627
  • UUUU
    #627
    Nálad nem ismerek butább embert.
  • Papichulo
    #626
    Egy, illetve két gond van evvel:
    egyáltalán nem csak Samsung csalt, ez elég fontos

    Ki allitotta, hogy csak a Samsung csalt?

    messze nem a csalás miatt uralja a piacot

    Ki alitotta, hogy emiatt "uralja a piacot"?

    Na latod ez a gond a te erveleseddel?! Hogy egyaltalan nem tudsz... ;)
  • levente68
    #625
    Nagyon tetszik, hogy érv hiányában te kanyarodsz vissza a cikk témájához.
    Te, aki leginkább ugrál a témák közt, hogy igaza legyen...
    Nagyon jóóóóóóóóóó!


    Egy, illetve két gond van evvel:

    - egyáltalán nem csak Samsung csalt, ez elég fontos

    - messze nem a csalás miatt uralja a piacot, tehát gyenge beszólás volt ez ismét.


    De tőled megszokottan léptél, bár ezúttal a témaváltás (az egyik fő jellemződ) érdekes módon az eredeti témára irányult.

    Kár, hogy ennyire nem viseled a kritikát, vagy akármilyen kevésbé kedvező mondatot a kedves gazdacégedet érintően...

    Bár, nem is kár, a szórakoztató trollkodásod alapja ez, elveszítenénk a legkiválóbb bohócunkat, ha megváltoznál...

  • levente68
    #624
    Tévedés.

    Elég pontosan képben vagyok magammal.
    Ha meg tévedésben vagyok, az legtöbbször inkább a magam alábecsülése szokott lenni, aztán mégis megoldom, amire azt hittem, nem tudom megtenni.

    Nem kell rossz logika mentén ismét ostobaságot írni. Egyáltalán nem nézek le mindenkit. Kár ugyanis magadat, meg a hozzád hasonló tudatlanul tudálékos majmokat "mindenkiként" kezelni...

    Te, pufikuro barátod és mentorod, meg még pár barom bőven bizonyítottátok az elmétek roncsoltságát, így amit kaptok, azt megérdemlitek.
    Az, hogy szerinted én mindenkit lenézek, csak egy a szaros ferdítéseitek közül és csak egy gyenge vitastílus kibontakozása.

    Nincs ezzel baj, egy ostoba alak nehezen viseli a kritikát az életben is. Így azon sem csodálkozom, hogy te sem bírod.

    Fontos: a barátnőm, akiről beszélek, nem azonos veled és még csak nem is hasonló hozzád!
    Ő nem ostoba, hanem tapasztalatlan e téren és az értelmi képességei ezt láttatják is vele, ezért nem okoz neki gondot egy, az érintett területen nála messze járatosabb ember véleményének kérése, elfogadása, természetesen megfontolás mentén. Mert azzal, aki befogadni képes dolgokat, azzal azokat meg is lehet tárgyalni, ellentétben veletek, akik soha nem láttok be semmit, csakis azon fáradoztok, hogy (legtöbbször még nevetségesebbé téve magatokat) addig csűrjétek a dolgokat, hogy (legalább számotokra) úgy tűnjön, igazatok van.
    Figyelem! Ettől még nem lesz igazatok!

    Szánalmas kis pöcsökként bizonyítjátok folyton, hogy megrögzött, a valódi tényeket magasról leszaró trollok vagytok csupán, akiket nem is vesz komolyan senki.

