19
  • kicsibicska
    #19
    Engem érdekelnek a hülyeségei. Üde színfolt az idióták között :)
  • teddybear
    #18
    A fene se gondolta, hogy nem bírsz utánam nézni, ha már kíváncsi vagy.
    Ellenőrzésként magam után kerestem a neten, és cirka 5 perc után megtaláltam a nevem, telefonszámom, meg a legtöbb adatomat. Érdekes.
    Monibalage meg megkaphatja az adataimat, ha kéri PM-ben.
  • teddybear
    #17
    Ami azt illeti nem Teddybear a valódi nevem, de minden munkatársam így szólít, már évtizedek óta. Van aki nem is ismeri a valódi nevem, pedig már több éve együtt dolgozunk. Úgyhogy nem bujkálok.
  • Archenemy
    #16
    Nekem fogalmam sincs, hogy kicsoda vagy, ráadásul még csak nem is érdekel. Ellenben Gombabácsit az aláírása alapján fél perc megtalálni, tehát rohadtul nem igaz, hogy anonim, szemben teddybearrel.
  • Molnibalage
    #15
    Fogalmam sincs, hogy ő kicsoda. Ellenben az én adatapommal és nicnevemmel tényleg kb. fél perc megtalálni.
  • goldmember
    #14
    Nem akarok parasztnak tűnni, de én szóltam előre hogy ez lesz.
  • Archenemy
    #13
    "De hát amíg névtelenül bujkál az interneten,"

    Gondolom neked a személyidben az áll, hogy "teddybear". Gombabácsit meg csak az nem tudja, hogy kicsoda, aki nem akarja.
  • cylonflatus
    #12
    Ő egy kiábrándult, megkeseredett lélek, kíváncsi lennék, hogy mitől sérült, mitől lett ilyen. Valahol még sajnálom is, de az biztos, hogy zavaró tud lenni az állandó rosszindulat amit áraszt.
  • karesz6
    #11
    TV2 tények 3245.02.19: A voyager 1 végre végleg és valóban elhagyta a naprendszert. Már közelebb van egy másik csillaghoz mint a naphoz. Ennek az örömére a nemzeti XXXIII Orbán utasítást adott a nemzeti együttműködés rendszerének hogy egy kis teljesítményű bolygóközi cirkálóval gyűjtsék be a szondát és állítsák ki a felcsúti stadionban.
    (sorry)
  • zzr1
    #10
    űrmeghódiccsa gagyi ócskavas
    afrikábA meg éheznek
    csak nehogy terroristák kezébe kerüljön
  • Irasidus
    #9
    A szadizmus hajtja az internetes trollokat, illetve tapasztalat alapján az önigazolás is, hogy ők jobban, okosabbak, és mindent jobban tudnak bárkinél.
  • teddybear
    #8
    Nekem nem. De hát amíg névtelenül bujkál az interneten, addig kiélheti a szadizmusát így, rajtunk.
    A beköpései még az első párszáz esetben elmentek, ilyen is van. De most már épp olyan bosszantó, mint azoké, akik a többi trollkodást dobálják. Van még sajnos rajta kívül is egypár saját hülye trollunk...
  • johnfly
    #7
    Gombabá ha nem volna, már hiányozna.
  • csimmasz
    #6
    Gombabát meg kell szokni.

    Ő rettenetesen csalódott, hogy még nem röpködünk meg teleportálgatunk mint a Sci-fi filmekben ezért gúnyosan csak űrmeghódiccsa a szavajárása.

    Meg néha, amikor elgurul a gyógyszer, akkor egy kis blablabla. :)
  • NEXUS6
    #5
    Idén is már legalább 2x elhagyta, zseniális szerkezet! Ja és Elvis él!
    ;)
  • Piszkos  Fred
    #4
    Megfogalmazni nem tudom, hányszor pofoználak le egymás után. A semmitmondó ökörségeit senkit sem érdekelnek, legjobb lenne, ha eltakarodnál.
  • Irasidus
    #3
    Ennyire nyíltan hirdeted, hogy nincs mondanivalód, hogy te tulajdonképpen csak troll vagy? Blabla, és értelmetlen összefüggéstelen szöveg egymás után, csak így? Bravó!
  • gombabácsi
    #2
    kigúnyolód a fejlődést? az ilyen gúnyolódók miatt blablabla
    ürmeghodiccsa
    az ember elhagyta a naprendszertblabla :D
  • Johnny Woo
    #1