7903
Space Engineers

Katt a képre
  • laci4321
    #4994
    Nos én csak a google első (és második) találatából indultam ki, a magyarországi árakat nézve.
    Én már egyébként próbáltam a HTC vive-ot, a debreceni T-mobilnál van rá lehetőség, időpontot kell foglalni. Lehet nem csak Debrecenben, nem tudom. De nagyon király cucc. (Egy ici-picit még lehetne javítani a pontosságán, főleg ha az ember ilyen kicsi kockákat akar pakolgatni, akkor már érzi azt az 1 cm-nyi eltérést. De maga a cucc nagyon jól passzol a fejre. Bár egy 20 fokos szobában nem lehet melegről beszélni, de gyanítom tényleg ajánlott mellé a légkondi :D)

    Boldog karácsonyt űrmérnökök! :)
  • RoboKutya78
    #4993
    Békés, Boldog Karácsonyt minden űr-mérnöknek a fórumon:)
  • RJoco
    #4992
    Csak 900 euró, az csak 270 ezer körül van.
    De az OR DK2 után én egyenlőre hanyagolom. Nem volt valami kényelmes, főleg nem melegben.
    Viszont a tervező progi igencsak jó, nem lenne gond beilleszteni egy-két blokkot vagy sort, ha szükség van rá. Mert jelenleg igencsak macerás a játékban.

    Én valsz nem leszek a Karácsony alatt, így Békés, Boldog Karácsonyt Űrmérnökök!
  • laci4321
    #4991
    Nézzétek csak:
    https://www.youtube.com/watch?v=8p4WPkPNRRw

    Igen érdekes :D Már csak egy 350 ezres HTC Vive kell :D
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.12.23. 23:11:44
  • RoboKutya78
    #4990
    Én meg most fejeztem be a tanulást tanfolyamot lesz egy kis időm végre belesni a játékba csak ki kell talizni mit kreáljak a nagyhajómon kívül:) meg kivárni míg felélednek a módok ismét
  • RJoco
    #4989
    Majd, ha elkezdesz játszani, akkor érteni fogod, addig meg ne értetlenkedj ;)
  • laci4321
    #4988
    Julian most őszintén nem tudom miről beszélsz :D Bocsi :D Kicsit most le vagyok maradva.
    (Elkezdődött a vizsgaidőszakom, úgyhogy jó ideig nem fogok még úgy sem játszani.)
  • RJoco
    #4987
    Az LCD script parancs gondra megszületett a megoldás, ezentúl a Custom Data-ba kell írni a parancsokat.
    Viszont ehhez fel kell iratkozni a V2-es kivitelre.
  • RJoco
    #4986
    Pár darab.
  • laci4321
    #4985
    Vannak modok a szerón?
  • RJoco
    #4984
    Kis hegesztőhajó a szerveren.


    Viszont az új update óta rendesen fogy a hidrogén, oda kell rá figyelni nagyon.
  • RJoco
    #4983
    Mármint Paypal-re gondolsz? Mert ott azonnali a tranzakció. Nézd meg a fiókot, hogy ott mit mutat. Esetleg a játék hibás, ami nem ritka eset a fészen. Én ott sosem fizettem semmiért. Steam-es játékokon belül már vásároltam viszont és nem volt gondom. WoT-tal sem volt gondom.
    Szóval nézz utána, hogy tényleg levonta a számládról a pénzt és jóváírta e a fogadó félnek. Ha igen, akkor keresd a játék support-ját.
  • RoboKutya78
    #4982
    Skacok Fizetettek már payen úgy hogy nem sikerült a tranzakció és senki se kapta meg a cuccát amit kellett volna?
    Én most fizettem egy játékra facebookon és az utalás kiment payre viszont hiába vártam a játékban a jóváírást nem történt meg.
    Vajh meddig lóg a levegőben a lóvém ?Vajh mit kéne ilyenkor tenni?
  • RoboKutya78
    #4981
    A felrakott elemeket ha kijelölöd a listában és átállítod a hozzáférési prioritást akkor elvben jó lesz.
  • Tauri
    #4980
    Rájöttem...újra kell indítani a játékot.. pedig szerveren játszok...
  • Tauri
    #4979
    Kis segítséget szeretnék kérni.
    Creative-ban csináltam egy hajót majd hozzá blueprintet. Ezt a tervet survivalban csináltam meg, de nem tudok hozzáférni a modulokhoz, mint ha nem az enyém lenne.
    Nem tudok a cockpitba szállni, sem a connectorba pl betenni itemeket,
    Ha a projectort kikapcsolom, leszedek egy itemet, és a helyére visszateszem manuálisan úgy az már jól fog működni.
    Egyébként minden ami a hajóm van Saját illetve megosztott factionnal...

