268
Viszaolvasva a topic elmúlt néhány oldalát értelmetlennek tartom a további nyitvatartást - egymást meghallgatni képtelen társaság folytatja itt napok óta egymás gyalázását.

Szálljatok magatokba egy kicsit.
  • steweee
    #68
    sajnos csak most volt időm ismét bekapcsolódni a héten az ünnepi elfoglaltságok miatt. kifejezett örömmel olvasgattam vissza a hozzászólásokat, és élvezettel konstatáltam, hogy zéró úr átlagemberhez mérten nem, de önmagához képest hatalmas stílusbeli javuláson ment keresztül. nem mondom hogy puha volt mint a vaj a tepsiben, de már nem olyan keményen fogalmazott mint a vídia. ezt az evolúciónak pozitív hatásának tudom be

    pusztán a kedvedért ismét átolvastam azt az egész szart amit egészségügyi törvénynek hívnak. és MEGKÉRNÉLEK ARRA, hogy a gyengébbek kedvéért, amibe előzőek alapján már belesorolom magam, légyszives mutass már rá arra a pontra, ahol le van írva hogy magyarországon KÖTELEZŐEK a védőoltások. tényleg kiváncsi vagyok rá. ugyanis iylet nyomokban (sem)találtam a törvény szövegében, de ott is mintegy kereszthivatkozásként önmagára utalva. copyzd be légyzives


    mivel gyönyörúen lepocskondiáztuk egymást ezügyben,hogy kultúráltan tegyünk pontot ennek az elméleti vitának a végére. az eldöntendő kérdés az, hogy az jelenlegi módosítás előtt érvényben lévő törvény előírta e TÖRVÉNYI SZINTEN a védőoltások beadását, vagy azt miniszteri szabályozásba sorolta, aki viszont rendeleteket hoz, ami viszont ellentétes egy uniós törvénnyel, tehát a jog szerint érvénytelen, felülvizsgálatra és módosításra szorul(t volna)

    gyakorlatilag úgyis erőalapon kormányoznak, és továbbra is marad kötelező a védőoltás magyarországon, és igen, azért hogy lehetőleg nyugdíjbavonulás után nem sokkal feldobja mindenki a pacskert...


    amit én látok az, hogy az egészségügyi törvény 2 paragrafusa hivatkozik a kötelező védőoltásokra, amit miniszteri rendelet szabályoz. egy miniszteri rendelet pedig nem lehet ellentétes a felettes törvényekkel. namármost az egészségügyi törvény meglátásom szerint (+sokak) nem tartalmaz utalást arra, hogy kötelező lenne az életkorhoz kötött védőoltás magyarországon, amivel viszont ellentétes a törvényben leírt alapelvekkel a rendeletben leírtak az a

    Az emberi méltósághoz való jog, A kapcsolattartás joga, A gyógyintézet elhagyásának joga, A tájékoztatáshoz való jog, Az önrendelkezéshez való jog !, Az ellátás visszautasításának joga !, -val


    a 18/1998. (VI. 3.) NM rendelet ugyan részletesen tartalmazza az eljárási folyamatot, de a 1997. évi CLIV. törvény az egészségügyről ami az alapját képzni - nem

    (AZ ORSZÁGOS EPIDEMIOLÓGIAI KÖZPONT MÓDSZERTANI LEVELE a 2013.évi védőoltásokról)

    vagyis értelmezhetetlen, hogy ha a törvény nem tartalmaz a védőoltásokról szóló egyértelmú kijelentést, hanem annak szabályozását a minisztérium (NM) hatáskörébe rendeli, akkor a vonatkozó érvényben lévő szabályok hogyan lehetnek még mostanáig ellentétesek egy európai uniós állásfoglalással, ami egyúttal törvényi erejú

    6. Cím

    Járványügy

    Védőoltások

    57. § (1) A védőoltás célja a fertőző betegségekkel szembeni aktív, illetve passzív védettség kialakítása.

