7903
Space Engineers

Katt a képre
  • RoboKutya78
    #2405
    A női szett se rossz megoldás azzal már inkább flangálnék a bolygón:) azon nincs hátitás ha jól emlékszem

    Female Armor "Tungsten" [DX11]
    De ezek is elmennek bolygós karakternek.
    Salarian
    F.E.A.R 2 Model Pack
    Combine Forces Mega Pack
  • RJoco
    #2404
    Csodálkoztam is, hogy miért nincs más ruha.
    Pl. a Föld típusú bolygókra nagyon jó lenne, ha nem űrruhában kellene rohangálnom.
    Lehetne egy rövidnacis szett jó időre, meg tengerpartra és egy pamutosabb cucc a hegyekbe, hideg időre.
  • MarkBlade
    #2403
    Jó is az a Warhammer 40k :D
  • RoboKutya78
    #2402
    Sektan Mérnökúr nagyon alkotó kedvében van:) de nem rossz skin
  • RJoco
    #2401
    Tutorialok végigcsinálva. Nem volt nehéz és van egy-kettő nagyon jó ajtó és egyéb mozgó dolog megoldás.
  • Endre
    #2400
    Ugye?
  • RJoco
    #2399
    Egész jó ez a tutorial. Ad néhány jó ötletet és jól meg van kreálva az építmény. Bár még csak 3-on vagyok túl. Vagy inkább most jön a 3..
  • RoboKutya78
    #2398
  • Endre
    #2397
    Köszi a segítséget megoldódott, félreérthető volt az instrukció
  • Endre
    #2396
    A szerkentyü megvan, de nincs kijelölt hely mindenhol piros a kerete. Mindenhova próbáltam, forgatom erre-arra, ha nincs megoldás kimarad a tutoriál, mert csak sorban engedi ez előzőt mindig be kell fejezni.
  • Carmang
    #2395
    :D
    Az űrben esik a hó? A valóságban is jó lenne...
  • Carmang
    #2394
    Én YT videón láttam amin egy játékos bemutatja A Kezdő Lépéseket. Pl: először uránt kell keresni, hogyan kell gravitációs bányászni, hogyan kell a hajót irányítani. Hogyan kell állomást lerakni. Enélkül szerintem meg sem tudtam volna mozdulni.
  • RJoco
    #2393
    No igen. Bár anno én először nem tudtam felszállni egy kezdő hajóval sem. És nem értettem miért nem megy.
    Aztán később építettem egy saját hajót és akkor rájöttem, hogy a futóművel rögzül a hajó és azt felszállás előtt ki kellene kapcsolni. /o\
  • RoboKutya78
    #2392
    szerintem ezekkel a tutokkal csak összezavarják az újakat :) Sokkal murisabb az ha egyedül te jössz rá hogy miért nem tudsz levegőt csiholni egy állomásra amikor már minden adott hozzá:)
  • RJoco
    #2391
    Milyen egyszerű is az újaknak. Az én időmben még nem volt tutorial. Azóta sem csináltam meg.
  • RoboKutya78
    #2390
    ha jól sejtem ez a gond: jelöld ki az első kockát az építő elemekből majd lent bal oldalt válaszd ki a bázis építés lehetőséget és tedd le a megjelölt helyre a kockát majd arra rakhatod a másik blokot.
  • Endre
    #2389
    Sziasztok!

    Új vagyok a játékban, most csinálom a tutoriálokat és elakadtam a 4. Oxigénnél. Le kéne tennem egy a 2386-on látott pozicionálót, de sehova nem tudom lerakni. A tutoriál szerint ezzel kéne az oxigén generátorokat a fény felé fordítanom. Megköszönöm a segítséget, mert haladnék tovább
  • RoboKutya78
    #2388
    pont erre gondoltam és stabilabnak tűnik mint az első csukló block amit a szállító blokoknak csináltak.És talán nem légáteresztő ha jól sejtem.

