4549
  • TBTPumpa
    #4428
    PTR Patch érkezett, jövő hét szerdán érkezik éles szerverekre (EU viszonylatban)
  • TBTPumpa
    #4427
    Alexstrasza Spotlight:


    PTR szerverre jövő héten érkezik!

    A Dragons of the Nexus esemény hivatalos oldala!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.05. 10:23:51
  • ShaiHulud
    #4426
    vegre lehet majd kijebb zoomolni a kameraval, ezt hianyoltam nagyon hotsbol. tul kozel volt a kamera.
  • TBTPumpa
    #4425
    Cinematic videó:


    Nem kevés változtatás jön:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.03. 19:27:20
  • TBTPumpa
    #4424
    Érkezik Hanzo és Alexstrasza:
  • hitman1028
    #4423
    az első jelentkező kap ingyen egy Jaina kódot
  • TBTPumpa
    #4422
  • TBTPumpa
    #4421
    Új tartalmak és új event:
  • Nomad90Hun
    #4420
    Nem tudom mire gondolsz tegnap toltunk pár meccset haverokkal, egyáltalán nem volt ez a "2 ütés temetés" dolog, ha nálad ez van akkor ott lehet valami miatt belaggoltál pl, és mire láttad, hogy ütnek már késő volt. Olyan van, hogy low hp-val (100 v alatta) rohangál valaki (megcsináltam én is párszor), olyankor tényleg ez van, de nem attól lesz valaki überpro szerintem, hogy ezzel próbál brillirozni, hogy na mennyire low hp-n tudok még okoskodni a csatában. Ha fejbevágnak és épphogy túléled akkor elmész healelni és jössz vissza, nem szégyen az, ezért vannak a kutak meg a center, a kedves csapatodnak meg meg kell tudnia oldani 1-1 ember átmeneti hiányát, és nem pl. állat módra belerohanni ilyenkor egy 4v5 harcba pláne mondjuk ha a healer lett fejbe kólintva.
  • endorphinz
    #4419
    ilyen mocskosul elb.szni a játékot, hát menjenek a qrva anyjukba. baszki, kettőt ütnek és már halott vagyok, a tankok is hullanak mint a szar na ezzel aztán jól feldobták a játékot mondhatom
  • TBTPumpa
    #4418
  • TBTPumpa
    #4417
    Új Overwatch pálya és hősök:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.09.15. 21:42:00
  • TBTPumpa
    #4416
  • TBTPumpa
    #4415
    Jövő héten PTR, utána való héten pedig már az éles szervereken is kipróbálható lesz Kel'thuzad (akkor indul az event is).
  • TBTPumpa
    #4414
  • TBTPumpa
    #4413
  • TBTPumpa
    #4412
    Új event érkezik:
  • TBTPumpa
    #4411
  • ShaiHulud
    #4410
    VICTORY OR DEATH ⚔️
    Garrosh will be the next Hero to enter the Nexus!
  • Terawatt
    #4409
    Ezért nincs sose elég pylon.
  • TBTPumpa
    #4408
  • Terawatt
    #4407
    PTR patch note
  • Nomad90Hun
    #4406
    Vélemények?

    Lássuk csak:

    1. Ha nem healel nagyot akkor azzal a heal over time-al a seggét kitörölheti a csapat.

    2. Az ultik közül az ellökös szép, hogy a legközelebbi tereptárgyig röpíti az illetőt, csakhogy csanelezett, és eközben hatszor felmossák szegény félzerg zombiadmirálisunkkal a padlót.

    3. Csak, hogy a végére valami pozitív is legyen a lassítós cucca jól néz ki egyelőre, de eléggé high skill heronak tűnik, minimum hard nehézségre lesz szerintem besorolva.
  • Terawatt
    #4405
    Vélemények az új hősről?
  • TBTPumpa
    #4404
  • Terawatt
    #4403
    Uthernél a Guardian of the ancient kings-et nem csodálom, hogy nerfelték, viszont a benediction-re +20 mp cooldownt rakni... ehh :D
  • Kotomicuki
    #4402
    Megin' faragtak Thrall-on (is), mer' elsőre nem sikerült igazán ...-ra!
    Zeratul-hoz ismét hozzáértek, "természetesen" elvenni kellett tőle, megin'!
    Facér nyúlnak olyanhoz, amihez nem értenek!

    Ezek után remegve játszok pl. Butcher-rel (Leoric-kal, Muradin-nel...), hogy mikor teszik az(oka)t is tönkre, mer' az(ok) ezekhez képest egy gyilkológép(ek) má'...
  • TBTPumpa
    #4401
  • Nomad90Hun
    #4400
    Kinek szárnya, s lova sincs....