    (2)123 A miniszter rendeletben határozza meg azokat a fertőző betegségeket, amelyek esetében blablablabla....

    mivel uniós tagok vagyunk lassan egy évtizede, ezért a jogharmonizáció keretein belül már meg kellett volna tenni a szükséges törvénymódosításokat ebben a témában is, amire mint említettem nem volt szükség, mert a TÖRVÉNY nem tartalmazza a kötelező védőoltásokat, hanem miniszteri hatáskörbe rendeli annak részletes szabályozását. a miniszteri rendelet írja elő az oltások életkorhoz történő kötelezővé tételét, ami viszont ellentétes az unió által meghatározott alapelvvel, amit előzőleg beraktam

    mivel csináltam mást is közben, így elsőre visszaolvasva van bene némi fogalmi zavar az ismétlések okán, de fél háromkor már nincs kedvem javítani, a lényeg benne van. kap egy csillagos ötöst aki bekopizva megmutatja nekem mint kis lükének hogy hol van a törvényben hogy kötelező lenne a védőoltás magyarországon. hogy egy miniszteri rendelet mit tartalmaz az le van fosva, az már az alaptörvénnyel is ellentétes, nade ezt most akkor gyorsan módosították is hogy jogilag is indokolható legyen a kötelezhő védőoltások adása, mert nagyon kilógott a lóláb



  • Balumann
    #67
    "hallottam valamit, hogy ha valamilyen valláshoz tartozónak nevezed magad, akkor megtagadhatod az oltás beadatását, anélkül, hogy megbírságolnának."

    Mivel az oltás megtagadásával nem csak a saját (vagy gyermeked) egészségét veszélyezteted, hanem a környezetedben élőkét is, nem valószínű, hogy kilehet játszani. Nem sokan akarnak újra járványokban megdögleni néhány hozzád hasonló idióta miatt.

    "Az ismerőseim vagy agyaggal kiszivatták, vagy homeopátiával kivezettették a mérgező oltásokat, de elkerülni egyik sem tudta."

    ... ... áh mindegy.
  • mikike
    #66
    köszi

    azért jó lenne tudni, a gyakorlatban hogyan lehetne elkerülni a bírságot is
    hallottam valamit, hogy ha valamilyen valláshoz tartozónak nevezed magad, akkor megtagadhatod az oltás beadatását, anélkül, hogy megbírságolnának.
    de konkrétumot nem tudok, lehet, hogy csak legenda.
    Az ismerőseim vagy agyaggal kiszivatták, vagy homeopátiával kivezettették a mérgező oltásokat, de elkerülni egyik sem tudta.

    pedig van köztük olyan is, aki a védőnőt sem engedi be a házába, ne egrecírozza már, szerencsétlen gyerekét

    szóval ő rendesen körbejárta a témát, jogszabályilag
  • fonak
    #65
    Igen, az internet igencsak lenyomta a jel-zaj viszonyt a hasznos információkat tekintve. Áldás és átok egyszerre, ez van. Van olyan ismerősöm, aki csak arra használja, hogy youtube-on "működő" örökmozgókról, ősi idegenekről, a piramisok "titkairól" stb. szóló videókat nézzen, amiknek természetesen mind hitelt ad.
  • FtranX
    #64
    Igen, ez egy mentalis fertozes, ami fokent az internet altal terjed. Az informacios forradalom egyutt jar a dezinformacios forradalommal. Most az tortenik, hogy a hianyos szocializacioju, konteos gondolkodasra fogekonyak nagytobbsege elkapja a betegseget, mig 10-15 evvel ezelott a viszonylagos izolacio miatt csak kevesen estek aldozatul.
  • uwu420
    #63
    Ezt most úgy mondod mintha nem lenne már nekik rohadtul mindegy.
  • hihy
    #62
    "5.) Akik azt hiszik, h ezzel juttatják be a chipet, azoknak csak annyit, h nem chipet kapnak, hanem nanorobot alkatrészeket, amik majd a HAARP-al lesznek aktiválva és szépen beállítja a Világkormány a hőn áhított 500 milliós létszámot. A többiekből - szorri gujsz - csokispudingot csinálnak a kis robotkák. Kell a kajcsi a kiválasztottaknak."

