2930
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • grebber
    #480
    A magyar nép magyarul beszél a játékban igen....
  • JonasSandor
    #479
    Beszarás ez magyar szinkronnal van loooool
  • Pluskast
    #478
    Ez nem teljesen igaz :D

  • grebber
    #477
    Szóba se volt ilyen így nem meglepő :)

    Ha megtetszik valakinek csak lesz magyarítás hozzá
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.25. 08:28:53
  • JonasSandor
    #476
    Nincsen benne magyar nyelv..
  • Torzonborz
    #475
  • grebber
    #474
    Vadiúj sztoritraileren a Kingdom Come
  • Carmang
    #473
    Nade, a csatánál már nem egyedül volt a játékos, hanem ott volt a bandája. Tehát több vs több szituáció uralkodott. De valahogy mégis játékos vs sok lett belőle
  • Savaran
    #472
    Mount and blade, ott működik
  • Timbu
    #471
    Az mennyivel lenne jobb, hogy többen támadnak rád, de persze (mivel hitelesek akarunk lenni) esélyed sincs, ezért az első csatánál véget ér a játék? Valahol nekik is meg kellett húzni a határvonalat a hiperrealisztikusság és aközött, hogy azért élvezetes is legyen a játék.
  • Hunor1
    #470
    sajnos minden játék ilyen, soha nem támadnak rád többen . körbeállnak és pózolnak csupán amíg az egyikkel harcolsz.
  • TomStorm
    #469
    Nekem tetszik!Biztosan megveszem.
  • Carmang
    #468
    Ja, a tömeges csatát én is néztem. Egyikkel harcolsz, többi meg várja, hogy mikor üssön...

    A harcrendszer eddig is tetszett, és még most is tetszik, de a realizmus......... hát rakjanak már bele valamennyit! Teljes vértet lehessen már csak és kizárólag tömeggel bíró fegyverre (fejsze/bárd, buzogány) szétverni.

    Az viszont különösen tetszik, hogy Hitman módra felveszed az ellenség öltözékét, és belopózhatsz a táborukba :)
  • grebber
    #467
    Nekem ne írd a harcrendszer amire a game épül egy gyalázat.Ebből a videóban kiderült ami kérdésem még volt ,hogy fog mindez kinézni "tömegcsatában"...

    A nyilazásra: Talán lesz fejlődés és már atomdurva skilljei voltak a csókának azért volt one shoot one kill...
    Majd februárban a sok béta teszter úgyis megsírja ,hogy melyik volt
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.12.22. 10:59:17
  • Carmang
    #466
    Hát... eddig tetszett a játék, de ez a videó csalódás. Karddal ugyanis nem szedsz szét teljes páncélzatba öltözött embert. Nyíllal meg méginkább nem. Oneshot nyilazás meg... ehh.
  • Savaran
    #465
    A csehek felszerelése köszönőviszonyban sincs az akkori valósággal, puttána tartományocska voltak csak, nem volt olyan erős iparuk ami ilyen cuccokat indukált volna, nem véletlen az elmés, ám de topronygyos huszita hadviselésük kialakulása...Cseh nemzeti propagandának viszont jó a cucc!
  • Seth
    #464
    Nem volt raktáron magyar ember felmondani a magyar szövegeket? :D
  • grebber
    #463
    Negyed óra a Kingdom Come-mal

  • grebber
    #462
    #458
  • AnuluWork #461
  • AnuluWork #460
    Hol akarnak megerősítést? A Kickstarterről jött egy üzi, hogy melyik verziót kérem. Hat. id. nov.16. Szerintem a honlapukon akarják, de ott én már rég kiválasztottam, hogy PC. Érdekes.

    Még egy. Baron backer voltam. A Kickstarteren az áll, hogy:
    "BARON (special edition) ********************************************* Other currencies est.: $48; €36 ********************************************* Get the boxed game and access to Alpha!"

    Szerintetek küldenek dobozost is? Mert néztem a honlapot, ott pedig csak digital van. :(



  • Pluskast
    #459
    Na igen. Az akkori kor magyar páncélosai nem sokban különböztek a nyugati társaiknál. Pláne nem ebben a korban amikor Zsigmond egyben német és cseh király is volt (asszem Német - Római császárnak még ekkor nem választották meg).
  • grebber
    #458
    Kingdom Come - variációk egy témára
  • Torzonborz
    #457
  • Savaran
    #456
    A lamellás páncél nem északi találmány, Ázsiából jött, a sisak kun sisak, a legjobb az egészben hogy még véletlenül sem magyarnak néz ki a karakter, inkább egy kunnak!
  • Montanosz
    #455
    lehet kun volt éppen :-D
  • Although
    #454
    Nem tudom, mintha a japán szamuráj ruháját ötvözték volna valami északi páncéllal.
  • Savaran
    #453
    XD Nem is rossz:)
  • AnuluWork #452
    De lehetett. (10:55-től!)

  • Savaran
    #451
    Amúgy a magyar katonákra kíváncsi lennék, hogyan képzelik el a "derék" csehek, mert még egyet sem lehetett gameplayen látni. Ez a játék nekünk olyan lesz, mint a németeknek a Call of Duty 2 kampánya :)
  • Savaran
    #450
    Igen, ő lesz gondolom a fő gonosz :)
  • grebber
    #449
    GC 2017: Kingdom Come: Deliverance gameplay
  • Carmang
    #448
    Pont arra gondoltam én is, hogy Sigismund alatt csak nem Luxemburgi Zsigmondot kell érteni?
  • grebber
    #447
    Steam-en már előrendelhető!
  • Although
    #446
    Azért volt olyan ismerősek a zászlók. Mondom csak nem magyarok rontottak rá szegény csehekre épp.
  • grebber
    #445
  • grebber
    #444
    Filmes traileren a Kingdom Come: Deliverance
  • Hunor1
    #443
    ja, majd meglátjuk mi lesz a történet benne .
  • Torzonborz
    #442
    Nem értem mi a probléma, ez alapvetően egy szerepjáték nem csataszimulátor.
  • Hunor1
    #441
    1 csata ??? gondoltam.... :(
    szóval csal rablók-banditák, más várurak(?) kis csapatai ellen lehet "csatározni" ??, ajjajj ....