42
  • gulyasandras
    #2
    Gyerekeknek Lumilyájuk* van (fiamnak csak tetszik, lányom elég sokfélét használ), részemről még nem sikerült a telefonomra (Nokia 3310) letölteni egyet sem. De rajta vagyok a témán!

    *fiamnak lényegében mindegy lett volna, de ma már (illetve régen is így volt) a kicsik között muszáj új cuccokkal virítani, a lányom pedig (ahogy egy lassan kamaszodó lányhoz illik) a nap 24 órájában tartaná a barátnőivel a kapcsolatot (amit persze csak mindig új telefonon lehet megtenni: apple, apple, nokia)
  • Blacktom
    #1
    Én egy kicsit csodálkozok ezen. Alapból könnyű letölteni, telepíteni. Értem, hogy van egy korosztály, aki úgyse fogja már ezt rendesen megtanulni, de akkor is nagyságrendekkel egyszerűbb és célravezetőbb az iOS, Android stb, mint a Windows PC küszködés az elmúlt évtizedben.
    Másrészt viszont, aki nem akar/tud semmit telepíteni, annak ugye, hogy elég lenne 10-20 ezer forintos alapgép is a százezres iPhone-ok helyett? Az a kategória gyakorlatilag számítógép, tehát ez olyan, mintha explorer+paint+passziánsz kombót használna valaki egy új PC-n.