1142
Oculus Rift virtuális sisak.
  • DonPedro22
    #301
    Hol lehet hozzájutni egy oculus-hoz és kb milyen áron?
  • XeroX
    #300
    Keresek valami emészthető árú 360° videokamerát, tudtok ajánlani valamit ?
  • Inquisitor
    #299
    Oculus rift - Gun Gale Online project
    A SAO anime sorozat GGO részének implementációja. Mielőtt valaki ide kommentálná, hogy milyen a grafika ... ez egy játékmechanikai teszt, még csak nem is alfa verzió. Ha ez működik, akkor ráteszik bármelyik OR támogatású SDK-ra, legyen unity, unreal vagy cryengine.
  • kigyi
    #298
    Na elérkezett az idő Sept 1. vásárlás és eljutottak végre a feldolgozásig.
  • LeBigMac
    #297
    Köszi. Kiprobalom ha hazaérek.
  • priluki
    #296
    sajna még elég béta állapotban van tegnap jött hozzá egy kis javitás.. de igy is csak kiprobálni jo mert nincs menü.. elinditod a játékot, beállitod a pályát kocsit stb .. a rift legyen kiterjeesztett modban.. és mikor beállitottál mindent állitsd be a riftet elsödleges monitornak és úgy inditsd a versenyt.. nekem igy müködött.. kilépni nem tudtam kikapcsoltam a riftet mikor meguntam vagy vége lett a versenynek :S
  • LeBigMac
    #295
    Sziasztok! Valaki le tudna irni hogy sikerult elinditani az assetto corsat oculus riften? Mar probaltam tobb fele keppen, de az eredmeny mindig feketeseg, bar a jatek hangja megy es reagal a gazpedal nyomkodasara minden esetben. A valaszokat elolre is koszi.
  • Inquisitor
    #294
    Ez hogy jön ide? Ez egy sima personal monitor/cinema rendszer ... nem VR.
  • MasterMason
    #293
    Hát ez bizony 1300 font lett. Az egy kicsit sok érte.

  • priluki
    #292
    a gombokkal lépegetek és kb 5 perc alatt kitapasztaltam hová kell vinni az egeret hogy rá tudjak nyomni :D
  • XeroX
    #291
    A felén már túl vagyok, azt kell mondanom, hogy játéktól ennyire még nem paráztam, a 3D füles totál kizárja a valós környezetet, így igazán belel lehet élni magad az adott szituációba.
    Te hogy tudsz craftolni ? nálam az egér használhatatlan a menüben.
  • kigyi
    #290
    Szerencsés vagy én még csak várom, hogy eljussanak a rendelésem feldolgozásáig (6 napnyi-ra vagyok a jelenlegi feldolgozottságtól, de ez most 3-4 hét csúszás lesz, mert NA jön :( )
  • sirpalee
    #289
    Akkor is árkádos. Vita lezárva.
  • MasterMason
    #288
    Amit tudunk az pontosan van benne, több mint 160 ezer csillag 100%-os pontossággal szerepel benne, a többi pedig tudományos minták alapján mint bármelyik planetárium szoftverben. :P
  • sirpalee
    #287
    Elhiszem, majd kipróbálom, ha meglesz a DK2. (nem kéne, mert sok időt felzabálnak)

    Ami érdekel, és jópofa lehetőségekkel bír az a leap motion, v2-es szoftverrel, kombinálva az OR-el. Nem érdemes terméket köré építeni, de egy-két demóra fun lenne.
  • priluki
    #286
    jaja én is tegnap olvasgattam és ennek köszönhetően reggel fél 5 ig toltam :D


    sirpalee: komoly a dcs, de azért probálj ki autost is .. nagy élmény igy vezetni :)
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2014.10.10. 00:02:24
  • XeroX
    #285
    Kicsit meglepett, hogy az Alien Isolation alapból támogatja a riftet* és ultra felbontáson tökéletesen megy, az már csak hab volt a tortán mikor az arcomba harapott a kis drágaság vagy éppen a szellőzőben hurcolt el :)
  • sirpalee
    #284
    Hoho, nem tudtam, hogy a DCS natívan támogatja. :) (autoszimek nem érdekelnek)
  • priluki
    #283
    pár szimulator mar van.. Dcs repszim, lfs autószim, aztán Half Life 2+ kiegek, most jön asetto corsa update-el a támogatás meg novemberben a project car ez utobbi 2 mind autószim..
  • sirpalee
    #282
    Ezt én értem. Ettől függetlenül én egy valósabb alapokra helyezett játékot jobban élveznék. Majd beszerzem, de szigorúan a végleges verzió után.