    Olyanok, akik a szövegkörnyezetből kiragadott félmondatokba kapaszkodva próbáltok érvelni, miközben a téma egésze rejtve marad előletek és ezt szándékosan csináljátok. De mit várhat persze olyanoktól az ember, akik tehetségtelenekként alkalmatlanok is arra, hogy értsék a dolgokat?
    Semmit. Ezért maradtok hiteltelenek.
  • Papichulo
    #623
    A koreai cég egy éve még csak 4,3 millió tabletet adott el, amivel a piac 12,4 százalékát szerezte meg

    Attol meg csaltak a mobil teszteken... csak, hogy huek maradjunk a cikk temajahoz :)
  • UUUU
    #622
    http://www.hwsw.hu/hirek/51214/idc-tablet-piac-apple-samsung-lenovo-acer-asus-android.html


    A harmadik negyedévben 47,6 millió tablet fogyott világszerte az IDC friss adatai szerint. Az elemzőcég jelentése megjegyzi, a növekedés némileg elmaradt a várttól, de az eladások még így is több mint 36 százalékkal felülmúlták a tavalyi harmadik negyedév szintjét. Az Apple egyáltalán nem tudta növelni eladásait, piac bővülése szinte teljes egészében az androidos eszközök elterjedésének köszönhető.

    Egy helyben állt az Apple

    Ahogy az új iPadek megjelenésekor és az Apple negyedéves eredményeinek bejelentésekor is látni lehetett, az iPadek iránti kereslet egyáltalán nem nőtt a harmadik negyedévben, ennek oka valószínűleg az, hogy a vásárlók az októberben bemutatott és novemberben piacra kerülő modellekre vártak. Az iPadek eladásai mindössze 0,6 százalékkal nőttek az IDC szerint, ezzel a vállalat piaci részesedése 29,6 százalékra csökkent, ami történelmi mélypont. Az első iPad megjelenése óta nem volt ilyen alacsony az Apple részesedése.

    Sokan azt várták, hogy az Apple egy még megfizethetőbb tabletet dob piacra az őszi rajtkor, ezzel szemben pont az ellenkezője történt, a "retina" felbontású iPad mini ára megnövekedett a korábbi modellhez képest. Ezzel egyébként az Apple nincs egyedül, az új, full HD felbontású Nexus 7 és a Kindle Fire HDX is drágább mint a közvetlen előd, tekintettel a nagyobb felbontású kijelzőre és az erősebb processzorra. A Gartner szerint egyébként a karácsonyi szezon slágerei a 7-8 hüvelykes tabletek lesznek.

    A Samsung bebiztosította második helyét a gyártók rangsorában. A koreai cég egy éve még csak 4,3 millió tabletet adott el, amivel a piac 12,4 százalékát szerezte meg, most az eladásai 9,7 millióra emelkedtek, ami majdnem 21 százalékos részesedést ért.
  • M2 #621
    "egy teljesen egyszerű és nyilvánvaló tény az az Apple szidása"

    Tehát az egy tény lenne, hogy az "Apple nagyon az avar alatt van"? Ez miért is tény, szerinted?


    Aztán a tőled megszokott ömlengő önfényezés... a lány ettől a stílustól nem hányja el magát?


    Én nem sértődtem meg semmin, egy pillanatig se vettem magamra amit írtál. Meg a tiéd is csak egy vélemény, amiből nem a világról tudunk meg dolgokat, hanem rólad - az meg nem túl fényes: túl sokat képzelsz magadról és lenézel mindenkit.
  • levente68
    #620
    A te "egyszerű hasonlat"-odban nagyon is benne volt az, amire jogosan kaptad a szerinted bunkóságot...

    Ha meg szerinted egy teljesen egyszerű és nyilvánvaló tény az az Apple szidása, arról én nem tehetek. Az értelmi szinted lesz az oka, hidd el!

    Ma megyünk hozzájuk és ha ragaszkodsz hozzá, elmondom ezt neki újra, bár szerintem felesleges, ugyanis már elmondtam és ellentétben veled, ő nem veszi sértésnek ezt.

    Két okból kifolyólag:

    1.: ezt ő maga is kitűnően tudja nélkülem is.
    2.: ismeri a saját és az én képességeim közötti különbséget ezen a téren.

    Természetesen az ő szakterületén meg én támaszkodom az ő tudására.

