828
  • robicarlos6
    #828
    Mobilokra is megjelenik az Alien: Isolation
  • lwb
    #827
    Ma ingyé van az EGS-on holnap 17:00-ig.
  • mooo
    #826
    Nekem akkor jött elő,ha módosítottam a gombkiosztást. Alapkiosztással még nem volt probléma.
  • Zozo76
    #825
    ha megint egy ilyen kis doboznal vagy szolj az aliennek hogy varjal bazmeg, ez a rohadt doboz nem mukodik rendesen, legalabb azt vard meg amig vegzek az atkotessel!!! :)
  • wantonly
    #824
    Tovább tudok menni, de ilyenkor újra kell kezdenem az utolsó mentéstől. Nagyjából 10 alkalomból 7-szer nem tudok kilépni belőle. Ha meglátok egy ilyen áthuzagolót, már félek hozzáérni, pedig kell használni az ajtók miatt.
  • Zozo76
    #823
    akkor itt el is akadtal? nem lehet tovabbmenni?
  • wantonly
    #822
    Nem találtam a hibára megoldást, de mások is szenvednek ezzel a problémával ahogy elnézem. Javítást kiadni már luxus. A hivatalos oldal fórumában már tavaly októberben jelezték a hibát, jött is rá reakció, de azóta sem javították ki. Vicc...
  • wantonly
    #821
    Hali! A fali áramkör átkötésnél nálam rendszeresen előjön egy bug, miszerint utána nem tudok kilépni belőle (nem reagál sem a billentyűre, sem a gamepad-re) és a feladatkezelőből kell bezárnom a játékot, kezdhetem elölről amit az utolsó mentésig csináltam... A játék eredeti, steam-es. Van rá megoldás?
  • Zozo76
    #820
    En megvettem hozza mindent, de nem erte meg. Szar idokorlatos az osszes DLC.

    kiveve:
    -Last Survivor
    -Crew Expamble

    Ez a ketto kis DLC eri meg a tobbi egy kalap szar. Ruhhelem amikor valamit idore kell megcsinalni, plane ugy hogy az a rohadek is allandoan ott van a seggedben... :(
  • Alien69
    #819
    Asszem megvan.
    Alien: Isolation - Corporate Lockdown
    Alien: Isolation - Trauma
    Alien: Isolation - Safe Haven
    Alien: Isolation - Lost Contact
    Alien: Isolation - The Trigger

    hiányzik belőe a:
    Safe Haven
    Last Survivor
  • Alien69
    #818
    Most ismét akciós (steam sales) a játék, és SP/DLC-k. Alap játék 12,49€, SP 6,24€, DLC-k egyben 11,93€. De itt mit takar az seasson pass? Az ÖSSZES DLC-t, vagy mit?
  • Pares
    #817
    Én értem, de te egészen biztosan nem. Amint írtam, a hangulaton és a feszültségen van a hangsúly, nem azon, hogy mennyire "félek". Ha rajongó vagy, akkor az autentikus környezet is segít beleélni magad, ami megalapozza a hangulatot, a xenomorph meg gondoskodik a feszültségről. Szerintem itt senki se a szó szoros értelmében "parázik" vagy "fél" a játéktól vagy ami benne van.
  • Zenszkij
    #816
    jól van lapozz, Hello Kitty kalandjai várnak
  • grebber
    #815
    LOL érted is amit leírtál ?
    A félelem mióta rajongás alapú? Vagy félsz ,vagy nem ennyi köze nincs hozzá hogy az ember szeret-e valamit vagy sem.
    Már alapból a tudat ,hogy tudod egész végig ott van körülötted akármikor lecsaphat eleve "biztonságérzetet" ad, hogy majd jön úgyis azt kinyír ha bénáztam.

    A jumpscare az az egyedüli ami tud ijesztgetni ,mert hirtelen jön amikor még véletlenül se számít rá az ember (ez benne a legjobb és ez okozza az ijedtséget). Sajnos ez az egyetlen ,nem is értem miért nem használják orrba szájba a "horrornak" titulált címekben.
  • Pares
    #814
    Az a lényeg, hogy lehetőleg sötét szobában, a lehető legmagányosabban, fülhallgatóval próbáld magad beleélni a játék világába, és a hangulaton meg a feszültségen van a hangsúly. Ha olyan Alien rajongó vagy, mint én, akkor ezzel nincs gond. Persze ha nem vagy az, és úgy állsz neki, hogy ez is csak egy újabb kijátszandó játék, amin végigszaladhatsz és kipipálhatsz a listán, akkor kár is magyarázni ezt.
  • Prof William
    #813
    Ez igaz.

    Még most is előfordul (30 éves szintén) hogy megijedek játékon, de ez annak a tipikus jumpscare effektnek tudható be. Ha nem egy szörny, hanem pl egy macska villan hirtelen az arcodba, ugyanúgy megijedsz.

    Az már rég fordult elő hogy "féltem" egy játék játszása közben, de a feszült, nyomasztó hangulatot még mindig nagyon tudom értékelni...
  • wednes
    #812
    Ez beleélési faktortól függ. És ez tényleg embere válogatja. Ha a tudatalattid is "tudatában" marad, hogy ez játék és nem valóság, akkor nem fogsz megijedni vagy félni, mert megvan a kellő távolság.
  • scomcomputers
    #811
    Honnan tudod, hogy 30 éves?
  • grebber
    #810
    Komolyan ,nem rosszból mondom nem akarok senkit sem megsérteni ,mert egyértelmű hogy ahány ember annyiféle életvitel szokás tudás akármi.De nem tudom elhinni hogy 30 évesen ettől bárki is parázzon.

