12
  • zetortraktor
    #12
    Változtat valamit, ha leírja, hogy a Forrest Gump, az Aranypolgár vagy a Szarvasvadász?
  • Zombee
    #11
    Nem kell mindig beszólogatósat játszani, pl. nekem sem tetszett, a leggyengébb része a sorozatnak.
  • fergusonpapa
    #10
    Szerinted mi jó film akkor? :)
  • Ender Wiggin #9
    Nem értem a rajongókat. Ez a szar mitől ilyen népszerű?
  • mg1992mg
    #7
    Első rész felvezetésnek jó volt, meg alapnak is.
    Második rész a kedvencem, Ivan Vanko karaktere nagyon adja, + Monaco fight : D
    A harmadik rész is nagyon jó látványra, történetre, a második kedvencem.
    Érdekes mód nekem az első rész nem tetszik annyira.

    De kinek mi!
  • NovaTerra
    #6
    Én is így vagyok vele. Első két rész után ez már nem érdekel.
  • Zombee
    #5
    Ennek ellent mond, hogy helyi szinten szép bevételt ért el, csak a Farkasra többen voltak kíváncsiak. Viszont ez nem jelenti azt, hogy a Vasember 3-al bajuk lenne, ahogy a cikk címe sugallja. Ettől függetlenül szerintem a legkevésbé jó a sorozatból, bár a számok nem ezt tükrözik.
  • Wittgen
    #4
    Egyetértek, az első nagyon jó volt, semmi mutáns, földönkívüli, stb. Valahogy újszerű volt, jól feküdtek a poénok is. A folytatások sem rosszak, de élvezeti faktorban elmaradnak az első résztől. Ez a véleményem.
  • bmw
    #3
    Szerintem meg a 3. nem volt vmi nagy szam.....
  • wraithLord
    #2
    Én pont a rosszul sikerült második rész miatt nem néztem meg a harmadikat. De ha tényleg ennyire jó lett, akkor majd megnézem, ha kijön BD-n.

    De nálam akkor is az első rész marad az etalon. Sőt, minden szuperhősös film etalonja. Nincs benne természetfeletti, a főszereplő szerethető, nagyon sikeres ember... és az a legjobb benne, hogy nem akarja komolyan venni magát.
    Az Iron Man 2 már nem volt jó, és arra tippelnék, hogy a 3 sem, de akkor erre még visszatérek...
  • WhiteStar
    #1
    vagy csak simán a csóróság miatt torrenten szerezték be a kópiákat :/