176
Gran turismo 6
  • Al Age
    #96
    ...de így ez... megszokás kérdése.
  • csm
    #95
    igen,azt próbálgattam is,de az ahogy a nevéből is adódik,csak az érzékenységet állítja,nekem pedig valami deadzone config kéne. beállítottam +7-re a poén kedvéért,elég jól kapkodta a kormányt,de még mindig adagolhatatlan,mert az analóg kar középállásból kb egyharmadnyit döntve semmit nem csinál,a maradék távon pedig nagyon nehéz pontosan kormányozni. Xboxon a forzával nem tapasztaltam hasonlót,és vezethető is teljesen,de így ez....
  • Al Age
    #94
    Ezt a kontroller érzékenységet fixen megjegyzi, a tcs-t meg ilyeneket pedig autónként. Kivéve, ha olyan versenyre mész, ahol nem saját kocsival mész, hanem azzal ami "jár" a versenyhez, pl red bull-os bajnokságok. Ott minden belépéskor be kell állítani a kocsira vonatkozó dolgokat.
  • w77d
    #93
    tényleg és valahogy nem tudja a verseny előtti beállításokat megjegyezni a game? Minden egyes alkalommal vehetem le 5-ről 0-ra a stabilitás segédletet...
  • Al Age
    #92
    Előfordulhat ilyen, verseny előtt azon a beállítás-képernyőn, ahol van pl tcs, abs, meg ilyenek, na úgy emlékszem azon van legalul egy "controller steering sensitivity" vagy valami hasonló.
    -2-től +7-ig lehet állítani, alapból 0-n van, +2-re téve nekem már megfelelő volt.
  • csm
    #91
    kérdés,aki controllerrel nyomja,tapasztalt olyat,hogy az analóg kar kanyarodáskor úgy viselkedik,hogy nagy holtjátéka van? egyáltalán nem közvetlen így a kormányzás,kb 20-25 százalékot kell dönteni a karon,mire finom kormánymozdulat történik a játékban. ja,nem a joystick kopott,többel is kipróbáltam,mind ezt generálta...
  • Robi546
    #90
    Bocsi a dupla posztért de még annyi kérdés,olvastam interneten hogy van a GT5-ben is pontosan kb. 1080 autó,na például van egy Kupasorozat,Pickup Truck Cup/championship,csak az a gond hogy az új autóknál nincsenek Pickupok,meg kb. össze vissza van ott 80 autó vagy még annyi se,mert nem olyan sok van mint amennyire számítottam,vagy hogy van ez,bizonyos idő után nyitja fel ?
  • Robi546
    #89
    Aha,értem,A-Spec -ben szokok menni,eddig még nem találkoztam olyannal ahol csak PP Pont lenne a limit,közepesnél vagyok,azt hiszem Professional (alulról 3.dik),szóval jöhetne már egy olyan is,mert kicsit csalódtam a GT5-ben. Köszi a választ.
  • csabush
    #88
    Csinálgasd a karriert, csak az elején vannak ennyire skatulyázva, később csak PP pont limitek lesznek, a legtöbbre azt és olyan setup-al viszel amit akarsz, a limiten belül természetesen. Persze később is lesz olyan sorozat, ahol fix autók/kritériumok vannak, de szerintem szép számmal akad ahol csak a performance point a limit.
  • Robi546
    #87
    Igen,még annyi kérdés hogy vannak valamiféle más versenyek is ? Ahol elég sok verseny van,lehet pénzt nyerni és nincsenek ilyen kategória félék,a multin kívül. Előre is köszi.
  • Robi546
    #86
    Az úgy komoly,azért jó hogy 2 hete vettem meg a GT 5-öt. :D Bár nekem egy dolog végett nem tetszik,nem is lenne vele semmi gond azon kívül hogy minden verseny külön kategóriára van,ez végett nem nagyon lehet semmit csinálni,tuningolni kb. felesleges egy autót amivel max 3 versenyt tudok menni mivel a többi más kategória,ha meg nyerek egy kupa sorozatot (vagy hogy hívják),tehát 3 versenyt meg nyerek egy kategóriába,majd a következő megint más kategória például az egyik 1979 előtti kocsikkal mehetsz,a másikon Golf GTI -vel,amikor még nem volt PS-em,máshogy képzeltem el az egész Gran Turismo -t,ezért is ment el egy kicsit a kedvem a GT 5-től.
  • w77d
    #85
    mikor jön már valami új tartalom vagy DLC?
  • Amiga
    #84
    Ja és az 5-nek idén lelövik a multiját.
  • Amiga
    #83
    Hát azért a 6-tal jobban jársz, jobb a fizika és a jövőben azért biztosan sok tartalom jön még rá.
  • Amiga
    #82
    Nascar-ban az autókat kell kicsit macerálni, feljebb tekered a végsebességet és máris nem lesz olyan nehéz.
  • Amiga
    #81
    Használja néhol a motion feature-t pl. a Beyond two souls is...
  • The Protector
    #80
    Hali.Nem sok játékban talász motion feature-t,megbukott a dolog.Az első playstation játékokban még volt rá precedens,azonban később hanyagolták.Ps3-as pályafutásom során mindössze talán 2szer találkoztam mozgásos dologgal olyan játékban ami nem spec erre lett kitalállva.Army of two1 ha rántasz a gamepadon akkor újratölt és killzone, csapok megnyitása.
  • w77d
    #79
    igen vannak.. kb az autók fele (vagy talán több is) igen gagyi kidolgozást kapott és belső nézet helyett is csak a sötétség van. Ám mégsem ez a legnagyobb baja a játéknak, hanem az, hogy irreálisan agresszív az AI. Nascar futamot pl nagyon szerencsésen lehet csak nyerni, mivel kb 10 alkalomból 9-szer csodálatos módon az uccso körben utolér a mezőny és vígan pörgetnek ki a gecibe, nincs hova menekülni... Tiszta NFS, csak hogy én valami spéci szimulátorszerűséget akartam venni, nem egy idegőrlő autós akciójátékot.
  • Zholsta
    #78
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek érdemes megvenni használtan a Gt5-t,vagy jobban járok a 6-al? Egyik sincs még meg és most tervezek venni majd de nem sok jót olvastam eddig a 6-ról,az emberek nagy része azt mondja majdnem teljesen ugyanaz mint az 5.