    Gondolom lefekvéskor is ég a lámpa mert féltek a sötétben és jön anyu betakarni vagy én nem tudom
  • akyyy
    #809
    én is így voltam az elején. ráadásul minig éjfél után játszottam vele direkt, füllhallgatóval,
  • Zeller01
    #808
    Oculussal nem lehet! Én szó szerint felsikítottam mint egy kislány annyira befostam. Oculussal max 10 perc és lehet kikapcsolni.
  • mégvadabbdisznó
    #807
    Akkor mi lenne ha Oculus-al játszanád? :D
  • Hegyirabló #806
    Abba fogom hagyni. Meghasad a szívem a félelemtől, pedig még nincs is alien. Még folytatni is rettegek a játékot. Megvárom, míg lesz itthon más is, pedig 35 éves vagyok, de ez a játék kikészít.
  • extra sensory
    #805
    Néhány köcsög androiddal is meggyűlik majd a bajod. : ) Profin tudnak fojtogatni.
  • Zenszkij
    #804
    Az nem kifejezés. Folyamat vadászni fog rád megállás nélkül. Futás? Felejtsd el meghallja, sokszor a sima séta is odacsalogatja. Sőt ha nagy a csend......
  • Zozo76
    #803
    Mindig tartanod kell :)
    Egyepkent emlekezetes lesz mikor elosszor talalkozol majd vele, be van scrip-elve a jatekban, szoval nem veletlen lesz, de utana aztan, azert fogsz konyorogni hogy hagyjon mar kicsit beken, allandoan ott lesz a sarkadban. Baszott jo jatek, en is be voltam fosva tole.
  • Hegyirabló #802
    Összecsinálom magam ettől a játéktól. Nem is bírtam most éjjel, csak fél órát játszani vele, egyedül vagyok itthon. Most kezdtem kóvályogni Sevastopol állomáson, még nem találkoztam senkivel. Ekkor már tartanom kell az idegentől?
  • KiruHoshino
    #801
    Köszönöm az információkat. Egyébként most féláron van a játék megannyi DLC és a Season Pass is.
  • grebber
    #800
    Itt elolvashatod miket tartalmaznak:

    "A DLC-k, cím szerint a Corporate Lockdown, a Trauma, a Safe Haven, a Lost Contact és a The Trigger egy-egy új szereplő szemszögéből ismerteti meg a játékossal a Sevastopol-incidenst, új pályákkal, feladatokkal és játékmódokkal megspékelve az időre, pontra és túlélésre menő szcenáriókat.

    Az első ezek közül a Corporate Lockdown lesz, amelyben a Sevastopol egyik góréja, az alapjátékbeli naplóbejegyzésekben gyakran emlegetett Ransome, a Seegson Társaság végrehajtója bőrébe bújhatunk. A sztori szerint, miután az úriember rájött, hogy főnökei cserbenhagyták, úgy dönt, lelép a Sevastopolról a közeledő Torrensszel (ezen érkezik Ripley). A jegyet számára a Nostromo fekete dobozának az adatai jelentik, ám a távozás előtt még el kell varrnia néhány szálat.

    A Corporate Lockdownban három pálya (a Severance, a Scorched Earth és a Loose Ends) foglal helyet, amelyeken változatos feladatok várják a játékosokat, és persze a verseny a legtöbb pont eléréséért vagy a legrövidebb időn belül történő távozásért. Emellett kapunk egy új játékmódot is: a Gauntlet Mode lényege, hogy elhalálozás nélkül játsszuk végig mindhárom pályát."

    "Megkapta második DLC-csomagját az Alien: Isolation, melynek ezen alkalomból meg is érkezett a launch trailere. A Survivor módot kiegészítő Trauma berkeiben kapunk egy teljesen új főszereplőt és három új pályát Reoperation, Crawl Space és Overrun névvel. Aki a Season Pass-t anno megvette előre, az már töltheti is a csomagot.
    A Trauma az Alien: Isolation eseményei előtt játszódik és ezúttal Dr. Lingard bőrét ölthetjük magunkra."

    Alien: Isolation Safe Haven DLC - még nehezebb a túlélés
    Lost Contact DLC
    The Trigger DLC
  • KiruHoshino
    #799
    Valaki tudna írni egy rövid és lényegre törő leírást a játékhoz megjelent DLC-k tartalmáról? Elsősorban az érdekelne, hogy van-e új kampány. Vagy minden DLC csak Survive tartalom?

    Köszi a választ.
  • scomcomputers
    #798
    Ment PÜ!
  • voivod32
    #797
    virágbolt... sajna most nem állok valami jól ...
  • scomcomputers
    #796
    Eredeti verzió vagy virágbolti?
  • Nesuten
    #795
    akkor vedd meg vagy olvasd el a lírást hozzá
  • voivod32
    #794
    Nincs ott. Egyszerűen, nem világos, hogy hová kell telepíteni őket, ahhoz, hogy működjenek.
    Utoljára szerkesztette: voivod32, 2015.03.23. 16:12:18
  • Nesuten
    #793
    túlélő mód mind ott találod őket
  • voivod32
    #792
    Szevasztok srácok! Valaki tudna nekem segíteni abban. hogy a DLC-ket hová, melyik mappába kell telepíteni, hogy életre bírjam kelteni őket? Mert akármit csinálok, nem jelennek meg a főmenüben. Az alapjátékot már végigvittem. Előre is köszönöm a segítséget.
  • scomcomputers
    #791
    Csináltam egy rövid bemutatót:

  • HJ
    #790
    Próbáld ki ezt is. Ez alapból a PC-s verzióra készült és teljes. Nem a konzolos alapján készült el!
  • DonPedro22
    #789
    Csak szólok már 3 hónapja van magyarítás hozzá és én úgy toltam végig :)