176
Gran turismo 6
  • maffioso
    #56


  • w77d
    #55
    Photo módban miért van, hogy az üvegeken átnézve nem látszik az autó mögötti füst és por? Rally-ba próbáltam pár képet lőni, hogy szemből mutatom az autót mögötte a baszott nagy porfelhővel, de az üvegeken keresztül nincsenek meg az effektek. Ez azért elég amatőr így...
  • ballor
    #54
    Kipörgetve a GT6!
  • BenedekFeco
    #53


  • a.carkey
    #52
    GT6 Vid
  • a.carkey
    #51
  • ballor
    #50
    Licence verseny: link
  • JohnnySmith
    #49
    Sejtettem hogy valamelyik a prémium, mert a GT5-ben is volt belőle.
    De hát a facelift EK nekem mindig jobban tetszett ;)
  • ballor
    #48
    A nyereményautók listája: link
  • maffioso
    #47
    Ha nem a ráncfelvarrott ek9-et veszed, annak szebb a textűrája és van belseje. (97-es évjárat)
  • maffioso
    #46
    A forza fizikája köszönő viszonyban sincs a gt6-éval. Én is nagyon csípem a forzát egyébként. Bámulatos motorhang, nagyon frankó pályák, touge, részletesebb autók. De az a fizika...

    arcade: a karrier módban a kedvencekbe tett autókat tudod még használni
  • w77d
    #45
    Elég fasza lett a game, bár egy kicsit csalóka ez az 1200 autó dolog. Ennek úgy a 80%a kevés poligonszámú és belső nélküli kocsi, amit én ma már nem tennék be egy game-be sem, no meg túl sok az egy modell alváltozatai téma is, főleg hogy ezek is mind gagyi modellezések.

    Normál internet híján (most mobilnetről írok vidékről) az Anniversary tartalmat nem tudtam még beregelni, de nem hiszem hogy az annyit dobna hozzá autók terén, hogy megváltozna a véleményem.
    A Forza 4 igaz, hogy csak 600 autót tud, de az egytől egyig precízen kidolgozott cucc. Ezt csak azért említem, mert csak a GT6 miatt rohantam PS3-at venni, de már megbántam, mivel ez nem hogy több, mint a Forza, hanem nemes egyszerűséggel kevesebb :S


    ui: nem tudom változtatni az árkád versenyre felkínált autók listáját valahogy? csak azok maradnak mindig amik az elejétől ott vannak? Illetve ilyen árkád gyors versenynél nem tudom megszabni, hogy milyen autók legyenek a pályán és mennyien?
  • oneal1
    #44

  • oneal1
    #43

  • mohus
    #42
    First impressions: szebb, átlátható menü, gyorsabb töltés, magyar, első versenyeken végre elémsorol az AI és egymást is gyűrik, Willow Spring a Vision Mercedes-szel nyomot hagyott bennem
  • JohnnySmith
    #41
    Csak úgy... :D

  • oneal1
    #40
    aki nyomja vegyen fel : utomi12
  • oneal1
    #39
    ez nagyon komoly lett, végre jó vezetni az autókat!:)

    nem hittem hogy a grafikán még lehet csinálni, néha csak néztem tátott szájjal:)
    várom a teli multis szobákat!:)

    már a B végénél járok:D
  • JohnnySmith
    #38
    Amúgy az irányítás és a fizika nagyon eltalált. Bár ezt lehetett sejteni az GT6 Academy után:-)
  • JohnnySmith
    #37
    A fémdobozon nincs matrica, csak a külső műanyag tokon. De valóban zavaró. A GT5 nekem is szarúl néz ki...
  • Nismo GTR 69
    #36
    Gondolom az 576-ba vetted a játékot.. Én is útállom ha ezt csinálják, ugyan ez volt a Gt5-el is annak idején, de ami kiverte a biztosítékot az az idei Last of Us borítója volt, annyira teleragasztották, hogy alig maradt látható valami. Egy tipp, megfogadtam hogy ezért az 576-tol nem vásárlok soha, mostantól csak a Konzolvilágtól, mert nem elég, hogy olcsóbb de teljesen szűz dobozokat adnak.
  • a.carkey
    #35
    Csókoltatom a k. édesanyját annak az illetőnek, aki nem szokik le a buta PS3 matricák borítóra ragasztásáról.

