222
10341943_721940117884623_534247634530348
  • paly90
    #59
    ha jól emlékszem a mai, 6. résztől
  • ForzaInter
    #58
    john noble mikortól fog szerepelni? kaszáltam a sorozatot, de miatta lehet adok neki még1 esélyt.
  • cassoneitaly
    #57
  • lemongrass
    #56
    jaja. azért írtam. eddig is agyaltam már ezen, de, ha a sorozatban is előjön, akkor tuti, hogy lesz valami változás...
  • cylonflatus
    #55
    Lehet. Utána pedig lesz még 6, ugye az első részben elhangzott, hogy a lovas megjelenésétől számítva 7 év lesz mire együtt lesz a 4 lovas, tehát 7 évadra számíthatunk. :) (ha a nézők is úgy akarják)
  • G_ArchAngel #54
    volt ra megjegyzes, amikor a fahazban pakoltak az elejen
  • lemongrass
    #53
    egyre jobban csípem ezt a sorozatot... kicsit meseszerű, de ez a jó benne.

    kíváncsi vagyok, mikor öltöztetik fel Crane-t XXI-dik századi ruhába...
  • tigeroo
    #52
    köszönjük
  • cassoneitaly
    #51


    Sleepy Hollow 1x05 (hdtv-lol, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-dimension) Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    (WEB-DL-720p, 1080p) - 720p, 1080p

    Köszönet J1GG4-nak a WEB-DL időzítésekért!

    A KÖVETKEZŐ EPIZÓD 3 hét múlva, azaz NOVEMBER 5-ÉN ÉRKEZIK!

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • lemongrass
    #50
    nekem az angolja tetszik :D (vagy angola? de az egy ország :D)
  • xido
    #49
    részről részre egyre jobban bírom..a koma telitalálat,megjelenésével,orgánumával együtt..a flashbackek kora meg helyszíne meg az AC3-4 miatt külön öröm :)
  • tigeroo
    #48
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    na akkor ebben az évadban moloch lesz a főboss, utána jönnek a nagyobb démonok?
  • cassoneitaly
    #47
    Upsz, természetesen 1x04. :)
  • cassoneitaly
    #46


    Sleepy Hollow 1x03 (WEB-DL-720p, 1080p) Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    WEB-DL - 720p, 1080p

    Köszönet J1GG4-nak az időzítésért!

    Cassone
  • lemongrass
    #45
    köszi!
  • cassoneitaly
    #44


    Sleepy Hollow 1x04 (hdtv-lol, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-dimension) Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • modellmaker
    #43
    Néztem, hogy mit akarsz a "nyomozóval", de a későbbi kommentek alapján nyilvánvalóvá vált, hogy kire gondolsz. Sikerült a felirat készítőjének a captain-t nyomozóra fordítani?
  • modellmaker
    #42
    British english. Nincs azzal semmi baj.
  • Anthrax
    #41
    jaja, én is erre gondoltam, hogy ezekhez biztos köze lesz.

    Különben csak engem zavar az angol kiejtése a lieutenant szónak ? :P
  • tigeroo
    #40
    hát az öreg 1 feljegyzésben elmondta hogy a boszorkányok is 2 részre voltak osztva, az egyik elis ment a városból és több államban is jelen van, meg hogy minél mélyebbre ássa magát úgy érzi annál több szem figyeli...

    lehet kiderül pár townsfolkról is hogy csatlós/ellenség
    (mint ahogy a pap jó volt vagy az ázsiai rendőrsrác megszállt)
  • Anthrax
    #39
    De vajon miért engedte meg,mert mit keresett ott ő is?
  • tigeroo
    #38
    ezen énis gondolkoztam. de ha abbie kollégáját hagyta nyomozni évtizedekig akkor szerintem csak jó (plusz meg engedte nekik hogy a régi épületet használják)

    sok a kérdés na :D
  • Anthrax
    #37
    Én arra leszek kíváncsi, hogy a nyomozó végül is kinek az oldalán áll, mert, hogy tuti tud mindenről az biztos.
  • tigeroo
    #36
    Mondjuk aazt mutathatnak hogy milett a lovas fejevel, ok hogy egyszer nemtudta mmegszerezni tuti megprobalja megint de nah hova tettek, el a rendorors raktaraba?
  • ScarY MAN
    #35
  • cassoneitaly
    #34
    Sleepy Hollow - 2. évad berendelve. :)



    Sorozatjunkie
  • Seth
    #33
    Ha ilyen kitérőket tesznek,különböző démonokkal, szellemekkel, anyámkínjával, akkor nagyon fel kell kötniük a gatyát,ha újat akarnak mutatni, mert a Supernatural-ban már szinte mindent ellőttek :D
  • G_ArchAngel #32
    nekem is tetszik, de!

    A 'de' az miatt van, hogy en jobban szerettem volna egy osszefuggo, erosebb tortenetet, mint azt, hogy van egy foszal a hatterben (hol van a lovas most?) es reszenkent mas nyomozas legyen, mint egy CSI sorozatban.
  • ScarY MAN
    #31
    köszi a feliratot cassone!

    nagyon jó kis sorozat. :) a színészek, a díszlet még az effektek is hozzák azt a szintet, hogy nem az jut eszembe, hogy "ezt jobban is megcsinálhatták volna...

    és a kameramozgások meg a vágások is epic. teljesen ráfüggtem. ha nem rendelik be a teljes 20+ részt akkor tuti fellázadok :DD
  • tigeroo
    #30
    köszönjük a gyors és tökéletes munkát Cassone:)


    mekkora epic sorozat te jó ég, ez nagyon beteg. az utóbbi évek legjobb showja komolyan mondom
  • cassoneitaly
    #29
    WEB-DL - 720p - 1080p

    Köszönet J1GG4-nak az időzítésért!

    Cassone
  • cassoneitaly
    #28


    Sleepy Hollow 1x03 (hdtv-lol, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-dimension) Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Malakai
    #27
    Standard 13 részes berendelést kapott, aztán azt bővíthetik full évadra, ha nem vérzik el ezalatt.
  • modellmaker
    #26
    Sztem még csak nem adtak hozzá több részt. Ahol én nézem, ott nem csak 6 rész van.
  • tigeroo
    #25
    jól látom imdb-n hogy 6 részes lesz az évad?
  • PeeTeR
    #24
    osztom :D
  • cylonflatus
    #23
    Köszi!
  • Malakai
    #22
    Még nem volt, elméletileg csak később jön, jelentsen bármit. :)
  • cylonflatus
    #21
    Még nem láttam a 2. részt, mára terveztem. John Noble szerepelt már? Vagy lehet tudni mikortól fog?
  • tigeroo
    #20
    igen azt majdnem írtam hogy a régi lázadó tunnelt a kapitányságtól csak pár léc és gipszkarton választja el... de más igazából nem volt gázos

    crane brit nyelvezete üde színfolt most számomra az ilyen amerikai showk között