7903
Space Engineers

Katt a képre
  • RJoco
    #4913
    Nem lehet.
    Beteszed a blokkot a toolbarra. Ott kiválasztod a megfelelő számmal, majd görgetsz és jobboldalon láthatod, hogy épp hova görgetted.
  • RoboKutya78
    #4912
    hm hol görgetem? a g menüben? vagy ha az asztalon van a cucc? ezek szerint nem lehet kikapcsolni?
  • RJoco
    #4911
    Ezt pont én kérdeztem nemrég. A helyes megoldás: egérgörgő.
    A fene se gondolta volna...
  • RoboKutya78
    #4910
    Hülye kérdés de mivel ez nekem új felteszem:
    a +szal ellátott elemeket hogy a görcsbe tudom átváltani? esetleg ki lehet kapcsolni ezt a funkciót?
  • RoboKutya78
    #4909
    Hoppá végre ez is van??
    Camera Panning - rotate camera view

  • RoboKutya78
    #4908
    Igazság szerint ez a hajó nem is nagy sebesség elérésére készült volna mivel egy böszme teherjárgány lenne inkább térugrásos mozgásra van kihegyezve de azért ha pont nem tudom a célra pontosan kiugratni jó ha mozogni is tud egy cseppet.
    Nem tudom meg lett e valósítva az a lehetőség hogy pontosan egy pontra vagy egy összekötő blokk szomszédságába lehessen ugrani?
  • laci4321
    #4907
    Nos én azt mondom, ha az ember nagy hajót csinál akkor számoljon is azzal, hogy annak ára van :D Lassan fog mozogni, lassan fordulni.
    Legyen a vadászgépeknek előnye a nagy hajókkal szemben. Ilyen girókkal pedig ez már kevésbé lesz így.
    Ugyan így egyébként hqjtóműveket sem rakok be, bár most beraktam egyet, a XENON hajtómű modot, ami egy változtatható erősségű (és fogyasztású) H-hajtómű származék. De nincs irreális hajtóereje. Vagy esetleg a kinézet miatt rakok be blokkokat, mint pl. A moduláris hajtóművek.
  • RoboKutya78
    #4906
    ezzel igencsak erősen meg lehet forgatni a nagy építésü hajókat is . A 6 millió tonnás járgányomat úgy forgatta mintha vadászgép lenne:)Ezért is szakadt le a pistonom valószínüleg

    Super Gyroscope (DX 11)
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.11.27. 22:55:55
  • laci4321
    #4905
    És megint... az édes anyukáját. Én már le nem írom megint...
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.11.27. 21:18:52
  • laci4321
    #4904
    Mi a franc, egy konkrét bekezdés kitörlődött az előző hozzászólásom végéről, miután a küldés gombra nyomtam.
  • laci4321
    #4903
    Robokutya játék már réges rég nem támogatja a dx 11-et, akkor miért lenne a beállításokban dx9 is?
    Ahhoz hogy dx9-en játszhass, downgradelni kell, azt viszont nem tudom hogyan lehet. Én is akarok majd felrakni korábbi verzióját az SE-nek, hogy levitációs dolgokat tudjak építeni. De még nem szántam rá magam.

    Amúgy nem tudom mi az a gyro generátor
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.11.27. 21:13:50
  • RoboKutya78
    #4902
    A másik amit nem vágok régebben ha dx et akartál váltani a beállításokban mind a 2 verzió bent volt most meg cak dx 11 van??
    Vagy át kell konfigolni valamit telepítésnél hogy bent legyen mind?
  • RoboKutya78
    #4901
    Fel akartam turbózni a régi dx 9 alatt készített kishajómat.
    Érdekes dolgokat kreált a kicsike.
    Első belépésnél néhány mód befeketedett pl a kedvenc irányító pultunk.
    Hm gondoltam lecserélem dx 11 re ha van belőle vagy újra frissítem a módokat benne.
    Ez meg is történt na mondom akkor uzsgyi beülök.... erre fogta magát elkezdett rázkódni meg mit tudom én
    kiléptem, kidobott az űrbe és a hajó átment taszító módba hiába közelítettem nem értem el.
    ctrl c cltrl v és helyre állt.
    hm na mondom érdekes....
    kiléptem beraktam egy erősebb reaktort meg bedobtam egy 100% os gyro generátort hogy jobban forduljak.
    minden okés... na mondom próbáljuk ki...
    A hajó elkezdett eszement gyorsasággal fordulni hmm kicsit túllőttem a célon 2 helyet egy is elég lenne.
    Kiszállnék a hajóból ebben a pillanatban ismét furcsa zörejek jöttek elő.
    Hú ha mondom ez olyan mintha leszakadt volna a hajó leszálló emelőplatformja.
    Rohanok hátra ésss tényleg a hajó kikerült a világűrbe a felvonó teteje totál eltűnt.
    Szerencse hogy a hajót törhetetlen blokkokat állítottam be a játékban.

