105
Cross Platform MMO sandbox tipusjelekkel mobilra is
  • savior666
    #105
    Hello.

    Mivel lehet pénzt keresni?
    Gatheringezek sárga zónában meg piacolok.
    Már régóta nem játszottam és látom van csomó féle dungeon. Ezek közül melyik az amelyik nem pvp dungeon?
    Valami egyéb tipp?
  • Bolhaslo
    #104
    Már megy szépen. Azért, hogy senki kedvét ne szegjem. Van pár tetszetős újdonság is.
  • Bolhaslo
    #103
    A legújabb mindenek feletti grandiózus patch-ük óta játszhatatlan.
  • Bandras DaSilva #102
    Ez nem szólózásra lett kitalálva. Kell egy nagy guild, aminek jó területei is vannak és akkor nem lesz ilyen problémád. Ott majd kihajtanak robotolni mondjuk, de legalább hozzáférsz a komolyabb alapanyagokhoz.

    Egyébként tényleg egészségtelenül sokan vannak mindenhol. Én már egy ideje nem játszottam, de visszanéztem amikor ingyenes lett...aztán kis idő múlva hagytam is mert annyian vannak mindenhol.
  • savior666
    #101
    Nekem kicsit elment a kedvem a játéktól.
    Gyűjtögetni nem lehet rendesen, mert 5en vagyunk egy lelőhelyre.
    Fekete meg piros zónákban állandóan leöl valami csapat.

    Amúgy ha valaki akarja, akkor eladom az accountom. Van rajta 367 nap prémium. Ha érdekel valakit, akkor írjon privátot.
  • mikromanus
    #100
    Ma jön a f2p váltás akkor? Jönnek a paraziták? Virtuális armageddon? kannibálmigráncshordák egy MMO világban? Majd kommentáljátok milyen hatása lett! Majd benézek egy kis borzongásért.
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2019.04.10. 12:20:58
  • savior666
    #99
    Én egy greataxe-s, sebzésre fókuszáló buildet néztem ki magamnak.
    Jó ez egy kezdőnek?
  • savior666
    #98
    Mik a játékról a vélemények?
    Változik valami a f2p-re váltáskor?
  • savior666
    #97
    Gondoltam kipróbálnám most, ha már van rá mód.
  • SzirmosSzisza
    #96
    Gondoltam küldök egyet, de ahogy nézem azt ingame kell venni én meg még nem csináltam meg a karakteremet se start óta :D
  • mikromanus
    #95
    Látom nem akarod kivárni amíg a sáskahadat ráeresztik ingyért. Be akarod előzni a tizedikei bibliai-albioni csapást. :)
    Vagy csak bemelegítenél a f2p start előtt mert a trial nem lesz használható?
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2019.03.22. 09:32:38
  • savior666
    #94
    Valaki tudna kuldeni privatban egy trial key-t?
  • savior666
    #93
    Azt olvasom, hogy április 10-től ingyenes lesz.
  • warbaro
    #92
    játszik valaki még ezzel a játékkal?
  • Bandras DaSilva #91
    Ás úgy tűnik, hogy itt sem ússzuk meg a sorokat...mondjuk a tegnapi tömegből lehett gondolni, hogy ma még többen lesznek:(

    Remélem azért este tudok majd valamennyit játszani.

  • Bandras DaSilva #90
    Elég sok minden változott, van aminek örülnek az emberek, van aminek nem.

    Iszonyú nagy tömegre készülj, én tegnap kezdtem, de néhány zóna tele van emberekkel...mint a heringek, mindenhol.

    Kicist mozognom kellett mire találtam egy oylan helyet ahol tudok valamit lőni is, gyűjteni stb.

    Gondolom a következő pár nap lesz a legdurvább, aztán majd oszladozik a tömeg.

  • Maxyka
    #89
    Ma újra elővettem a játékot. Anno a founder packet vásároltam meg. Kiváncsi vagyok azóta mit pakoltak még bele :D
  • ToxiMaxi
    #88
    Attól függ melyik csomagot vetted meg. Az enyém pl 19-én indul.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2017.07.17. 08:53:22
  • Tsurata
    #87
    Indulás ma, kevesebb mint 8 órán belül!
    Felfognak kerülni hasznos információk ide: www.albionoffline.hu

    Gyertek a discordra is. :)
  • savior666
    #86
    Valaki nem akarja elcserelni a jatekot? Bovebben privatban.
  • Bandras DaSilva #85
    Én is csak úgy random vettem meg, de nekem nagyon bejött. Van benne pár grind baromság ugyan, meg lehetnének változatosabbak a dungeonök, de ezzel együtt elég szórakoztató a dolog.

    pvp is vicces, a legtöbb cuccot nem olyan bonyolult ismét legyártani, bár azért a ritkább dolgok elvesztése eléggé tud fájni. Mondjuk ha te vagy a győztes, akkor meg öröm van és bódottá mert kerestél egy zsák pénzt.

