7903
Space Engineers

Katt a képre
  • RoboKutya78
    #2525
    Juhéj:) Találtam egy korrekt menükészítő progit a Vista Buttons csak fel kéne törni mert a gombok sarkába benyalja a trial feliratot.
    kíváncsi lennék hogy fest az oldalon de kellene hozzá törés.
  • RoboKutya78
    #2524
    ehh én kérek elnézést :)
    Lehet hogy én próbálgattam és benne maradt.Vagy már nem emlékszem jól

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.09. 18:39:54
  • RJoco
    #2523
    Köszi!
  • RJoco
    #2522
    Köszi, majd megnézem őket.
  • laci4321
    #2521
    (A hónap végén tudok rajta frissíteni egyet, mostanában elég elfoglalt vagyok, legkorábban 20-a körül.)

    Amit az egyel korábbi hozzászólásodban szúrtál be a spoilerbe szkriptet, az kapásból egy nagy konténerhez van rendelve:
    2. sor: const string CONTAINER_NAME = "Large Cargo Container 2";
    De ahogy látom az utolsó sor meg az hogy nagy konténerhez nem jó. Érdekes :D

    De akár milyen hosszúnak is tűnik, a CA LCDs szkript nagyon egyszerűen használható! Ha az LCD-d neve tartalmazza a [LCD] tagot akárhol, és beírod a Public title (Nyilvános cím) helyre ezt: echo KONTÉNER NEVE; InvListX {KONTÉNER NEVE} akkor ugyan azt az eredményt éred el.
    A szkript viszont másodpercenként 1 LCD panelt frissít, így minél több a panel, annál ritkábban kap frissítést. Ezt megoldhatod úgy hogy egy 2., 3., 4. programozható blokkba is berakod a CA LCDs szkriptet, és mindegyiket futtatod, viszont írd át a szkriptben az azonosító tagot. Keresd meg ezt a sort a szkriptben (az elején van!):
    public static string LCD_TAG = "T:[LCD]";
    És írd át az idézőjelek közti részt amire csak akarod, pl. "[LCD1]" vagy "[LCD2]" vagy "[LCD3]". (fontos a szögletes zárójel)
    Az adott szkript pedig azt az LCD kijelzőt fogja frissíteni, amelyik a nevében a megfelelő tag van.

    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.01.09. 11:07:46
  • RoboKutya78
    #2520
    A Dropbox - Configurable Automatic LCDs kiteszem délután ha kapok egy elérési utat a frissített verziód helyére:)
    Amúgy is rendbe kell tennem a linkeket mert valami kavar van benne.
  • RoboKutya78
    #2519
    Rövidebb conténer sriptet találtam de az ha jól sejtem csak a kis konténerek tartalmát listázta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    const string PANEL_NAME = "LCD Panel 2";
    const string CONTAINER_NAME = "Large Cargo Container 2";

    void Main()
    {
    List<IMyTerminalBlock> work = new List<IMyTerminalBlock>();
    GridTerminalSystem.SearchBlocksOfName(PANEL_NAME, work);
    IMyTextPanel panel = (IMyTextPanel)work[0];
    GridTerminalSystem.SearchBlocksOfName(CONTAINER_NAME, work);
    IMyCargoContainer container = (IMyCargoContainer)work[0];
    panel.WritePublicText(container.CustomName + " Inventory\n------------------------------------------------------\n", false);

    var containerItems = ((IMyInventoryOwner)container).GetInventory(0).GetItems();