    Huh! Ezt kár volt, mert a sok hülye agyatlan még igaznak veszi.
  • immovable
    #61
    Pedig geci sok ilyen agyoniskolázott van. Elég csak felnézni a facebookra, ahol úgy eszik a butaságokat, mint a cukrot. Mindenféle kritikai érzék, kétkedés nélkül osztják a chemtrail, gyíklények, megvan a rák ellenszere csak nem engedik a lobbisták, ufók, stb sztorikat.
  • WhiteStar
    #60
    amikor valakit hallok ilyeneket beszélni, magamban azt kívánom bár ne kapta volna meg csecsemőkorában a szurikat, és most rockerkedne két mankóval félig bénán valamelyik lépcsőház fordulójában a földön.
  • TokraFan
    #59
    Én próbálom nem Őt hibáztatni, igaz, elég nehezen megy. De mit várunk akkor, amikor a normál, önkormányzati általános iskolából úgy jön haza a fiam, hogy a rajztanár, míg máskor a technika tanár, mindenféle ezoterikus baromsággal tömi a fejüket, -pl. Emoto és a csodavíz-, vagy még sorolhatnám. Indítottam is feljelentést az ügyben, tudniillik, ha már nem egyházi mese iskolába járatom, akkor elvárom, hogy értelmet vigyenek be inputként a fejébe, nem pedig a sötét középkort idéző misztikus ezo zagyvaságot. Ezek a marhaságok úgy terjednek, mint egyfajta szellemi, pszichés vírus. Egyre többen fertőződtek meg az elmúlt 10évben, mára pedig a járvány gigászi méreteket öltött. Mint az jelen topik főszereplőjén is szépen demonstrálható.
  • Herold
    #58
    Áhh, ilyen ember nem létezhet. Ez csak egy médiahack.
  • ZilogR
    #57
    1.) +fav

    2.) nem olvastam el semmit itt lentebb, mert már ölitek 1mást, ahogy illik, majd vmikor elolvasom

    3.) elolvasod, megérted és átgondolod: Alap szaporodási ráta. Érthető, miért elég kb.65-70%-át leoltani a népnek influenzakor...

    4.) Én jobban szeretem az olyan világot, ahol a sok fertőző ember időben be van oltogatva, mint azt, ha felszállok egy távolsági buszra és buggyanó gennyet köhög rám a mellettem ülő.

    5.) Akik azt hiszik, h ezzel juttatják be a chipet, azoknak csak annyit, h nem chipet kapnak, hanem nanorobot alkatrészeket, amik majd a HAARP-al lesznek aktiválva és szépen beállítja a Világkormány a hőn áhított 500 milliós létszámot. A többiekből - szorri gujsz - csokispudingot csinálnak a kis robotkák. Kell a kajcsi a kiválasztottaknak. :)
  • immovable
    #56
    Ilyet ne várj. Max youtube, facebook, vagy valami időkjelei illetve hasonszőrű "hiteles" forrást. Ők megvetik a mainstream-et, mert azt a gyíkemberek üzemeltetik a zsidókkal közösen. (ez nem vicc)
  • immovable
    #55
    Indexen, szinte minden blogban "okoskodik", legyen az politika, vagy tudomány. De már van róla blog. :D
  • immovable
    #54
  • immovable
    #53
  • Herold
    #52
    nemrég publikálták, hogy a kemoterápiás kezeléseket végleg beszüntetik mert semmi értelme.

    Forrás?
  • Balumann
    #51
    Na ez az, amit már tényleg nem nagyon lehet megállni személyeskedés nélkül. Te tényleg komplett idióta vagy. Pedig az evolúciós topikban mintha már kezdtél volna értelmesebb dolgokat irogatni.
  • Zero 7th
    #50
    "valami ilyesmire számítottam. önmagadat minősíted most is, de szerencsére úgy, hogy a gatyádból is kirázlak"

    Muhaha, meg ahogy te azt elképzelted.

    "megkeresem a statisztikát erről, csak a rengeteg anyagom között hirtelen nem találom"

    Huhúúú, már csak úgy rázódom...
    Ha esetleg az lesz a statisztika fejlécében, hogy influenza, akkor az a minimum, hogy térden csúszva jelentkezz önként, hogy le akarsz szopni.

    "-igen, én sem voltam korrekt amikor ezt írtam,"

    Júj, ennyire azért ne erősen rázz!

    "de elsősorban a nyugat európai országokra céloztam ezzel. a keleti blokk le van fosva"

    Ja, mert mi is oda tartozunk, tehát ez lényegtelen. Logikus, persze.
    Na meg nyilván, az az ország, amit lehazudsz, az nyilván nem számít...
    Maradjunk annyiban, hogy itt is torokra vetted a faszt.

    Azon a retardáltságon meg már nem is akadok fenn, hogy egyik mondatban közlöd, hogy csak itt kötelező (ami nem igaz), a következőben meg azt, hogy MÉG ITT SEM. Igen, rettentően összeszedettek a gondolataid, és azt szépen fel tudod fűzni egy logikai láncba, ezt egyértelműen látjuk. (Nem.)
    Az meg már csak hab a tortán, ahogy azt elképzeled, hogy valami nem törvény, DE MINDENKI ÚGY CSINÁL, mintha az lenne. Ez már olyan szintű kreténség, hogy az számomra hihetetlen.

