155
Panzer General Online
  • Shissr
    #74
    Igen, látom, de már ütöttem bele, és várni kell amíg a cselendzs pont (a szivecske) feltöltődik. :)
  • Renegade
    #73
    lehet, hogy bizonyos típusból meg kell ölni x-et (köv AT ellen már csak pénzt kaptam), szóval majd leírja valaki korrekten, hogy megy. :)

    milyen szivecskét? elméletileg látnod kell az én challengemet.
  • kravte
    #72
    Sziasztok!

    Ez egy oltári jó játék :)
    peti1492 a nickem (lvl l6) aki gondolja vegyen fel, szívesen segítek, no meg nekem is el kél néha :)
  • Shissr
    #71
    Akkor adjál szivecsket. :P
    Ez a prestige adás teljesen random... az előbb kaptam 1 csatában 1-et egy felderítőmotorért, meg egyet egy sima gyalogságért, mind2-ben már volt sebzés, meg egyedüli veszteség volt a körben...
  • Renegade
    #70
    valaki ráüthetne még egyet a challengemre, vagy nyithatna egy sajátot, nincs kedvem supplyt venni :D
  • Renegade
    #69
    ami viszont biztos:

    ha tankkal kikapok egy bazookást (gondolom bármilyen AT-t), akkor is prestige, bár szvsz itt azért mert sérülés nélkül szedem ki.

    Illetve még a chatet érdemes olvasgatni, lelkesen beírják, hogy mit szokott dobni nekik a varázsdoboz (lvl4-5), vicces felsorolások vannak.
  • Renegade
    #68
    csak tipp:

    ha egy körben legalább 2 egységet kinyír egy egységed, akkor prestiget kapsz, ha elitet ölsz akkor is. ha nem marad se katonája se életereje (jól sikerült roham), akkor is többet kapsz.
    Illetve szerintem még az is befolyásolja mekkora erőfölényben maradsz, pl ha épp hogy levered, akkor alig kapsz.

    de ezek csak tippek.
  • Shissr
    #67
    Arra rájött már valaki, hogy mi alapján lehet kapni harc közben a jutalmakat? Mi alapján számolja a végén a kapott aranyat, mitől függ, hogy kapok e a kilőtt egységért prestiget?
  • Renegade
    #66
    Na, az amcsi tábornokokból 100HP-t lehet lekapni 1 óra alatt, tehát van az embernek ideje és supplyja, akkor valószínűleg nem csak a szicíliai, hanem az Olasz (400Hp) és leverhető egyedül 6 óra alatt.

    Én a szicíliait, most ütöm a köv cuccokkal:

    2 pzIV, 1 pzIII, 2 lucus, 1 Sdkfz 222
  • Shissr
    #65
    AbraD néven vagyok, level 12.
  • Renegade
    #64
    Na, számolgattam picit és neki ugrottam a 6órás, 300 HP-s amerikai tábornoknak, kényelmesen bele kell férnie.
  • Renegade
    #63
    megint van egy 48 órás challengem
  • Renegade
    #62
    na, az újak kedvéért: ha valaki elfogad egy kihívást, az ne váltson se küldit, se nemzetet, mert resetelődik!
  • Renegade
    #61
    ja, nem, 300 HP, őőő :D
  • Renegade
    #60
    hmmm, Német oldalról max 6 óra o0

    na ezt csak akkor, ha hétvégén mindketten csapatjátok :)
  • kemotox
    #59
    Okézsoké :P
  • Renegade
    #58
    jeee :)

    van challengem, üssed bátran :)
  • Renegade
    #57
    küldhetem én nektek a barát meghívókat :(
  • kemotox
    #56
    PGO-ban Tertamist a nevem.
    Multit egyszer próbáltam de síróroham jött rám, annyira megaláztak :D
  • Jeffjohnson
    #55
    Premium booster jelenleg nem éri meg nem kapsz 8x jobbat nem beszélve, hogy 8 százasból egy csomó egységet kapsz amiket jobb kártyák reményében egyesíthetsz.
    A másik járható út, hogy gyűjtesz és biztosra mész és marketplace-en (9-es v. 10-es szint) veszel jó egységeket 1-2 ezerért már Panthert kapsz.
  • Renegade
    #54
    na közben meglett a 7. szint, így már rájöttem, a kártya égetés/command card halmozó dologra is. Majd 9.-en megértem a sacrifice-t is.

    Ahogy nézem kell még vennem pár boostert, mert Német egység még nem dobott nekem resupplyt, így meg egyelőre lehetetlen velük játszani

    Tényleg vettetek már rare boostert (vagy mit, ami 800 pénz), vagy ti is simákat vesztek még?