    (Mintha nem lenne a doboz körül egy celofán réteg is, amit ugye nagyokosék főleg arra találtak ki, hogy minden szart, amire felhívnák a k. vásárlók figyelmét, de később csak undorítja a dobozt és nem kell, na azt azon lehessen feltüntetni, és ha nem kell már csomagolásnál kivágni. Tele a tököm, hogy szét kell tapicskolni a műanyag v. doboz felületet azért, mert egy ember hülyesége miatt a K-EUba eljutó darabokra barom helyekre pakolják fel a kb. senkit sem érdeklő hülye matricáikat. Ha van olyan egyén, aki ha kézbe veszi a dobozt, akkor csak azt a hülye matricát nézi, és zavarná, ha az nem a dobozon, hanem a celofán rétegen lenne, attól elnézést kérek ...)
  • a.carkey
    #34
  • JohnnySmith
    #33
    Nagyon gondolkodom hogy szombaton menjek-e dolgozni vagy szabi... :)
  • BenedekFeco
    #32
    Ha megkapom pénteken, még szép! Szerintem reggelig nyomom :-)
  • JohnnySmith
    #31
    Ki kezd játszani már pénteken? Vagy ez hülye kérdés volt? ;)
    Már nagyon várós!
  • oneal1
    #30
    valami ilyesmit olvastam neten, hogy a gt6 ból egészítik ki a 7et ps4-re, de egy szaklap már meg nem mondom melyik azt írta, hogy nagy való színűséggel 2015ben jön majd a játék.
  • MikX
    #29
    Vagy kapunk megint egy félkész játékot, mint a GT3, GT5...
    Legalábbis ha tartják magukat az eddígi "ütemtervhez" miszerint egy generációban 2GT jelenik meg, abból az első hozza a grafdikai megújulást kevés tartalommal, s a második az "igazi"
    Legalábbis nekem a GT2, GT4 istenság volt mindígis...
    S ezért hatalmas az elvárásom a 6-tól is... hát pénteken meglátjuk :D
  • MikX
    #28
    És azért azt is tegyük hozzá, hogy Yamauchi úr sokmindent mondott már amiből semmi nem lett, szóval biztos csinálják a GT7-et PS4-re, az igaz...
    De én erre 2-3 éven belül nem mernék fogadni, hogy lesz is valami :D
  • tomsolo
    #27
    Legkorábban.
  • FxRRulez
    #26
    Ezt azért így koránt sem jelenteném ki, ugyanis a napokban jelent meg egy cikk, miszerint 2014-ben érkezik a GT7 PS4-re! És ez szerencsére nem egy légből kapott pletyka, hanem maga Yamauchi úr közölte! :D
    Mindazonáltal én sem fogok tudni beruházni még PS4-re, így tökéletes lesz a GT6 addig is.. :)
  • otto8914
    #25
    El is készítettem egy kezdetleges oldalt, ahol lehet jelentkezni.
    Az oldal a itt található.
    http://granturismo63.webnode.hu/
    Ajánljátok ismerőseiteknek.
  • oneal1
    #24
    én benne lennék ilyesmiben!
  • otto8914
    #23
    Ps3 GT6 ligát nem lehetne rendezni?
    Pár éve még pc-n rFactoron ligáztam, és jó lenne ha ps-en is lenne ilyen.
    Nem találni ps3-as ligákat (kivéve fifa és társai), ennek mi az oka?
    Jól gondolom, hogy csak ennyi kellene a ligához:
    - Valaki jó nettel, aki a szervert készíti. (jelszavas szervert)
    - Egy oldal (lehet akár fb oldal is, ahol tudunk beszélni, eredmények, pontállás, időpontok stb)
    - Játékosok min 6-8 fő.
  • oneal1
    #22
    én is dettó!

    1 év mulva a karácsonyi zsongás után tervezem megvenni a ps4et:D

    utána meg már nem kell sokat várni a következő GT-re ami arra fog megjelenni:)
  • CortezK2
    #21
    +1 Szokás szerint nem haladok a korral, a PS4 jópár évet csúszni fog nálam :D Addig viszont bőven jól elleszek ezzel+ amiket még nyomkodok :)
  • oneal1
    #20
    van aki már előrendelte rajtam kívül?:)
  • TomStorm
    #19
    Akkor ezt már nem veszem meg szerintem.Jó lenne ha lehetne linkelni Ps4-re valami akciós ár keretében.Még kereshetnének is rajta
  • Versace26
    #18
    Jó,csak tudod itt nem hallani a hangsúlyát az embernek,könnyen félreértelmezhető! Követem már azt a topikot is,Köszönöm a segitséged.
  • Moby
    #17
    Nem volt irónia a posztomban. Mivel nem lesz tömeges a ps4 tábor egy ideig, így a ps4 topikban gyűjtjük a psn id-kat multihoz(bannerban elérhető a táblázat). Ha tényleg tervezed ott a helyed, bár ezek a játékok még nem szerepelnek a táblázatban, mert később jelennek meg., de driveclubhoz biztosan bejelentkezik mindenki megjelenés környékén.