    Az egész galaxist 1:1 arányban nem lehet lemodellezni, mert nem tudunk mindent pontosan. :P Szóval arról annyit.
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.10.09. 16:57:03
  • MasterMason
    #281
    Ez annyira árkád, hogy az egész galaxis 1:1 arányban van benne lemodellezve. :P Egy csillagászati planetáriumban játszódik a játék. És bár azt nyilván nehéz lenne szimulálni ami nincs, így hát a hajók fizikája csak egy bizonyos mértékig felel meg a newtoni fizikának, ha megfelelne akkor nem lehetne harcolni egymással, mert nincs az a hajtómű ami megállítaná és megfordítaná a hajókat játszható időn belül. :D
  • sirpalee
    #280
    Nem vagyok oda az árkádos űrhajós játékokért...
  • MasterMason
    #279
    Gyere Elite-ezni. Az már natív támogatja.
  • sirpalee
    #278
    Én fejlesztek is. Használni keveset használom, mert alig van rá játék... :( És azok is csak so-so működnek. Az alien volt talán az első, ahol gondoltak rá...
  • priluki
    #277
    Hát én csak használom :)
  • Jim Morrison
    #276
    Am ti fejlesztetek rá valamit vagy 'csak' használjátok?
  • priluki
    #275
    Ami viszont érdekes hogy a poz tracking kamera nem világit de még is a játékba küködik.. fura.. :D
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2014.10.09. 03:03:34
  • priluki
    #274
    na nekem is elindult bár egész máskép :D na mind 1 a játékba a fov-ot szerinted mire állitsam? amugy iszonyat komoly :P :D
  • sirpalee
    #273
    Én épp most próbáltam ki, a leírt guide alapján működik. Kicsit szöszölni kell a beállításokkal. Az én DK2-m épp úton van idefelé, úgyhogy most csak DK1-el néztem, 2-vel valszeg egyszerűbb belőni.

    Annyi különbség, hogy Off helyett én On-t írtam be. Anélkül nekem nem ment.

    A crew expendable így nagyon parás...


    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.10.09. 01:48:55
  • priluki
    #272
    ez tök jo csak nekem nem müküdik
    le tudnátok irni mit is kell pontosan csinálni?! valamit nem jol csinálok :S
  • nopudva07
    #271
    Van rá megoldás, működik!
    link
  • priluki
    #270
    nagy a csend.. szerintetek alien isolationnal mi lesz?? lesz valahogy vr megoldás rá?
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2014.10.08. 12:05:34
  • priluki
    #269
    köszi, nem jöttem volna rá :D
  • 2Pete
    #268
    Type-nál állítsd videora, és akkor megjelenik egy audio-stream választási lehetőség, itt kell kiválasztani a megfelelő számot.

    Half-Life 2 Cinematic moddal mit lehet kezdeni, ha a menüben nem jelenik meg az "activate virtual-reality" pont? Persze a video beállításoknál engedélyezve van a vr.
    Utoljára szerkesztette: 2Pete, 2014.10.04. 10:06:57
  • Jim Morrison
    #267
    http://www.nightattheroculus.com/
    :D
  • XeroX
    #266
    Kipróbáltam a The Vanishing of Ethan Carter -t, Vorpx -el, mivel alapból nem kezeli, így a Skyrim beállításokkal futtatom, a FOV- ot a játék menüben át lehet rakni 120-ra, Z-adatptiv -el próbálom, de szédülős a dolog.
    Mivel a VorpX az exe fájlt figyeli, csak az indító fájlt kellett átnevezni TESV.exe -re, így fut 3D ben és a head-track is működik.
    Valaki próbálta már ?
    A látvány nagyon ott van, csak a fejmozgást kéne belőni.
  • priluki
    #265
    üdv, használja valaki ezt a LiveViewRift v3.13.1 lejáttszot? nagyon jo cucc meg tudod nézni pl a 3d filmeket.. viszont az lenne a kérdésem hogy lehet vele hangsávot váltani? mert angolul kezdi és ugye magyarra kéne átváltani..
  • Marcinko
    #264
    De akkor a szédüléssel sem lenne gond
  • skinnyman
    #263
    Ja, csak azzal egyutt az agyad is elparologna :D
  • MasterMason
    #262