    List<String> list = new List<String>();
    for(int j = containerItems.Count - 1; j >= 0; j--)
    {
    String txt = decodeItemName(containerItems[j].Content.SubtypeName, containerItems[j].Content.TypeId.ToString()) + " - ";
    String amt = amountFormatter((float)containerItems[j].Amount,containerItems[j].Content.TypeId.ToString());
    txt += amt;
    txt += "\n";
    list.Add(txt);
    }
    list.Sort();
    List<String>.Enumerator e = list.GetEnumerator();
    while (e.MoveNext()) {
    panel.WritePublicText(e.Current, true);
    }

    panel.ShowTextureOnScreen();
    panel.ShowPublicTextOnScreen();
    }

    String amountFormatter(float amt, String typeId) {
    if (typeId.EndsWith("_Ore") || typeId.EndsWith("_Ingot")) {
    if (amt > 1000.0f) {
    return "" + Math.Round((float)amt/1000,2) + "K";
    } else {
    return "" + Math.Round((float)amt,2);
    }
    }
    return "" + Math.Round((float)amt,0);
    }

    String decodeItemName(String name, String typeId)
    {
    if (name.Equals("Construction")) { return "Construction Component"; }
    if (name.Equals("MetalGrid")) { return "Metal Grid"; }
    if (name.Equals("InteriorPlate")) { return "Interior Plate"; }
    if (name.Equals("SteelPlate")) { return "Steel Plate"; }
    if (name.Equals("SmallTube")) { return "Small Steel Tube"; }
    if (name.Equals("LargeTube")) { return "Large Steel Tube"; }
    if (name.Equals("BulletproofGlass")) { return "Bulletproof Glass"; }
    if (name.Equals("Reactor")) { return "Reactor Component"; }
    if (name.Equals("Thrust")) { return "Thruster Component"; }
    if (name.Equals("GravityGenerator")) { return "GravGen Component"; }
    if (name.Equals("Medical")) { return "Medical Component"; }
    if (name.Equals("RadioCommunication")) { return "Radio Component"; }
    if (name.Equals("Detector")) { return "Detector Component"; }
    if (name.Equals("SolarCell")) { return "Solar Cell"; }
    if (name.Equals("PowerCell")) { return "Power Cell"; }
    if (name.Equals("AutomaticRifleItem")) { return "Rifle"; }
    if (name.Equals("AutomaticRocketLauncher")) { return "Rocket Launcher"; }
    if (name.Equals("WelderItem")) { return "Welder"; }
    if (name.Equals("AngleGrinderItem")) { return "Grinder"; }
    if (name.Equals("HandDrillItem")) { return "Hand Drill"; }
    if (typeId.EndsWith("_Ore")) {
    if (name.Equals("Stone")) {
    return name;
    }
    return name + " Ore";
    }
    if (typeId.EndsWith("_Ingot")) {
    if (name.Equals("Stone")) {
    return "Gravel";
    }
    if (name.Equals("Magnesium")) {
    return name + " Powder";
    }
    if (name.Equals("Silicon")) {
    return name + " Wafer";
    }
    return name + " Ingot";
    }
    return name;
    }

    #Konténer készlet lista#

    1. Lerakod a Programable Block-ot beilleszted a kódot
    2. const string CONTAINER_NAME = "konténernév"; Megadod a kilstázandó konténer nevét
    3. const string PANEL_NAME = "LCD Panel 2"; Megadod az Lcd panel nevét
    4. Időzítő Blokot raksz 1. helyre a program block Aungment: nincs 2. helyre berakod az időzítő blokkot.
    5. Időzitő 1 mp-re és indít parancs.
    6. Elvileg nagy konténerre nem jó.
  • laci4321
    #2518
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beszarás, tényleg a kábel volt rossz. :D Gyorsan kicseréltem a TV-nél lévővel, és működik. Tehát ezért sípol csak 1-et a gép, mert tényleg minden rendben van :D Volt is bennem egy érzés, hogy valami nem stimmel! Megyek hétfőn és veszek egy másik kábelt, köszi a tippet!!!!!!!!!!!! :D
    A gépet amúgy 2014 októberében raktam össze, és minden alkatrész abban az évben is jött ki. Az alaplapon is van HDMI kimenet, de azt nem is próbáltam, elővettem a monitor VGA kábelét és rádugtam azzal az alaplapra - mérgében az ember követ el hibát :D (Bár ha meg csak a HDMI kábellel akartam volna az alaplapra dugni a monitort és nem működik, akkor meg juthattam volna tévesen arra a következtetésre, hogy vagy az alaplap, vagy a proci problémázik - bár akkor meg többet sípolt volna... Szóval sehogy nem állt volna össze a kép.)
    Szerencse hogy még nem írtam a webshopnak :D
    (Amúgy a videokártyához csak a megfelelő tápellátáshoz szükséges tápkábel átalakítókat küldtek (2 db 4 tűsből csinál 8 tűset, meg ilyenek), amikre nem volt szükség, mert a táp 2 ilyen kártya etetésére lett kitalálva.)

