6
  • SanMaster
    #6
    ez egy nagyon király játék! Imádtam Xbox-on! Egy kicsit rövid, a grafika hibátlan, nekem a sztori is nagyon bejött. Én egyfolytában cipeltem a csajt, ha kellett, ha nem. Aki játszott vele, tudja miről beszélek
  • yesname #5
    Hülyén van a cím megfogalmazva. Úgy szerette volna értetni, hogy a legjobb játék, azok közül melyekkel alig játszanak.
  • Sajátvéleményem
    #4
    "A legjobb játék" Az angol tudósok állapították meg? Már a külseje sem néz ki jól (Super Mários).
    20 éve lehet jobban fogyott volna. Hát, nem egy MOHA, vagy San Andreas...
  • lammaer
    #3
    PCn nem a warez miatt lesz leginkább bukta.. egyszerűen ez az ugribigri third person tipikus konzol cucc.
    Nem leszólásként írom, mert én szeretem ezt a stílust (legalábbis a DArksiders az pl bejött), de a PCs táborban ezek nem szokak amúgy sem ütni. Míg néz meg egy komolyabb PC játékot (Civ5), azt is warezolják mégis siker.
  • Tinman #2
    "a legjobb játék, amivel alig játszanak"

    Egy korrekt, kellemes cím, de a legjobb? Kizárt.

    A PC-s tábor pedig lewarezolja majd meglásd és PC-n is durva bukta lesz a cím.

    Szerintem:

    [Normal fokozat, XBOX360.]

    + Eleinte kisebb BGE feelingem volt, ami chapter 10-től teljesen eltűnik, tesznek róla... vagy így vagy úgy, de ez jó ajánló, akárhogy is veszem.
    + Nekem ez egy nagyon kellemes és maradandó "utazás volt" az Enslaved világában, reméljük tényleg lesz folytatás... én nagyon örülnék neki. Őszintén sajnálom, hogy bukás a kasszáknál, pedig kellően eredeti és egyedi volt... persze kisebb lopás innen&onnan, de jól ötvözték.
    + VÉGE WTF
    + Sztori, érzelmi szál
    + Puzzleplatfrom elemek kellemesek
    + Boss harcokat szerettem
    + Hiába egy gombos az ugrabugra, az utolsó 4 fejezetben azért lehet figyelni és izzadni eleget
    + Színvilág
    + Arcmimika/érzelmek kifejezése.
    + Zenék ahol voltak, tetszettek... semmi legenda, de szépek voltak, orchestra téma átjött.
    + Hangokat nem szoktam kiemelni, de normális cuccal hallgatom és eléggé életszerűek voltak, kiválóan segítettek átélni a sztorit.
    + Harcok nehézsége kellően jól belőtt és néha élveztem is a kevés, de könnyen kezelhető kombóval megfűszerezett aprítást.
    + Volt benne epikus harc :-) Sőt epikus platform rész is (szélmalom).

    - 800 MS pont hozzá az 1 db. DLC, ami egész érdekes lehet... rohadj meg MS! Költöm majd másra!
    - Helyenként "szarakameranézet"
    - Helyenként "szarafrém"
    - Pár helyen az átvezetők az enginnel voltak megkreálva, ami nem is lett volna baj, egészen addig, amíg nagytotálba nem mutattak valamit... az PS1 szintre sikeredett, inkább tudni sem akarok róla.
    - Egygombos Prince of Persia. Ezen azért lett volna még mit csiszolni, de végére elfogadtam, hogy nem ez volt a játék lényege.
    - Félelmetesen kevés karakter, sehol egy kisváros, egy falu, ahol lélegző/élő NPC lenne. Ok, posztapok világ, de ennyire azért ne...


    Nálam: 8.2/10
  • menpe
    #1
    Egy Steam-es karácsonyi akcióban el tudnám képzelni.