    Na és akkor a jog... Hogy miért nem lep meg, hogy ehhez is hülye vagy, mint a segg?
    Ha nem most látnál először nyitva törvénykönyvet, akkor tisztában lennél vele, hogy egy rakás törvény úgy működik, hogy az alapokat lefekteti, a részleteket meg kormányrendeletre vagy miniszteri rendeletre, vagy önkormányzati rendeletre bízza. Ez azért van, hogy ne a kurvanagy igényű (sokszor többséges, vagy kétharmados) törvényt kelljen módosítgatni az olyan részletek ügyében, ami akár évente változhat.
    Retardáltra fordítva:
    A törvény előír kötelező védőoltásokat. Azt, hogy konkrétan MI ELLEN kell oltást beadni, azt a hatályos miniszteri rendelet mondja meg.
    De a törvény egyértelműen kimondja, hogy vannak életkorhoz kötött kötelező védőoltások. Ott van feketén-fehéren, csak te picsára hülye vagy a joghoz.

    Továbbá az önrendelkezés joga érdemben csak a foglalkozáshoz kötött, és a külföldi utazás alkalmával kötelező védőoltások esetében áll fenn, mert -ha ez esetleg meglepne- a gyerekeknek nincsen önrendelkezési joguk 18 éves korukig. Úgyhogy nekik sajnos az életkorhoz kötött védőoltások gecire kötelezőek.

    Hívd nyugodtan Ricsit, pont ugyanazt a kreténséget sikerült leművelned, amit ő is szokott. Kezet is foghatsz vele, pont ugyanolyan retardáltak vagytok, sikerült kemény munkával a szintjére süllyedned.
    Nem értesz hozzá, tényszerűen tévedsz, de kibaszott nagy arccal osztod a faszságot.

    "ahol nincs adat :"

    EBBEN a statisztikában nincs adat, te nyomorult! Az nem azt jelenti, hogy nem is létezik, baszd már szíven!
    Azért ezt linkeltem, mert ezt találtam meg először, és már ebből is látszik, hogy hazudsz, amikor azt állítod, hogy csak Magyarországon kötelező.

    "látok némi összefüggést...."

    Ja, mert egy paranoid kretén vagy, te még egy szabásminta és a fénysebesség közé is képes vagy összefüggést látni, úgyhogy ez olyan gecire nem meglepő.

    Hogy a devizahitel hogyan érv védőoltás témában, azt csak te tudhatod...

    "valóban jó lenne úgy nyilatkozni egy témában, hogy annak a hátteréről van némi fogalmad. mert az oltásokat nem a járványok elkerülése miatt adják. és a magyar lakosság kipusztítása elsődleges cél"

    Igen, és mindezt a gyíkemberek irányítják, akik a negatív érzelmeinken élősködnek.

    Na menj a picsába, te ostoba pöcs!
  • Molnibalage
    #49
    Mert sajnos a légzés spontán megy.
  • Herold
    #48
    Úristen, ez komolyan fáj...
    Mintha az analfabéta arról vitatkozna, hogy az O betű miért kerek és miért nem szögletes.
    Az ilyenek miért nem döglenek meg saját maguktól?
  • Micsu
    #47
    akkor most te be vagy oltva vagy sem?
  • steweee
    #46
    nem, de a nyilvánvaló hazugságokat talán nem kellene tényként tálalni. mondjuk aktuális példaként az MTA történelemtudományi intézete komplett....

    és társaik
  • steweee
    #45
    :)

    legközelebb vigyázok erre, ne lehessen belekötni. most csak guglival kerestem, a másik gépemen vannak a mentett anyagaim

    no, amúgy lehet kissé erős voltam, izgatottan várom zéró úr reagálását

    híradót remélem nézitek. épp most van erről szó
  • TokraFan
    #44
    "mivel az oktatási rendszer is a kezükben van"

