2940
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • AnuluWork #2900
    Ezmiez?
  • Montanosz
    #2899
    néhány midjourney kép
    képek
  • Montanosz
    #2898
    valamiért kitörölték

    de berakom linként

    KDC

    KDC1
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.10.28. 18:39:10
  • Anonymusxx
    #2897
    egy képed se látszik, gondolom raktál be valamit...
  • Montanosz
    #2896
    Kingdom Come Deliverance, photo realistic, 16:9, 4K - Midjourney-el

  • DevLupius
    #2895
    Egy 8k-s VR szemüvegben megnézném a játékot, lehet hónapokra beleköltöznék :)
  • Montanosz
    #2894
    nincs kint a csöcse, olyan ruhát hord amit a mell alatt kötnek meg...hamar bolondok házában kötött volna ki ha kilogatja a melleit fényes nappal :-D
  • Anonymusxx
    #2893
    7:36 ra gondolsz? Hát nem tudom milyen szemed van, de azt lehetetlen kinézni szerintem...
  • ntex
    #2892
    Amúgy 7:35-nél jól látom hogy kint van a csöcse az NPC-nek? :D Ilyen alapból a játék vagy ez valami mod? (nem játszottam még vele) Am tényleg elég barón néz ki.
  • Montanosz
    #2891
    beraktam egy képet a tájrol és utasitottam a képalkoto Al-t hogy felülnézetből elkossa meg, egész jol sikerült

  • Montanosz
    #2890
    ja még mindig a gépemen van néha előveszem csak a látvány miatt
  • AnuluWork #2889
    Brutális! 6:15 után durvul el nagyon!
  • lonvard
    #2888
    Tessék, a legjobb gamer hír ebben a komplett évben. Úgy jelentkeznék tesztelőnek, a pofám leszakad, hogy nem, csak még alig van szabadidőm, és nem merem bevállalni. Nemsokára kirúgnak, nyugi! :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.08.16. 18:58:43
  • Piko888
    #2887
    A fordítás kész, most a tesztelés, és a hibajavítás a következik, aki szeretne segíteni annak infó: KDC - jelentkezés tesztelőnek
  • AnuluWork #2886
    Nana! Ott jó játékok vannak. :D

    Lehet, hogy kellene egy újabb topic "Medieval ócccsó kínai shit" néven?
  • lonvard
    #2885
    Mondjátok, hogy haladt a magyarítás az elmúlt 30 napban. Rá vagyok kicsit izgulva, hogy nemsokára kész lesz.

    Hány sor van még?? :)
  • Torzonborz
    #2884
    szoval mehetett volna a medieval shitbe :D ;)
  • Montanosz
    #2883
    bocsi, azt már nemirtam hogy én is töröltem 15 perc mulva...a szándékot dijazom amit szerettek volna de inkább séta szimulátor mint rpg, valoban hagytam magam megvezetni a promociok által
  • AnuluWork #2882
    Én játszottam Hunyadiékkal! :D
    De ez nem menti meg ezt a 711et, mert ez pár perc erőlködés után is egy szar. Bevallom, ittasan megvettem fillérekért, de ez józanul is egy szar. Vagy ha valaki szerint nem az, szóljatok, hogy honnan nem, mert még idegesítő is minden benne. Cserébe majdnem 17GB. :D
  • Montanosz
    #2881
    állambácsi támogatja, ugy mit nálunk a hunyadi hadait, ami méltán legjobb magyar stratégia, kivéve hogy 5 ember játszott vele valaha is :-(
  • AnuluWork #2880
    Rohadt drága! ;)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.08.13. 11:23:51
  • Montanosz
    #2879
    érdemes ránézni a al Andalus 711 játékra
  • Montanosz
    #2878
    azért mert 10 perc excel irogatás után én is rosszul leszek, meg kedden könnyen megigérem hogy csütörtökön megcsinálok valamit, és ezzel mindenki igy van csak nem vallják be :-D
  • Piko888
    #2877
    Sajna a KDC fordítása során kb 100 ember jelentkezett, de ebből érdemi munkát kb egy sem végzett, ezért is halad ilyen lassan a fordítás.
    Csak azt nem értem, hogy aki jelentkezik, miért ígérget, miért írja, hogy 1-2 nap alatt lefordít 1000 sor, ha utánna semmi?
    Nálam alap, ha valamit megígérek, akkor teljesítem azt. Ami bosszant, hogy szó nélkül lépnek le az emberkék.
  • Montanosz
    #2876
    a játékosok majd tesztelik, amugy bármi lehet, éppen a 10 napos szabiját tolja a mecsekben vagy covidot nyögi az ágyban, majd jelentkezik ha kész...
  • lonvard
    #2875
    Felcsigáztok, hogy már tényleg csak ennyi van hátra. Bár gondolom a tesztelés az még beletol pár hetet. Hónapot? :D
  • lonvard
    #2874
    Igen, ahogy írtam.
  • Piko888
    #2873
    Írtam messengeren, de csütörtök óta nem válaszolsz. 1-2 napot ígértél a fennmaradó rész lefordítására, de ennek már több, mint 1 hete. Lesz ebből valami vagy felejtős?
  • AnuluWork #2872
    Remek a fórum, köszi sg! Newpipe tud olyat, hogy a youtube kinyomott képernyőnél ne álljon le?
  • lammaer
    #2871
    Borz, használok ADB-t, de az nem fogta meg.
  • Montanosz
    #2870
    mobilra a ablock browsert használom, überel minden mást, letöltésekre meg az ant downloader jo pc-re meg mobilra is, mindent minden honnan letölt
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.07.08. 03:11:19
  • lonvard
    #2869
    Telefonra youtube-reklám ellen ismeritek a newpipe-ot? Számomra ez az év felfedezése. Köszönöm neked, magyar választási kampány! Kihozta belőlem, hogy addig túrtam a netet, amíg megtaláltam a megoldást, hogy ignoráljam a reklámokat. Ublock nem is jó oda. A newpipe extrában még olyanokat tud, hogy ha kinyomom a képernyőt, a dal tovább fut, de tulajdonképpen nem is érdemes így hallgatni, mert van egy letöltés gomb, és ami tetszik, azonnal letöltöm. Na ezek a funkciók hiányoznak csak az ingyenes youtube-ból. No reklám, letöltési opció, és képernyő kikapcs melletti hallgatás. Illetve nyilván más applikációt is lehet futtatni zene mellett.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.07.07. 18:06:09
  • Montanosz
    #2868
    amiota megtudtam létezését kizárolag ublock-ot használok, filmnézésnél is nagy segitség
  • Alanw
    #2867
    Vagy inkabb Ublock-ot...