    Valaki tud infot adni mi lehet a gond?
  • RoboKutya78
    #4978
    szerintem azért nem tudják szinkronizálni a játékosok eddigi eredményeiket mert eddig nem volt adatbázisuk hozzá:)
    Értelmes megoldás lett volna ha a megjelenésnél berakják az acsikat és nem x év eltelte után.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.12.18. 11:36:32
  • RJoco
    #4977
    Azért az acsikat, ha már betették, akkor elfogadhatta volna az eddig elérteket.
    Mint pl. 150+ óra. Már 600 óra fölött járok.

    Ahogy nézem, 63 égitest van a játékban vagy inkább bug, mert az elérendő cél, hogy látogasd meg az összes bolygót és holdat túlélő módban. Megvan 2, de eddig a Földön kívül más bolygón/holdon nem jártam, szóval mindenképp érdekes.

  • RoboKutya78
    #4976
    Jobban járunk ha elfelejtjuk a béta időt és visszalélünk a müködő beállításokhoz
  • RoboKutya78
    #4975
    Most lesznek bajba a modderek igazán.Azt a rengeteg modot átfordítani erre a liksére nem egyszerü meló lesz:) Kedvenc konzolcsomagunk is belilult:(
  • RJoco
    #4974
    A Stargate modnál melyik a nyerő jelenleg?
    Amit én használok, arra már egy ideje kiírja, hogy nem jön frissítés (ha jól értettem), de működik. Most, hogy jöttek az új blokkok, a kapu és a tárcsázók is lila színben pompáznak, de még így is működik a féregjárat, bár a tócsa sem éppen tócsa már.
  • RoboKutya78
    #4973
    Hm kezdek gyanakodni valamelyik módomra hogy az kavar befele ezzel a vibrációval
    Csináltam egy printet a hajóról bedobtam egy új világba és tiszta lett.
    Azt hittem hogy a shild mod szórakozik vagy az ftl mod de egyik se nyert sajna:(
    most az lesz hogy mivel megváltoztak a blokok és kedvenc módjaink szarrá vágódtak jön az újratervezése a járgánynak
  • RoboKutya78
    #4972
    jómunkásember:)
  • Carmang
    #4971
    Gratula!
    És mi leszel, ha nagy leszel? :)
  • RoboKutya78
    #4970
    Na branyek Megvannn.... Mostantól lesz időm erre is:)
    Fresspapíros okj-s rendszergizda 4 es átlaggal ami jelenleg nálam még 3 as:)
  • RJoco
    #4969
    Hát most mit mondjak...
    Nagyon állat lett!
    Jól néz ki a cucc. Bár ahogy néztem, kicsivel talán több ramot is zabál, de lényegtelen, mert nagyon jól néz ki.
    Építés terén még nem tudom mi a helyzet, mert a kis reaktor nagy blokkban csak egy kocka volt, míg le nem raktam.
    De jó, hogy már nem az 'R' váltja a kis és nagy blokk közötti méretet, hanem a gyorsgomb másodszori megnyomása. És a toolbar mellett mutatja a blokk méretét, nem pedig felül.
    Az meg nagyon állat, hogy a kézi flex korongon a SE logó és feliratok díszelegnek :D
    Az új futómű meg tényleg, hát na... Csak épp nem behúzható, de már jól néz ki.
    Kíváncsi leszek, mit találnak ki majd az egyéb paraméterekhez, mert nagyos sok blokkba írható ilyensmi.
  • laci4321
    #4968
    Belelestem a játékba, de csak egy 10 perces kis kör volt.
    Hát van mit megszokni :D A blokkok teljesen újak.. :D