    Valamint kitűnően elcsacsogunk ezekről a dolgokról vita nélkül és még számos témáról, köztük néhány olyanról is, ahol nő létére egészen jól elvan, meg olyanokról, melyekben meg én lepem meg férfi létemre a járatosságomról.
    (Mielőtt ócska poénkodásba kezdesz, nem olyanokról van szó!)

    Tudod, értelmes emberek között ez így megy!

    Te meg csak legyél megsértve, ha így gondolkodsz! Nem sokat rontasz a világon vele. Bár, sok kicsi sokra megy...




  • M2 #619
    Látom te még egy egyszerű hasonlatból is tudsz Apple szidást generálni.

    "Bár, csökkent képességekkel rendelkezőknek valóban előnyös egy buta rendszer. ;o)"

    Ezt talán meséld el így a "tündéri barátnődnek", legalább látni fogja, hogy vele ellentétben te egy oltári bunkó vagy. :-)
  • levente68
    #618
    Igen, ebben igazad van, Apple nagyon az avar alatt van...

    Bár persze szerinted az iOS a frissen nyírt pázsit, ezt tudjuk.

    Kár, hogy messze nem igaz.

    Bár, csökkent képességekkel rendelkezőknek valóban előnyös egy buta rendszer. ;o)
  • M2 #617
    Nem mindegy, hogy a golflabdát hol kell megkeresni: a frissen nyírt pázsiton vagy a fák között az avar alatt...
  • levente68
    #616
    Van egy tündéri barátnőm, aki kapott egy 4S-t ajándékba kb. fél éve, ma találkoztunk és szóba jött a dolog, mert folyamatosan játszik vele és megmutogatott pár szerinte nagyszerű dolgot. Én meg bámultam nagy, kerek szemekkel, hogy az Android-on évek óta létező dolgoknak mennyire tud örülni, miközben neki is Android-os készüléke volt előtte... Igaz, csak ZTE Blade, de akkor is fura...
  • levente68
    #615
    Ez is igaz.


    Még némileg érthető magyarázat is van rá, bár attól nem lesz szimpatikus a dolog.

    De a legszánalmasabb az, ahogyan lehet látni, hogyan fejlődnek és tudnak egyes dolgokat a "letiltott és megmagyarázott" feature-ök közül megoldani és kerülnek át a "reinvented" kategóriába. :o)

    Tény, hogy pici pluszt is adva hozzá, de ami mosolyogtató, az az is marad.
  • Jakuza1
    #614
    "Apple, ha valamit nem tudott megoldani"

    Ha egyaltalan megakart valamit is oldani. Uzletpolitikai okokbol nekik az jobb, ha minnel kevesebb kulso developer kinal ingyenes szoftvereket a keszulekeikhez.
  • levente68
    #613
    Látod, ez egy nem várt beismerés, gratulálok hozzá!


    Nekem mélyen kell túrnom az Android-ot ahhoz, hogy bug-ot, hibát találjak, de az, amit én művelek vele, az messze nem hétköznapi.

    Alapon annyit javult már, hogy ámulat. Most a legalább 3 évvel ezelőtti állapotra gondolok.

    Akkor még tényleg tudott néha idegesítően szar lenni és vagy a jól bevált régi, gyári állapotra kellett visszamenni, vagy sokat kezelgetni, hogy jó legyen.

    Nem volt ez kihívás egy WinMo-n szocializálódottnak, de adta azt is, ami miatt ezt választottam: a rengeteg szabadságot és lehetőséget.

    Most kb. két napja telepítem és állítgatom a Note II-t egy kiszivárgott 4.3-as ROM alapján készült főzött ROM-mal, amiben a Note 3 átrakható feature-ei is rajta vannak és 1-2 elhanyagolható hibácskán kívül nincs gond. Ez bizony nagy dolog egy eleve kiforratlan verzión.

    Pedig ennek a ROM-nak nagyon sok eltérése van egy alapon kibocsátotthoz képest és temérdek tweak-et kapott és kap még ráadásul tőlem, abba nem kellene csodálkozni, ha belebukik, de nem teszi.