    POntosan milyen oktatás van a kezükben? És szerinted kinek kéne oktatni? A sarki füvesembernek, akinek sanszosan még a 8 elemi is alig van meg? Vagy oktassuk Jézus kézrátétes meséjét?
  • steweee
    #43
    vannak olyan gyógyszerek és oltások amik hatékonyak, és segítettek a járványok leküzdésében. meg vannak olyanok is amik mérgek, és egészen más elgondolásból gyártják és terjesztik őket. külön érdekessége a dolognak, hogy épp nemrég publikálták, hogy a kemoterápiás kezeléseket végleg beszüntetik mert semmi értelme.

    ahhoz képest évtizedekig úgy relkámozták, hogy a szörnyú rák egyetlen lehetséges gyógymódja, és ha az se segít akkor amúgy is bizonyosan meghalt volna a beteg.

    rák (betegség) egészséges szervezetben ki sem alakulhat, természetesen a magas dózisú vegyi vagy nulkeáris behatás bárkit megbetegít vagy megöl

    a betegség az egészség hiánya, mivel üzleti jelleggel profitorientált lett az orvoslás, ezért átalában véve az egészségügynek nem érdeke hogy egészséges társadalomban tevékenykedjen és csak az elkerülhetetlen és szükséges rosszat próbálja gyógyítani, hanem egy begeg és fogyasztói társadalom létrehozása a célja
  • TokraFan
    #42
    Azt pedig kommentálni is nehéz, hogy Antal Velériát hozod fel "hiteles forrásként"...Ultra LOL :-D
    vajon tudtad-e, hogy bárki készíthet weblapot, nincs semmiféle elme kontrol? Akár elmebetegek számára is nyitott a virtuális tér...Az már kizárólag a Te szűrődön múlik -már ha van ilyen egyáltalán-, hogy képes vagy-e a szelekcióra infomrmáció, és annak látszó betűhalmaz között. Esetedben, erre még gyűrni kéne kicsit!
  • steweee
    #41
    nem az. egyáltalán nem. de azt meg kellene mindenkinek értenie végre, hogy vagy rengeteg oylan dolog az orvostudományban ami hatalmas előrelépést jelentett az emberiség számára, a valódi egészség megőrzését, a betegség meggyógyítását szolgálja igen fejlett módon

    és EMELETT UGYANAKKOR jelen van egy olyasfajta törekvés, ami a népességszabályozás NWO által kigondolt módját hivatott elősegíteni

    ezt aki nem fogja fel az nem ért meg semmit. nem az orvostudománnyal van a baj, hanem olyan részterületeivel, mint a szándékos tömeg félretájékoztatás (pl: koleszterin, só és zsír használata étkezéshez, ipari múanyag élelmiszerek elfogadott határértékei, rák, AIDS, és VÉDŐOLTÁSOK STB.)

    mivel az oktatási rendszer is a kezükben van túlnyomó részt, így olyan sztereotípiákat, féligazságokat vagy hazugságokat ültetnek el az egészségügyben dolgozók között, ami persze átterjed a társadalom többi részére is, ami nem az emberi élet és életminőség mellett, hanem ellen dolgozik _!

    és persze rá lehet fogni később hogy a "tudomány akkori állása szerint..."

    felelősség ledobva, én meg persze egy sg-s megmondóember vagyok...
  • TokraFan
    #40
    Sztem Te beteg vagy! Ezek nem felvilágosító jellegű írások, hanem ostoba konteós baromságok az arra érzékeny vevők számára...
    Akik pedig vevők az ilyesmire, azoknak azt is bármikor beadom, hogy a Föld piramis alakú...
  • steweee
    #39
    na akkor egy kis felvilágosító jellegú olvasgatnivaló :

    http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?n=ak-78&pid=38041&blog_cim=A%20magyar%20jogforr%E1si%20rendszer

    és hát fentiek miatt mivel a neten túl köztudottá vált hogy ez az egész egy átverés, ezért gyorsan léptek cion bölcsei, és meghozták legutóbb ezt :

    http://www.medicalonline.hu/eu_gazdasag/cikk/modosulnak_a_kotelezo_vedooltasok_beadasanak_szabalyai

    és még néhány érdekesség :

    http://magyarnarancs.hu/belpol/ujabb_vedooltasugyek_magyarorszagon_-_meg_elvezne_is-68804

    http://ataszjelenti.blog.hu/2012/04/02/kell_e_kotelezo_vedooltas_es_fel_lehet_tenni_ezt_a_kerdest

    http://antalvali.com/hirek/vedooltas_igen_vagy_nem

    legjobb és kötelező :

    http://bekenagykovet.hu/okesz6.html
  • steweee
    #38
    valami ilyesmire számítottam. önmagadat minősíted most is, de szerencsére úgy, hogy a gatyádból is kirázlak