    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.01.09. 02:01:31
  • RJoco
    #2517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kaptál DVI-VGA átalakítót? Némely kártyához szoktak adni. Esetleg érdemes kipróbálni egy másik HDMI kábelt is. Milyen régi az alaplapod, hogy nincs rajta HDMI kimenet?
    Én a vadi új (980 Ti) kártyámmal szívtam. Illetve csak azt hittem, mert a 3m HDMI kábel szívatott meg. Először azt hittem, hogy az új kártya rossz, nem az első eset lett volna. Randa volt a kép, de azért ment. Én meg ahelyett, hogy kábelt váltottam volna, kártyát cseréltem a gépben. De az sem volt jó. Úgyhogy átdugtam a kábelt egy másik gépre és ott sem ment, már képet sem adott. Miután az új kártyára rákerült egy DVI kábel (másik HDMI-m nem volt), megjavult. Lehet, hogy a kábel a FullHD-t elbírta volna, de az UHD már sok volt neki.
    És azért a kábel a rossz tutira és nem a kártya HDMI portja, mert a régebbi kártyát dugtam már TV-re HDMI-vel és ment.
  • laci4321
    #2516
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a baj a monitorom csak HDMI-t és VGA-csatlakozót tartalmaz. Egy LG panel, gyönyörű IPS képpel, de sajnos csak ezzel a 2 féle csatlakozóval. A videokártyán csak 1 HDMI kimenet van, (valamint egy DVI-I, DVI-D és DisplayPort, de ezeket nem tudom a monitorra dugni.) Csak az alaplapra tudtam kötni a VGA-val a monitort, az megy most. Nincsen DisplayPort-HDMI átalakító kábelem, elvégre miért is lenne? :D Esetleg megpróbálhatnám egy ilyen kábel beszerzésével korrigálni a dolgot, de az azért mégis csak gáz lenne ha nem működne a HDMI csatlakozó egy ilyen videokártyán... (Sapphire R9 280x)
  • RJoco
    #2515
    Ez @laci4321 hsz-ére a válasz, csak valamiért nem azt jelölte a fórum. Pedig én jó helyre klikkeltem. (Vagy nem.)
  • RJoco
    #2514
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha garis, akkor szerintem nem fognak vacakolni. Másik kimenetet próbáltál rajta? (Persze ettől még vissza kell küldeni amíg lehet.)
  • RJoco
    #2513
    Erre gondoltam, csak gondoltam hátha van rövidebb, mert nekem most nem kell az egész.
    De végül is annyira nem fontos.
  • RJoco
    #2512
    Nálam nincs is bekapcsolva a meteor eső.
    Amikor építettem a versenyre a hajót, akkor bekapcsoltam mindenféle jót, hogy teszteljem a kicsikét. Persze a meteorzápor mindig engem találtam meg, illetve a hajót. Teljesen mindegy volt, hova megyek.
    Én most egy teljesen békés világban építkezem. Se robotkutya, se NPC hajók. Elsősorban a szimulációs sebesség miatt van ez. Nameg nem akarom az összes játékkal töltött időt azzal tölteni, hogy hajót fogdosok.
    Kreatívban nem építesz olyat, mint most én.
    Most állítottam be 80 darab összeszerelőt. 10-esével más-más terméket gyártanak, de azt folyamatosan. Időzítők kapcsolgatják. Viszont lehet, hogy lesz vele annyi gondom, hogy mikor lekapcsolja az időzítő, amit nem tudott a szortírozó kiszedni, az sajna benn marad. Így kicsit nem annyira jó lesz a dolog. De majd meglátjuk, még tesztelés alatt van.
  • laci4321
    #2511
    Én játszanék szívesen szerveren, de sajnos mostanában ez nem fog menni :D (spolier)