    Ezt magyarázom amúgy mindig, hogy az Android szellemében más, ezért nem kell letiltogatni egy rakat dolgot benne, hanem fordítva működően lehetőleg eleve képesnek csinálják mindenre, amit kitalálhat valaki.

    Emiatt van az, hogy könnyebben lehet a gondokat orvosolni benne, ugyanis nem az a cél, hogy ha valami nem megy, az letiltásra, a rendszerből kivételre kerüljön, sőt, a külsős fejlesztőket szándékosan akadályoztatva történjen.

    Apple, ha valamit nem tudott megoldani, akkor azt, aki megoldja, még inkább ellenségként kezeli.

    Tény, hogy itt is előfordulnak letiltások, pl. a 3rd party app számára elméletileg tiltott GPS kapcsolgatás. De ha megoldják, ahogyan pl. a Tasker egyik társ alkalmazása szépen megoldja, akkor nem állnak neki átdolgozni a rendszert, hogy csak azért is nekik legyen igazuk.

    Nem arra megy ki mindenáron a dolog, hogy megnehezítsenek dolgokat, persze így is van, ami nem megy egy új verzión, de rengeteg olyan progim van, ami még Eclair idején megvolt és ma is megy.


    Aztán majd meglátjuk, mit hoz a jövő, Samsung már elkezdte a bootloader lezárását régen kóstolgatni és mára elég előrehaladott állapotban van a dolog, bár van rá megoldás, így meglátjuk, hogy mennyire tudja szívatni a fajtámat, akinek a gyári rendszer nem teljesen megfelelő akkor sem, ha azért mára igen jó az is.


    Amúgy, 5s-ed van, vagy régebbire ment az iOS7?

    4-esekre állítólag katasztrófa.
  • Jakuza1
    #612
    En nem vagyok vele ilyen joindulatu, ezert pontosan tudja, hogy o a Tibi bohoc.
    Szerintem csorgosipka nelkul, anyja ki sem engedi az utcara.
  • M2 #611
    Mellesleg ha most azt mondanák, hogy az iPhone-on lecserélhető az iOS7 Androidra, simán váltanék, annyira elegem lett ebből a bugos szarból...
  • levente68
    #610
    Az itt már magában a bohóc szó szinonimája.

    Már, ha egy nagy adag jóindulattal nézzük...



  • M2 #609
    Én meg M2! :-)
  • Jakuza1
    #608
    Tibi Bohoc!!! :P
  • levente68
    #607
    "Legszebb az az öngólod volt, ahol belinkeltél egy cikket és homlokegyenesen mást írtak, mint amin te előtte rugóztál. :-)))"


    Igen, azt tudjuk, hogy szerinted így volt, de betudjuk a butaságodnak és a szövegértés hiányának.


    Tudod:

    Szövegértés hiánya + Android-hoz való hozzáértés hiánya + logika hiánya + Android elvakult gyűlölete + alapvető korrektség hiánya = újabb ostoba hozzászólás.
  • levente68
    #606
    Ennyi jött össze, gyerekek?

    Hát ez nagyon karcsú...


    Túl sok nyugtatót kaptatok, ahogy látom...

  • M2 #605
    "de semmi hozzáértés nincs"

    Nálad bezzeg aztán óriási a szakértelem, tudsz hivatkozni Armandora, magadra meg... ööö ... ja másra nem. Főleg az iOS "szakértéseiden" szoktunk jókat röhögni, mert ahhoz aztán nagyon "értesz". :-)

    Legszebb az az öngólod volt, ahol belinkeltél egy cikket és homlokegyenesen mást írtak, mint amin te előtte rugóztál. :-)))
  • M2 #604
    "Csak rólad derült ki sokszor, hogy guglizás megy, de semmi hozzáértés nincs."