    https://www.slant.co/versus/3497/3518/~adblock-plus_vs_ublock-origin
  • Torzonborz
    #2866
    miert nem haszanltok adblockert?

    jo mondjuk nekem malnan van pihole :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2022.07.05. 22:09:38
  • lammaer
    #2865
    Kb mint egy rühes hoax oldal, akárhova kattintasz tolja be a reklámokat.
    Nyilván véletlen ilyen, mert nem kattintás után kapják a zsét...
  • Piko888
    #2864
    Egyre fosabb ez az oldal, most érdekes módon, ha elfogadom az adatvédelmi ökörséget, akkor bedobja a Disney + reklámot.
    Most már tudom miért dobja fel minden alkalommal, ha benézek ide. Így a legkönnyebb bevételt generálni.
    Viszont az oldal fejlesztésére nagyban szarnak, ezer éve nem látszodik a kedvenchez adás gomb, van olyan topic, ha rányomok hibaüzenet ugrik be. Ezzel foglalkozznának, és csak utána a lóvéval.
  • Montanosz
    #2863
    tényleg kicserélhetnék már a sg motorját ennek a 30 embernek aki néha ideirogat, csak a Legie játékra hivtam fel a figyelmet,ami cseh középkori RPG varázslatok nélkül
  • Anonymusxx
    #2862
    #2860 nem jó a spolier, a válasz funkció sem működik
  • PiszkosFred
    #2861
    #2859
    Nem tudom, mennyi penz maradt a vegere, de mivel kozossegi finanszirozassal keszult eleve, nem hiszem, hogy sok :) A kiado a pr es disztribucios dolgokat vallalta fel, es valoszinuleg ok is ugy gondoltak, hogy a szokasos EFIGS mellett a nagyobb piacok miatt kerul bele az, ami belekerult vegul. Szerepjatekok jellemzoen istentelen sok sornyi szoveggel (vagy szamolhatunk akar szavakkal is) erkeznek, ezek forditasa sokkal nagyobb koltseggel is jar, igy a kiado szerint a lokalizacio miatt nem lett volna annyi plusz peldany eladva a magyar piacon, ami visszahozta volna a magyaritas koltsegeit.

    Ilyenkor van az, hogy a megannyi lokalizacio helyett inkabb a kozgazdasagtanbol atvett "internationalization"-t valasztjak, ami lehetove teszi tobbek kozott a konnyebb forditast - a KCD megjelenese utan par hettel mar volt guglis forditas, mert a szoveg konnyen kinyerheto, fordithato, visszaillesztheto.