    Valóban?
  • Szaszura
    #77
    Sziasztok!!Itt is vannak prémium és standard autok kidolgozás alapján úgy mint az 5-ben???
  • fcbdavid
    #76
    Szimulátorozás PC-n, autóversenyzés II. rész
  • mohus
    #75
    Egy (számomra) elfogadhatóbb intrót generáltam a gémhez link
  • Amiga
    #74
    Nem verseny, de a Heavenly Sword egy nagyon jó játék és kihasználja a kontroller ezen tulajdonságát.
  • mohus
    #73
    első bmw art
  • ricsa008
    #72
    ebben a kontroller elforditásával nem lehet kanyarodni mint pl a motorstrom apocalyps-ben? esteleg tudnátok még ilyen irányitásal biro játékot mondani?
  • Amiga
    #71
    Sikerült. :-D
  • Amiga
    #70
    Mindig kicsúszok, feltartanak, stb. Nem megy. :-(
  • MikX
    #69
    Jól kell menni! :D
    De tényleg... semmi különös nincs benne
  • Andriska86
    #68
    Srácok, mi a véleményetek a magyar felirat minőségéről?
  • Amiga
    #67
    Valaki a GT-pályát megcsinálta már 3 csillagosra a 125cc-s kart-tal? Van tippetek, hogyan kéne?
  • drago14
    #66
    Sziasztok!

    Megnyitottam a szuper kategóriát és csak ilyen 24 perces versenyek vannak!
    Majd esetleg lesznek hosszabbak is vagy csak ennyi van?
    Előre is köszi a választ!
  • a.carkey
    #65
    Shooting cars: The art of Gran Turismo 6's photography
  • tomi890125
    #64
    én szívesen nézem őket! :)
  • w77d
    #63
    amúgy pár képem, hébe hóba lövök 1-et, de még nem merültem el a photo módban..









  • w77d
    #62
    de engem az ideg basz szét én meg a PS-t XD
  • Szabi #61
    ez a lényege az egésznek :D
  • w77d
    #60
    komolyan mondom rohadjon meg aki az arany szintidőket kitalálta... 200x kell neki futni, mert egy picit valamit elcseszek azt már baszhatom is az egészet...
  • BenedekFeco
    #59


  • BenedekFeco
    #58




  • BenedekFeco
    #57