    Megnéztem hogy lehet-e már végre levitálni. Hát nem... Még mindig nem lehet távolról összekapcsolni blokkokat, viszont a már összekapcsoltakat kezeli a játék, lehet másolni-beilleszteni.
    Ez persze azt jelenti hogy survivalban esélytelen csinálni, plusz kreatívban is csak korábbi verzióban.
  • SUPERTRABI
    #4967
    Meg lett, miért nem indult a játék, jött valami directx-es frissités win7-re, oszt nekem ki volt kapcsolva a windows update, de leszedtem most külön, úgyhogy indul szépen :)
  • laci4321
    #4966
    Julian csak nem nézted meg a múlt heti update videót?
    Ezen a héten meg az lett a STABLE :) sok-sok hibajavítással, ahogy vártam is :)
  • RJoco
    #4965
    Valami jött. Valami nagyon nagy jött.
    Most frissít a játék és 2,5 GB-ot húz le.
  • RoboKutya78
    #4964
    Mi ez a vibráció?
    Hirtelen mobilall készítettem a videjót így jobban élethűbb:)


  • RJoco
    #4963
    Belépek a világomba és azt látom, hogy a szétszerelő állomásom szétszáll a messzeségbe.
  • RoboKutya78
    #4962
    ha holnap előjön de inkább videjót mert azon jobban fest:(
    Érdekes módon ha kivágom beillesztem akkor mindíg kissebb lesz az effekt.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.12.14. 22:42:40
  • laci4321
    #4961
    Nem tudom, de érdekesnek hangzik, csinálsz róla képet?
  • RoboKutya78
    #4960
    Az miért van hogy ha belépek a világomba a hajóm körül mintha villámlana az ür?
  • RoboKutya78
    #4959
    Ja most látom hogy 5 6 blokk magasan elveszti a tapadást és még festeni se tudsz rendesen.Nem tudom mit kreállnak de valamit nagyom el!/"!%/-tak :(
  • RJoco
    #4958
    Nyilvános szeró. Akárki felcsatlakozhat rá, aki akar.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Space 2016" a szerver neve és "Space" a világ neve. Nekem elég sokáig kereste, mire meglett.


    Az a baj, hogy a srácok nem írtják, hanem tenyésztik a bogarakat. Úgy tudtam, hogy megoldották a blokk lerakási pozíció problémát, de sajnos minden esetben látom, hogy a blokk az előzőleg lerakott pozícióból visszafordul alap állapotra. És természetesen azt sem jegyzi meg, hogy csoporton belül épp hol állt, mindig az elsőre ugrik.
    Bár én mostanában csak a szerveren játszom, lehet, hogy ez multiplayerben még nincs orvosolva.
  • laci4321
    #4957
    Az a szeró amin vagy Julian, az baráti közösség, vagy nyilvános? :)

    Sajnos a dev verzió mivel elég sok újdonságot tett be, szerintem sokaknak el sem indul :D A rovarirtásban nincsenek toppon a srácok :D
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.12.13. 16:09:44
  • RJoco
    #4956
    Áááá, a szerver meghalt a második hónaptól kb. Úgyhogy lemondtam a harmadik hónap végén. Én most egy másik magyar szerveren vagyok, egy gyerek összerakott otthonra egy elég drága szerver gépet. Vagyunk páran rajta.
    Amúgy Elite-ezni szoktam, most nagyon előjött megint nálam.
    A LOL meg hát lol... Én is próbáltam, nem rossz, de annyira nem érdekelt. Overwatch-ra hívtak, de az időbeosztás miatt nem lenne normális csapat. Random-okkal meg kb esélytelen egy összeszokott csapat ellen. De az időm nagy részét a sorozatok viszik el.
  • SUPERTRABI
    #4955
    Suli főleg, meg haverok hivnak ilyen játékba, olyan játékba, most elkezdtem LOL-ozni pl XD. Meg emellett java programozásos megbizások is vannak. De 1-2 szer fel-fel nézek ide, updateket nézegetm, most pld ez a szerver update fogott meg, de a developmentes verzió el sem akar indulni a gépen, szal az mindegy XD ÉÉs itt hogy áll az SE közösség? fut még a szeró?