    Nekem már megvan de letolhatjuk.
    Bár én mostanában csapat hijján haverral szoktam csak párat vs ai-zni de
    attól még mehet. Ki tudja hátha összejön a team megint amúgy is pont 1 ember kéne nekünk hogy meglegyünk full pre-made-ek amikor toljuk.
  • NiGhTM4R3
    #4399
    Valakinek van kedve 15 meccset nyomni barátként ai ellen malthaels bargain questért?
  • Kotomicuki
    #4398
    Hát, az eddigi, villámszórós Thrall-t el lehet felejteni, és vagy-vagy alapon lehet annak részeit alkalmazni, ami valóban komoly visszalépés - azért, annyira OP nem volt, hogy ezt "érdemelje", szvsz.
    Ahelyett, hogy bármi pluszt raktak volna a már meglévő mellé, hogy esetleg mást is építhessen belőle az egyén - és ezek a lebutítások, értelmetlenségek teszik tönkre a játékot...
  • endorphinz
    #4397
    kár nováért, nagyon lecsúszott a többitől. részemről az új thrall sem váltja meg a világot
  • ShaiHulud
    #4396
    pedig a slam+bile build kibaszott jo szerintem.
  • Kotomicuki
    #4395
    Hát, elmúltak azok az idők, amikor több klón lövöldözött és sebzett is Nova-nál. Most már csak a "One in the Chamber"-hez lehet vele asszisztálni a "Rapid Projection" választásával...
    Aztán, ha mindenki "Blokk"-ot húzott az ellenfélnél, akkor nagyjából 4 vs. 5-té is vált egyből a játékmenet!

    Stitches-t is jó ideje faragják, nagyon ritkán adnak neki vissza morzsákat, de nem ő az egyetlen "hátrányos helyzetű" hős a repertoárban, sajnos!
  • endorphinz
    #4394
    stitchet mikor cseszték szét? komoly kivették a lvl 20-as teleportot és ehelyett az ellenfelekhez tudok teleportálni? hát ennek aztán sok értelme van bazzeg. eddig imádtam a hook-bekap-teleportál kombót, de ezután stitch is felejtős lett.

    a másik amit évek óta hiányolok az nova klón fejlesztése, nincs olyan balfasz aki bedőlne neki így konkrétan csak felderítésre használható. miért nem adnak neki normális ai-t amivel meglehet téveszteni az ellenfelet? lvl 16 talent asszem hogy kap hangyafasznyi dmg-et a klón ezt néhány noob még beszívja, alapnak kellene lennie ennek de inkább okosabb ai kellene

    malthael egész jó lett, kár a fantáziátlan ctrlc ctrlv skinjeiért
  • Terawatt
    #4393
    Ez a meccs szerintem a HGC eddigi legjobbja volt.

  • Nomad90Hun
    #4392
    Lehet Malthael csak holnap jön. Az akciók amik most vannak holnap járnak le, nem hinném, hogy az új hero miatt 1 nappal rövidebb lenne az akció. Amúgy kezd alakulni a 3 tankos meta 2 dps-el hael és support nélkül, készülnek a népek a kaszásra.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.06.12. 10:15:11
  • Terawatt
    #4391
    Ha már mondod a Battlefield of Eternity-t ott nagyon jól jön majd a Malthael. Sok hp van az immortal-nak és szépen sebzi. (Van egy maximális sebzés amire képes, hogy ne legyen OP) Solo lane-re simán lehet menni vele. Win rate statisztikából majd kiderül hogy teljesít.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2017.06.08. 14:03:17
  • Nomad90Hun
    #4390
    Igen szerintem is kicsit nagy a hype körülötte. Azért nem rossz a sebzése, nyilván lesz aki megoldja, hogy elküldje az ellen a melegebb éghajlatra párszor. Bár nekem az tűnt fel mind az ellenfél Malthael-je, mind Leyzar kicsit mintha óvatosan tolta volna. Malthi nekem inkább ganker karinak néz ki, az nekem tetszik, hogy amire számítottam, hogy jó lesz a self healje az bejött. 1v1-ben se lesz gyenge, nyilván megvan neki is az a pár pálya ahol OP lesz, ahogy pl. Novát se vinnék Battlefields of Eternity-re. A wave clearje egész jó, abból rosszabbra számítottam, plusz még nem láttunk igazán agresszív játékmódot vele, pedig mint mondtam self heal miatt lehetne, meg a másik még nem láttuk, hogy 1 Abathur v Auriel mit tud vele párban kezdeni pl. Bár mondjuk egy Butcher vs Malthael 1v1-ből nem biztos, hogy győztesen jönne ki.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.06.08. 07:29:17
  • Terawatt
    #4389
    Hát nem tudom. Elég sima meccs volt. Ne legyen igazam, de szerintem nem lesz valami népszerű a hős. (Én többet vártam tőle, így most nagyon pálya függő, hogy mire vinném)