164
How to Survive - Hajótörés Zombi szigeten :)
  • Hexex86 #164
    Steam: NN47Q-M82I5-A32WQ

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2015.11.09. 17:22:14
  • tomy88trance
    #163
    Valakinél nem bugzik a kovacos videó mint amikor egy játéknál magas a felbontás? Valakinek ötlete rá? A Third Person Standalone-t tolom
  • Szabi #162
  • Ironman2
    #161
    Nocsak,újra kiadták! Third person nézetből élvezhetjük a játékot ezentúl!

    http://store.steampowered.com/app/360150/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.07.02. 19:58:10
  • Szabi #160
    Steam-en most 1 euro dlc-kkel együtt :D
  • AnuluWork #159
    Ezt ismeritek?

    The Long Dark
  • cikasz
    #158
    Időközben meg is lett! :)
  • cikasz
    #157
    Utána olvastam nem is gumi kell hanem biztosíték (Fuse). Nem tudjátok olyat honnan?
  • AnuluWork #156
  • lalakov
    #155
    Kevés van szerintem keress rá youtube-on.
  • cikasz
    #154


    Nem tudjátok hol tudok szerezni gumit? (nem olyat! )
    Az árammellény-hez kellene, de nem találok sehol. Bejártam már az összes szigetet, de nincs :( Az ideg szétvet már...
  • GaBika6
    #153
    THX!
  • Bluuzia
    #152
    Köszönjük szépen, tökéletesen működik!
  • lalakov
    #151
    Hatalmas köszönet érte.
  • Teomus
    #150
    Sziasztok!

    Elkészültem a magyarítás legújabb verzióhoz való hozzáigazításával, így elvileg most már menni fog a játék a honosítással is (DLC-kkel és nélkülük is).
    Az alábbi linken tölthető, de hamarosan felkerül a Magyarítások Portálra is.
    http://www.mediafire.com/download/jm318exr3i2rez5/hts_hun_1.4_teomus.zip

    Üdv,
    Teomus
  • lalakov
    #149
    Bumerángból van háromnál több ágú is? A legerősebb változatot akarom bearanyozni.
  • Bluuzia
    #148
    Ja, azt nem is figyeltem, hogy a múlthéten jelent meg új DLC. A Barricade és a One Shot Escape - akkor ez lehet a baj. Köszi!
  • Tehasut
    #147
    Szeritnem az, hogy a múlt héten megjelent DLC-hez nincs hozzáigazítva a magyarítás.
  • Bluuzia
    #146
    Sziasztok!
    Problémám van az 1.3-as magyarítással. Tegnap megvettem pár DLC-t, és most próbáltam rátenni a magyarítást. Ahogy elkezdeném az egyéni játékot visszadob az asztalra, kilép a játékból és befagy a hang; újra kell indítanom a gépet. Steamen elindítottam a játékjavítást, egy fájlt kijavít, ezzel eltűnik a magyar nyelv.
    Régebben az 1.1-essel már végigvittem, hibátlan volt.
    Valakinek van ötlete, mi lehet a gond?

    Utoljára szerkesztette: Bluuzia, 2014.10.31. 14:16:04
  • lalakov
    #145
    Köszönöm. :) Már a harmadik szigeten járok, már féltem, hogy kihagytam valamit.
  • Teppik Amon
    #144
    igen, ahogy halad a történet, majd be tudsz jutni. Bódékat is ki tudod majd nyitni.
  • lalakov
    #143
    Be lehet jutni az erősen elzárt területekre?
    A megerősített bódékat fel lehet törni?
  • grebber
    #142
    How to Survive - unlock Express cleaner - £0.30 megszerzésében tud valaki valami segítséget adni?

    Express cleaner
    Kill 20 zombies in less than 5 seconds.

    Ezt hogyan? 20 zombit egyszerre sem láttam még soha nem hogy 5 sec alatt leölni ennyit :(
    Sajnos youtubon nincs fent ennek a végrehajtása.
  • ricsa008
    #141
    nem tudok átmenni a 2. szigetre... fekete kép sárga kurzorrAL de 5 perc várakozás után dobtam neki egy ALT+F4-et.... ötlet? volt másnak is ilyen?
  • grebber
    #140
    Steames mert azok mondták akik megvették!
  • Zeller01
    #139
    annyiért jó ár, de hol írja, hogy steam-es?
  • grebber
    #138
    Ubishopban most 3.5 euro steam kulcsot ad!
  • Teppik Amon
    #137
    Le van árazva a játék steam-en, a következő 6 órában még! 7 euró.
  • Gary
    #136
    Én is az ilyen hülyeségek miatt áldoztam be egy usb-s xbox360-as kontrollerre. (A windóz simán kezeli, mert a saját kölyke)
    Másfajtákat macerás volt konfigolgatni, bár az Xpadder és a Pinnacle game profiler elég jó gamepad emulátorok még billentyűket is rendelhetsz mindenhez a kontrolleren, így olyan játékot is tolhatsz, ami csak bill+egér vezérlésű alapból.
  • Norby646
    #135
    Akkor itt se vagyok egyedül. :)