    (A Configurable Automatic LCDs szkripttel igen, ki lehet írni akár külön-külön is az egyes konténerek tartalmát :) Akár úgy is hogy csak az jelenjen meg ami a konténerben van, ami nincs benne az ne legyen benne a listában.
    Pl. ha ez van a Nyilvános szöveg (Public title) sorba írva, akkor csak 1 bizonyos konténerben listázza ki az anyagokat, ami épp a konténerben van
    echo KONTÉNER NEVE; InvListX {KONTÉNER NEVE}

    Pár dolog amire érdemes figyelni: ha pl. van a hajón "Konténer 1" "Konténer 2" "Konténer 3" és te konténer nevének azt írod a fenti sorba, hogy "Konténer", akkor mind a 3 konténer együttes tartalmát fogja kilistázni a szkript.)


    A leírás amit még augusztusban csináltam (és azóta lehet lassan kéne rajta frissíteni egyet, mert nincs benne pár új hasznos parancs, de még mindig rengeteget tud segíteni) bekerülhetne ide a GAME FAQ-ba :) A hónap végén fogok rajta frissíteni egyet.

    Ha beszorulsz valahová: Szerencsére mióta behozták az ALT+F10-el előhozható "Space Master" menüt, azóta meg lehet oldani a problémát kilépés nélkül! Csak pipáld ki a legfelső négyzetet a SM menüben, amivel így játékon belül kreatívba tetted a térképet. A spectator (F8) kameraállásal ezután állj be valahová és nyomj egy CTRL+SPACE billentyű kombót. Az űrhajós pedig odateleportálódik ahol épp a kamera van! Ez hatalmas segítség egyébként bármikor is, pl. amikor űrhajót tervezel kreatívban és az űrhajóst gyorsan a hajó végéből el kell juttatni a hajó elejébe, én nem pazarlom az időt a futkorászásra, egyszerűen odateleportálok :D Ez is bekerülhetne az FAQ-ba :)
    A SETools program elhagyása egy hatalmas érvágás lesz :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Képzeljétek: Pár hétig nem lesz Space Engineers :D Tönkrement videókártyám, egyszerűen nem küld jelet, a monitor tök sötét, pedig a gép bekapcsolásnál csak 1-et pittyog (ami azt jelzi minden rendben van.) Bár nem volt lehetőségem kipróbálni másik kártyával, de ha a processzori integrált kártyára (az alaplapi kimenetre) dugom a monitort, akkor minden rendben van, ergo a videokártyán kívül minden más működik. De az csak filmnézésre elég.
    Ez azért durva, lévén egy 1 éves felső-kategóriás kártyáról van szó... Nagyon remélem hogy ki lesz cserélve, a garancia keretében.
  • RoboKutya78
    #2510
    A Configurable Automatic LCDs is kiírja mi van az egyes konténerekben az nem jó?
  • RoboKutya78
    #2509
    Amikor még az asztalim működött és még fress volt a játék a steam fiókomban az első pár 10 órámat túlélőben zavartam le persze megadtam neki a módját minden be volt kapcsolva de a legnagyobb fokozatot azért nem vállaltam és aszteroida esőben álltam neki a játéknak. Meg kell mondanom az elején még izgis volt, de amikor nyolcadszor csapott bele a lekreált fúróhajómba a kósza üstökös és persze akárhova álltam le vele mindig megtalált kicsit kezdett az idegeimre menni:) főleg akkor amikor elmentél kézi fúróval szedni a lét és amikor visszanézel az elkezdett járgányra és épp szétszedi egy űrkő na akkor lett egy kicsit sok:) Majd amikor az aszteroidába kezdtem pakolni a kis bázisom és mit ad isten a kis lyukon amin kis hajómat a járgánnyal azon betalált a cucc és persze a járgánnyal bent állok akkor kezdett elegem lenni a túlélés magas fokával:)
  • RJoco
    #2508
    Supertrabi írt elvileg egy scriptet, ami kiírja, mi van a kontiban és mennyi.
    Vagy ezt az a nagyon bonyolult script tudja?
  • RJoco
    #2507
    Én érdeklődtem, hogy ki akar szerveren játszani, de elég nagy volt a csend. Ha lett volna pár érdeklődő (mondjuk kb 4), akkor utánaérdeklődtem volna a bérbeadóknál, hogy van-e lehetőség rá és mibe kerül. Teszt gyanánt 1-3 hónapot álltam volna.
    Ez még most is fenn áll.
    De, ha úgy van, akkor valsz Húsvétkor hazaviszem a gépeimet. 1 hétig otthon leszek, szal ki lehet próbálni, aztán majd meglátjuk, hogy mit bír a T-Home-os net. Sajnos a feltöltés valahol 1Mbit és a béka segge között van.