  • RoboKutya78
    #4900
    Figyelj Elvileg ha jól emlékszem semmi extra kikötés nincs az oldalra való reggeléhez talán csak annyi hogy legyen 50 vagy 100 dollár értékű játék a fiókodon.
    Ha bereggelsz leszinkronizálod a fiókodat a oldalon és elkezdheted a vadászatot.
    300 pontot kapsz ez a mennyiség óránként nő.
    Ahhoz hogy a nyerési esélyedet növeld csoportokba kell bekéreckedned akik ezen az oldalon osztogatnak
    Vagy feltehetsz pár darab értékesebb játékot is elég ha a szintedet felhúzod Lv 3 ig
  • RJoco
    #4899
    Már írtál róla valamit, de az lehet, hogy másik oldal volt?
    Nekem túl angol volt, nem jött le, hogy mit is kellene csinálnom, hogy játékot nyerjek, így nem is regeltem.
  • RJoco
    #4898
    Egyre jobb lesz ez a játék...
  • RoboKutya78
    #4897
    nem tudom hogy benne vagy a csoportomban ahol megosztottam
    Illetve hasznosítod e a steamgift oldalt be vagy e reggelve rajta és megfelelsz e a létrehozott kritériumoknak:)
    Ez egy játék megosztó nyerő oldal
    Gondoltam ide is becsekkolom mert még nem jelkezett rá senki
  • laci4321
    #4896
    Ez most mi lenne Robokutya??

    Ma is játszottam 10 percet a játékkal, annyit csináltam hogy átvittem az Atmospheric Lander-t az Alien bolygóra Space Master üzemmódban, hogy majd ott túlélőzzek. Szeretem a kihívást :D
    hát a játék úgy kifagyott hogy sehogy sem lehetett bezárni, csakis gépújraindítással... Igazán fantasztikus!!
  • RoboKutya78
    #4895
    Aki csatlakozott ebbe a csoportba annak itt van egy gyöngyszem
  • RoboKutya78
    #4894
    Hát ha bírja a masina megkísrlek néhány ötletemet folytatni vagy ujatt kreáli amint tul leszek a rendszergizda vizsgáimon.
  • RoboKutya78
    #4893
    válasz és kép
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezen a részen van de ez elvben nem okozott ujraindulást ez régebben rajta van

    Viszont ez korábbi és szerintem a legkritikusabb hely ami lehet és ez inkább okozhat ujraindulást föleg ha a procilábakat is érinti.
    Bár most a cserelapon a proci muzsikál de legszívesebben azér valami fényesítő takarítást megtehettem volna rajta de ugy láttam hogy a lábak okésak rajta kicsitt korrodált némelyik de 10 éves működés kit ne öregítene.

    A google meg ha nem figyelek igencsak férrevezető infókkal bombázhat ha nem vagy jártas a dologban.

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.11.25. 19:17:41
  • RJoco
    #4892
    A gógle sok mindenben segít.
    Prohardveres fórumokon a 90%-os alkoholt ajánlják, esetleg seblemosó benzint és van aki körömlakkal takarítja. Vatta ajánlott a paszta eltávolítására.
    Ha viszont nagyon meg van keményedve, hát....
    Esetleg, ha odaférsz késsel vagy szikével, akkor óvatosan meg lehet kapirgálni. A lényeg, hogy ne legyen zárlat.
  • laci4321
    #4891
    Na király Robokutya, akkor ezek szerint már mindig fogsz tudni bolygózni?

    Én is játszottam egy 15 percet, új játékot kezdtem bolygón, és azt tapasztaltam hogy elég simán fut a játék.
    Bár ennyi idő alatt kb. még semmit nem építettem, de szerintem a fejlesztőknél sem építkeznek :D Azért vannak vele úgy hogy a játék tökéletes :D
  • RoboKutya78
    #4890
    Hi hi..... VÉGRE Ma eltöltöttem kb 10 percet a játékban BOLYGÓ felszínen!!!!
    Le cserlétem a rossznak vélt alaplapomat bár lehet hogy nincs is semmi baja gyanakszom némi ezüstpasztás rövid zárra csak nem tudom mivel lehetne leszedni a lapról elvben befolyt a proci alá egy kis mennyiség illetve a hűtő tartó lábaknál levő kis kockákra került egy adag lehet ezek összessége zavarja a cuccot.
  • RJoco
    #4889
    Láttam bekerült egy gomb az játék folytatására.
    Csak sajnos rosszabb lett a játék, mint volt. Hosszú idő után elindítottam és azt láttam, hogy a szétszerelő üzemem száll el a francba. Majd kb. 5 perc után nem tudom mitől bezáródott a program.
  • laci4321
    #4888
    Hát így hirtelen nem igazán hozott lázba ez a Stable Orbit :/

