhetőnek tartom. Most a 7. rész végén, mondott is valamit, hogy az ő családja jó régóta itt él. Szerintem nem véletlen emelték ki így a végére ezt a jelenetet. Ha nem is ő lesz a saras, jelentősége szerintem még tuti lesz.