    Sokszor lehet nagyobb zergekbe futni, de sztem ez kb. így van minden hasonló játékban.

    Ha valaki nem nagyon akar pvpzni, akkor is el lehet lenne benne elég jól, bár az utolsó nagy patch egy kicsit 1 központúvá tette a játékot.

    Gondolom megjelenéskor érdekes lesz az első pár nap:) aztán majd meglátjuk, hogy mennyire marad meg a népesség. Most egy ideje nem tolom már a bétát, de amikor még aktív voltam, akkor azért mindig lehetett embereket találni. Szóval van egy fix bázis.

  • Tsurata
    #84
    Már csak Július 9-ig lehet vásárolni Founder Packot és a béta szerver zárás is 9-én fog végbe menni.
    A megjelenésig fel fogom tölteni segítő kezekkel ezt az oldalt fontos információkkal a kezdők segítségére:
    http://albion.mmovilag.hu/
  • Burgernemham
    #83
    Értem. Köszi! Kicsit zsákbamacska nekem. Nem tudom tetszene e.
  • Győri Devi
    #82
    Nem lesz ingyenes.

    "When the game goes live, current founder’s packs will be discontinued and replaced with starter packs, which will give full access to the game but offer less value for money than the founder’s packs as this is only fair to all founders who help us in making the game. Of course, all founder's will automatically get full access to the game on release as well."
  • Burgernemham
    #81
    Az volna a kérdésem, hogy a két múlva bekövetkező hivatalsos start után ingynes lesz a játék vagy marad a jelenlegi formájában? Nyilván két hétre már nem fizetnék érte, ha az előbbi variáció a nyerő.
  • Tsurata
    #80
    A leendő játékosok akik további magyarokat keresnek és/vagy tippekre/segítségre van szükségük, esetleg csak beszélgetni szeretnének.

    Csatlakozzanak ehhez a Discord szerverhez: Katt ide
    Utoljára szerkesztette: Tsurata, 2017.06.14. 13:07:12
  • Tsurata
    #79


    Tesztelhető az új update a tesztszerveren.

    - Új mountok
    - Új javított Hellgate - új útvonalak, loot, mob statok
    - Pár UI javítás/alakítás
    - Black Market - Fekete piac ahol a mobokból lootolható dolgokra tesz a black marketes npc buy ordert és a megölt mobok számával növekednek az árak és az igény.
    - Minden felszerelés új részletesebb modellt kapott
    - Bekerült egy új "kezdő" barátibb tutorial

    Júni 7-én érkezik a Hector update és az utolsó wipe launch előtt.

    Link patch notes
    Link update ízelítőhöz
  • Tsurata
    #78
    #77 A mapok vannak színkódolva itt, zöld = biztonságos de ha a die gombra nyomsz 10 perc után bárki lootolhatja a hullád és elveszted a cuccokat, sárga = limitált pvp mód (bekapcsolhatja bárki a pvpt és neked eshet, de nem bukod a cuccod, viszont ha die-ra nyomsz akkor lootolhatnak) , piros = mindenki mindenkit ölhet és esnek a cuccok, itt már nincs opcionális kivárás hogy visszatöltődjön az életed, ha leütnek akkor vége és ledobod mindened.

    ja igen, zöld és sárga zónákban a cuccaid 10%-át veszíted el és a ezüstödből is ledob valamennyit, akkor is ha felkelsz és nem halsz meg teljesen.
  • RobCat
    #77
    Hali!

    Csak szeretném kérdezni, akinek már megvan, hogy ez a gamma Open PVP? A Black Desert Online pont itt lett elcseszve. lvl 50 felett nem lehet "relax" módban tolni, farmolni, egyedül nyomni. Jön pár vérpistike és lenyom. Sőt...meg se várják, hogy a kari felkeljen, azonnal letolnak megint 10 °% Hp -val.
    Köszi a választ.....!
  • Bandras DaSilva #76
    Szerintem elég sok gameplay video elérhető, úgyhogy meg lehet nézni, hogy milyen.