    Azért elég sokmindenbe belekezdtél.
    Persze, van aki csak építeni szeret és annyi. Pedig nem rossz letesztelni azt amit építettél. Harcolni az NPC-vel. (Sajnos már NPC hajókat sem lehet törölni a mentésből...)
    Érdemes megtapasztalni, mikor nem csak leraksz 200 blokkot egy kattintásra, hanem azt egyesével kell letenni. Hogy a behegesztéshez kell egy külön hajó. A nyersanyagot le kell bányászni, kell bányász hajó, kell finomító placc, összeszerelő blokk.
    Vagy, ha megcsináltad ezeket kreatívban, akkor túlélőben még mindig tudod használni őket, hogy a végső projektet befejezd.

    Én azon gondolkodtam, hogy kreatívban, másik világban megépítek valamit, majd a túlélő világomban csak a BP-t vetítem ki és azt hegesztem be. Így kicsit könnyebb a tervezés, de mégis össze kell szednem hozzá az anyagot és valamennyi idő elmegy vele.
    Ettől függetlenül a puttonyomon 10x szorzó van és a hegesztés és flexelés is a max szorzót kapta. Egyedül a finomítás és az összeszerelés van reálisra állítva, de ekkora mennyiségeknél ez nem is gond. A moduloknak köszönhetően nem sokat kell várni a termelésre, de mégis ad valami valóságérzetet.

    És még mindig ott van a bug, amit ki lehet használni nyersanyagszerzésre.
  • RoboKutya78
    #2506
    Várj..... én most nem azért nem játszok vele mert nem.. hanem azért mert nincs mivel játszanom eme szerencsétlen vas nem alkalmas rá:(
    Na most itt a 3ds beillesztgetéseket azé ne úgy vedd hogy 100% os lesz a hajó és máris tolhatod a játékot vele:) azért kapsz egy alap héjat amit vajuk be utólag kifaragni berakni bele a hajó életterületét kicsit kihívóbb feladat mint a legelejéről szenvedni vele:) Az asztal témát meg a lekerekített élek miatt kezdtem úgy ahogy kezdtem:) még most se tudnék egy rendes gyűrűt rajzolni kockákból.:) Túlélő módot meg időhiányába se vállalnék be:)Bár ha szerveren tolja az ember többed magával akkor legyen benne volnék a dologban.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.08. 18:07:28
  • RJoco
    #2505
    Nem értek a lovakhoz.
    Amúgy meg nagyon egyszerű a játékba betenni 3d-s modellt. Meg kell ott építened. Külső cuccot berakni inkább csalásnak tűnik, mint jó dolognak. Ne azért építsen valaki szép hajót, mert talált neten egy 3d-s fájlt róla, azt kicsit kidekorálta, meg a játékhoz igazította.
    Még kreatívban sem egyszerű megépíteni 1-1 hajót, nemhogy túlélőben.