    Az a baj, hogy amit Wikin találsz, azokban elenyésző a hülyeség azokhoz képest, mint amiket azoknak ellentmondva itt mindig összehazudozol.
  • M2 #603
    Te égtél be annál is, ráadásul magyar nyelvből. Ciki.
  • M2 #602
    Takonygerincű kicsirigó a te hazugságaidat ne add az én számba, mert pontosan tudom, hogy én mit mondtam! :-)
  • Papichulo
    #601
    Felelmetes egy kisebbsegi komplexusban szenvedhetsz ha meg hazudozassal kisert Straw Man-ek aran is probalod a tourette szindromadat etetni... :)
  • levente68
    #600
    Nem az a baj, hanem az, hogy már sokszor szembesítettünk a saját szavaiddal, amiket aztán megtagadsz, meg izzadságszagúan próbálod megetetni velünk, hogy az nem is úgy volt.

    Természetesen, amíg nem linkeljük a bohóc dolgaidat, addig meg a létezésüket is tagadod.


    Szánalmas, kis Bohóc!
  • levente68
    #599
    Nem, ezt nem mondta senki.

    Csak rólad derült ki sokszor, hogy guglizás megy, de semmi hozzáértés nincs.

    Emiatt többször égsz be egy témán, hiszen egyszer behányod, kiröhögnek, de te addig guglizol, hogy még sok szórakozást nyújthass nekünk.

    Köszönjük, Bohóc!
  • Papichulo
    #598
    Mit nehez visszakeresni? Mar nem tudja honnan idezte a szoveget???
  • levente68
    #597
    Így van!


    Mikor fogod fel? Mert csak írod és azt nem látod, hogy rád igaz, TiBikém...

    Kivárjuk, bohócka!

  • levente68
    #596
    Nekünk kell téged a saját szavaiddal szembesíteni, mert kihasználnád, hogy nehéz visszakeresni?

    Nana, elég, ha emlékszik rá mindenki.

    Te is, csak próbálkozol...
  • Papichulo
    #595
    Tudom, mindenki mas csak "guglizik", te bezzeg axiomakban beszelsz :)
  • Papichulo
    #594
    Sokadszorra: Attol, hogy ad infinitum ismetelgetsz egy hulyeseget, attol meg nem lesz igaz. :)
  • levente68
    #593
    Arról persze nem is beszélve, hogy a rád tökéletesen illő dolgot próbálod másra vetíteni.


  • levente68
    #592
    Nem, ez egyedül a te kedvenced, minden alkalommal mantrázod...

    Akkor is, ha semmi közöd hozzá és csak guglizod a dumát ide...
  • levente68
    #591
    Teljesen mindegy, hogyan idézi, szarrá égtél a témában már sokszor.
  • levente68
    #590
    "Az idézetből világos lett, hogy a Titanium Backup témánál ugyanez volt a helyzet."


    Te még mindig nem fogtad fel, mennyire beégett a mentorod ebben a témában is, valamint, hogy te rugózol rajta, míg ő nem szeretné?


    Epic fail...

  • levente68
    #589
    Megint hazudsz, a téma az volt, hogy a 4GB fölötti RAM kezelése a 64 bites rendszer fő előnye és ennek okán az iOS 64 bites verziójából komoly profit egyelőre nem várható.

    A 32 biten nagy RAM kezelését te keverted bele.
  • Papichulo
    #588
    Hogy visszaterjunk mindenki kedvenc temajahoz, a retorikahoz, amit levente68 es Jakuza1 (gondolom a sima Jukaza mar ki lett tiltva :)) csinalnak, azt ugy nevezik, hogy Straw Man logikai ervelestechnikai hiba:

    "The Straw Man fallacy is committed when a person simply ignores a person\'s actual position and substitutes a distorted, exaggerated or misrepresented version of that position. " - http://www.nizkor.org/features/fallacies/straw-man.html

    Gusztustalan egy dolog... foleg abban a formaban, ahogy ok muvelik.