  • RJoco
    #2387
    Napelemet talán könnyebben lehet vele pozicionálni.
    És az ajtókhoz is jó, ha blast door-ból csinálod.
  • RoboKutya78
    #2386
    Hü ha még egy jó kis block ami hasznos lehet!
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=582527007&searchtext=
  • SUPERTRABI
    #2380
    Boldog Karit! :)
  • RoboKutya78
    #2379
  • laci4321
    #2378
    Boldog Karácsonyt minden Űrmérnöknek :)
  • RJoco
    #2377
    Boldog Karácsonyt Kedves Mérnök Társaim!
    Akinek még nincs SE-je, annak hozzon a Jézuska!
    Akinek van, annak izgalmas játékot kívánok!
  • RJoco
    #2376
    Jó ez így.
  • RJoco
    #2375
    No hatalmas frissítést kaptunk, be lehet tenni modolt planétákat.
    Szóval aki sajátot akar, annak meg kell tanulnia bolygót modolni.
  • RoboKutya78
    #2374
    Ha gond a kép szóljatok.
  • RJoco
    #2373
    Lényegében a 4-et csak akkor érdemes megvenni, ha 1. El akarod később ajándékozni; 2. Többen vagytok és a többiek tudnak várni 1 hónapot.
    Mivel, ha ajándék lesz, amit tovább akarsz majd küldeni, akkor biztonsági okokból várnod kell 30 napot. De, ha ajándékként adod valakinek, akkor azt az illető azonnal megkapja és felhasználhatja.
  • RoboKutya78
    #2372
    Ahm valami ilyesmi rémlett ezért írtam hogy jobban jár az akinek nincs meg és megveszi, bár gondolom itt nincs senki aki visszaélne egy ilyen biznice esetén
  • SUPERTRABI
    #2371
    Na fórumon utána néztem 2 lehetóség van
    Ha nincs meg a játék, akkor 4 ből 1 beaktiválódik, a többi 3 meg bekerül gift ként az inventorydba, 3 külön álló elemként
    Ha megvan a játék akkor giftként kerülbe 1 itemként a 4-pack, tehát a megvásárolt 4et 1 itemként tudod csak továbbküldeni.
    Utoljára szerkesztette: SUPERTRABI, 2015.12.23. 12:51:29
  • RoboKutya78
    #2370
    A 4 es pack elvileg úgy működik hogy az bonthatja szét akinek nincs meg a játék ha jól tudom és akkor kapja meg a maradék 3 játékot giftként amit tovább tud küldeni
    Vagy ha megbízható egyéneknek adja elvileg mailcímre is lehet továbbítani a megmaradt 3 csomagot
    Bár ez csak egy tipp nem tudom pontosan hogy megy a dolog.
    De célszerű magadnak rendelni a packot és akkor megkapod mind a 4 giftet.
    A naagy hörcsögök ilyenkor packokat vesznek és később megpróbálják őket jóval drágábban kiszórni :)Általában ugye doboz kulcsokért cserélgetnek ilyenkor.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.12.23. 12:17:06
  • SUPERTRABI
    #2369
    Ja 4 db SE.
    Vagy ajándékként kapod amit tovább küldhetsz, vagy steam raktárelem, vagy aktivációs kód, amit szintén fel tudsz használni, vagy tovább küldeni :)
  • RJoco
    #2368
    A 4-es pack mit tartalmaz? 4 SE-t?
    Ha veszek egy pack-ot ajándékba, akkor a pack-ban lévő játékokat egyesével is el tudom ajándékozni?
    Illetve ami nekem kell belőle, azt felhasználni és a többit elajándékozni?
  • RoboKutya78
    #2367
    10 ezer forintot még a 4 csomagos pack is megéri vagytok rá szerintem itt bőven akiknek nincs meg a játék és belebolondultak:)
    "eskü ha lenne rendes melóm nem is sajnálnám ezt a 10 ropit a fórumtársaktól:)"

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.12.23. 10:12:20
  • SUPERTRABI
    #2366
    január 4 ig 50% az SE re, remélem addig zsűrizik a contestet XD
  • RoboKutya78
    #2365
    Steamen indul a buli téli vásár!!
  • Carmang
    #2364
    Jól néz ki :)
  • SUPERTRABI
    #2363
    A jelentkezésünk:
    Raptor PT 101
    igy már egyszerűbb lesz kipróbálni :)
  • RoboKutya78
    #2362
  • RJoco
    #2361
    OK, sikerült.