    Te is építgetted azt a bazinagy asztalt, de a lényeget úgy raktad bele. Egyszer pakolj le 40 ezer kockát. Túlélőben. A nagy hajó, ami még erőteljesen készülőben van, az 39-40 ezer kocka között van most valahol. Ebből kb 4500 a fúró és továbbító rendszere.

    Persze nekem is sokkal egyszerűbb lett volna egy 3d-s BSG-t keresni valahol és azt betolni a játékba, de akkor hamar elvesznek a célok és úgy jártam volna, mint te. Már nem játszanék vele egyáltalán.
    De említhetném bármelyik M0-ás X3-as hajót. Ki is halt volna tőle a játék, a Valhalla asszem 7km hosszú batárnagy dög. A Leviathan meg 4km, ha jól emlékszem. És akkor ezeknek van szélességük és magasságuk is.
  • RoboKutya78
    #2504
    Kár de ezért nem kellene teljesen kihalasztani a programot annyi újdonság meg nem volt a játékban hogy annyira gond legyen a fejlesztése.Adják ki a forráskódját bízzák a lelkes felhasználótömegre a dolgot szerintem ezt sokan fogják hiányolni főleg mert nem tudok más olyan progit amivel 3d-s modelleket lehet applikálni a játékba. :(
    Kihalasztották az SeToolst megpusztították a háttér generáló programot is mert olyan is volt.Még megérteném a dolgot ha azért függesztik fel hogy jobban ráfeküdjenek a játék problémáira de akkor LÁSSUK azt a haladást!! Neem?:)
    Ugye kiadták a forráskódokat modellezéshez vagy mi azóta olyan sok jót nem láttunk vissza belőle. Jó itt vannak a bolygók Na bumm és mi van a többi gonddal?
  • RJoco
    #2503
    Ha beszorulsz valahova, akkor marad a visszatöltés vagy a permahalál. Én is beszorultam már és akkor még nem ismertem a SETool-t. És meg sem haltam.
    A visszatöltögetés segített, egyszercsak kikerültem. Az öngyilkosság meg eszembe sem jutott, ez is mutatja, hogy nincs meg bennem a hajlam.
    Hackelni a játékot? Én ilyet nem olvastam. Azt írja, hogy neki ez már túl komplex, hogy tovább tudjon rajta dolgozni.

    Nekem nem tudom melyik verzió van meg, december környékén szedhettem le, de az már tegnap óta nem akar elindulni.
  • RoboKutya78
    #2502
    Kérdés az utolsó verzió se indul el a játékhoz?
    Mert egy telepítő progit valaki férretehetne hátha lehet vele még majd mókolni valahogy ha másképp nem tört játék alatt:)
  • RoboKutya78
    #2501
    Nem akarják hogy hackeld a játékot?:(
    Kezd lombozódni az érdeklődésem a játékkal kapcsolatban ha ezt komolyan gondolják.
    Nem fogok tudni extra hajókat meg asteroidákat kreálni:((


    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.08. 15:20:34
  • RoboKutya78
    #2500
    kapják bee...és ha beszorulok a karakteremmel valahova mivel lövöm ki magam??

    Ez az év legrosszabb híre:(
  • RJoco
    #2499
    Vége a SEToolBox-nak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    As of 6th January 2016, SEToolbox is no longer maintained.

    The Space Engineers game base has become too complex for me to continue working with to keep SEToolbox working.

    I will look in at the SEToolbox code from time to time, to see if it's viable to get working again, but otherwise this is it. It's game over.

    I will continue working on the Admin helper mod script, as long as in game script API works and continue to expand functionality there to cope with the loss of SEToolbox.

    Thank for your understanding, it has been fun while it lasted.

    See you space cowboy...