    Illetve próbáltátok már a multi részt, vagy még csak AI ellen?

    ja Kemotox, játékban hogy hívnak?
  • Renegade
    #53
    Egyelőre ezt a command card dolgot nem értem, később tehetek az egységekre +kártyákat? Mert a boosterben lévő egységeken csak egy van. Hiába játszhatnék már a németekkel, supply nélkül nem lehet :)
  • Renegade
    #52
    Na, szépen haladok, lassan megvan a 6. szint, eddig jópofa :)
  • Renegade
    #51
    egész jó Pcgurus ismertető
  • kemotox
    #50
    Ismerős:P Ráadásul valahogy pont ZH/vizsgaidőszakban bukkannak fel az ilyenek/jelennek meg a játékok... :D
    Jó játékot/függést!
  • Renegade
    #49
    már itt is a kód
  • Renegade
    #48
    Jaj ne, minek jöttem ide, én ezekre úgy rá tudok kattani :(

    Jaj, a kezem már igényelt is egy kulcsot :)
  • kemotox
    #47
    Elkezdtem, jöhettek segíteni:P
  • Jeffjohnson
    #46
    Semmi gond :) . Te is indíts el egyet aztán abban meg én tudok segíteni. Többieknek is szólok, hogy vegyenek fel téged.
  • kemotox
    #45
    Már felvettelek, segítettem is volna Alfréd bácsinál, valami 5 HP-ja volt mikor elkezdtem tolni neki ezerrel, csak menet közbe megadta magát a net sajna.
  • Jeffjohnson
    #44
    Szintet nem tudom. Küldik között van észre fogod venni. US-nél General Alfred G. az első ilyen asszem 14. küldi (Randazzo utáni). Viszont csak akkor tudunk egymásnak besegíteni ha friendlistre felvesszük egymást.
  • kemotox
    #43
    Hányas szinttől érhetőek el ezek a kihívásos generálisos dolgok?
    Kezdek elég jól belejönni a játékba, pénteken suli előtt csomót nyomtam, meg aztán mikor hazajöttem akkor is :D Remélem sokféle népet beraknak azé, új kampányokkal persze. Keleti front, csendes óceáni hadszíntér, angolok is jöhetnének, stb stb. Sok lehetőség rejlik még a játékban, remélem nem fog arra a sorsra jutni, mint a jónak ígérkező free játékok többsége.
    (= jónak tűnik, sok benne a potenciál, aztán egy idő után lesz*rják a fejlesztők, és kb 0 tartalommal bővítik később a játékot)
  • Jeffjohnson
    #42
    pl: Német oldalon Invasion of italyban General Mark C.-nek 1200Hp-ja van 1400 pénzt és 400xp-t ad annak aki felveszi. 48óra alatt kell teljesíteni. Azt nem tudom mennyi Hp-t veszít ha megnyerünk egy csatát ellene de a kisebb tábornokok olyan 10-20 hp-t veszítettek. Szóval hozzá már egy klán kell de a kisebb tábornokokat 2-3 ember gyorsan lenyomja és lehet fejlődni vele gyorsan.
  • Jeffjohnson
    #41
    Érdemes egymást felvenni fiendlist-re mert tudunk egymásnak segíteni a challenge-ekben (ezek a különböző tábornokok elleni csata akiknek sok életük van és többször kell győzni ellenük)
    Mindenkinek megéri mert akinek a challenge-et csináljuk az pénzt és xp-t kap (ha kész a küldi) aki pedig besegít supplyt kis xp-t meg prestige-t.
    Annyit kell csinálni, hogy nekikezd a challenge-nek és a többiek (friendlisten lévők látják csak) a küldiknél jobb alul a "challeneges" fülre kattintva már látni is fogják. Ez is olyan mint a supply 1x tudsz 1 challenge-be besegíteni utána várni kell, hogy töltődjön.

    Viszont minél több embernek van ilyen küldetése annál többe tudsz besegíteni és supply-t termelni magadnak ha nincs supply nem tudsz küldetést csinálni de ez alól kivétel a multi meg a challenge illetve az olyan küldik ahova nem a saját egységeidet viszed be.
  • Jeffjohnson
    #40
    Hát én most ezzel bohóckodom :). WT-vel játszom néha. Várom én is a tankos részét. Meg egy kis SW:ToR
  • LSSAHPAUL
    #39
    Nekünk volt egy ilyen nevű tagunk, de ő 2db X-el írta :)

    jeff: semmi kül, wotozok még amíg a warthunder le nem nyomja.., illetve toltam a Panzer Coorps-ot, de mióta kijött az Europa Universalis 4 azóta fel sem vetődik más stratégiai gém :) És veled?
  • kemotox
    #38
    BF1942-vel talán ha fél órát játszottam összesen, az ingyenes Origin cuccnak hála. Szóval szerintem nem.

    Viszont másnak nincs nagyon ilyen neve szerintem. Úgy vélem sikerült egyedi (habár elég fos, de legalább egyedi) nevet választanom. Legalábbis én még nem találkoztam másik kemotoxxal soha. Pontosan mit értesz "bf1942-es tag" alatt?
  • Jeffjohnson
    #37
    Szia Paul! Mi újság, rég láttalak :)
  • LSSAHPAUL
    #36
    Szasztok :) Kemotox, te a bf1942-es tag vagy?
  • Jeffjohnson
    #35