    Egyébként tudtok hasonló játékokat amivel lehet "ugyanígy" 2-en játtszani?
  • PeeTeR
    #134
    hja en is kiprobaltam mindent ami lehetseges volt de nem akarja az igazsagot. nem reg vettunk teljesen mas gamepad -et gondolvan miert pont xbox360 pc gamepad -et vegyek (nekem valahogy nem tetszot). erre jott ez a qqqquuuuvva HtS amivel tok jol el tudnank okorkodni parommal, de neeeeem mert ennek pont az a fos kell. hat nem -.- :D
  • Norby646
    #133
    Nem érdekes már a dolog. Mindenhol azt olvasom hogy csak x360 kontrollerel megy, és emulátorral sem megoldható a dolog. :/
  • Norby646
    #132
    Sziasztok! 2-en szeretnénk játtszani a játékkal van, ma vettünk is egy gamepad-ot hozzá. Sajnos akármit csinálok a jobb oldali karral nem céloz így csak egy irányba tudok ütni/lőni. Gyakorlatilag így játtszhatatlan az egész, próbálkoztam x360 emulator-al de nem segített, persze lehet én rontottam el vmit. Vki tud erre megoldást?
  • Voltan
    #131
    Ez mind ok, de épp az ilyen harácsolós-építős hack and slash cuccnál kéne, hogy folyamatos "achievement-érzésed" legyen, hogy mindig egy kicsivel jobb, kicsivel erősebb vagy.

    Nem baj, ettől függetlenül nagyon élvezetes a játék.
  • Voltan
    #130
    Hát, "Google is your friend" I guess :D

    Nem tudom, az a távollövő puska még nincs meg. Mindenesetre valószínű, hogy minden karakternek van valami fegyvere-fegyverneme, amit a többi nem tud használni.

    Én az alap faszit választottam, ami először feljött a menüben, aztán ottragadtam. Mondjuk az alábbiak alapján ez nem biztos, hogy sokat nyom a latba, hiszen a bumeráng elég mindenre a végjátékig.

    Én most csak azt tudom, hogy kb a játék felénél örültem, hogy megcsináltam a shotit, de nem ér semmit, mert a katona zombikat nem tudod critical-olni, és a dagadékok meg túl közel érnek, te is sérülsz, ha elkapod. Ha pedig valami nagyobb zombi mass támad, arra a bumeráng megint csak jobb, hiszen egyszerre többet is leteríthetsz vele.
  • Teppik Amon
    #129
    Jahtényleg! Csak az izomsrácnál van oylan. Nem arra gondoltam, hanem az a pufffka ami 1eket lő, de azt jó messzire,pontosan, és sokmindenkit sebez ha egyvonalban állnak.
    "igazi" snipert én sem tudtam csinálni, hiába volt meg az alkatrész a távcsőhöz. LEhet kéne egy másik karaktert indítani, hátha drasztikusan más a játék élmény?
    A nő például miben jó? (menjek és nézzem meg, mi? :)
  • Voltan
    #128
    A láncfűrész egy rakás szar, egyrészt üzemanyag kell hozzá, másrészt csak kitartod magad elé, és aki az útjába kerül, azt bedarálja, de ha többen jönnek, akkor gyakorlatilag használhatatlan.

    A sniper meg nekem úgy tűnik, hogy csak az egyik karakternél elérhető. Az enyémmel legalábbis az alap sniper nem lehet építeni.
  • Voltan
    #127
    Now who is the grammar Nazi, huh? :D

    A gondolkodol az lehet simán kollokvializmus is! :P
  • wedge31
    #126
    Ez nem igazán fog változni. A bumeráng ilyen jó lesz végig, egészen a végjátékig akkor majd fog kelleni a tüzerő.
  • lostprophet
    #125
    "Gondolkodol"? Khm :D

    Egyébként most átolvastam a cikket, de összesen egy darab helyesírási hibát találtam (teszkonfig). Ez azért közel sem "tele van helyesírási és nyelvtani hibákkal".
    A szemünk-fejünk hibát most javítottam, dánke :D

    Basszus, szerkesztettem a hozzászólásomat, erre új hozzászólásként rakja be? SG webprogramozói nyaljanak sót.