    A lényeg, hogy túl bonyolult lett a játék. Azt viszont nem értem, hogy ettől függetlenül az egyszerűbb dolgokat miért nem lehet szerkeszteni? Már el sem indul a program. Az állomásaim hajók maradnak...
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.01.08. 15:05:19
  • RJoco
    #2498
    Ezt nem hiszem el. Az egyik állomásra letettem a kis hegesztő hajómat, aztán látom, hogy az állomás elmozdult a helyéről. Már megint nagy hajó lett.
    Ránéztem a másik két állomásra, amelyiken nem dokkol semmi az állomás maradt, amelyiken a fúró hajóm dokkol, az megint hajó és nem állomás.
  • RJoco
    #2497
    Akkor minden bizonnyal a kiíráson elmaradt egy vessző.
  • RJoco
    #2496
    Jah, az akkut meg majd a hátadra akasztod...
    Autóversenyt meg ülve szokás játszani.
    Állva is nagyon baró, de, ha nincs nagy mozgástered, akkor simán burogatsz és neki mész mindennek. Én nem örülnék, ha leesne az 500 eurós monitorom, mert nagyon meglöktem az asztalt. Szóval ésszel kell azért használni.
  • Carmang
    #2495
    A Gamestar-on, 599 dodót, illetve 700 ajrót írnak az OR-re.
  • RoboKutya78
    #2494
    Kábel ??Nem wifis??Ekkora blamást Kicsit nehezen tudom elképzelni kábellel körbetekerve magam amit hadakozok a levegőbe:)
  • RJoco
    #2493
    Meglehet, de ehhez mindenképp kell egy jó videókártya. Ha nincs meg a megfelelő FPS szám, akkor pillanatok alatt fejfájást és hányingert kapsz. És után több idő kell a kiheveréshez, mint amennyi alatt beteg lettél.
    Mondjuk az Elite-ben nagyon hasznos lenne. De sajnos a fejlesztői változat nekem nem jött be. Igaz, hogy akkor még kicsi volt a videókari hozzá, de a lényeget megtapasztaltam. 1-2 évet érdemes még várni vele, mire ténylegesen kiforr a technológia és olyan megjelenítőt raknak bele, ami szép képet ad.
    A súlyról és a kábel elvezetéséről nem is beszélve.
  • RJoco
    #2492
    Az úgy már barátságosabb lenne, de akkor miért nem írják ki rendesen?
    Mondjuk fizetésnél biztos kiderülne, hogy ténylegesen mennyi az annyi.
  • RoboKutya78
    #2491
    Ja és az se lenne egy megkövetelendő dolog hogy eme csoda használóit valami módon elszigeteljék a nem remotos felhasználóktól mert tegyük oda én se szívesen játszom autóversenyt úgy hogy tudom hogy az ellenfél egy autó kormánya mögül osztja az észt. Mekkora bunda volt az amikor kiderült hogy eme szerkezet felhasználói a csgoban micsoda előnyökhöz jutottak volt valami hírezés hogy walhacknak minősítette ezeket a szemcsiket a játék.
  • RoboKutya78
    #2490
    Vártok pár évet addig úgyis kiderül milyen egészségkárosító és környezetromboló hatása lesz a felhasználókra és sec perc alatt örülni fognak neki ha keresik egyáltalán a boltokban az emberek. én 700 eurós árat is láttam
    "Kurva hideg van a főtáv felmondta Kispesten a szolgálatot tegnap kb 50 fokosak voltak a fűtőtestek most meg itt ölelgetem a notim hogy ne fagyjak meg!!"
  • JethroHUN
    #2489
    Vegyél le belőle 2 nullát.
  • RJoco
    #2488
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem meg akkor már egy vadi új 5-ös BMW-t dízelben.
  • SUPERTRABI
    #2487
    60k$??? akkor már inkább két ilyet...

    Utoljára szerkesztette: SUPERTRABI, 2016.01.06. 18:14:49
  • RJoco
    #2486
    Vazze.
    Elővásárolható az Oculus Rift végleges verziója. Persze ehhez már egy erőmű kell, de az én gépem szerintem megfelelne.

    Tippeljetek mibe kerül.