    Ellenben az eheti update videó annál inkább :D 3 multiplayer prototípus, 3 koncepció indult el, hogy megnézzék melyikből lesz a legjobb, legstabilabb multiplayer. Mindhármon dolgoznak egyaránt belsős és független fejlesztők is, és amelyik a legjobbnak bizonyul, az őt fejlesztő csapat 1 millió CZK-t, vagyis átszámolva olyan 11,5 millió Ft-ot kap. Egyszóval igen csak megvan a motiváció egy nagyon jó multiplayer összehozására srácok, és a rengeteg teaserből kiindulva már a felújított blokkokból is majdnem kész van minden.

    Már csak az AI van hátra, és kész is a teljes verzió :D
    (Na meg persze mondtak olyat még a bolygók felavatásakor élő adásban, hogy időjárást és folyékony vizet is akarnak a bolygókra, de úgy sejtem abból még sokáig nem fog megvalósulni túl sok minden.)
  • RoboKutya78
    #4887

    Stable Orbit
  • RoboKutya78
    #4886
    Még azt a szörnyű kék csíkot akarom eltüntettni de egyenlőre nem vágom hol tudom beállítani.
  • laci4321
    #4885
    Látom célba ért az üzenet RoboKutya :) Nem lehetett se látni mit írok, se a küldés gombra kattintani :D

    Jól néz ki a fórumunk :)
  • RoboKutya78
    #4884
    Na így már jobban fest a cuccli köszönöm
  • RoboKutya78
    #4883
    A bannerképpel okoskodom szeretném úgy beállítani hogy a két űrhajós a Szövegmező széleire kerüljön a space felirat meg a szövegmező tetejére.
  • RoboKutya78
    #4882
    Na meglesem mit baxtam el az oldalon kijavítom.
    Ja és ha összejön lesz egy alaplapom talán jó is lesz a gépembe azt meglátom mit fog kibírni Elsődelegessen a virtuális remdszerhasználatra leszek kíváncsi hogy mennyire fogja bírni Aztán tesztelgetem majd játékokhoz is:)
  • laci4321
    #4881
    Robokutya lassan visszahozhatnád a bejelentkezés gombot :D

    Egyébként nekem az eheti update videó egy bizonyos része bizakodásra ad okot :)
    Amit mond közben: "Also, the new multiplayer prototypes are currently undergoing internal testing. I'm look forward to share the results with you."
    Vagyis: Egyúttal, az új multiplayer prototípusok belső tesztelés alá kerültek. Alig várom már, hogy megoszthassam veletek az eredményeit.
  • RJoco
    #4880
    Csak a játékot nem csinálják...
  • Carmang
    #4879
    :D
  • RoboKutya78
    #4878
    ÓRIÁSIIIIIII.......
    Jobb később mint soha.
    Steam arhivment rendszer már nem tudtam mit hiányolok és vajh mikor lesz kártyás a játék?
  • RJoco
    #4877
    Szerintem egy közel végleges verzióig ez kb mindig így lesz.
    Jelenleg én sem foglalkozom vele.
    Korábban ezért nem tettem bele modokat. Pont ettől féltem. De láttam, hogy mindenki tolja bele ezerrel, fejlesztik is őket az újabb verziókhoz, stabilan futnak, így megadtam magam. Nem kellett volna.
  • laci4321
    #4876
    Hmm hát ez érdekes.
    Nem tudom lehet tényleg mod(ok) okozza(ák) ezt a durva belassulást. De jó 2 hónapja szándékosan kikísérleteztem hogy milyen modok azok amik megőrzik a stabilitást. Órákba telt. És most hogy változott a játék, nem szánom rá az időt hogy újra kipróbálgassam. Most elvagyok nélküle is :D (a sok sok tananyaggal)
  • RJoco
    #4875
    És ma pl. nem indult el a szerver.
  • RJoco
    #4874
    Én meg ismét rákattantam az Elite-re.
    Behoztak egy elég jó dolgot, amivel kevés rizikóval lehet sokat keresni. Mondjuk engem a harcolás sem zavart volna, ha ott is így jött volna a lóvé. Bár vannak trükkök...