    "statisztikailag bizonyított ! hogy semmilyen előnyös hatása nincs a védőoltást kapott embereknek a betegség kialakulásában/megelőzésében/legyőzésében azokhoz képest, akik nem kaptak oltást"

    Ez szimplán hazugság. - az, mármint TE HAZUDSZ. megkeresem a statisztikát erről, csak a rengeteg anyagom között hirtelen nem találom. szóval addig maradjunk a döntetlenben ennél a napirendi pontnál


    "egész európában KIZÁRÓLAG magyarországon kötelező a védőoltás beadása/beadatása"

    Hazugság, jellemzően a keleti blokk országaiban kötelező. Jobban is a járványügyi helyzet ezekben az országokban. -igen, én sem voltam korrekt amikor ezt írtam, de elsősorban a nyugat európai országokra céloztam ezzel. a keleti blokk le van fosva, menj át az NWO topicba, a 60980-on találsz egy linket, nézd meg. korábban hasonló leleplezés volt az AIDS-ről is. ott majd megértheted hogy miért van úgy ahogy

    lássuk :

    ahol biztosan nem kell :

    Ausztria, Dánia, Észtország, Finország, Németország, Luxemburg, Hollandia, Spanyolország, Svájc, Egyesült Királyság

    mondjuk már a 2000-es évek előtt is elég nyilvánvaló volt hogy katonai fejlszetésú és felhasználású vírusról van szó, de még így is alig ölt meg embereket a várt eredményhez képest. linkje most nincs meg, de ügyi vagy te, kutakodjál kicsit

    ahol kell :

    Belgium, Franciaország, Magyarország, Olaszország, Csehország,

    ahol nincs adat :

    Görögország,írország,norvégia,lengyelország,Portugália,Románia,Szlovákia, Szlovénia, Svédország. ezekből a görög, ír, norvég, svéd, portugál nem kötelező, többit nem tudom biztosan

    látok némi összefüggést....


    "NINCS ILYEN TÖRVÉNY ami kötelezővé tenné,"

    Hazugság, az 1997. évi CLIV. törvény az egészségügyről rendelkezik róla.
    http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99700154.TV

    remélem bemelegedtél, mert a lényeg most jön :

    te kis tudatlan butuci, legszivesebben most megsimiznélek, hogy így elárultad hogy mekkora egy balfasz vagy jogból. ezentúl remélhetőleg mások is ennek megfelelően fogják komolyan venni amit gagyogsz néha. szólok majd richard donkeys kollegának hogy jöhet át szapulni téged.

    ha van magyarországon egy jelenleg is hatályos 1997-ben alkotott törvény, amelynek a 6. cím védőoltások menüpont alatt került meghatározásra az alábbiak szerint :

    Védőoltások

    57. § (1) A védőoltás célja a fertőző betegségekkel szembeni aktív, illetve passzív védettség kialakítása.

    (2)123 A [b]miniszter rendeletben[b] !!!!!!!!!!!!!! határozza meg azokat a fertőző betegségeket, amelyek esetében

    a) életkorhoz kötötten,
    b) megbetegedési veszély esetén, illetőleg
    c) külföldre történő kiutazás esetén a kiutazó költségén
    kötelező védőoltás elrendelésének van helye.124

    (3)125 A miniszter egyes munkakörökben való foglalkoztatás feltételeként a munkáltató költségére védőoltási kötelezettséget írhat elő.126

    akkor az nem lehet ellentétes egy 2002. évi VI. törvény

    az Európa Tanácsnak az emberi lény emberi jogainak ....papparappa...-val

    angolul tudsz ?

    Chapter II

    CONSENT

    Article 5

    General rule

    An intervention in the health field may only be carried out after the person concerned has given free and informed consent to it.

    This person shall beforehand be given appropriate information as to the purpose and nature of the intervention as well as on is consequences and risks.

