2937
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Montanosz
    #2937
    hopp hopp

  • Botond #2936
    Akkor a bajok csak most kezdődnek!

    Holnap viszont jön a switch verzió a topik tárgyából hozzám, kíváncsi leszek!
  • Montanosz
    #2935
    nincs és nem hsizem hogy lesz mostanában
  • AnuluWork #2934
    Angol sincs hozzá? Ha van, belinkelhetnéd!
  • Montanosz
    #2933
    köszi az ajánlot már kértem is rá gépi magyaritást hátha sikerül mert ékes orosz
  • AnuluWork #2932
  • AnuluWork #2931
    Virágboltiban megtalálható:
  • AnuluWork #2930
    Ezzel is régóta szemezek:
  • Montanosz
    #2929
    oktoberi cikk

    KCD" ?
  • Malakai
    #2928
    Semmi hivatalos, csak a szokásos bejelentés előtti jelek rá. Korai szándék, hogy legyen folytatás; Dolgozók említik, hogy dolgoztak rajta (CV-ben); Tulajdonos cég pénzügyi jelentésében említi, hogy a Warhorse dolgozik valamin (cím nélkül).
  • jofer
    #2927
    Keresgettem pár helyen, hogy van-e bármilyen konkrétum a 2. részről. Legalább annyi, hogy lesz/készül, de nem nagyon láttam. Esetleg ti olvastatok valamit?
  • Montanosz
    #2926
    köszi, nagyon ott van...megint kedvet kaptpm a játékhoz is
  • AnuluWork #2925
    Egy KCD2t valami hasonlóval:
  • Montanosz
    #2924
    az oroszok megcsinálták a maguk Kingdom come klonjukat

  • Montanosz
    #2923
    két kedvenc játékom keveréke

  • Montanosz
    #2922
    Kingdom Come: Deliverance Royal Edition most 10€
  • Montanosz
    #2921
    jol mutatja hogy a játékban valoban a kingdom come statisztikáit vezeti:
    A statisztikád a következő:
    • Név: Mikaelt
    • Foglalkozás: karavánkísérő
    • Jellem: cinikus, szarkasztikus
    • Erősségek: vadászat, kardforgatás, okosság, fürgeség
    • Gyengeségek: alkohol, nők, pénz
    • Életerő: 100/100
    • Éhség: 20/100
    • Szomjúság: 30/100
    • Alkoholszint: 40/100
    • Képességek:
    o Beszéd: 5/20
    o Kereskedelem: 4/20
    o Lopás: 3/20
    o Zárnyitás: 2/20
    o Csendes mozgás: 3/20
    o Harc:
     Kard: 6/20
     Pajzs: 4/20
     Fejsze: 3/20
     Pöröly: 2/20
     Íj: 7/20
     Lándzsa: 3/20
     Ökölharc: 4/20
  • Montanosz
    #2920
    hozz létre egy szöveges kalandjátékot ami a Kingdom Come: Deliverance pc-s játékon alapul és annak játékszabályát veszi át és univerzumát.

    Chatgpt:

    Üdvözöllek a Kingdom Come: Deliverance szöveges kalandjátékban! Itt Te vagy a főszereplő, aki elindul a középkori Csehországba, hogy megmentse a faluját a támadóktól. Ahhoz, hogy sikeres legyél, szükséged lesz a játékban megtalálható tárgyakra, az NPC-kkel való interakcióra, és a megfelelő döntésekre a sztori során.

    Indulj el az utadra, hogy megtaláld a királyi sereg táborát, ahol a csapatodhoz csatlakozhatsz! Az út során találkozni fogsz különböző NPC-kkel, akik feladatokat adnak majd neked, és segítenek eligazodni a játék világában. A faluban található kovácshoz pedig szükséged lesz egy fegyverre, hogy védekezhess a támadókkal szemben.

    Ahhoz, hogy megtaláld a tábor helyét, szükséged lesz a térképre és az útmutatásokra, amelyeket az NPC-k adnak neked. Az út során azonban rengeteg kihívással szembesülsz majd, és csak a megfelelő választásokkal tudod elérni a célodat. Találkozhatsz például rablókkal, akik megtámadnak, vagy elakadhat az utad egy folyó mentén, és meg kell találnod a megfelelő átkelőhelyet.

    Amikor végül eljutsz a királyi sereg táborába, ahol megismerheted a csapattársaidat, fel kell készülnöd a következő lépésre. Meg kell találnod a támadókat, és megakadályozni őket abban, hogy elpusztítsák a faludat. A támadás során azonban a csapatod tagjai sebesülhetnek, vagy még rosszabbul is járhatnak. Az ellenséges támadók között lehetnek erős ellenfelek is, így az egész csapatnak össze kell dolgoznia, hogy sikeresen védekezzenek.

    A játék során a választásaid hatással vannak a játék világára és a történetre. Például, ha eldöntöd, hogy segítesz az egyik NPC-nak a faluban, az lehet, hogy pozitív hatással lesz a későbbi eseményekre. Az összes döntésed hatással van a játék végeredményére is, így figyelj oda a választásaidra!

    egy példa a játékból:

    - megkérdem az árust Mi a helyzet a politikával

    - Az árus kissé meglepődik a kérdésedtől, de azonnal összeszedi magát és megkérdezi: "Milyen politikára gondolsz pontosan, fiatalember?" Az árus várja, hogy kifejtsd a kérdésedet.