    Futni szerintem kb. mindenen elfut és elég minimálisak a töltési idők is, pár másodperc általában, szóval ezzel a részével nem lehet baj.

    Én kb. egy hete vettem meg, nekem eddig tetszik. Nagyon jók az ötletek benne, de elég grindfest jellege van. Mondjuk éppen ezért van mindig mit csinálni. lehet saját szigeted, ahol fejleszthetsz, építhetsz mindent. Ez mondjuk elég sokba tud kerülni, de vicces. Ha guildbe belépsz, akkor van guild terület is (sziget), ez azért ajánlott mert a városokban néha elég sokba kerülnek a különböző szolgáltatások és egy ideig eltart mire felfejleszted a saját dolgaidat.

    A fejlődés az elején gyorsan megy, aztán kicist belassul. Rengeteg lehetőség van és ez néha zavaró is lehet mert mindent ki szeretne próbálni az ember. Én most próbálgattam kis íjászkodást, kardozást, varázslást, stb.

    Egy ideig eltart mire rájön az ember a kisebb-nagyobb trükkökre.

    A térkép jó nagy, rengeteg ember online.

    A grafika kissé rajzfilmes, elnagyolt, de azért nem gáz. Nekem valahogy bejön.

    A harc mondjuk nekem egy kicsit statikus tud lenni, de pvp-ben gondolom sokkal másabb. Azt nem próbáltam még mert egyelőre t3-as a karim és az még nem egy nagy szám.

    A legkisebb pakk olyan 30 dolcsi körül van, én ezt vettem meg.Ennyit szerintem bőven megér, de fontos, hogy szólózgatni csak ideig-óráig lehet, ez inkább a csapatokat és a közösségeket próbálja kissé erőltetni. Mondjuk egy MMO-ban ez nem akkora nagy hátrány:)

    Hogy mikor lesz unalmas a dolog azt nem tudom. Egyelőre én minden percét élvezem és azt is amikor rájövök egy-egy dologra. Rég volt már ilyen.
  • shaba23 #75
    Szedj össze 1000 fát, hogy jobb cuccot craftolhass magadnak az aktuálisnál. Aztán szedj össze 1000 fát az új területen + 3000et a régin, hogy még jobb cuccot craftolhass :) De közben ugyan ezt a kővel, meg az ércekkel meg a bőrrel meg a stb. Vagy fizethetsz és akkor nem kell annyit farmolni.
  • Torzonborz
    #74
    "hogyan fut"
    Tekintve, hogy a grafika kb baltával faragott még egy mikrón is jól fut. ;)
    A többi már ízlése kérdése.
  • greenee
    #73
    Sziasztok!
    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy nem e lenne valaki olyan kedves és egy pár órára megosztaná velem az accountját mert teljesen tanácstalan vagyok hogy megvegyem-e, hogyan fut, tetszen-e?! ,ha esetleg valaki megtudná velem osztani, nagyon hálás lennék.
  • shaba23 #72
    Köszi, hogy kipróbálhattam, de azt hiszem, ez nem az én játékom...
  • Jeffjohnson
    #71
    Nem volt rossz de én vagy 3 wipe-al ezelőtt játszottam vele, azóta meg elég sokminden változott. Az utolsó wipe és az indulás majd nyár közepén valamikor. Tipikusan olyan játék ha van csapat és szereted az instázást és a pvp-t akkor elég jó. Ha viszont questelésre vágysz és magányos játékra, akkor monoton és unalmas lehet. Ötletek jók benne csak ez a sok átalakítás és wipe miatt én már csak a véglegessel fogok újra játszani. Remélem megállnak most és nem lesz köv. Firefall belőle.
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2017.03.13. 10:31:12
  • BEAST #70
    Majd mesélj hogy tetszett. :)
  • Torzonborz
    #69
    Hmm köszi a bizalmas, elfogadom a felajánlást. :) Priviben írod a többit? :)
  • SzirmosSzisza
    #68
    Ha esetleg érdekel én megvettem és nem nagyon jött be, változtatok jelszót aztán kipróbálhatod.
  • Torzonborz
    #67
    Jeff, vélemény eddig a játékról? Nézegetem nagyon de nem tudom megérné e a 30 dodót.
  • BEAST #66
    Érdekes én nem olvastam ilyeneket, se azt, hogy pay2win lenne. :o