    [b]The person concerned may freely withdraw consent at any time.[b] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    fordítsam esetleg GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT ?

    tehát már nincs hatályban, mert ellentmond egy feljebb való törvénynek (mo. az unió tagja, erről tudsz ? )

    az más kérdés, ahogy a devizahitelek esetében még mindig megy a szófosás a tévében, hogy hát a bankok vesztesége!!! :) , a bankszektor bedőlése !!!!!! :) meg a szerződés szerint vállalt kötelezettség %!!!!!! :) meg hasonlók...

    valójában arról a 3.000 milliárdnyi extraprofitról szól a mellébeszélés meg az időhúzás, hogy mégis mire lehetne ráfogni hogy mégiscsak fizessék már be a hitelfelvevők a sosem létezett devizahitelük után a megemelkedett törlesztőkeg végig, amiről ugye már 80-as IQ felett bárki tudhatja hogy ez nem devizahitelszerződés volt, hanem forint kölcsönszerződés, soha nemlátott devizát, hanem devizaalap-elszámolású (valójában ilyen nem is létezhetne), pénzügyi termék sem volt soha mert a lakossági kölcsön esetében ilyen sem létezhet, mert a bank egy (pénzügyi) szolgáltató cég minden esetben, nade azért csak még mindig ennyi év után is megy a mainstream médiában a gennyes hazudozás (kivéve echo tv)

    ugyanez a helyzet a védőoltásokkal is, és te meg - szegény david icke lepocskondiázása után szabadon - Ócsai Lajos seggéből kifosott szarságokat hinted itt mint valami tudományos okosságot.

    valóban jó lenne úgy nyilatkozni egy témában, hogy annak a hátteréről van némi fogalmad. mert az oltásokat nem a járványok elkerülése miatt adják. és a magyar lakosság kipusztítása elsődleges cél
  • Zero 7th
    #37
    Ez biztos, hogy a szezonális influenzára adott oltásokra vonatkozik, elferdített, fele-sem-igaz, balladai homályos, népmesei formában.

    Azoknak az oltásoknak a hatásossága tényleg elég rossz, de ez már megint a fától az erdőt tipikus esete. Az oltás kérdésében pont kurvára nem a szezonális influenza elleni oltás a mérvadó.

    Csak hát ha a hülyék ebbe tudnak belekötni, akkor ebbe kötnek bele.
  • TokraFan
    #36
    "statisztikailag bizonyított ! hogy semmilyen előnyös hatása nincs a védőoltást kapott embereknek a betegség kialakulásában/megelőzésében/legyőzésében azokhoz képest, akik nem kaptak oltást"

    Eszednél vagy Te ember?
  • MerlinW
    #35
    Védőoltások a túlnépesedés ellen:)

  • Molnibalage
    #34
    statisztikailag bizonyított ! hogy semmilyen előnyös hatása nincs a védőoltást kapott embereknek a betegség kialakulásában/megelőzésében/legyőzésében azokhoz képest, akik nem kaptak oltást

    Aha...

    A himlő meg véletlenül tünt el mi...? Soroljam még azon betegségeket, amiben még 70-100 évvel ezelőtt is a generációk 10-20%-a megpusztult vagy menyomroított? Tudod, az USA egykori elnöke is olyan betegségtől bénult le gyakorilatilag, amire ma védőoltás van?

    Soroljam azon gyakori betegségeket ami 100 éve gyakori volt, ma meg hírét sem ismerik?

    A posztod további része is téves vagy szimplán hazugság.

    Öcsém, te annyiar sötét vagy, hogy arra szavak nincsenek... Nem is értem, hogy miért nem húzol el a rákba az ilyen hülyeségeiddel már.
  • Zero 7th
    #33
    Egyébként ez elég aranyosan röhejes, hogy vannak itt az SG-n ilyen indikátoremberek, akik szinte teljesen megbízhatóan, 100% pontossággal működnek.
    Még ha semmit sem tudsz a témáról, amihez hozzászólnak, biztos lehetsz benne, hogy a legidiótább, legfelszínesebb, legfaszabb végén fogják meg a dolgot mindig, és elég csak a homlokegyenest ellenkezőjét feltételezni, mint amit mondanak, és már közel is jársz az igazsághoz.

    :)
  • Micsu
    #32
    sztem így se meg úgy se fogja fel úgyhogy tökmind1 :D
  • Micsu
    #31
    nekem nagyon közeli hozzátartozóm nem élne ha nem lennének gyógyszerek meg szakorvos meg stb
    tudom hogy sokan pont ebből gazdakodnak meg de konkrétan leszarom ha én pont e miatt élek
  • Zero 7th
    #30
    Születéskor várható élettartam az, nem átlagéletkor.
  • immovable
    #29
    "persze az egész orvostudomány csak lehúzás meg kamu (not)"

    De ha betegek azért elmennek az orvoshoz ne félj. :)