    - királyról szeretnék hallani

    - Az árus sóhajtva válaszol: "Nos, fiatalember, Csehország politikai helyzete jelenleg igen instabil. A király, Vencel herceg, nemrégiben elhunyt, és fiatal öccse, Sigismund átvette a trónt. Azonban Sigismundot sokan nem tartják méltónak a királyi trónra, és ez feszültségeket szül az országban. Néhány nemes a Vencel hűséges követőjeként támogatja, míg mások Sigismundot támogatják. A két oldal között gyakran előfordulnak erőszakos összecsapások, és az ország a polgárháború szélén áll." Az árus egy pillanatra elhallgat, majd halkan hozzáteszi: "De ha nekem lenne a választásom, inkább az erdőben utaznék, hogy elkerüljem a politikai problémákat. Az erdőben is akadnak veszélyek, de kevésbé kiszámíthatóak, mint az emberek."
  • Montanosz
    #2919
    köszi hogy szoltál
  • Wolwerine
    #2917
    A Kingdom Come: Deliverance Royal Edition április 24.-ig akciós a Steamen, 9,99 euro
  • Montanosz
    #2917
    Létrehoztam egy promtot Toldi világában kalandozhatunk vele, jo játékot :-D Hozzon létre egy szöveges kalandjátékot ami Arany János Toldi című elbeszélő költeménye alapján készült, és ahol ön a kalandok mestere. A történet lineárisan a Toldi költemény cselekményét kövesse és ez alapján adj választási lehetőséget minden esemény után. A választási lehetőségeket számmal jelölje. Toldi a főszereplő, aki egyes szám első személyben írja a történetet. Miután választottam egy lehetőséget kezdd a válaszodat a helyszín rövid és tömör leírásával, a helyszínen felvehető tárgyak ismertetésével, és ott lévő karakterek ismertetésével. persze bármi mást megteheszt, fára mászhatsz hogy szétnézz, ha leesel megsérülhetsz, a promt végtelenségig irhato, mondjuk meglehet adni hogy a történet szerinti fontos szereplok ne haljanak meg stb
  • AnuluWork #2916
  • priluki
    #2915
    oké köszi meg próbálom
  • Montanosz
    #2914
    adakozni kell meg jotéteményeket kell tenni hogy a megítélésed nőjön, de probálj külhoni forumokon választ találni
  • priluki
    #2913
    üdv skacok, oylan problémám van ,hogy a játék elején elkapaláltam a sírásót , és a fő történetszál most jóval késöbb vissza vezet hozzá, ám de nem áll szóba velem azonnal támad.. és itt meg akadtam.. mit csináljak? :D
  • Peter083
    #2912
    Sehogy nem különböztetik meg. Az eredeti magyar szövegeknél van magyar szinkron is, ugyanis a kunok ezen a nyelven beszélnek a játékban.
  • hollofer
    #2911
    Hogyan különböztetik meg a magyarításban a fordított és eredeti magyar szöveget?
  • lonvard
    #2910
    Gépi fordítással is lepattantam a játékról, amikor kinyílt a világ és a karakter nekiállt nyomozgatni a települések között. Hirtelen annyi lore meg írásos szöveg meg minden kutyafüle érkezett be, hogy le kellett állnom, hogy ezt igazán élvezettel csak normális fordítással csinálom. Természetesen végig lehet tolni angolul is, mindenhogyan is, de küszöbön a normális szép magyarítás, szóval hülyeség most már.

    Köszi szépen a munkátokat. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.12.11. 11:18:45
  • Peter083
    #2909
    Egy gépi fordítás sosem fog felérni a normális fordítással. Ne szentségtelenítsd meg ezt a játékot egy gépi szutyokkal. Folyamatosan javítjuk/teszteljük a játékot, kis türelmeteket kérjük még.
  • lonvard
    #2908
    De már hetek óta kész a normális magyarítás és tesztelés alatt van. Hadd ne kezdjem el gép fordítással most.
  • eddie999
    #2907
    Szerintem is.
  • Montanosz
    #2906
    ja, hát pedig annyira jo a gépi amit kijavitottak hogy komplett végig lehet vele játszani
  • eddie999
    #2905
    Gondolom a magyarításban reménykedik.
  • Montanosz
    #2904
    minek a tesztelése?
  • lonvard
    #2903
    Mondjátok, hogy a tesztelés készen lesz karácsonyig. Akkor is, ha kamu. Hinni akarok benne! :D
  • AnuluWork #2902
    Ja, oké. :) Midjourney nélkül se felejtjük el!
  • Montanosz
    #2901
    midjourney AI -el készitettem pár képet hogy ne felejtsük el a játékot :-D
  • AnuluWork #2900
    Ezmiez?
  • Montanosz
    #2899
    néhány midjourney kép
    képek
  • Montanosz
    #2898
    valamiért kitörölték

    de berakom linként

    KDC

    KDC1
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.10.28. 18:39:10